5,0



Na základě 1 hodnocení
Objem:
2137 ml- 200 mlZobrazit dostupné možnosti
- 2137 ml
Hmotnost:
2137 g- 200 gZobrazit dostupné možnosti
- 2137 g
Podobné produkty

Další informace o reklamě
MyBestPharm MyBestProtect Bylinný pomeranč, 250 ml4 115,97 Kč/1kg
1 234,79 Kč
Prodejce: medpak_shop

Další informace o reklamě
Černý kmín 1000 ml OEL995,23 Kč/1kg
1 413,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
GreenValley Šípkový prášek 300 g prášku914,64 Kč/1kg
587,20 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
ActiveIron železo v kapslích, 30 kapslí12 084,72 Kč/1kg
435,05 Kč
Prodejce: apohealth

Doplněk stravy Child Life 15725
300,59 Kč/1l
642,37 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

echinacea pro děti 30 ml 15722
1 313,00 Kč/1l
274,96 Kč
-12,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
262,60 Kč
Prodejce: Katomix

Child Life - Multivitamíny a minerály, pro děti, přírodní pomeranč/mango, tekutý, 237 ml
2 985,40 Kč/1l
597,08 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

BlueIron železo Liquid pro vaše zdraví, 250 ml roztok
1 689,56 Kč/1l
422,39 Kč
Prodejce: apohealth

Iron VITAL Liquid, 250 ml LIQ
757,80 Kč/1kg
255,38 Kč
Prodejce: apohealth

Iron Rasayana 30 g | MAHARIŠI AYURVEDA
21 080,00 Kč/1kg
632,40 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Mineral Drops 100% koncentrát 100 ml
616 019,97 Kč/1kg
616,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Floradix Železo+ 250 ml
492 439,98 Kč/1l
492,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Ibiškový čaj 100 g ČAJ
756,64 Kč/1kg
101,39 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Příchuť: Pomeranč
2 297,92 Kč/1kg
1 148,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Eisen Vital 500ml | HUEBNER
818,14 Kč/1l
409,07 Kč
Prodejce: taleoo

SHOT pro imunitu jablko - zázvor - kurkuma200 ml - BEUTELSBACHER
389,75 Kč/1l
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Organická tinktura z extraktu meduňky
3 545,00 Kč/1l
177,25 Kč
Prodejce: PHRoyal

Pediakid Appetit sirup 125 ml
3 952,64 Kč/1l
597,72 Kč
-103,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
494,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Liposomální chelát železa – 200 ml
1 260,50 Kč/1l
263,43 Kč
-11,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
252,10 Kč
Prodejce: BioCare

TERRAKRAFT EXTRAKT, 1000 ml roztok
833,09 Kč/1l
833,09 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Child Life - Železo, pro děti, Přírodní bobule, Tekuté, 118 ml
- Objem
- 2137 ml
- Seznam přísad
- Viz popis položky
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 2137 g
- Rozměry
- 118 ml
- Potravinářský podnik
- Child Life
- Prodejní název
- železo 118 ml 15726 Child Life železo
- Výrobce
- Child Life
- Model
- Liquid Iron
- Označení množství
- 118 ml
- Počet kusů
- 999
- Doporučená spotřeba
- Viz popis položky
- Číslo produktu
- 15726
- Kód EAN
- 6082741210030608274121003
- Objem
- 2137 ml
- Seznam přísad
- Viz popis položky
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 2137 g
- Rozměry
- 118 ml
- Potravinářský podnik
- Child Life
- Prodejní název
- železo 118 ml 15726 Child Life železo
- Výrobce
- Child Life
- Model
- Liquid Iron
- Označení množství
- 118 ml
- Počet kusů
- 999
- Doporučená spotřeba
- Viz popis položky
- Číslo produktu
- 15726
- Kód EAN
- 6082741210030608274121003
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Möller's Omega-3 Kids roztok s ovocnou příchutí, 250 ml roztok
1 889,16 Kč/1l
472,29 Kč
Prodejce: apohealth

echinacea pro děti 30 ml 15722
1 313,00 Kč/1l
274,96 Kč
-12,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
262,60 Kč
Prodejce: Katomix

FISCHER 50600 Dětská sedačka na kolo FISCHER, šedá / černá
4 849,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Child Life Essentials Witamina D3 - přírodní bobule (30 ml) 608274109001
135,91 Kč/1l
290,44 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

Dětská autosedačka FableKids MIKARůžová | 76-150 cm | Od 15 měsíců | ECE R129/03
1 698,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Doplněk stravy Child Life 15725
300,59 Kč/1l
642,37 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

Child Life Liquid Vitamin C (118 ml) 608274102002
2 810,00 Kč/1l
562,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

Dětské multivitaminy 118 ml 15718
2 572,45 Kč/1l
514,49 Kč
Prodejce: medpak_shop

Child Life - Multivitamíny a minerály, pro děti, přírodní pomeranč/mango, tekutý, 237 ml
2 985,40 Kč/1l
597,08 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

Dětská postel 80x160 cm s matrací a zásuvkou, ochranou proti vypadnutí a roštovým rámem v bílé barvě kompletní postel pro mládež jednolůžko dřevo chlapec dívka
5 341,03 Kč
-221,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 119,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HomeCollective

Dolu Full Trainer Potty, Bílá, 1,5 rok/roky, 380 mm, 390 mm, 280 mm
519,27 Kč
Prodejce: egenta-shop

Sada dětského nábytku: stůl + 2 židle, barva bílá, Kesper
1 233,14 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

7zónová ergonomická matrace 180 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
3 329,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Schlaftroll-Matratzen

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Oboustranná matrace
1 672,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Dětská cyklistická přilba FISCHER "Sova", velikost: XS/S Vnitřní skořepina z vysoce odolného EPS, nastavitelná, osvětlená - 1 kus (86106)
1 223,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Dětská autosedačka FableKids MIKA černá | 76-150 cm | Od 15 měsíců | ECE R129/03
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Ze 2 sametově béžových čalouněných | Wohnling
3 620,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FineBuy_de

Domácí trampolína 140cm s ochrannou sítí - pro děti 3-6 let
2 578,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HyperMotion

SONGMICS Dětský regál Komoda na hračky Dětský regál s 9 úložnými boxy
1 043,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Flieks Čalouněná postel 180x200 cm s lamelovým roštem, hydraulická postel Boxspring s rámem postele a čelem, úložná postel Funkční postel Dvoulůžko Velvet
8 899,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop

MIADOMODO Sada jídelních židlí, bílá, 2 kusy
3 920,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Sportovní kočárek MoMi ESTELLE černý 2021
3 008,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Kiduku Kombinovaný kočárek 3v1 Černý/Černý
5 350,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Fortuna Lai denní postel 90x200cm/180x200cm rozkládací postel, rozkládací pohovka s lamelovým roštem a područkami, sametem čalouněná postel dětská rozkládací postel, šedá barva
6 844,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Remzetta

Home Deluxe - LED postel ASTRO - Bílá, 90 x 200 cm - Včetně roštu I Čalouněná postel Designová postel včetně osvětlení
3 632,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

HP DeskJet 2720e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Kopírka, skener, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Šedá
14 682,99 Kč
Prodejce: Technology-Germany

Dětské elektrické auto Audi RS e-tron GT, 12V, s hudbou, širokým sedadlem a nastavitelným bezpečnostním pásem, barva černá
4 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

MONZANA® trampolína Ø 183 cm Süd GS certifikovaná kompletní sada včetně bezpečnostní sítě, žebříku, krytu hran a příslušenství dětská trampolína zahradní trampolína
2 660,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Fiqops dětská skluzavka 4 v 1 dětské skládací hřiště s basketbalovým košem házecí kroužek Anglické učební zařízení zelené barvy
1 791,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
2 292,96 Kč
Prodejce: Crownseller
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 2,137 lPočet kusů 999Hmotnost 2,137 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
940,45 Kč
Prodejce: apohealth
8 549,55 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 191,93 Kč
Prodejce: apohealth
32 214,32 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 492,59 Kč
Prodejce: apohealth
7 389,06 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 436,84 Kč
Prodejce: apohealth
6 682,98 Kč/1kg

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 186,82 Kč
Prodejce: apohealth
14 473,41 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 031,98 Kč
Prodejce: apohealth
15 402,69 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 568,55 Kč
Prodejce: apohealth
8 861,86 Kč/1kg

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
981,10 Kč
Prodejce: apohealth
16 351,67 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 006,76 Kč
Prodejce: apohealth
9 934,46 Kč/1kg

SpermidineLIFE Original 365+ kapsle na podporu obnovy vlastních buněk, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 480,66 Kč
Prodejce: apohealth
9 139,88 Kč/1kg

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
836,01 Kč
Prodejce: apohealth
1 503,62 Kč/1kg

Pure Encapsulations Magnesium Magnesiumglycinat kapsle, 180 ks.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 467,03 Kč
Prodejce: apohealth
6 791,81 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
978,18 Kč
Prodejce: apohealth
739,92 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
261,95 Kč
Prodejce: apohealth
689,34 Kč/1kg

Kurkuma + Piperin 90 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
299,00 Kč
Prodejce: Blendea
3 147,37 Kč/1kg