5,0



Na základě 3 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Hmotnost:
3000 g- 700 g
- 3000 g
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Leimüller Krmivo pro kachny – zrní 25 kg35,75 Kč/1kg
893,79 Kč
Prodejce: Agrarzone

Další informace o reklamě
JR Farm Amaranth 30 gramů1 424,17 Kč/1kg
427,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

VL Nutribird Allround 800g
535,91 Kč
Prodejce: VISO

NutriBird A21 - 800 g
523,05 Kč/1kg
418,44 Kč
Prodejce: VISO

NutriBird Ruční směs – 500 g
2 777,78 Kč/1kg
1 388,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

NutriBird A21 - 3 kg
986,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

NutriBird Gold Patee Exoten - 1 kg
258,22 Kč
Prodejce: VISO

NutriBird Gold Crumble Exoten - 1 kg
196,99 Kč/1kg
196,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

NutriBird Gold Crumble Exoten - 4 kg
862,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

NutriBird Frutti Patee - 1 kg
184,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

NutriBird P15 Tropical - 10 kg
1 596,43 Kč
-176,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 419,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet

Prestige Papageien - 15 kg
65,80 Kč/1kg
986,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

NutriBird G14 Tropical - 1 kg
338,44 Kč
-67,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
270,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

NutriBird Treats Frutti Patee - 250 g
97,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Krmivo Tropican nymfy (1,8 kg) (renovováno A+)
739,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Beduco BIRDELICIOUS PYRRHULA - GIMPEL | 750g
1 213,47 Kč/1kg
910,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Prestige Perruches - 20 kg
48,10 Kč/1kg
1 015,82 Kč
-53,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
961,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Krmivo pro andulky 25kg
1 214,48 Kč
Prodejce: boni-shop

Krmivo pro kuřata Naturka Nioska 10 kg
167,00 Kč
Prodejce: Tanie-Karmy
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Versele Laga Orlux Nutribird Lori 3kg - krmivo pro loriy
ORLUX LORI je kompletní, vědecky sestavené krmivo pro lori a lori.
Obsahuje minerály, vitamíny a stopové prvky nezbytné pro optimální zdraví
a kondici ptáků.
Složení: cukry, rostlinné bílkovinné extrakty, produkty rostlinného původu, oleje a tuky, pekařské výrobky, minerální látky, kvasnice, MOS, lecitin.
Chemický rozbor: obsah bílkovin 15 %, obsah tuku 5 %, hrubá vláknina 1,5 %, hrubé popeloviny 6 %, lysin 1 %, methionin 0,35 %, threonin 0,55 %, tryptofan 0,20 %, vápník 0,90 %, sodík 0,20 %, fosfor 0,60 %, hořčík 0,10 %.
Přídatné látky / kg: Vitamín A 8500 m.j., 3a160a ß-karoten 4,00 mg, vitamín D3 1770 m.j., vitamín E 88 mg, vitamín K3 3,00 mg, vitamín B1 7,50 mg, vitamín B2 16 mg, d-pantothenát vápenatý 21 mg, vitamín B6 6,50 mg, vitamín B12 0,03 mg, vitamín C 55 mg, niacin 84 mg, kyselina listová 1,55 mg, biotin 0,25 mg, cholinchlorid 790 mg, 3b202 (jód) 2,00 mg, E4 (měď) 10 mg, 3b503 (mangan) 100 mg, 3b605 ( zinek) 96 mg, E8 (selen) 0,20 mg
Dávkování: Rozmíchejte 1 dávku ve 3 dávkách vlažné vody do konzistence kaše
konzistence kaše. Nepřidávejte žádné další produkty, ovoce ani vitamíny,
mohlo by to narušit dokonale vyvážené složení a snížit výživovou hodnotu potraviny
nutriční hodnotu pokrmu.
Hmotnost 3 kg
Obsahuje minerály, vitamíny a stopové prvky nezbytné pro optimální zdraví
a kondici ptáků.
Složení: cukry, rostlinné bílkovinné extrakty, produkty rostlinného původu, oleje a tuky, pekařské výrobky, minerální látky, kvasnice, MOS, lecitin.
Chemický rozbor: obsah bílkovin 15 %, obsah tuku 5 %, hrubá vláknina 1,5 %, hrubé popeloviny 6 %, lysin 1 %, methionin 0,35 %, threonin 0,55 %, tryptofan 0,20 %, vápník 0,90 %, sodík 0,20 %, fosfor 0,60 %, hořčík 0,10 %.
Přídatné látky / kg: Vitamín A 8500 m.j., 3a160a ß-karoten 4,00 mg, vitamín D3 1770 m.j., vitamín E 88 mg, vitamín K3 3,00 mg, vitamín B1 7,50 mg, vitamín B2 16 mg, d-pantothenát vápenatý 21 mg, vitamín B6 6,50 mg, vitamín B12 0,03 mg, vitamín C 55 mg, niacin 84 mg, kyselina listová 1,55 mg, biotin 0,25 mg, cholinchlorid 790 mg, 3b202 (jód) 2,00 mg, E4 (měď) 10 mg, 3b503 (mangan) 100 mg, 3b605 ( zinek) 96 mg, E8 (selen) 0,20 mg
Dávkování: Rozmíchejte 1 dávku ve 3 dávkách vlažné vody do konzistence kaše
konzistence kaše. Nepřidávejte žádné další produkty, ovoce ani vitamíny,
mohlo by to narušit dokonale vyvážené složení a snížit výživovou hodnotu potraviny
nutriční hodnotu pokrmu.
Hmotnost 3 kg
ORLUX LORI je kompletní, vědecky sestavené krmivo pro Lori a Loris.
Obsahuje minerály, vitamíny a stopové prvky nezbytné pro optimální zdraví
a kondici ptáků.
Složení: cukry, rostlinné bílkovinné extrakty, produkty rostlinného původu, oleje a tuky, pekařské výrobky, minerální látky, kvasnice, MOS, lecitin.
Chemický rozbor: obsah bílkovin 15 %, obsah tuku 5 %, hrubá vláknina 1,5 %, hrubé popeloviny 6 %, lyzin 1 %, metionin 0,35 %, treonin 0,55 %, tryptofan 0,20 %, vápník 0,90 %, sodík 0,20 %, fosfor 0,60 %, hořčík 0,10 %.
Přídatné látky / kg: Vitamín A 8500 m.j., 3a160a ß-karoten 4,00 mg, vitamín D3 1770 m.j., vitamín E 88 mg, vitamín K3 3,00 mg, vitamín B1 7,50 mg, vitamín B2 16 mg, d-pantothenát vápenatý 21 mg, vitamín B6 6,50 mg, vitamín B12 0,03 mg, vitamín C 55 mg, niacin 84 mg, kyselina listová 1,55 mg, biotin 0,25 mg, cholinchlorid 790 mg, 3b202 (jód) 2,00 mg, E4 (měď) 10 mg, 3b503 (mangan) 100 mg, 3b605 ( zinek) 96 mg, E8 (selen) 0,20 mg
Dávkování: Rozmíchejte 1 dávku ve 3 dávkách vlažné vody do konzistence kaše
konzistence kaše. Nepřidávejte žádné další produkty, ovoce ani vitamíny,
mohlo by to narušit dokonale vyvážené složení a snížit výživovou hodnotu potraviny
nutriční hodnotu pokrmu.
Hmotnost 3 kg
Obsahuje minerály, vitamíny a stopové prvky nezbytné pro optimální zdraví
a kondici ptáků.
Složení: cukry, rostlinné bílkovinné extrakty, produkty rostlinného původu, oleje a tuky, pekařské výrobky, minerální látky, kvasnice, MOS, lecitin.
Chemický rozbor: obsah bílkovin 15 %, obsah tuku 5 %, hrubá vláknina 1,5 %, hrubé popeloviny 6 %, lyzin 1 %, metionin 0,35 %, treonin 0,55 %, tryptofan 0,20 %, vápník 0,90 %, sodík 0,20 %, fosfor 0,60 %, hořčík 0,10 %.
Přídatné látky / kg: Vitamín A 8500 m.j., 3a160a ß-karoten 4,00 mg, vitamín D3 1770 m.j., vitamín E 88 mg, vitamín K3 3,00 mg, vitamín B1 7,50 mg, vitamín B2 16 mg, d-pantothenát vápenatý 21 mg, vitamín B6 6,50 mg, vitamín B12 0,03 mg, vitamín C 55 mg, niacin 84 mg, kyselina listová 1,55 mg, biotin 0,25 mg, cholinchlorid 790 mg, 3b202 (jód) 2,00 mg, E4 (měď) 10 mg, 3b503 (mangan) 100 mg, 3b605 ( zinek) 96 mg, E8 (selen) 0,20 mg
Dávkování: Rozmíchejte 1 dávku ve 3 dávkách vlažné vody do konzistence kaše
konzistence kaše. Nepřidávejte žádné další produkty, ovoce ani vitamíny,
mohlo by to narušit dokonale vyvážené složení a snížit výživovou hodnotu potraviny
nutriční hodnotu pokrmu.
Hmotnost 3 kg
Ausgewogenes Komplettfutter in Analogie zu Blumennektar und Blumenpollen.
- Hmotnost
- 3000 g
- Obsah vlhkosti
- 5
- Druh krmiva
- Krmná směs
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5410340221235
- Číslo produktu
- 422123
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- nicht vorhanden
- Hmotnost
- 3000 g
- Obsah vlhkosti
- 5
- Druh krmiva
- Krmná směs
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5410340221235
- Číslo produktu
- 422123
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- nicht vorhanden
K tomu se hodí také

VL Nutribird Allround 800g
535,91 Kč
Prodejce: VISO

NutriBird Lori - 700 g
339,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

NutriBird A21 - 800 g
523,05 Kč/1kg
418,44 Kč
Prodejce: VISO

NutriBird Ruční směs – 500 g
2 777,78 Kč/1kg
1 388,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

VL Nutribird A21 pro papoušky 250g
203,42 Kč
Prodejce: VISO

NutriBird A21 - 3 kg
986,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Klec pro ptáky 591471, ptačí klec s hračkami, s ptačími schody, 46 x 35,5 x 99 cm, černá
2 237,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Versele Laga NutriBird Allround - krmivo pro odchov kuřat 250g
159,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

NEKTON- E Vitamin E pro ptáky v období rozmnožování 35g
6 777,71 Kč/1kg
237,22 Kč
Prodejce: VISO

Prestige Kolbenhirse - Gelb - 300 g
134,99 Kč/1kg
279,24 Kč
-144,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
134,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Prestige Perruches - 20 kg
48,10 Kč/1kg
1 015,82 Kč
-53,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
961,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

NutriBird G14 Tropical - 1 kg
338,44 Kč
-67,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
270,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

MONZANA® Elektrický krb s LED efektem plamenů, teplovzdušný ventilátor 2000 W, 2 stupně topení, termostat, krb, ohřívač, topení do obývacího pokoje, rozměry 60 x 50 x 30 cm, bílá
3 100,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Trixie Natursitzstange mit Tau - 25 cm/ca. 25 mm
79,00 Kč
Prodejce: STREFA

Kruzzel 9422 Dětská dílna 2v1 s příslušenstvím 67 dílů
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Versele Laga Orlux Handmix 500G - Krmivo pro ruční odchov kuřat
288,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

VL Nutribird A19 pro papoušky 250g
203,42 Kč
Prodejce: VISO

Náhradní díl SKS Mudrocker Zadní prodlužovací díl
259,00 Kč
Prodejce: Schindlersport

Flieks Čalouněná postel 90x200 cm s lamelovým roštem a 2 zásuvkami, jednolůžko pro mládež s LED diodami a výškově nastavitelným čelem, ložní prádlo
5 042,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop

Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
384,02 Kč/1l
1 920,08 Kč
Prodejce: VISO

Kbelík želé - želé pro papoušky 100 kusů
465,50 Kč/1kg
930,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

NutriBird A19 - 800 g
472,21 Kč
Prodejce: VISO

Keter 249384, Skladovací krabice, Světle šedá, Obdélníkový, Pryskyřice, Jednobarevný, Ratan
993,02 Kč
Prodejce: velmontask

Elektrický ohřívač s ventilátorem a funkcí vytápění MPM MEK-01
4 477,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Solární světla zahrada 8 kusů LED solární svítilny zahradní svítilny s realistickým efektem plamene IP65 solární lampy pro venkovní zahradu Retoo
534,99 Kč
Prodejce: Retoo

Chladicí ručník sada 12, chladicí ručníky, chladicí ručník Sport Chladicí ručník Jóga
615,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Kovový držák na větve Nobby, střední, 12,0 x 12,0 cm
460,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Samsung Galaxy A04s SM-A047F, 16,5 cm (6.5"), 3 GB, 32 GB, 50 MP, Android 12, Černá
7 727,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

VL Prestige Big Parakeet pro papoušky 4kg
108,00 Kč/1kg
431,99 Kč
Prodejce: VISO

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 3 kg
Ohodnoceno dne 29. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 3 kg
Ohodnoceno dne 19. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 3 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Krmivo pro volně žijící ptáky 30 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(134)Počet hodnocení: 134
842,04 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop
34,30 Kč/1kg

Krmivo pro andulky 25kg
1 214,48 Kč
Prodejce: boni-shop

Tukové krmivo 10 kg, krmivo pro ptáky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
609,64 Kč
Prodejce: boni-shop
60,96 Kč/1kg

20 kg krmivo pro volně žijící ptáky s moučnými červy bez skořápek
1 645,00 Kč
Prodejce: boni-shop
82,25 Kč/1kg

Černá slunečnicová semena 20 kg, krmivo pro ptáky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 295,17 Kč
Prodejce: boni-shop
51,81 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramů bez síťky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 273,76 Kč
Prodejce: boni-shop
62,13 Kč/1kg