Hmotnost:

2000 g
  • 2000 g
  • 7000 g
    Zobrazit dostupné možnosti

Objem:

2 l
  • 2 l
  • 7 l
    Zobrazit dostupné možnosti

Cat GF Sterilized Sensitive 2kg

513,17 Kč

256,59 Kč / 1kg

plus 79,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 2. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Bosch 8kg Sanabelle Urinary
Bosch 8kg Sanabelle Urinary
269,72 Kč/1kg
2 157,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Josera NatureCat 10kg, Na ryby, 15 kg
Josera NatureCat 10kg, Na ryby, 15 kg
108,72 Kč/1kg
1 630,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera 400g SensiCat
Josera 400g SensiCat
1 023,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
409,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Cat GF Adult Activity Support, 0,4kg
Cat GF Adult Activity Support, 0,4kg
967,85 Kč/1kg
387,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Brit 8595602540709, Dospělý jedinec, Turecko, 2 kg, Bez obilovin
Brit 8595602540709, Dospělý jedinec, Turecko, 2 kg, Bez obilovin
209,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
419,20 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Brit Care, Dospělý jedinec, Kachna, Turecko, 2 kg, Bez obilovin, Včetně antioxidantů
Brit Care, Dospělý jedinec, Kachna, Turecko, 2 kg, Bez obilovin, Včetně antioxidantů
356,55 Kč/1kg
713,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro Cat GF Sterilized Sensitive 0,4kg
Cat GF Sterilized Sensitive 0,4kg
463,77 Kč/1kg
185,51 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Brit Care, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Losos, 2 kg, Bez obilovin, Včetně antioxidantů
Brit Care, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Losos, 2 kg, Bez obilovin, Včetně antioxidantů
239,86 Kč/1kg
479,72 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Cat by Nature Sensitive Lamb 800g
Cat by Nature Sensitive Lamb 800g
235,46 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
188,37 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Sanabelle Adult Sensitive s jehněčím 10kg
Sanabelle Adult Sensitive s jehněčím 10kg
359,00 Kč/1kg
3 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro Brit 2kg Sterilized - Immunity Support
Brit 2kg Sterilized - Immunity Support
247,41 Kč/1kg
494,81 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro CALIBRA Veterinary Diets Cat Gastrointestinal & Pancreas - suchá krmiva pro kočky - 2 kg
CALIBRA Veterinary Diets Cat Gastrointestinal & Pancreas - suchá krmiva pro kočky - 2 kg
339,08 Kč/1kg
678,16 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Josera 400 g pro koťata CAT
Josera 400 g pro koťata CAT
988,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
395,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Cat GF Indoor Anti-stress, 0,4kg
Cat GF Indoor Anti-stress, 0,4kg
410,47 Kč/1kg
164,19 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Cat GF Senior Weight Control 0,4kg
Cat GF Senior Weight Control 0,4kg
430,57 Kč/1kg
172,23 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Cat Exigent 2 kg
Cat Exigent 2 kg
198,50 Kč/1kg
397,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Acana Cat Grasslands
Acana Cat Grasslands
311,61 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 449,00 Kč
Prodejce: Surtep
Obrázek produktu pro Cat by Nature Sensitive Lamb 300g
Cat by Nature Sensitive Lamb 300g
856,67 Kč/1kg
270,00 Kč
-13,00 Kč
257,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro Iams Cat Adult Chicken 2kg
Iams Cat Adult Chicken 2kg
141,00 Kč/1kg
282,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Brit BRIT CARE CAT GF INSECT&FRESH 2KG
Brit BRIT CARE CAT GF INSECT&FRESH 2KG
443,81 Kč/1kg
887,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Kompletní krmivo s čerstvým králičím masem pro dospělé a sterilizované kočky s citlivým trávením. Hypoalergenní bezobilná receptura pro zdraví ledvin a močových cest, obsahuje ovoce a bylinky, bohaté na přírodní antioxidanty a vitamín E, které chrání organismus před volnými radikály a udržují imunitní systém po celý život vaší kočky silný. Dietní maso, čerstvý králík, podporuje zdraví srdce a oběhové soustavy a pomáhá udržovat optimální tělesnou kondici. - ČERSTVÝ KRÁLÍK – dietní maso s vynikající stravitelností a s nízkým obsahem cholesterolu. - RAKYTNÍK ŘEŠETLÁKOVÝ A LICHOŘEŘIŠNICE přispívají ke zdraví ledvin a močových cest. Nízký obsah hořčíku a L-metioninu pomáhají udržet optimální pH moči 6,0–6,5. - PROBIOTIKA A PREBIOTIKA pomáhají udržovat normální zdravá střeva a imunitní systém. - BEZ obilovin - BEZ barviv – BEZ konzervantů – BEZ GMO – BEZ sóji Složení: čerstvé králičí maso (26 %), dehydratovaný králík (26 %), žlutý hrách (16 %), cizrna (10 %), drůbeží tuk (chráněno tokoferoly, 6 %), sušená jablka (6 %), lososový olej (2 %), hydrolyzovaná kuřecí játra (2 %), pivovarské kvasnice (2 %), semena a slupky psyllia (1 %), lněné semínko (1 %), sušená lichořeřišnice (0,5 %), sušený heřmánek (0,5 %), minerály, sušený rakytník (0,3 %), sušené brusinky (0,2 %), frukto-oligosacharidy (0,015 %), mannan-oligosacharidy (0,015 %), juka schidigera (0,008 %), Lactobacillus acidophilus HA – 122 inaktivované (15x109 buněk/kg). Analytické složky: hrubý protein 31,0 %, hrubý tuk 13,0 %, hrubá vláknina 3,0 %, hrubý popel 8,8 %, vlhkost 10,0 %, omega-3 0,4 %, omega-6 1,2 %, vápník 0,8 %, fosfor 0,7%, sodík 1,0 %, hořčík 0,04 %. Nutriční aditiva v 1 kg: vitamín A (3a672a) 20 000 IU, vitamín D3 (E671) 800 IU, vitamín E (3a700) 600 mg, vitamín C (3a312) 300 mg, taurin (3a370) 2 500 mg, L-karnitin (3a910) 100 mg, cholinchlorid (3a890) 2 500 mg, biotin (3a880) 2 mg, vitamín B1 (3a821) 10 mg, vitamín B2 12 mg, niacinamid (3a315) 50 mg, D-pantothenan vápenatý (3a841) 40 mg, vitamín B6 (3a831) 10 mg, kyselina listová (3a316) 2 mg, vitamín B12 0,04 mg, zinek (3b606) 120 mg, železo (3b106) 45 mg, mangan (3b504) 55 mg, jodid draselný (3b201) 4 mg, měď (3b406) 10 mg, selen (3b8.10) 0,2 mg, L-methionin (3c305) 4 000 mg. Metabolizovatelná energie: 3,610 kcal/kg. Obsahuje přírodní antioxidanty schválené EU: tokoferolové extrakty z rostlinných olejů (1b306), askorbyl-palmitát (1b304) a výtažek z rozmarýnu. Krmný návod: Krmivo podávejte suché nebo navlhčené vlažnou vodou. Vždy zajistěte, aby měla vaše kočka dostatek čerstvé pitné vody. Krmivo by mělo být volně dostupné po celý den. Pokud podáváte krmivo poprvé, smíchejte jej s předešlým krmivem, abyste usnadnili přechod na nové. Skladujte na suchém a chladném místě, chraňte před přímým slunečním světlem, po otevření znovu uzavřete.

  • Velikost: 2 kg
  • Váha: 2.0000
  • Supplier: Plaček


Granule pro kočky Brit Care Grain-Free Sterilized Sensitive 2 kg

Popis
Hmotnost
2000 g
Objem
2 l
Obsah vlhkosti
10%
Druh krmiva
Suché krmivo
Vhodné druhy zvířat
Kočky
Doplňkové látky
bez obilovin
Počet kusů
1
Kód EAN
8595602540761
Výrobce
Schvalovací číslo
1

Hmotnost
2000 g
Objem
2 l
Obsah vlhkosti
10%
Druh krmiva
Suché krmivo
Vhodné druhy zvířat
Kočky
Doplňkové látky
bez obilovin
Počet kusů
1
Kód EAN
8595602540761
Výrobce
Schvalovací číslo
1
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 42
23 621,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime
Obrázek produktu pro Brit 8595602540709, Dospělý jedinec, Turecko, 2 kg, Bez obilovin
Brit 8595602540709, Dospělý jedinec, Turecko, 2 kg, Bez obilovin
209,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
419,20 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Brit Care, Dospělý jedinec, Kachna, Turecko, 2 kg, Bez obilovin, Včetně antioxidantů
Brit Care, Dospělý jedinec, Kachna, Turecko, 2 kg, Bez obilovin, Včetně antioxidantů
356,55 Kč/1kg
713,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro Brit 8595602540723, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 7 kg
Brit 8595602540723, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 7 kg
136,74 Kč/1kg
957,15 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Cat GF Sterilized Urinary Health 2kg
Cat GF Sterilized Urinary Health 2kg
200,54 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
401,08 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Cat GF Sterilized Sensitive 0,4kg
Cat GF Sterilized Sensitive 0,4kg
463,77 Kč/1kg
185,51 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 471
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Obrázek produktu pro 8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
17,27 Kč/1l
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 22
525,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: SHOPPINGROOM
Obrázek produktu pro Brit Care, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Losos, 2 kg, Bez obilovin, Včetně antioxidantů
Brit Care, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Losos, 2 kg, Bez obilovin, Včetně antioxidantů
239,86 Kč/1kg
479,72 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 738
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro De’Longhi Autentica ECP33.21.BK, Espresso kávovar, 1,1 l, Mletá káva, 1100 W, Černá
De’Longhi Autentica ECP33.21.BK, Espresso kávovar, 1,1 l, Mletá káva, 1100 W, Černá
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 35
4 637,86 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
21,59 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 28
863,58 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Inteligentní robotický vysavač Mokrý/suchý automatický robotický mop Robot Sweeper Robot Sweeper
Inteligentní robotický vysavač Mokrý/suchý automatický robotický mop Robot Sweeper Robot Sweeper
2,9Průměrné hodnocení: 2,9 z 5Počet hodnocení: 18
812,50 Kč
4% poukaz
Prodejce: GreatDEshop2021
Obrázek produktu pro WISFOR Toaletní box pro kočky s lopatkou na stelivo, víko s poklopem, skládací, 41×51×38 cm
WISFOR Toaletní box pro kočky s lopatkou na stelivo, víko s poklopem, skládací, 41×51×38 cm
310,42 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 94
800,89 Kč
6% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR
Obrázek produktu pro Miska na krmivo pro kočky 2v1 Miska pro kočky Miska pro psy s 15° sklonem a protiskluzovou základnou (bílá+bílá)
Miska na krmivo pro kočky 2v1 Miska pro kočky Miska pro psy s 15° sklonem a protiskluzovou základnou (bílá+bílá)
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 7
347,66 Kč
4% poukaz
Prodejce: GreatDEshop2021
Obrázek produktu pro Samočistící zásobník na stelivo s velkou kapacitou, automatický zásobník na stelivo v otevřeném provedení pro více koček s bezpečnostní ochranou
Samočistící zásobník na stelivo s velkou kapacitou, automatický zásobník na stelivo v otevřeném provedení pro více koček s bezpečnostní ochranou
388,81 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 65
5 449,00 Kč
-200,00 Kč
5 249,00 Kč
Prodejce: Delgeo
Obrázek produktu pro Knihovna VASAGLE, stojící regál, 6 úrovní, kancelářský regál, vintage hnědý
Knihovna VASAGLE, stojící regál, 6 úrovní, kancelářský regál, vintage hnědý
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 158
1 337,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro animonda Carny 83825, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Losos, 400 g, Bez obilovin, Bez sóji, Bez umělých barviv
animonda Carny 83825, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Losos, 400 g, Bez obilovin, Bez sóji, Bez umělých barviv
215,94 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Podestýlka FEANDREA, s víkem, pro kočky do 15 kg, teplá šedá barva ovesných vloček
Podestýlka FEANDREA, s víkem, pro kočky do 15 kg, teplá šedá barva ovesných vloček
317,94 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 43
1 080,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 76
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce
Obrázek produktu pro Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Černá
Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Černá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 651
4 372,23 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro GORENJE Pračka s 1400 otáčkami za minutu WNPI84APS
GORENJE Pračka s 1400 otáčkami za minutu WNPI84APS
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 8
12 361,66 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: _Haushaltsparadies_
Obrázek produktu pro Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky Amy 27027, kočičí strom s jeskyněmi, ložnými plochami, žebříky a sisalovými kmeny, stabilní, šedé, 170 cm
Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky Amy 27027, kočičí strom s jeskyněmi, ložnými plochami, žebříky a sisalovými kmeny, stabilní, šedé, 170 cm
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 526
1 920,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Obrázek produktu pro Blackview Shark 8 smartphone mobilní telefon bez smlouvy 16GB+256GB 120Hz 2.4K 6,78" FHD+, Helio G99 Android 13 mobilní telefon bez smlouvy, 64MP+13MP fotoaparát, 5000mAh
Blackview Shark 8 smartphone mobilní telefon bez smlouvy 16GB+256GB 120Hz 2.4K 6,78" FHD+, Helio G99 Android 13 mobilní telefon bez smlouvy, 64MP+13MP fotoaparát, 5000mAh
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 124
3 132,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop
Obrázek produktu pro HP DeskJet 2720e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Kopírka, skener, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Šedá
HP DeskJet 2720e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Kopírka, skener, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Šedá
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 800
14 682,99 Kč
Prodejce: Technology-Germany
Obrázek produktu pro Brit 8595602540754, Dospělý jedinec, Králík, 7 kg
Brit 8595602540754, Dospělý jedinec, Králík, 7 kg
152,86 Kč/1kg
1 070,00 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro SONGMICS Klec pro malá zvířata, venkovní výběh s podlahovými panely, 143 x 73 x 46 cm, bílá
SONGMICS Klec pro malá zvířata, venkovní výběh s podlahovými panely, 143 x 73 x 46 cm, bílá
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 459
623,00 Kč
Prodejce: Jurhan
Obrázek produktu pro Regály AREBOS pro vysoké zatížení 180x90x40 cm | 875 kg | 5 polic z MDF | pozinkovaný zásuvný systém
Regály AREBOS pro vysoké zatížení 180x90x40 cm | 875 kg | 5 polic z MDF | pozinkovaný zásuvný systém
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 402
970,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
Obrázek produktu pro FEANDREA škrabadlo 3 plochy na ležení a jeskyně, omyvatelné podložky hnědé barvy
FEANDREA škrabadlo 3 plochy na ležení a jeskyně, omyvatelné podložky hnědé barvy
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 73
1 826,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 1144
1 853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
‎Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
81,71 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Early Renal, Dospělý jedinec, Kukuřice, 6 kg
Royal Canin Early Renal, Dospělý jedinec, Kukuřice, 6 kg
2 846,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
474,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin FBN Persian Adult, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky perského plemene
Royal Canin FBN Persian Adult, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky perského plemene
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 895,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
389,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Včetně antioxidantů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 450,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
345,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg
Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 166,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
401,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Digestive Care, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky, podporuje trávení
Royal Canin Digestive Care, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky, podporuje trávení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
2 896,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
289,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Suché krmivo pro kočky Royal Canin Veterinary Anallergenic 4 kg snižuje riziko intolerance na potraviny
Suché krmivo pro kočky Royal Canin Veterinary Anallergenic 4 kg snižuje riziko intolerance na potraviny
1 947,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
486,82 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Farmina Pet Food N&D CAT QUINOA URINARY DUCK 5 KG, Dospělý jedinec, Kachna, 5 kg, Bez obilovin, Bez dochucovadel, Včetně antioxidantů
Farmina Pet Food N&D CAT QUINOA URINARY DUCK 5 KG, Dospělý jedinec, Kachna, 5 kg, Bez obilovin, Bez dochucovadel, Včetně antioxidantů
1 932,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
386,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary Hypoallergenic S/O suché krmivo 4,5 kg pro kočky s potravinovými intolerancemi a alergiemi
Royal Canin Veterinary Hypoallergenic S/O suché krmivo 4,5 kg pro kočky s potravinovými intolerancemi a alergiemi
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
1 849,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
411,09 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ACANA Highest Protein Indoor Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
ACANA Highest Protein Indoor Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
1 801,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Purina One Bifensis Adult 9,75kg Suché krmivo pro kočky s kuřecím masem
Purina One Bifensis Adult 9,75kg Suché krmivo pro kočky s kuřecím masem
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 737,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
178,22 Kč/1l
Obrázek produktu pro Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
2 162,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
216,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Hairball Care 10 kg
Royal Canin Hairball Care 10 kg
2 726,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 10 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 10 kg, Včetně antioxidantů
2 576,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
257,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BOSCH Sanabelle Light Drůbež s drůbeží 8 kg
BOSCH Sanabelle Light Drůbež s drůbeží 8 kg
1 383,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
173,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro COUNTRY FARM Kuřecí s kachnou - suchá kočka - 10 kg
COUNTRY FARM Kuřecí s kachnou - suchá kočka - 10 kg
1 849,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
184,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Purina One Sterilcat Hovězí a pšenice suché krmivo pro kočky 9,75 kg hovězího masa
Purina One Sterilcat Hovězí a pšenice suché krmivo pro kočky 9,75 kg hovězího masa
1 533,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
15,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 7 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 7 kg, Včetně antioxidantů
2 142,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
306,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Renal Special, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Renal Special, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
1 508,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
754,12 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 2 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 2 kg, Včetně antioxidantů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 343,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
671,57 Kč/1kg