5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
TTCarp Casein Mesh 1 kg876,14 Kč/1kg
876,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
TTCarp lososová moučka 1 kg608,35 Kč/1kg
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
TTCarp moučka z jater olihní 1kg487,99 Kč/1kg
487,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
TTCarp kukuřičná mouka 1kg510,98 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Mivardi Krmítková Směs V1 Carp 2850g jahoda
52,98 Kč/1kg
151,00 Kč
Prodejce: Rybina

Mivardi Krmítková Směs V1 Carp 2850g feeder extra
52,98 Kč/1kg
151,00 Kč
Prodejce: Rybina

Krmítková směs Lorpio Megamix 2kg kapr scopex / vanilka
38,67 Kč/1kg
116,00 Kč
Prodejce: Rybina

Sensas Krmítková směs 3000 Ablettes (ouklej) 1kg
134,00 Kč/1kg
134,00 Kč
Prodejce: Rybina

MVDE Carp Groundbait Strawberry 1kg
163,26 Kč/1kg
163,26 Kč
Prodejce: VISO

MVDE Carp Groundbait Fishmeal 1 Kg
183,64 Kč/1kg
183,64 Kč
Prodejce: VISO

MVDE Supercrack Voorn 1kg
158,55 Kč/1kg
158,55 Kč
Prodejce: VISO

MVDE Konopí pražené 0,5kg
332,78 Kč/1kg
166,39 Kč
Prodejce: VISO

Cukk Kukuřice Bez Nálevu 220ml Oliheň
83,00 Kč
Prodejce: Rybina

MVDE DS Feeder Cejn 1kg
174,25 Kč/1kg
174,25 Kč
Prodejce: VISO

Sensas Krmení 3000 Feeder Carp 1kg
138,00 Kč/1kg
138,00 Kč
Prodejce: Rybina

Dynamite Baits® GLM Method Mix 1,8 kg
582 229,97 Kč/1kg
582,23 Kč
Prodejce: MisterShopping

Cukk Kukuřice Bez Nálevu 220ml Scopex
624,00 Kč/1kg
78,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

Chytil Foukaná Kukuřice 20 g vanilka
39,00 Kč
Prodejce: Rybina

Carp Zoom dipovaná kukuřice Amur Corn 220ml
572,73 Kč/1l
126,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

Chytil Pařený Rohlík 50g scopex
1 380,00 Kč/1kg
69,00 Kč
Prodejce: Rybina
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nová generace základních krmiv v ekonomicky výhodném 2850 gr. balení. Krmiva jsou vhodná pro použití do krmítek i pro vnadění rukou. Základem těchto krmiv jsou podobně jako u těch nejlepších řad mletá aromatizovaná pečiva, biskvity, semínka a další skutečně účinné komponenty. Díky tomu mají krmiva V1 mnohem vyšší účinnost než běžná krmiva za podobnou cenu, která jsou postavena na „ochucených šrotech“. Již při pohledu na krmení V1 v suchém stavu je zřejmé, že obsahuje skutečné komponenty různých zrnitostí a tím zajišťuje správnou konzistenci a optimální práci po vhození do vody.
Základní krmivo je vhodné jak pro ruční krmení, tak pro použití v krmném koši. Tato krmná směs se skládá z různých druhů drceného chleba, sušenek, semen a dalších přísad.
Díky tomuto speciálnímu složení je základní krmivo V1 účinnější než jiné komerční základní krmné směsi ve srovnatelné cenové relaci (na bázi "ochuceného kukuřičného šrotu"). Receptura byla speciálně namíchána tak, aby vyhovovala asijským amurům.
- Výrobce
- Mivardi s.r.o
- Hmotnost
- 2.85 kg
- Kód EAN
- 8595712429949
- Číslo produktu
- M-GV1CAGRC28
- Výrobce
- Mivardi s.r.o
- Hmotnost
- 2.85 kg
- Kód EAN
- 8595712429949
- Číslo produktu
- M-GV1CAGRC28
K tomu se hodí také

ACRA Outdoor Shelter XXL, deštník 300 cm s bočnicemi a stabilizačními tyčemi
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ACRA

Mivardi Krmítková Směs V1 Carp 2850g jahoda
52,98 Kč/1kg
151,00 Kč
Prodejce: Rybina

Mivardi Krmítková Směs V1 Carp 2850g Extra
52,98 Kč/1kg
151,00 Kč
Prodejce: Rybina

Mivardi Krmítková Směs V1 Carp 2850g scopex vanilka
52,98 Kč/1kg
151,00 Kč
Prodejce: Rybina

DELPHIN PR1ME 5T SH, 5000, náhradní cívka, plochá, 101005973
468,00 Kč
Prodejce: Fishernator

GPS rybářská loď s návnadou, loď s návnadou, 180 polohovacích bodů, 800 vzdálenost dálkového ovládání, zatížení 6,6 libry, inteligentní plavba, automatický návrat, 20000 mAh
8 895,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

Korda Goo Liquids Kiana Carp Dip - atraktor pro ryby, příchuť: salámový kouř
6 239,08 Kč/1l
748,69 Kč
Prodejce: MisterShopping

Dynamite Baits Pre-Drilled - Robin Red pelety 900g 15mm
276,67 Kč/1kg
249,00 Kč
Prodejce: Rybina

8x MIKADO METHOD FEEDER háček s hrotem/jehlou feederový háček pletená šňůra 4 / Ø0,16mm / 10cm
97,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Mivardi Krmítková Směs V1 Carp 2850g special
52,98 Kč/1kg
151,00 Kč
Prodejce: Rybina

HillMiles E Bike, městské elektrokolo a E-Hollandbike s 36V 13Ah baterií do 80-100km, SHIMANO 7 rychlostí, 250W motor a 25km/h, MileCity1
14 876,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NordicHome

EASYmaxx sada solárního generátoru 4500mAh
1 216,70 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Quick Runshift 3L FS+ Camo Line
891,82 Kč
Prodejce: FishingDreamWorld

Mivardi Krmítková Směs V1 Carp 2850g med
52,98 Kč/1kg
151,00 Kč
Prodejce: Rybina

Rybářský deštník rybářský stan voděodolný 240 cm
1 219,39 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Mivardi Krmítková Směs V1 Carp 2850g magic
52,98 Kč/1kg
151,00 Kč
Prodejce: Rybina

Generátor studeného kouře Šnek na studený kouř Generátor studeného kouře Udicí cívka Sparbrand - 4-hranná
1 781,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Mivardi Krmítková Směs V1 Carp 2850g guláš
52,98 Kč/1kg
151,00 Kč
Prodejce: Rybina

Sensas 3000 Power Roach Natural plotice 1kg
125,00 Kč/1kg
125,00 Kč
Prodejce: Rybina

Šatní skříň se závěsnými dveřmi Szantal 4D bílá/bílá se zrcadlem, 200x207 cm, šatní skříň
9 599,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

Daiwa Triforce Target Feeder
328,33 Kč/1m
1 182,00 Kč
Prodejce: Fishernator

18Ah 28palcové elektrokolo, elektrické kolo E-Cityrad E-Bikes & E-HollandräderPedelec Unisex 7Gang E-Citybike 25KM/H pro ženy a muže Vodotěsné IP54 2026
22 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Versace Pour Homme EDT 200 ml M
9 345,00 Kč/1l
1 869,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

TTCarp jaterní moučka 1 kg
462,99 Kč/1kg
462,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Čelovka COB LED XPE Vodotěsná Multifunkční LED Svítilna Svítidlo Super jasná Senzorový světlomet IP67 černá Retoo
330,99 Kč
Prodejce: Retoo

Samsung Galaxy S24 FE , 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Grafit
Zrepasovaný
9 322,07 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: JANADO

Fishing Expedition Živé červy č. 2 - živé červené červy velikost 2 Fishing Expedition
3 263,00 Kč/1kg
65,26 Kč
Prodejce: Aquario_pl

Sensas Krmení 3000 Feeder Carp 1kg
138,00 Kč/1kg
138,00 Kč
Prodejce: Rybina

Delphin Vlasec Mamba Carp Kamufláž 0,28mm 6,1kg 1200m
0,46 Kč/1m
550,00 Kč
Prodejce: Rybina

Delphin HotSPOD 4 Orange 0,14 mm 300 m 9,10 kg Šňůra
1,23 Kč/1m
369,00 Kč
Prodejce: Fishernator
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Coppens Halibut Base Pellet - 19kg - 20mm - Pelety pro ryby - Kaprové krmivo / krmivo pro sumce
1 550,00 Kč
Prodejce: RavenIntl
81,58 Kč/1kg

TTCarp Casein Mesh 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
876,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
876,14 Kč/1kg

TTCarp konzervační prostředek 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
728,00 Kč
Prodejce: SuperMerchant
728,00 Kč/1kg

TTCarp moučka z červených krabů, hrubá, 1kg
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

TTCarp Betain 500g
681,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 363,80 Kč/1kg

TTCarp lososová moučka 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
608,35 Kč/1kg

TTCarp konopná mouka 1 kg
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
608,35 Kč/1kg

TTCarp NHDC Sladká kukuřičná okurka 200 ml
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,75 Kč/1l

TTCarp Meal LT94 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
559,00 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,00 Kč/1kg

TTCarp kukuřice připravená k jídlu 600g
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
973,35 Kč/1kg

TTCarp CSL Meal 1 kg
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

TTCarp Sušený hemoglobin 0,5 kg
229,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
459,98 Kč/1kg

TTCarp moučka z jater olihní 1kg
487,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
487,99 Kč/1kg

TTCarp kukuřičná mouka 1kg
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
510,98 Kč/1kg

TTCarp jaterní moučka 1 kg
462,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
462,99 Kč/1kg

TTCarp Liquid CSL Tiger Nut 1000ml
446,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
446,99 Kč/1l

TTCarp Liquid CSL Natural 1000ml
446,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
446,99 Kč/1kg

TTCarp CLO Special 1,0 kg
437,94 Kč
Prodejce: SuperMerchant
437,94 Kč/1kg

TTCarp NHDC Lebergurke 200 ml
364,91 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 824,55 Kč/1l

TTCarp mouka z tygřích ořechů 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
312,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
312,99 Kč/1kg