Už jen 2 ks za tuto cenu
BCAA 20:1:1 XPLODE v prášku (500 g)
1 764,53 Kč
3 529,06 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
LUTO Supplements D-mannóza v prášku 250 g1 746,52 Kč/1kg
436,63 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Další informace o reklamě
Almased Vitalkost bez laktózy, 500 g prášku1 121,75 Kč/1kg
652,86 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Kreatin monohydrát v prášku KONKRET pomerančová příchuť566,30 Kč/1kg
283,15 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
ZELLAMARE Střevní prášek, 250 g prášku1 432,02 Kč/1kg
439,63 Kč
Prodejce: apohealth

Arginin v prášku 300 g
761 999,96 Kč/1l
762,00 Kč
Prodejce: FITS

OstroVit | BCAA 2:1:1 Prášek bez příchuti
934,40 Kč/1l
373,76 Kč
Prodejce: FIT1EU

Ostrovit taurin BI9140
886,85 Kč/1l
177,37 Kč
Prodejce: FIT1EU

Amino EAA Xplode, prášek (520 g)
1 948,94 Kč/1l
1 013,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

L-tyrosin v prášku, 200 g
403 859,98 Kč/1l
403,86 Kč
Prodejce: FITS

Mobiforte s hydrolyzátem a vitamínem C v prášku 3X300 g
1 500,99 Kč/1l
1 350,89 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

OstroVit | 100% vitamin C v prášku
621,95 Kč/1l
621,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

GymBeam -Acerola v prášku 100 g
3 306,67 Kč/1kg
396,80 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ostrovit arginin BI9201
2 052,20 Kč/1l
410,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

L-glutamin v prášku, 200 g
251 459,99 Kč/1l
251,46 Kč
Prodejce: FITS

Acetyl-L-karnitin v prášku, 50 g
380 999,98 Kč/1l
381,00 Kč
Prodejce: FITS

Ostrovit BI9213
1 391,85 Kč/1l
278,37 Kč
Prodejce: NutraBestBG

D (+) Galaktóza v prášku 1000 g
1 234,94 Kč/1kg
1 234,94 Kč
Prodejce: ERASVITAL

Ostrovit BI9081
1 207,65 Kč/1l
241,53 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Ostrovit msm BI9218
1 093,00 Kč/1l
218,60 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Inositol v prášku, 200 g
482 599,98 Kč/1l
482,60 Kč
Prodejce: FITS
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
BCAA Xplode 20:1:1 je produkt od společnosti Olimp Sport Nutrition, který byl vyvinut tak, aby splnil všechna vaše očekávání, a vyznačuje se vynikající rozpustností! Aminokyseliny obsažené v BCAA Xplode Powder 20:1:1 se rychle vstřebávají a jsou pro organismus a svaly. BCAA Xplode Powder 20:1:1 je produkt obsahující aminokyseliny BCAA: L-leucin, L-valin a L-izoleucin.L-citrulin je neesenciální aminokyselina, což znamená, že je přirozeně syntetizována tělem z jiných živin. Může být přijímána ve stravě (ve velmi malých množstvích) nebo jako doplněk stravy, zejména proto, že se podílí na mnoha funkcích. L-citrulin je ve světě kulturistiky považován za látku přispívající k dobré vaskularizaci, což vede k lepšímu prokrvení svalů.Hořčík a vitamin B6 obsažené ve složení přispívají k normálnímu fungování nervového systému, snižují únavu a pomáhají udržovat normální psychické funkce, stejně jako normální energetický metabolismus. Zinek přispívá k normálnímu fungování imunitního systému, syntéze bílkovin a metabolismu makroživin. Přispívá také ke zvýšení hladiny testosteronu v krvi. Tento produkt je k dispozici ve 3 lahodných příchutích: grapefruit, hruška, cola.
- Objem
- 500 ml
- Seznam přísad
- Složení: volné aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (30 % L-leucin, 15 % L-valin, 15 % L-izoleucin), 10 % L-glutamin, aromata, regulátor kyselosti – kyselina citronová, citrát sodný; zahušťovadlo – arabská guma; sladidla – cyklamát sodný, sacharinát sodný, aspartam, acesulfam-K, sukralóza; emulgátor – lecitin; 0,02 % vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid).
- Hmotnost
- 600 g
- Potravinářský podnik
- Calle Herreros 17-A, PI Los Angeles, 28906 Getafe, Madrid
- Prodejní název
- BCAA
- Výrobce
- Olimp Sportnutrition
- Doporučená spotřeba
- Užívejte jednu dávku denně, před jídlem, před tréninkem, po tréninku nebo před spaním. Smíchejte jednu dávku s 200 ml vody a protřepejte. Konzumujte ihned po přípravě.
- Kód EAN
- 5901330057908
- Objem
- 500 ml
- Seznam přísad
- Složení: volné aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (30 % L-leucin, 15 % L-valin, 15 % L-izoleucin), 10 % L-glutamin, aromata, regulátor kyselosti – kyselina citronová, citrát sodný; zahušťovadlo – arabská guma; sladidla – cyklamát sodný, sacharinát sodný, aspartam, acesulfam-K, sukralóza; emulgátor – lecitin; 0,02 % vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid).
- Hmotnost
- 600 g
- Potravinářský podnik
- Calle Herreros 17-A, PI Los Angeles, 28906 Getafe, Madrid
- Prodejní název
- BCAA
- Výrobce
- Olimp Sportnutrition
- Doporučená spotřeba
- Užívejte jednu dávku denně, před jídlem, před tréninkem, po tréninku nebo před spaním. Smíchejte jednu dávku s 200 ml vody a protřepejte. Konzumujte ihned po přípravě.
- Kód EAN
- 5901330057908
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Feminol 2 - Kompletní Přípravek pro Těhotné ženy, 56 tablet + 56 kapslí
7 494,80 Kč/1l
749,48 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Alflorex 30 kapslí - Dlouhodobá expirace!
35 960 000,91 Kč/1kg
899,00 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Norsan Omega 3 Arktis 200 ml BI8321
3 602,15 Kč/1l
720,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4
19 989,90 Kč/1l
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Bach Original Bachovy květové esence č. 1–38 a RESCUE kapky v dekorativní kartonové krabičce, 40 lahviček
3 663,66 Kč/1kg
5 821,56 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke
![Obrázek produktu pro Glow25® Collagen Powder [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagenu s vitaminem C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnost - Neutrální](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Collagen Powder [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagenu s vitaminem C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnost - Neutrální
1 912,80 Kč/1kg
860,76 Kč
Prodejce: WR-Products

Prostalis Forte - 180 Kapseln (3 x 60 Kapseln) - 3er Pack
18 564,81 Kč/1kg
2 005,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

BAYER Priorin EXTRA doplněk na vlasy 60 kapslí
4 507,67 Kč/1kg
676,15 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Altrient C 1000mg gel - lipozomální doplněk stravy
1 629 999,92 Kč/1kg
1 630,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Altermedic

Concentrix, 180 kapslí
8 880,79 Kč/1kg
1 571,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

GLura Doplňky stravy, sada 3 balení po 60 kapslí
2 500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMPERIUM-HERBALS

4X Prostoxalen - kapsle Sabal Palm pro prostatu
3 445 669,84 Kč/1l
3 445,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

Femibion 1 rané těhotenství 28 tablet - Dlouhá doba použitelnosti!
12 061 555,37 Kč/1kg
542,77 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

ArmoLipid, 60 tabletek
12 328 428,24 Kč/1kg
862,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

VitroCap N kapsle vybrané mikroživiny pro oči, 90 kapslí
15 597,64 Kč/1kg
1 388,19 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: apohealth

Priorin kapsle pro nutriční potřeby vlasového kořínku, 120 kapslí
13 265,21 Kč/1l
1 246,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Pantovigar Vital, přípravek pro vlasy, 180 kapslí
14 587,81 Kč/1kg
2 261,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

VigorPeak
2 307,26 Kč/1l
975,97 Kč
Prodejce: Natucap

Prostalis - Komplex pro podporu zdraví prostaty (30 kapslí)
926,55 Kč/1kg
926,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AltaShop

BioTech USA 100% Creatine Monohydrate 500 g / Kreatin monohydrát / Farmaceuticky čistý mikronizovaný kreatin monohydrát v prášku
1 390,62 Kč/1l
695,31 Kč
Prodejce: NutraBestBG

MANHOOD PLUS – Přírodní doplněk stravy a prostředek pro podporu mužského zdraví a pohody – 30 kapslí
61 674,00 Kč/1l
925,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PremiumHealth24

beLIVELY NMN | NAD Booster | Anti-Aging | Longevity | Energie & Zellgesundheit | 30 kapslí | Bestager | Vegan
94 222,23 Kč/1l
848,00 Kč
Prodejce: beLIVELY

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet
9 204,21 Kč/1kg
1 988,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Malát hořečnatý 1000 mg veganská vysoká dávka, 180 St TAB
2 437,12 Kč/1kg
694,58 Kč
Prodejce: apohealth

Sedamin 30 kapslí – uklidnění a podpora nervového systému
40 640,95 Kč/1kg
853,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyPremiumShop

ALLNUTRITION ALLDEYNN Collarose 300 g malina-lesní jahoda / Kolagen / Hydrolyzovaný hovězí kolagen VERISOL® obohacený o kyselinu hyaluronovou, vitamin C a biotin
3 395,23 Kč/1l
1 018,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Kapsle VOLT
33 000,00 Kč/1l
990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NoviluniumHerbalis

Biostile Kolagenová směs v prášku s kyselinou hyaluronovou - 30 sáčků s 8600 mg hydrolyzovaného kolagenu, kyselinou hyaluronovou, vitaminem C, kurkuminem a shilajitem pro kůži, klouby a kosti
4 386,63 Kč/1l
1 315,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Biostile

Vitabay Vitamin D3 Depot 20000 IU + Vitamin K2 200 mcg tablety, 180 tablet
13 050,00 Kč/1kg
691,65 Kč
Prodejce: apohealth
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
942,46 Kč
Prodejce: apohealth
8 567,82 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 194,48 Kč
Prodejce: apohealth
32 283,24 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 495,78 Kč
Prodejce: apohealth
7 404,85 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 439,91 Kč
Prodejce: apohealth
8 726,73 Kč/1l

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,19 Kč
Prodejce: apohealth
15 435,67 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 189,35 Kč
Prodejce: apohealth
14 504,27 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,20 Kč
Prodejce: apohealth
16 386,67 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 571,90 Kč
Prodejce: apohealth
8 880,79 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 011,04 Kč
Prodejce: apohealth
9 955,64 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 483,83 Kč
Prodejce: apohealth
7 419,15 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
837,79 Kč
Prodejce: apohealth
1 506,82 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
980,27 Kč
Prodejce: apohealth
741,51 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
262,51 Kč
Prodejce: apohealth
690,82 Kč/1kg

Léčivý jíl 1 - Jemný ostrý 480g 4-pack



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
227,38 Kč
Prodejce: apohealth
473,71 Kč/1kg

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
1 988,11 Kč
Prodejce: apohealth
9 204,21 Kč/1kg