4,6



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Schlüter KERDI200 1x30m Verbundabdichtungsbahn924,96 Kč/1kg
9 249,63 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Těsnicí fólie Oddělovací rohož Těsnicí fólie Těsnicí rouno Polyetylová směs Oranžová 1x15 m role Vodotěsná ochrana Sprcha Koupelna Kuchyně64,52 Kč/1m
967,73 Kč
Prodejce: Markt-Bau

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 20mb Rohož 2mb Základní nátěr 2l Koupelnová sprcha - LEVEL+ SET341
957,50 Kč/1l
1 915,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační rohož 30m Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa Level+ PP1000
98,73 Kč/1m
2 962,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Páska B04-15mb, B05-4m, Podložka-2m, Rohy-3ks, Manžety 3ks, LEVEL+ SETB2
690,00 Kč/1kg
1 035,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Těsnicí rohož 20m Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa LEVEL+ PP1200
121,25 Kč/1m
2 425,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační páska 120/70 Hydroizolační páska 150 m Hydroizolace koupelny Balkón Terasa B01 Level+
20,25 Kč/1m
3 038,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Polypropylenová netkaná výztužná textilie POLYPROPYLEN-VLIES PROFI LEVEL+ L+ WO50 - 50m²
256,20 Kč/1kg
1 281,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Páska B04-10mb, Podložka-1m, Rohy-4ks, Manžety 2ks, LEVEL+ SETB16
60,80 Kč/1m
608,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační páska 120/70 Hydroizolační páska 100m Hydroizolace koupelny Balkonu Terasy G02 Level+
20,25 Kč/1m
2 025,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační páska 120mm Hydroizolační páska 200m Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa G03 LEVEL+
22,01 Kč/1m
4 402,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační páska 120mm Hydroizolační páska 50m Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa B04 Level+
23,84 Kč/1m
1 192,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační páska 120/70 Hydroizolační páska 5mb Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa HS01 HALBAU
20,80 Kč/1m
104,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Vnější těsnicí roh pro hydroizolaci 100 kusů Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa B01 Level+
2 280,00 Kč/1kg
4 560,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Vnější těsnicí roh pro hydroizolaci 10 kusů Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa G01 Level+
2 310,00 Kč/1kg
462,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Perforovaná těsnicí manžeta pro hydroizolaci 150x150mm/Ø 25, 1 kus Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa B04 Level+
1 533,33 Kč/1kg
46,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační páska 120/70 Hydroizolační páska 1 m Hydroizolace koupelny Balkón Terasa B01 Level+
25,00 Kč/1m
25,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační páska 120/70 Těsnicí páska 150 mb Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa HALBAU HS02
21,55 Kč/1m
3 232,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Vnější těsnicí roh pro hydroizolaci 20 kusů Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa HALBAU HS02
2 440,00 Kč/1kg
976,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Těsnicí manžeta 10 kusů pro hydroizolaci 120mm/Ø 16 Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa B01 Level+
2 783,33 Kč/1m
334,00 Kč
Prodejce: Izosklep
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
DICHTBAHN HQ SYSTÉM TĚSNICÍ ROHOŽ L+HQ PP1200
Hydroizolační trilaminát s rozptýlenými vlákny pro vnitřní a vnější hydroizolaci.
VLASTNOSTI VÝROBKU
- PRO BALKONY A TERASY - PRO BAZÉNY, SAUNY A FONTÁNY - PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ - PRO KOUPELNY A SPRCHY - PRO KUCHYNĚ A PRÁDELNY - POD KERAMICKÉ OBKLADY - VODOTĚSNÁ - VYROVNÁVÁ POHYBY PODKLADU - SNADNO EXPANDUJE - VÝBORNÁ PŘILNAVOST K HYDROIZOLACI - VÝBORNÁ PŘILNAVOST K LEPIDLŮM.VLASTNOSTI
Rohož DICHTBAHN HQ SYSTEM L+PP1200 je opatřena tištěnou měřicí mřížkou o rozměrech 10 x 10 cm, která usnadňuje měření, řezání a montáž rohože na nepravidelné povrchy (výklenky, rohy apod.). Kromě toho jsou na okrajích rohože vytištěny speciální okraje, které (v závislosti na zvoleném způsobu pokládky) vyznačují plochu, kterou je třeba při spojování rohoží překrýt nebo slepit těsnicími páskami a tmelem. Díky tomu je instalace - lepení rohože mnohem rychlejší a jednodušší a lze ji provádět s minimem vybavení a měřicích nástrojů. DICHTBAHN HQ SYSTEM L+PP1200 je těsnicí rohož ve formě trilaminátu nejvyšší kvality. Skládá se ze 100% modifikovaného polyethylenu, který je z obou stran tepelně potažen speciální netkanou polypropylenovou textilií s rozptýlenou strukturou vláken vyrobenou vodní jehlou. Použití moderní netkané textilie s rozptýlenými vlákny na obou stranách polyethylenového jádra vodní jehlou výrazně zlepšuje pevnostní a mechanické parametry těsnicí rohože. Netkaná textilie s vodní jehlou výrazně zlepšuje nasákavost (tamponovatelnost) rohože, její zpracovatelnost a přilnavost rohože k cementovým lepidlům na dlaždice a ke všem typům tekutých, polymerních a polymercementových těsnicích hmot Level+. Díky mu špičkovému modifikovanému polyethylenu se rohož po rozvinutí z role velmi snadno roztahuje, což usnadňuje instalaci zejména na stěny. Rohož je odolná proti UV záření a chrání povrch před škodlivými účinky olejů, tuků, hub, plísní a běžných chemických a čisticích prostředků používaných denně v domácnosti.APLIKACE
Těsnicí rohož HQ SYSTEM L+PP1200 je určena k utěsnění míst vystavených dočasnému nebo trvalému působení vody a vlhkosti v místech, jako jsou: terasy, balkony, okolí bazénů, sauny, koupelny, sprchové kouty, toalety, kuchyně, sklepy, prádelny před pokládkou keramických obkladů a dlažeb nebo jiných krytin. Těsnicí rohož je vhodná k provádění vlhkostních a hydroizolačních nátěrů v systémech podlahového vytápění. Těsnicí rohož HQ SYSTEM L+PP1200 se používá také ke stabilizaci podkladu jako vyrovnávací rohož při pohybu v podkladu, např. při prasklinách a škrábancích, Výrobek je určen pro betonové podklady, cementové a vápenocementové omítky, sádrové omítky, sádrové tvárnice, cementové desky, sádrokartonové a vláknocementové desky, cementové a anhydritové potěry. Po instalaci vytváří nátěr odolný proti vlhkosti a vodě. Lze jej aplikovat na svislé i vodorovné plochy, v interiéru i exteriéru. Těsnicí rohož je určena jako ideální podklad pro cementová, disperzní a epoxidová lepidla na keramické obklady. Rohož nelze použít jako finální povrchovou úpravu. Výrobek neobsahuje žádné těkavé látky a nemá negativní vliv na životní prostředí. Těsnicí rohož je určena k použití v kombinaci se všemi lepidly na obklady a dlažby Level+ a tekutými polymerními a polymercementovými tmely Level+.PŘÍPRAVA PODKLADU
Podklad by měl být stabilní, rovný, suchý, čistý, očištěný od prachu, mastnoty, starých nátěrů, případných drobných prvků a opatřený základním nátěrem vhodné značky LEVEL+®. Nečistoty a vrstvy se špatnou přilnavostí by měly být odstraněny a doplněny vhodným materiálem. Podkladem může být jakýkoli cementový nátěr spojený s podkladem nebo plovoucí (vyhřívaný nebo nevyhřívaný) a jakýkoli jiný podklad mající dostatečnou tuhost a nosnost: keramické zdicí prvky, pórobeton, cementové omítky, sádrové omítky, železobeton, sádrokartonové desky, sádrovláknité desky, sádrové bloky atd.PŘÍPRAVA VÝROBKU
Výrobek je po vyjmutí z obalu připraven k použití.POUŽITÍ
Před instalací je třeba těsnicí rohož HQ SYSTEM L+PP1200 pečlivě změřit a nožem nebo nůžkami rozřezat na řádně odměřené listy délky přizpůsobené rozměrům utěsňovaného povrchu. Je třeba vzít v úvahu všechny dilatační mezery a průchody potrubí. Cementové lepidlo třídy C2 by mělo být naneseno na podklad a rozetřeno ocelovou zubovou stěrkou (4x4 mm). Lepidlo rozetřete v pásu odpovídajícím šířce rohože. Po nanesení lepidla přiložte a opatrně přitlačte rohož k utěsňovanému podkladu hladkou stranou hladítka nebo válečku. Rohož instalujte (uhlaďte) tak, aby pod povrchem nezůstaly žádné dutiny. Instalace by měla být provedena tak, aby nedošlo ke znečištění povrchu rohože lepidlem. Existují dva způsoby spojování desek: spoj na tupo nebo spoj s přesahem. Způsob spoje na tupo: Připevněte rohož tak, aby se listy na okrajích vzájemně dotýkaly. Na spoj mezi plechy nalepte uprostřed těsnicí pásku Level+ B04 o šířce nejméně 120 mm a přilepte ji po celé ploše pomocí těsnicí hmoty na bázi polymeru nebo polymerního cementu. Páska by měla být nalepena uprostřed a rovnoměrně po celé délce spoje plechů. Metoda spárování "s přesahem": Připevněte rohož tak, aby se její listy překrývaly v pásech o minimální šířce 5 cm. Překrývající se listy se slepí pomocí těsnicí malty na bázi polymerů a cementu Level+08, Level+09 nebo Level+10. Po dokončení spojů mezi listy pokračujte v utěsňování dilatačních spár (např. stavebních, smršťovacích a okrajových spár), spár mezi jednotlivými povrchy (stěnami a podlahou) a průchodů potrubí. K tomuto účelu použijte dilatační šňůry a těsnicí pásky Level+, rohy a manžety. Po instalaci těsnicí rohože začneme instalovat rohy a těsnicí manžety na stěnu a podlahu. Po jejich prvotním umístění vyměříme další rovné délky pásky a dbáme na to, abychom u spojů pásky a pásky s rohy přidali minimálně 40 mm přesahu. Na ošetřovaný povrch se nanese tenká vrstva hydroizolační hmoty Level+ a na ni se položí rohy a rovné délky pásky a zajistí se jejich rovnoměrné vyrovnání. Po instalaci se páska shora zatlačí do podkladu měkkým válečkem se stěrkou nebo hladítkem a shora se dodatečně stěrkuje hydroizolační hmotou. Dbejte na to, aby byly pásky pečlivě spojeny (pomocí těsnicí hmoty) mezi sebou a s páskami v rozích. POZNÁMKA: Při spojování pásek a rohů dbejte na to, abyste nezakryli střední část (cca 20 mm) pásky a stejnou šířku podkladu pod ní těsnicí hmotou. Takto instalovaná páska se oboustranně tmelí hydroizolační hmotou Level+, a to minimálně ve dvou vrstvách, přičemž střední část pásky (minimálně 20 mm) se ponechává bez tmelení. Při hydroizolaci dilatačních spár pomocí dilatačního tmelu použijte dilatační tmel o správném průměru, abyste těsně vyplnili celou dilatační spáru a dokonale přitlačili pásku ke stěnám uvnitř. POZOR: Při instalaci pásek a rohů je naprosto zakázáno používat ostré nástroje. Další stavební práce provádějte až po zaschnutí těsnicí hmoty.ČIŠTĚNÍ NÁŘADÍ
Nářadí a nežádoucí nečistoty během práce a bezprostředně po ní omyjte vodou. Po skončení práce nářadí mechanicky očistěte.TECHNICKÉ ÚDAJE
- BARVA - Oranžová - MATERIÁL TĚLA - Netkaný polypropylen s vodní jehlou 50 g - CELKOVÁ DÉLKA ROLY - 30 mb - CELKOVÁ ŠÍŘKA - 1000 mm (+/- 5 mm) - CELKOVÁ TLOUŠŤKA - cca 0,55 mm (+/- 0,1mm) - CELKOVÁ HMOTNOST - cca 265g/m² (+/- 20g/m²) - TEPLOTNÍ ODOLNOST - od -30°C do + 90°C - Tlak při přetržení - 3bar - MAXIMÁLNÍ SÍLA NAPĚTÍ VLÁKNA - 380 N / 50 mm* (EN ISO 527-3) - MAXIMÁLNÍ SÍLA V TUŽENÍ NAD - 140 N / 50 mm* (EN ISO 527-3) - DOLNÍ DÉLKA - 65%* (EN ISO 527-3) - DOLNÍ DÉLKA NAD - 190%* (EN ISO 527-3) - ODOLNOST PROTI VODĚ - 1,5bar (EN 1928) - ODOLNOST PROTI UV záření - 400h (EN ISO 4892-2) - TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADNÍHO PROSTŘEDÍ PŘI ZAJIŠTĚNÍ - +5°C až +25°CSKLADOVÁNÍ A PŘEPRAVA
Chraňte výrobek před přímým slunečním zářením, mimo zdroje tepla a otevřeného ohně. Přepravujte a skladujte v originálních uzavřených obalech, v suchu při teplotách nad +5°C.POZNÁMKY
Vytištěná mřížka o rozměrech 10 x 10 cm není legalizovanou mírou, jedná se pouze o ilustrativní potisk. Práce provádějte v souladu s technickými podmínkami, pokyny výrobce, normami a příslušnými předpisy o bezpečnosti práce. Technické údaje a informace o použití jsou uvedeny pro teplotu 25 °C ± 2 °C a relativní vlhkost 55-60 %. Chraňte výrobek před dětmi. Výrobce neručí za škody vzniklé v důsledku nesprávného nebo nevhodného použití výrobku. Před použitím si přečtěte podrobné podmínky použití výrobku.OBECNÁ DOPORUČENÍ
Výrobce neodpovídá za nesprávné použití materiálu, jeho použití k jiným účelům nebo za jiných podmínek, než jsou popsány v tomto dokumentu. Zaručena je pouze kvalita dodaného výrobku. Správné, a tedy účinné použití přípravku není pod naší kontrolou. Výrobce ani jeho zplnomocněný zástupce nemohou nést odpovědnost za ztráty vzniklé v důsledku nesprávného použití nebo skladování výrobku. V případě jakýchkoli pochybností se obraťte na výrobce.- Délka
- 60 m
- Hmotnost
- 18000 g
- Barva
- Oranžová
- Kód EAN
- 4251659223982
- Číslo produktu
- L+HQ_PP1200_60
- Výrobce
- Hangato GmbH
- Délka
- 60 m
- Hmotnost
- 18000 g
- Barva
- Oranžová
- Kód EAN
- 4251659223982
- Číslo produktu
- L+HQ_PP1200_60
- Výrobce
- Hangato GmbH
K tomu se hodí také

Hydroizolační páska 120mm Hydroizolační páska 50m Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa B04 Level+
23,84 Kč/1m
1 192,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Kompenzační těsnicí rohož, HQ PP1200 Orange Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa 10m LEVEL+
436,33 Kč/1kg
1 309,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Kompenzační těsnicí rohož, HQ PP1200 Orange Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa 30m LEVEL+
413,67 Kč/1kg
3 723,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Těsnicí fólie Oddělovací rohož Těsnicí fólie Těsnicí rouno Polyetylová směs Oranžová 1x30 m role Vodotěsná ochrana Sprcha Koupelna Kuchyně
1 452,81 Kč/1m
1 452,81 Kč
Prodejce: Markt-Bau

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 20mb Rohož 2mb Základní nátěr 2l Koupelnová sprcha - LEVEL+ SET341
957,50 Kč/1l
1 915,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Kompenzační těsnicí rohož, HQ PP1200 Orange Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa 20m LEVEL+
123,90 Kč/1m
2 478,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Kompenzační těsnicí rohož, HQ PP1200 Orange Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa 15m LEVEL+
130,87 Kč/1m
1 963,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Kompenzační těsnicí rohož, HQ PP1200 Orange Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa 5m LEVEL+
132,20 Kč/1m
661,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Páska B04-15mb, B05-4m, Podložka-2m, Rohy-3ks, Manžety 3ks, LEVEL+ SETB2
690,00 Kč/1kg
1 035,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační rohož 30m Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa Level+ PP1000
98,73 Kč/1m
2 962,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Těsnicí fólie Oddělovací rohož Těsnicí fólie Těsnicí rouno Polyetylová směs Oranžová 1x15 m role Vodotěsná ochrana Sprcha Koupelna Kuchyně
64,52 Kč/1m
967,73 Kč
Prodejce: Markt-Bau

Kompenzační těsnicí rohož, HQ PP1200 Orange Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa 1m LEVEL+
443,33 Kč/1kg
133,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Kompenzační těsnicí rohož, HQ PP1200 Orange Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa 2m LEVEL+
132,00 Kč/1m
264,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační rohož 60m Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa Level+ PP1000
96,80 Kč/1m
5 808,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Těsnicí rohož 20m Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa LEVEL+ PP1200
121,25 Kč/1m
2 425,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 10mb Základní nátěr 2L Rohož 2mb Level+ SET42
750,00 Kč/1l
1 500,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační páska 120/70 Hydroizolační páska 50 m Hydroizolace koupelny Balkón Terasa B01 Level+
20,44 Kč/1m
1 022,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 20kg Těsnicí páska 20mb Základní nátěr 5L Rohož 2mb Level+ SET45
494,40 Kč/1l
2 472,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Těsnicí rohož 30m Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa LEVEL+ PP1200
104,63 Kč/1m
3 139,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie 4 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
114,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Těsnicí manžeta pro hydroizolaci 120x120mm Ø16 Flexibilní zóna 1 ks. Koupelna Balkon Terasa B04 SE Level+
58,33 Kč/1kg
35,00 Kč
Prodejce: Izosklep

4D laser Nivelační 16 liniový zelený 360º otočný automatický křížový liniový laser (pracovní dosah: 25 m) s 1,5 m 3 výškově nastavitelným stativem
1 369,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

Hydroizolační sada Páska B04-15mb, Podložka-2m, Rohy-4ks, Manžety 2ks, LEVEL+ SETB17
56,07 Kč/1m
841,00 Kč
Prodejce: Izosklep

LuxeBath bezokrajové závěsné WC krátké 49 cm bílé lesklé s nano povrchem, závěsné WC, klozet s odnímatelným sedátkem Soft-Close Soft-Close
3 438,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ECD-Germany

SONNI koupelnová sprchová vanička 90x120 cm SMC čtvercová extra plochá sprchová vanička vzhled šedého kamene včetně odtokové soupravy
7 026,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

Hydroizolační sada Tekutá membrána 7 kg Těsnicí páska 5mb Rohož 2mb Základní nátěr Sprcha - LEVEL+ SET328
1 054,00 Kč/1l
1 054,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Řezačka dlaždic Bosch PTC 640
4 963,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

YARDIN 20ks zapuštěných bodových světel LED Spot Set Stropní zapuštěná světla Stropní zapuštěná světla IP21 ABS Umělý materiál pro obývací pokoj Koupelna Ložnice Předsíň (studená bílá)
650,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: BojiaHome

Hydroizolační páska 120/70 Hydroizolační páska 150 m Hydroizolace koupelny Balkón Terasa B01 Level+
20,25 Kč/1m
3 038,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační rohož 25m Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa Level+ PP1000
109,20 Kč/1m
2 730,00 Kč
Prodejce: Izosklep
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
60% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
60%40% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
40%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Délka 30 mBarva Oranžová
Ohodnoceno dne 27. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Délka 10 mBarva Oranžová
Ohodnoceno dne 4. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Délka 15 mBarva Oranžová
Ohodnoceno dne 16. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Délka 20 mBarva Oranžová
Ohodnoceno dne 17. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Délka 20 mBarva Oranžová
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

CERESIT CL152 Těsnicí páska Vodotěsná páska 50 m
4 591,35 Kč
Prodejce: MasterBau

Schlüter Kerdi Keba 100/125 Dichtband 30m



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 214,86 Kč
Prodejce: bauschnell
73,83 Kč/1m

Schlüter KERDI200 1x30m Verbundabdichtungsbahn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
9 249,63 Kč
Prodejce: bauschnell
924,96 Kč/1kg

KOTARBAU Těsnicí páska pro dveře okna D 9x7,5mm 100m Bílé těsnění dveří Těsnicí páska na okna Gumové těsnění Samolepicí izolace EPDM



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 425,37 Kč
Prodejce: KOTARBAU
14,25 Kč/1m

KOTARBAU® Kartáčové těsnění 1 m, dveřní těsnění 45 mm, samolepicí, ochrana proti průvanu pro dveře, PVC, černé, ochrana proti hmyzu, praktické a odolné



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(22)Počet hodnocení: 22
248,63 Kč
Prodejce: KOTARBAU
248,63 Kč/1m

SPAX® 4000009186419 SPAX® Terrassen-Tape Gewebeband schwarz 87,0 mm x 30,0 m 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 163,24 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
775,49 Kč/1kg

Šrouby Etanco pro sendvičové panely s EPDM těsněním, určené pro ocel do tloušťky 6 mm, barva RAL 7016 (antracitová šedá), rozměr 5,5 x 135 mm, balení 100 kusů.
1 280,80 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
582,18 Kč/1kg

Systém vyrovnávání dlaždic 150 ks + klíče



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(14)Počet hodnocení: 14
194,72 Kč
Prodejce: SLEVIR
166,43 Kč/1kg

Šrouby Etanco pro sendvičové panely s EPDM těsněním, určené pro ocelové desky do tloušťky 6 mm, pozinkované, rozměr 5,5 x 135 mm, balení 100 kusů.
1 159,86 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
527,21 Kč/1kg

Remmers BIT 1K Bitumendickbeschichtung 30l Bitumenabdichtung 1K



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 775,97 Kč
Prodejce: bauschnell
59,20 Kč/1l

Purenit HEAVY 15 cm/120 cm TERMO těsnění prahu garážových vrat
2 263,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant

KOTARBAU Těsnicí páska pro dveře okna D 9 x 7,5 mm 30 m Bílé těsnění dveří Těsnicí páska pro okna Gumové těsnění Samolepicí izolace EPDM



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
504,76 Kč
Prodejce: KOTARBAU
16,83 Kč/1m

KOTARBAU® kartáčové těsnění k přišroubování, 1 m, těsnění dveří, 60 mm, ochrana proti průvanu, hliníková lišta s kartáčovým těsněním, ochrana proti hmyzu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
444,35 Kč
Prodejce: KOTARBAU
444,35 Kč/1m

Okenní lišty Gumové těsnění pro Toyota Land Cruiser Prado 120, rok výroby 2003–2009
1 417,20 Kč
Prodejce: maXpeedingrodsOfficialStore
1 816,92 Kč/1m

KOTARBAU® Těsnicí páska pro dveře okna E 9 x 4 mm 20 m Bílé těsnění dveří Weatherstrip Těsnění oken Gumové těsnění Samolepicí EPDM Izolace



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
388,78 Kč
Prodejce: KOTARBAU
19,44 Kč/1m

SucceBuy 16,5 FT těsnicí pás pro prahy garážových vrat, univerzální PVC ochrana proti povětrnostním vlivům, vylepšené lepidlo, DIY podlahové těsnění, černá barva



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
842,99 Kč
-165,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
677,99 Kč
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
134,79 Kč/1m

Umyvadlová baterie RAK Ceramics Feeling, světle modrá, matná
Použité
2 748,00 Kč
Prodejce: ScorpionElektro
109,92 Kč/1m

Orion | Těsnění pro tlakové hrnce - 18 cm - silikonové - náhradní těsnění - těsnicí kroužek
126,00 Kč
Prodejce: Vilde
1 260,00 Kč/1kg

KOTARBAU® kartáčové těsnění k přišroubování, 1 m, těsnění dveří, 45 mm, ochrana proti průvanu, hliníková lišta s kartáčovým těsněním, ochrana proti hmyzu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
335,62 Kč
Prodejce: KOTARBAU
335,62 Kč/1m

KOTARBAU Těsnicí páska pro dveře okna E 9 x 4 mm 15m Bílé těsnění dveří Weatherstrip Těsnění oken Gumové těsnění Samolepicí EPDM Izolace



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
328,37 Kč
Prodejce: KOTARBAU
21,89 Kč/1m