5,0



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
SVR, Sensifine Hydra, Hydratační krém, 40 ml - Dlouhodobý!12 939,25 Kč/1l
517,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Bepanthol krém pro suchou, citlivou a podrážděnou pleť s3 980,80 Kč/1kg
398,08 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Další informace o reklamě
CAVILON 3M nedráždivý sprej na ochranu pokožky, 28 ml roztok23 710,36 Kč/1l
663,89 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Linola Ochranný balzám 50 ml6 617,00 Kč/1l
330,85 Kč
Prodejce: apohealth

Cavilon krém na dlouhodobou ochranu pokožky 3392g
7 867,17 Kč/1kg
723,78 Kč
Prodejce: apohealth

Cavilon 3M krém na dlouhodobou ochranu pokožky 3391g 28 g
14 162,50 Kč/1kg
396,55 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

LINDESA K krém na ochranu pokožky, 50 ml
1 730,00 Kč/1l
86,50 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

SANSIBAL Krém na ochranu pokožky
1 981,20 Kč/1l
198,12 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Eloderm, Hydratační krém, 400 ml - Dlouhodobá platnost!
883,02 Kč/1l
353,21 Kč
Prodejce: Tersorte

CORYT Protect krém na ochranu pokožky, 20 ml krém
9 372,69 Kč/1kg
243,69 Kč
Prodejce: apohealth

CORYT Protect krém na ochranu pokožky, 100 ml krém
4 511,10 Kč/1l
451,11 Kč
Prodejce: apohealth

Kneipp měsíčková mast na ochranu pokožky
2 505,87 Kč/1l
187,94 Kč
Prodejce: apohealth

Locobase krém na ekzémy 60 g
8 919,17 Kč/1kg
535,15 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Herbamedicus Glukosaminový krém zklidňující a vyživující 250 ml
621,28 Kč/1l
155,32 Kč
Prodejce: apohealth

DEXERYL pečující krém na suchou pokožku nebo neurodermitidu, 250 g krém
1 016,68 Kč/1kg
306,02 Kč
Prodejce: apohealth

Cetaphil Hydratační krém, 456 ml Krém
1 441,18 Kč/1l
657,18 Kč
Prodejce: apohealth

Dexeryl Pflegecreme 500 g
849,54 Kč/1kg
424,77 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

LINDESA K krém na ochranu a péči o pleť s heřmánkem, 50 ml krém
2 380,00 Kč/1kg
159,46 Kč
Prodejce: apohealth

Bioderma Sebium Sensitive Cream, 30 ml - Dlouhodobá platnost!
8 990 000,23 Kč/1kg
449,50 Kč
Prodejce: VISO

Optolind mast zklidňuje a chrání pokožku, 30 ml masti
13 909,00 Kč/1l
417,27 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
dlouhodobý ochranný krém 3M Cavilon poskytuje dlouhodobou ochranu proti tělesným tekutinám (např. při inkontinenci) a zároveň pokožku hydratuje. Obsažené hydratační látky zároveň zajišťují jemnou, hladkou a pružnou pokožku.
Cavilon dlouhodobý ochranný krém na pokožku poskytuje dlouhodobou ochranu zranitelné pokožky před tělesnými tekutinami a dráždivými látkami, jako je moč nebo stolice, a je tak ideální pro péči o pokožku v případě inkontinence. Účinně také hydratuje suchou a drsnou pokožku. Při šetrném použití lze Cavilon dlouhodobý ochranný krém na pokožku použít také pod náplasti a obvazy.
Vlastnosti:
- spolehlivě účinný proti vlhkosti a dráždivým látkám díky jedinečné akrylátové terpolymerní bariéře
- voděodolný a prodyšný
- účinný po dobu až 24 hodin
- hydratační
Oblasti použití:
- Péče a ochrana zdravé a zranitelné pokožky před poškozením způsobeným inkontinencí
- lze použít i k hydrataci velmi suché pokožky a k zajištění dlouhodobé ochrany
- udržuje přilnavost náplastí a obvazů
- udržuje absorpční schopnost inkontinenčních přípravků, protože neucpává póry
Použití:
- 3M Cavilon krém pro dlouhodobou ochranu pokožky je obzvláště ekonomický. K ochraně pokožky proto postačí malé množství.
- Krém naneste na čistou a suchou pokožku a jemně vmasírujte.
- Krém by se měl nanášet opakovaně jednou denně nebo po 3 umytích.
Složení:
Voda (aqua)diisooctyl adipát, kokosový olej (cocos nucifera), PPG-15 stearylether, dipropylenglykol, isopropylpalmitát, minerální olej (paraffinum liquidum), kopolymer ethylenu a kyseliny akrylové, akrylátový terpolymer, parafín, dimetikon, síran hořečnatý, propylenglykol, vonná látka (parfém), diazolidinylmočovina, methylparaben, propylparaben
Cavilon dlouhodobý ochranný krém 3391g 28 g - Prezentace: Krém - Téma: Péče o pleť a tělo
- Hmotnost
- 50 g
- Objem
- 28 ml
- Složení
- Cavilon 3M krém na dlouhodobou ochranu pokožky 3391G
- Výrobce
- Solventum Germany
- Kód EAN
- 707387792251007073877922510707387792251
- Číslo produktu
- 10286428
- Hmotnost
- 50 g
- Objem
- 28 ml
- Složení
- Cavilon 3M krém na dlouhodobou ochranu pokožky 3391G
- Výrobce
- Solventum Germany
- Kód EAN
- 707387792251007073877922510707387792251
- Číslo produktu
- 10286428
K tomu se hodí také

Cavilon krém na dlouhodobou ochranu pokožky 3392g
7 867,17 Kč/1kg
723,78 Kč
Prodejce: apohealth

Cavilon Sprej na ochranu pokožky 28ml 3m
41 421,78 Kč/1l
1 159,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Solární světla zahrada 8 kusů LED solární svítilny zahradní svítilny s realistickým efektem plamene IP65 solární lampy pro venkovní zahradu Retoo
534,99 Kč
Prodejce: Retoo

AREBOS Lehký hliníkový rolátor | Skládací cestovní rolátor s nastavitelnou výškou do 6 poloh | s držákem na hůl a nákupní taškou | Pomůcka pro chůzi černá
2 184,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Cavilon 3M krém na dlouhodobou ochranu pokožky 3391g 28 g
14 162,50 Kč/1kg
396,55 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
1 468,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Systém dobíjení elektrolytů Double Heart, 20 ks. Granule
1 705,60 Kč/1kg
283,13 Kč
Prodejce: apohealth

Ortopedická sedací podložka z paměťové gelové pěny, polštářek na kostrč
249,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

SCHNECKEN GEL, 125 ml GEL
814,23 Kč/1kg
217,40 Kč
Prodejce: apohealth

Antar AT51006, 136 kg, Sklopný, Hliník, Černá, Walker
7 014,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Bioderma - Sébium Mat Control Moisturiser - Lehký hydratační krém proti lesku pleti a rozšířeným pórům 30ml
319,00 Kč/1kg
319,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

NUK Odsávač nosních hlenů
100,00 Kč
Prodejce: MIMULO

Indické slupky psyllia, 500 g
692,72 Kč/1kg
371,99 Kč
Prodejce: apohealth

LED stojací lampa Grundig - Stojací lampa 140 cm - Stmívatelné RGBW a bílé světlo - Včetně dálkového ovládání a hudebního senzoru
700,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

OMNi-BiOTiC 10 s vysoce aktivními střevními symbionty, 30 ks. Sáčky
4 830,57 Kč/1kg
1 009,59 Kč
Prodejce: apohealth

La Roche-Posay Cicaplast Levres Balsam do ust 7,5 ml
19 600 000,50 Kč/1kg
294,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

ANTAR Lightweight steel Wheelchair with brakes AT52301
3 865,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zdravpom

ESENTA sprej na ochranu kůže pro použití na kůži v blízkosti stomií a ran, 28 ml roztoku
284 349,99 Kč/1l
284,35 Kč
Prodejce: apohealth

Neradin active kapsle speciálně pro potřeby mužů, 70 kapslí
24 137,59 Kč/1kg
1 303,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Skládací elektrický invalidní vozík 600W elektrický invalidní vozík elektrický invalidní vozík Li-baterie 06070
30 150,31 Kč
Prodejce: Tiptopmaker

AREBOS Lehký hliníkový rolátor | Skládací cestovní rolátor s nastavitelnou výškou do 6 poloh | s držákem na hůl a nákupní taškou | Pomůcka pro chůzi hnědé barvy
2 184,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Noreva Aquareva Rich Cream 24H Pleťový krém pro suchou pleť 40 ml
568 209,97 Kč/1kg
568,21 Kč
Prodejce: apohealth

Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Sprchový olej AtopiControl 400 ml
1 466,57 Kč/1l
586,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

Celerit bělící krém na pigmentové skvrny, 25 ml krém
9 033,16 Kč/1kg
343,26 Kč
Prodejce: apohealth

Přenosný ruční nebulizátor Mesh Steam Inhaler pro děti a dospělé
717,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall

MaiMed VK, čtyřnásobné obklady z netkané textilie, nesterilní, 100 ks, 10 x 10 cm
4 009,60 Kč/1m
400,96 Kč
Prodejce: apohealth

CeraVe Facial Moisturising Lotion SPF 30 52 ml
8 576,92 Kč/1l
446,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Cavilon
Velmi dobrý produkt
Ohodnoceno dne 30. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hondrofrost Forte Krém - 500 ml, balení po 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
3 081,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 162,00 Kč/1l

Steplex Forte krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 103,33 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
4 359,52 Kč/1kg

Topicrem Ultra Hydratant Body Milk 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
445,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
890,00 Kč/1l

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Facial Care Set pro smíšenou/mastnou pleť bez očního krému
3 736,22 Kč
Prodejce: lithuaniashop
13 018,19 Kč/1kg

OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
593,53 Kč
Prodejce: apohealth
3 983,42 Kč/1kg

OPTOLIND bohatý krém, 50 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
563,34 Kč
Prodejce: apohealth
11 266,80 Kč/1l

Celerit bělící krém na pigmentové skvrny, 25 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
343,26 Kč
Prodejce: apohealth
9 033,16 Kč/1kg

Krém Seno+ pro zpevnění a zvětšení objemu 200 ml - Zpevňující krém pro zvýšení objemu, s obsahem kolagenu a bambuckého másla, hydratuje a redukuje strie
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 789,95 Kč/1l

MURAD Retinal ResCulpt Noční krém s retinolem, 50 ml
2 724,35 Kč
Prodejce: M_plus_L
54 487,00 Kč/1l

Deumavan ochranná mast neutrální tuba, 125 ml mastná mast



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
425,79 Kč
Prodejce: apohealth
3 406,32 Kč/1l

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
5 234,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders
34 898,67 Kč/1l

Hydratační krém Pond's pro suchou pleť 111 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
23 635,45 Kč/1l

Suchá pleť Hydratační krém na obličej Pond's 184 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 766,25 Kč/1l

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(56)Počet hodnocení: 56
4 748,63 Kč
-449,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 299,00 Kč
Prodejce: LOGNOW
71 650,00 Kč/1l

Palmer's Cocoa Butter Formula 10181040764, Balzám, Ženy, Proti striím, Suchá pokožka, Citlivá pokožka, Univerzální pleť, 125 ml, Dávkovač



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
263,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 111,92 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 200 ml, balení po 2 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 399,00 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 371,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 855,00 Kč/1l

Palmer's Cocoa Butter Massage Cream for Stretch Marks, Krémová, Ženy, Proti striím, Pružnost, Univerzální pleť, 125 g, Tuba
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 767,92 Kč/1l

Lepicí gel DinaBase 7, 1 ks. Gel



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
366,88 Kč
Prodejce: apohealth
12 229,33 Kč/1kg