5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
TTCarp Casein Mesh 1 kg876,14 Kč/1kg
876,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
TTCarp moučka z jater olihní 1kg803,10 Kč/1kg
803,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
TTCarp NHDC Lebergurke 200 ml3 041,75 Kč/1l
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
TTCarp Sušený hemoglobin 0,5 kg1 070,64 Kč/1kg
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Mivardi Krmítková Směs V1 Carp 2850g amur
52,98 Kč/1kg
151,00 Kč
Prodejce: Rybina

Mivardi Krmítková Směs V1 Carp 2850g Extra
52,98 Kč/1kg
151,00 Kč
Prodejce: Rybina

Krmítková směs Lorpio Megamix 2kg kapr scopex / vanilka
38,67 Kč/1kg
116,00 Kč
Prodejce: Rybina

MVDE Carp Groundbait Strawberry 1kg
163,26 Kč/1kg
163,26 Kč
Prodejce: VISO

Sensas Krmítková směs 3000 Ablettes (ouklej) 1kg
134,00 Kč/1kg
134,00 Kč
Prodejce: Rybina

MVDE Carp Groundbait Fishmeal 1 Kg
183,64 Kč/1kg
183,64 Kč
Prodejce: VISO

Lorpio Megamix - Scopex / Vanilka - 3kg
58,00 Kč/1kg
174,00 Kč
Prodejce: Rybina

CSV Carp Servis Václavík vnadící směs 1kg Příchuť: Vanilka
570,00 Kč/1kg
57,00 Kč
Prodejce: Rybina

Carp Servis Václavík Vnadící Směs 5,2 l Kbelík vanilka
2 290,00 Kč/1kg
229,00 Kč
Prodejce: Rybina

Chytil Foukaná Kukuřice 20 g vanilka
39,00 Kč
Prodejce: Rybina

Cukk Kukuřice Bez Nálevu 220ml Scopex
624,00 Kč/1kg
78,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

MVDE Supercrack Voorn 1kg
158,55 Kč/1kg
158,55 Kč
Prodejce: VISO

Carp Servis Václavík Method Feeder 600g vanilka
750,00 Kč/1kg
75,00 Kč
Prodejce: Rybina

Dynamite Baits, návnada Frenzied Hempseed Garlic, 700 g
736,50 Kč/1kg
515,55 Kč
Prodejce: MisterShopping

Chytil Pařený Rohlík 50g vanilka
1 380,00 Kč/1kg
69,00 Kč
Prodejce: Rybina

MVDE Method Mix Hi-Pro Carp 2kg
122,02 Kč/1kg
244,04 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nová generace základních krmiv v ekonomicky výhodném 2850 gr. balení. Krmiva jsou vhodná pro použití do krmítek i pro vnadění rukou. Základem těchto krmiv jsou podobně jako u těch nejlepších řad mletá aromatizovaná pečiva, biskvity, semínka a další skutečně účinné komponenty. Díky tomu mají krmiva V1 mnohem vyšší účinnost než běžná krmiva za podobnou cenu, která jsou postavena na „ochucených šrotech“. Již při pohledu na krmení V1 v suchém stavu je zřejmé, že obsahuje skutečné komponenty různých zrnitostí a tím zajišťuje správnou konzistenci a optimální práci po vhození do vody. Velmi světlé a silně aromatické krmení s hrubou strukturou a velkou účinností na kapry a velké ryby. Funguje výborně především v teplejším období.
Nová generace návnady na dno v cenově výhodném 2,85kg balení. Jednotlivé druhy jsou volitelně vhodné pro lov na krmení s krmným košem a lze je také zpracovat do krmných balíků. Při sestavování jednotlivých odrůd jsme si stanovili vysoké nároky na mouky, semena, částice a přísady. Krmné odrůdy V1 Extreme se jasně odlišují od ostatních krmných odrůd na trhu, které se často skládají pouze z ochucené kukuřičné moučky. SCOPEX & VANILLE: Silně ochucená základní krmiva s hrubou strukturou a velmi účinná v teplém počasí. Příchuť Scopex - Vanilla má pro kapry silnou přitažlivost.
Obsah: 2,85 kg
Odrůda: Scopex Vanilla
- Výrobce
- Mivardi s.r.o.
- Hmotnost
- 2.85 kg
- Objem
- 2.85 l
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Kód EAN
- 8595712423602
- Číslo produktu
- M-GV1CASVA28
- Výrobce
- Mivardi s.r.o.
- Hmotnost
- 2.85 kg
- Objem
- 2.85 l
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Kód EAN
- 8595712423602
- Číslo produktu
- M-GV1CASVA28
K tomu se hodí také

Mivardi Krmítková Směs V1 Carp 2850g Extra
52,98 Kč/1kg
151,00 Kč
Prodejce: Rybina

Mivardi Krmítková Směs V1 Carp 2850g jahoda
52,98 Kč/1kg
151,00 Kč
Prodejce: Rybina

Mivardi Krmítková Směs V1 Carp 2850g special
52,98 Kč/1kg
151,00 Kč
Prodejce: Rybina

Mivardi Krmítková Směs V1 Carp 2850g amur
52,98 Kč/1kg
151,00 Kč
Prodejce: Rybina

Mivardi Krmítková Směs V1 Carp 2850g med
52,98 Kč/1kg
151,00 Kč
Prodejce: Rybina

DELPHIN PR1ME 5T SH, 5000, náhradní cívka, plochá, 101005973
468,00 Kč
Prodejce: Fishernator

12000mAh GPS RC návnada loď 500M bezdrátové dálkové ovládání rybářská návnada loď rybářská loď s 4 nádobami na návnadu (2 kg užitečné zatížení) LED světlo
4 099,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Černá
27 999,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíTřída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Gastromark

Grilovací špízy 600x15x1,8 mm z nerezové oceli s dřevěnou rukojetí Špízy na maso na šiškebab Plivátko na maso Obracečka na maso Šampiónový špíz
393,50 Kč
Prodejce: PolisElectro

12000mAh GPS rybářský člun s návnadou se 3 nádobami na návnadu Bezdrátový člun s návnadou s funkcí automatického návratu
3 779,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: funnyshopping

ProfiCook PC-VK 1080, Černá, Nerezová ocel, Marinování, Nerezová ocel, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
1 602,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Quick Runshift 3L FS+ Camo Line
891,82 Kč
Prodejce: FishingDreamWorld

Rybářské křeslo CampFeuer 2v1, olivově zelené/černé, výškově nastavitelné rybářské lehátko s odnímatelnou opěrkou nohou
2 190,46 Kč
Prodejce: CS-Trading

Samsung Galaxy S24 FE , 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Grafit
Zrepasovaný
9 312,60 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: JANADO

WALSER potah sedadla auta Portland, univerzální potah sedadla, potah předního sedadla, potah sedadla auta, potah předních sedadel, chránič sedadla auta šedý/černý
1 622,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

GPS návnada loď, rybářská návnada loď, rybářské hnízdo loď, 500m dálkové ovládání rozsah, 2kg návnada zatížení, 3 návnada kontejnery, automatický návrat, 5200mAh, s lodí taška
3 635,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

ACRA Outdoor Shelter XXL, deštník 300 cm s bočnicemi a stabilizačními tyčemi
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ACRA

GPS Rybářské návnady člun se 7 barvami LED světlo dálkové ovládání 500M rozsah 12000mah baterie
3 099,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

SWAREY S1000 Přenosná 1000W (špičková 1500W) elektrocentrála Elektrocentrála 725,76Wh 201600mAh Solární generátor Solární generátor s 200W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Nabíječka baterií Powerbank Type-C/USB pro nouzové napájení / kempování / nouzové situace / cestování / KPAP / karavany / domácnost
16 880,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

FISH-XPRO Carperset - Carpset Pro Improve Set - 3 pruty - sada pro lov kaprů
4 625,00 Kč
Prodejce: RavenIntl

Osram 64210, 58 W, 12 V, H7, Halogen
80,15 Kč
Prodejce: eu-bay_de

HillMiles E Bike, městské elektrokolo a E-Hollandbike s 36V 13Ah baterií do 80-100km, SHIMANO 7 rychlostí, 250W motor a 25km/h, MileCity1
15 736,00 Kč
-1 251,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
14 484,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NordicHome

LK Baits Nutrigo Feed-Ex Honey Corn 20mm 800g
360,06 Kč/1kg
288,05 Kč
Prodejce: VISO

GPS rybářská loď s automatickou funkcí návratu, bezdrátové ovládání, dosah 500 metrů, 3 nádrže na nástrahy, nosnost 2 kg, baterie 5200 mAh
3 299,00 Kč
-300,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Coppens Halibut Base Pellet - 19kg - 20mm - Pelety pro ryby - Kaprové krmivo / krmivo pro sumce
1 550,00 Kč
Prodejce: RavenIntl
81,58 Kč/1kg

TTCarp Casein Mesh 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
876,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
876,14 Kč/1kg

TTCarp konzervační prostředek 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
827,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
827,45 Kč/1kg

TTCarp moučka z jater olihní 1kg
803,10 Kč
Prodejce: SuperMerchant
803,10 Kč/1kg

TTCarp jaterní moučka 1 kg
778,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant
778,76 Kč/1kg

TTCarp Liquid CSL Tiger Nut 1000ml
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
754,42 Kč/1l

TTCarp Liquid CSL Natural 1000ml
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
754,42 Kč/1kg

TTCarp Meal LT94 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
681,38 Kč/1kg

TTCarp Betain 500g
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 411,46 Kč/1kg

TTCarp moučka z červených krabů, hrubá, 1kg
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

TTCarp CLO Special 1,0 kg
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
681,38 Kč/1kg

TTCarp mouka z tygřích ořechů 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
632,70 Kč/1kg

TTCarp lososová moučka 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
608,35 Kč/1kg

TTCarp Grieß 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

TTCarp NHDC Lebergurke 200 ml
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,75 Kč/1l

TTCarp konopná mouka 1 kg
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
608,35 Kč/1kg

TTCarp NHDC Sladká kukuřičná okurka 200 ml
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,75 Kč/1l

TTCarp kukuřice připravená k jídlu 600g
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
973,35 Kč/1kg

TTCarp plnotučná sójová mouka 1 kg
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
584,01 Kč/1kg

TTCarp CSL Meal 1 kg
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg