Hledáte malý kanystr na palivo jako příslušenství pro svůj vůz? Kanystr SHELL 5L CAR CANISTER bude ideální.
nezbytný doplněk pro váš vůz
baleno v plastovém pouzdře
ve složeném stavu zabírá velmi málo místa
poskytuje bezpečí při zastávce nebo poruše
snadné použití
Kanystr SHELL CAR CANISTER o objemu 5 l je praktická nádoba. Můžete ji použít ke skladování a přepravě všech druhů kapalin na bázi ropy, včetně oleje a pohonných hmot nebo vody nejen do svého automobilu, ale také k přepravě paliva pro benzinové pily, sekačky na trávu.
UNIVERZÁLNÍ
Nádoba je univerzální, ideální pro přepravu vody a benzinu nebo látek na bázi ropy.
SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ
Nádoba je vybavena speciální tryskou, která umožňuje rychlé a bezpečné nalévání kapalin. Díky tomu je použití nádoby pohodlné a komfortní.
UKAZATEL OBJEMU
Ukazatel hladiny kapaliny vám pomůže nalít správné množství požadované látky.
Kanystr SHELL CAR CANISTER o objemu 5 l vám pomůže při přepravě nebo dočasném skladování kapalných pohonných hmot a jiných látek na b...
SHELL Benzinkanister, 5 l, gelb
488,15 Kč
plus 96,90 Kč poštovné
Doprava k vám domů
so 3. – čt 8. října
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Další informace o reklamě
Pressol 21033 Kanystr na kombinované palivo 8 l (21033)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(11)Počet hodnocení: 11
143,00 Kč
Prodejce: Vapol
Kanisterschllüssel universal für 5 - 25kg Kanister
951,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Kovový Kanystr 5L
135,17 Kč/1l
675,85 Kč
Prodejce: SamSerwisuje
FuelFriend PLUS 1 L Hünersdorff
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
2 093,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Palivová Nádoba 10L
1 467,14 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hledáte malý kanystr na palivo jako příslušenství pro svůj vůz? Kanystr SHELL 5L CAR CANISTER bude ideální.
nezbytný doplněk pro váš vůz
baleno v plastovém pouzdře
ve složeném stavu zabírá velmi málo místa
poskytuje bezpečí při zastávce nebo poruše
snadné použití
Kanystr SHELL CAR CANISTER o objemu 5 l je praktická nádoba. Můžete ji použít ke skladování a přepravě všech druhů kapalin na bázi ropy, včetně oleje a pohonných hmot nebo vody nejen do svého automobilu, ale také k přepravě paliva pro benzinové pily, sekačky na trávu.
UNIVERZÁLNÍ
Nádoba je univerzální, ideální pro přepravu vody a benzinu nebo látek na bázi ropy.
SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ
Nádoba je vybavena speciální tryskou, která umožňuje rychlé a bezpečné nalévání kapalin. Díky tomu je použití nádoby pohodlné a komfortní.
UKAZATEL OBJEMU
Ukazatel hladiny kapaliny vám pomůže nalít správné množství požadované látky.
Kanystr SHELL CAR CANISTER o objemu 5 l vám pomůže při přepravě nebo dočasném skladování kapalných pohonných hmot a jiných látek na bázi ropy nebo vody.
PARAMETRY:
Objem: 5 l
Barva: žlutá, červená
Materiál: HDPE
Rozměry: 26 x 13,5 x 25 cm (š x h x v)
Čistá hmotnost: 0,416 kg
Hrubá hmotnost: 0,560 kg
Název značky: Shell
Jejich příslušenství se ukazuje jako nepostradatelné v nouzových situacích na cestách i mimo ně! Ať už se jedná o startovací kabely, tažné lano, kanystr na palivo nebo odolný zámišový hadřík na otírání zamlženého čelního skla, Shell má vše. Všechny výrobky jsou vysoce kvalitní, aby vám pomohly a zajistily bezpečnost na cestách.
Plastový kanystr na benzín, naftu atd. S tryskou pro snadné plnění a ukazatelem stavu naplnění. Objem nádržky: 5 litrů. Rozměry (DxŠxV): 260x120x240 mm.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 904,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Kanystr na benzín Kanystr na palivo 10L ČERVENÝ/ČERNÝ Náhradní kanystr
22,20 Kč/1l
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(11)Počet hodnocení: 11
222,00 Kč
Prodejce: Vapol
TFA-Dostmann 98.1040, Stříbrná, AA, 115 x 68 x 152 mm
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(21)Počet hodnocení: 21
985,40 Kč
Prodejce: Schmuck-und-Uhren
Kanystr na benzin 20 l černý 15003246
16,46 Kč/1l
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(11)Počet hodnocení: 11
329,20 Kč
Prodejce: Vapol
Bomann WA 7175, Přední plnění, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(112)Počet hodnocení: 112
9 336,53 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: BRaUN_Elektro
cartrend 11265 kanystr na palivo cartrend, plast, 20 l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 419,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
LED betlém s 9 figurkami - osvětlený betlém s figurkami z betlému
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(14)Počet hodnocení: 14
597,68 Kč
Prodejce: Special-trends
Benzínová sekačka FUXTEC 3v1 FX-RM4646ECO 3,5hp / 2,6kW | 46cm záběr sečení a 7stupňové nastavení výšky sečení 25-75mm| 4taktní sekačka - Včetně 50l koše na trávu, funkce mulčování a přípojky na čištění
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(37)Počet hodnocení: 37
4 899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FUXTEC
Kiano Slim TV Travel 19 palců (48 cm), televizor pro kempování, HD DLED, 12V, DVB-T2/S2/C
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(361)Počet hodnocení: 361
2 549,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: 7way
Dnia 1.2508.6028, Černá, 5 W, 5 W, USB Typ-A, USB typu C, 76 mm, 43 mm
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(995)Počet hodnocení: 995
848,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Apple MagSafe, Vnitřní, Bezdrátové nabíjení, Stříbrná, Bílá
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(531)Počet hodnocení: 531
756,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ploonk
TechniSat Digit Isio S4, OLED, 220 mm, 175 mm, 40 mm, 626 g, 230 V
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(58)Počet hodnocení: 58
12 629,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG
3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 168,00 Kč
Prodejce: misterkanister
20litrová kovová benzínová kanystr, černá, s výpotkem, UN, pro přepravu paliv
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister
5 x kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu GREEN ral 6003
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister
Držák kanystru 2x20 l + 2x20 l kanystr + výlevka černý ral 9005
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5