1,0



Na základě 1 hodnocení
Lillet Berry 10.3% vol. 3 x 0,2 L
453,09 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
385,11 Kč-67,98Kč
641,85 Kč / 1l
Produkt vyžaduje
ověření věku
Před platbou vás přesměrujeme na ověření věku.
plus 349,99 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Krugmann spark plug liqueur shot s příchutí vodky energy 2cl 12 kusů1 923,29 Kč/1l
461,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Jägermeister Orange s příchutí sicilských pomerančů láhev 1000 ml751,13 Kč/1l
751,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Jägermeister Winter Edition bylinný likér s vanilkou a skořicí 700ml760,36 Kč/1l
532,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Malibu Original, 21%, Španělsko755,36 Kč/1l
528,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lillet Blanc Aperitiv | 17 % obj. | 0,75 l
602,79 Kč/1l
452,09 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Lillet Rosé Aperitiv | 17 % obj. | 0,75 l
602,79 Kč/1l
452,09 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Alpská pálenka Steinbeisser Williams hruškový likér | 35 % obj. | 0,5 l
640,00 Kč/1l
320,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Gdaňská zlatá voda 40 % obj. likér s 22karátovým zlatem 700ml
852,17 Kč/1l
596,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Aperol Spritz Originál v malé lahvičce Premix 3x200ml
507,10 Kč/1l
304,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Aperol Aperitivo z Itálie ovocný hořký bylinný likér 700ml
750,67 Kč/1l
525,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krugmann Kleiner Lokus s ovocnou příchutí lesního ovoce 20ml
1 923,50 Kč/1l
38,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L mini-lahviček 15% obj.
4 976,17 Kč/1l
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Midori Melounový likér 20% 700ml
871,21 Kč/1l
609,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Berentzen Minis Party Tumbler s 9 různými likéry 480ml
905,00 Kč/1l
488,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sarti Rosa Aperitivo ovocná, sladká chuť z Itálie 700ml
822,03 Kč/1l
575,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Aperol Aperitivo z Itálie ovocný hořký bylinný likér 1000ml
562,43 Kč/1l
562,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mangaroca Coconut Whipped Coconut Pina Colada Kiss Limitovaná edice 700ml
489,46 Kč/1l
342,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppa koktejly Pina Colada 700ml | likér
644,59 Kč/1l
451,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Berentzen Rhabarber-Erdbeere 15% Vol
366,16 Kč/1l
256,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Berentzen Waldfrucht 16% Vol.
367,33 Kč/1l
257,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ovocná, pikantní chuť Lillet Blanc a sladkých bobulí je nyní k dostání také v elegantní skleněné lahvi.
Lillet Berry je ovocný, svěží a hotový míchaný aperitiv.
Šumivý mix je vyroben z originálního Lillet Blanc obohaceného o přírodní jahodovou a malinovou příchuť.
- Objem
- 0.6 l
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitany
- Obsah alkoholu
- 10.3 % vol.
- Potravinářský podnik
- Pernod Ricard Deutschland GmbH, Habsburgerring 2, 50674 Köln, Deutschland
- Prodejní název
- {{ Operation.General.Master.Data.Name }}
- Výrobce
- Pernod Ricard
- Země původu
- Francie
- Číslo produktu
- 2984
- Kód EAN
- 3163932468526
- Objem
- 0.6 l
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitany
- Obsah alkoholu
- 10.3 % vol.
- Potravinářský podnik
- Pernod Ricard Deutschland GmbH, Habsburgerring 2, 50674 Köln, Deutschland
- Prodejní název
- {{ Operation.General.Master.Data.Name }}
- Výrobce
- Pernod Ricard
- Země původu
- Francie
- Číslo produktu
- 2984
- Kód EAN
- 3163932468526
K tomu se hodí také

Sarti Rosa Aperitivo ovocná, sladká chuť z Itálie 700ml
822,03 Kč/1l
575,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cassissèe likér z černého rybízu 16
604,80 Kč/1l
423,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prémiový medový likér „Old Krupnik“ 38 % obj. alkoholu, 500 ml
669,07 Kč/1l
468,35 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Aperol Aperitif | 11 % obj. | 0,7 l
1 237,41 Kč/1l
866,19 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

De Kuyper Melon Guadeloupe a medový meloun | 15 % obj. | 0,7 l
1 192,46 Kč/1l
834,72 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
633,06 Kč/1l
443,14 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Berliner Luft peprmintový likér 18% obj. 3000ml
509,14 Kč/1l
1 527,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Italicus Bergamot likér.20%0,7
4 545 771,59 Kč/1l
3 182,04 Kč
Prodejce: Store-Germany

De Kuyper Kwai Feh Ovocný likér z liči | 20 % obj. | 0,7 l
1 139,51 Kč/1l
1 043,02 Kč
-245,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
797,66 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Ramazzotti Amaro bylinný likér, brandy, destilát, italský likér, alkohol, láhev, 30%, 1 L, 70509800
573 279,97 Kč/1l
573,28 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Unicum bylinný likér | 40 % obj. | 0,7 l
687 971,45 Kč/1l
481,58 Kč
Prodejce: artbook-service

Sheridan's Coffee Layered Liqueur Original 0,5 l
1 316,92 Kč/1l
658,46 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Irish Mist Whisky Liqueur exotické bylinky a irský přírodní med 700ml
948,81 Kč/1l
664,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

St. Hubertus Tropfen, bylinný likér, balení 24 kusů po 20 ml, celkem 480 ml
535,71 Kč/1l
257,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pimm's 25% Vol.
568,80 Kč/1l
398,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Becherovka likér 0,7L
1 091,73 Kč/1l
764,21 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Amarula Cream und Marula Fruit Likör Grown free Hand Harvested 700ml
708,50 Kč/1l
495,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Henri Bardouin Pastis (1 láhev, 0,7 l)
860,83 Kč/1l
602,58 Kč
Prodejce: artbook-service

Stichpimpuli Bockforcelorum bylinný likér s jemnou třešňovou příchutí 700ml
709,79 Kč/1l
496,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chartreuse zelený 55% bylinný likér
3 033,50 Kč/1l
2 497,49 Kč
-374,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 123,45 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Likér St. Hubertus Johannisbeer Tropfen, 15,3 % alkoholu obj., láhev 500 ml
410,14 Kč/1l
205,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Escorial zelený 56 %
746,86 Kč/1l
522,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cynar | 16,5 % obj. | 0,7 l
515,11 Kč/1l
360,58 Kč
Prodejce: artbook-service

Beneventi Amaretto nealkoholické aromatické harmonické láhev 700ml
323,89 Kč/1l
226,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chambord 16,5 % obj.
1 280,82 Kč/1l
640,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frangelico likér destilovaný lískooříškový likér se šňůrou 700ml
832,77 Kč/1l
582,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Benediktin DOM bylinný likér Palath Fiscanensis 700ml
1 132,24 Kč/1l
792,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

St. Hubertus, likér s příchutí lékořice, 24 lahviček po 20 ml, celkem 480 ml
527,19 Kč/1l
253,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krugmann spark plug liqueur shot s příchutí vodky energy 2cl 12 kusů
1 923,29 Kč/1l
461,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%100% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
100%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vypadá lépe než chutná
Na hotový Lillet jsem se opravdu těšila a hned jsem si ho objednala víc. Bohužel jsem pak zjistila, že tato směs chutná opravdu odporně a vůbec ne tak, jak si člověk představuje, že by Lillet měl chutnat. Nedokázala jsem vypít víc než doušek, zbytek skončil v kanále.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
229,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
958,13 Kč/1l

Chartreuse zelený 55% bylinný likér



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
2 497,49 Kč
-374,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 123,45 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 033,50 Kč/1l
![Obrázek produktu pro Jägermeister likér Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje siřičitany]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f38527790e72c82228c4a0179424b21f.webp)
Jägermeister likér Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje siřičitany]



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 681,50 Kč
-401,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 279,86 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 302,78 Kč/1l

Little Coward Magic Mango Premium Liqueur The Party Shot 12er



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
959,83 Kč/1l

Jägermeister likér s 56 různými bylinami 3000ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
2 637,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
879,17 Kč/1l

Little Coward Coco Biscuit Premium Liqueur The Party Shot 12er



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
959,83 Kč/1l

Krugmann spark plug liqueur shot s příchutí vodky energy 2cl 12 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
461,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 923,29 Kč/1l

Berentzen Minis Party, sada 6 lahviček, objem 20 x 20 ml
394,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
986,32 Kč/1l

Krugmann Schöne Möpse krémový likér shot s ananasem a kokosem 2cl 8 kusů



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
279,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 744,31 Kč/1l

Likér 43 Cuarenta y Tres Original | 31 % obj. | 0,7 l



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
472,36 Kč
Prodejce: AllYouNeed
674,80 Kč/1l

Jägermeister bylinný likér s pomerančem – sicilské pomeranče, 24 x 0,04 l
941,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
981,06 Kč/1l

Berliner Luft peprmintový likér 18% obj. 3000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 527,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
509,14 Kč/1l

Originální vikingská medovina Nydam medový likér Originál ze země Vikingů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
501,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 002,44 Kč/1l

Little Coward The Original Premium Liqueur Party Shot Big Box 60s



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 151,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
959,43 Kč/1l

Schladerer Gretchen Sour Cherry Gin
869,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 242,80 Kč/1l

Little Coward Cherry Banana Premium Liqueur The Party Shot 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
272,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
544,14 Kč/1l

Benediktin DOM bylinný likér Palath Fiscanensis 700ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
792,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 132,24 Kč/1l

Naschkätzchen jahoda s jogurtem a ovocnou příchutí 750ml 6-pack
768,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
170,76 Kč/1l

Averna Amaro Siciliano s hořkosladkou chutí 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
660,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
660,70 Kč/1l

Bacardi Tails Classic Mojito 14,9% obj. 1000ml
701,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
701,46 Kč/1l