4,6



Na základě 14 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Anti-Aging Professional Styling Rapid Repair Spray 125 ml10 975,44 Kč/1l
1 371,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Osis Freeze lak na vlasy se silnou fixací 7x500ml505,98 Kč/1l
1 861,93 Kč
-91,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 770,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Silhouette Super Hold 5x750ml1 642,57 Kč/1l
1 231,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 3x300ml591,03 Kč/1l
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up spray zwiększający objętość włosów, 300ml
1 176,00 Kč/1l
294,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Professional Osis+ Sparkler Smooth & Shine Spray 300 ml
829,57 Kč/1l
248,87 Kč
Prodejce: MANADA

Schwarzkopf Professional Osis+ Elastic Hold Fixation Hairspray 500 ml
680,00 Kč/1l
340,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Texturizační sprej na vlasy OSiS Texture Craft (Dry Texture Spray) 300 ml
1 006,80 Kč/1l
302,04 Kč
Prodejce: MANADA

Schwarzkopf Professional Osis+ Flatliner spray termoochronny, 200ml
1 500,00 Kč/1l
300,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella EIMI Dynamic Fix 45 Second Crafting Spray 500 ml
420,40 Kč/1l
210,20 Kč
Prodejce: MANADA

Schwarzkopf Professional Osis+ Freeze Pump Strong Hold Pump Spray 200 ml
1 400,00 Kč/1l
280,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell - Stylesign Texture Dry Spray Wax 150ml
674,44 Kč/1kg
674,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Schwarzkopf Silhouette Super Hold Pumpspray Bardzo mocno utrwalający lakier, 200ml
1 235,00 Kč/1l
247,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Performance Extra silný lak na vlasy 500 ml
644,08 Kč/1l
322,04 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Přírodní finiš ve spreji Osis + Sparkler Schwarzkopf Osis Sparkler 300 ml
816,43 Kč/1l
251,93 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
244,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Tecni.Art Pure Savage Panache pudrový sprej pro objem vlasů 250 ml
1 951,40 Kč/1l
487,85 Kč
Prodejce: MANADA

Sebastian Professional Trilliant Hair Spray 150 ml
3 408,53 Kč/1l
511,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Tigi Spray do włosów z solą morską zwiększający objętość, 100ml
1 370 700,03 Kč/1kg
274,14 Kč
Prodejce: Tersorte

Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 2x500ml
489,93 Kč/1l
489,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Lak na vlasy se střední fixací Stylesign Hairspray (Working Hairspray), 300 ml
1 380,70 Kč/1l
414,21 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
OSiS+ Session je lak na vlasy, který zaručuje dlouhotrvající fixaci účesu bez kompromisů. Poskytuje extrémně silnou fixaci a zároveň chrání vlasy před vlhkostí, větrem a teplotami až 230 °C. Navíc dodává vlasům lesklý povrch, který lze snadno vyčesat bez viditelných zbytků produktu.
- Poskytuje mimořádně silnou fixaci
- Chrání vlasy před větrem, vlhkostí a teplem
- Snadno se vyčesává
- Dodává vlasům lesklý vzhled
Návod k použití: / Nastříkejtena suché vlasy krátkými dávkami ze vzdálenosti přibližně 30 cm.
Upozornění: / Nebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Tlakové balení - nebezpečí výbuchu při přehřátí. Uchovávejte mimo dosah zdrojů tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Nestříkejte v blízkosti ohně nebo zdrojů vznícení. Neprorážejte a nepopalujte, a to ani po vyprázdnění. Chraňte před přímým slunečním zářením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte etiketu. Používejte v dobře větraných prostorách. Zabraňte úmyslnému vdechnutí. Nesprávné použití záměrným vdechnutím obsahu může vést k vážnému poškození zdraví nebo smrti. Prázdný obal zlikvidujte podle pokynů.
SchwarzkopfOsis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 100 ml
Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Hairspray je nejprodávanější lak na vlasy v nové verzi.
Kosmetický přípravek nabízí extrémní fixaci bez slepení. Zároveň rychle zasychá a velmi snadno se z vlasů vyčesává. Poskytuje vlasům UV ochranu.
Výsledek: vlasy vypadají fenomenálně, z propracovaného účesu nic nevypadává a prameny zůstávají na svém místě. Žádné krepatění, žádné zacuchávání, žádné krepatění
Úroveň fixace: 4/4
5Skutečnévýhody:
- velmi silná fixace,
- žádné slepení ani zatížení,
- snadno se z vlasů vyčesává
- Ochrana proti UV záření.
Složení: Složení obsahuje: 1:
obsahuje: 100 ml
obsahuje: 100 ml
- Nastříkejte na suché vlasy ze vzdálenosti přibližně 30 cm a věnujte pozornost oblasti očí.
- Doporučuje se stříkat v krátkých dávkách.
OSiS+ Session je lak na vlasy s extra silnou fixací, který chrání vlasy před vlhkostí, větrem a teplem. To vše při zajištění a poddajné úpravy - pro lesklé vlasy bez zbytků.
- Extra silná fixace
- Dlouhotrvající fixace a kontrola vlasů odolná proti větru
- Snadno se vyčesává beze zbytků
- Pomáhá chránit před vlhkostí
- Tepelná ochrana až do 230 °C
[Použití]
Lak na vlasy se střední fixací aplikujte několika krátkými střiky ze vzdálenosti přibližně 30 cm.
Složení
Dimethylether, Alcohol denat, Aqua (Water, Eau), Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Aminomethyl Propanol, Parfum (Fragrance), Benzoic Acid, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene
Objevte Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold - nejprodávanější lak na vlasy, který poskytuje extrémní fixaci bez slepení a zatížení vlasů. Ideální pro ty, kteří chtějí, aby jejich účes zůstal neporušený po celý den bez ohledu na okolnosti.
Klíčové výhody:
- Extra silná fixace: Úroveň 4/4 zajistí, že váš účes zůstane na svém místě po celý den.
- Žádné slepení ani zatížení: Vychutnejte si přirozený vzhled vlasů bez nežádoucího lepivého efektu.
- Snadné vyčesávání: Sprej lze snadno vyčesat pro rychlou změnu účesu.
- Ochrana proti UV záření: Udržujte své vlasy zdravé díky ochraně před škodlivými slunečními paprsky.
- Rychlé schnutí: Ušetřete čas při stylingu díky složení, které rychle schne.
Pro koho je tento výrobek určen
Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold je ideální pro ty, kteří potřebují jistotu, aby jejich účes vydržel v perfektním stavu po celé hodiny. Skvěle se hodí jak pro každodenní použití, tak pro zvláštní příležitosti, kdy chcete mít dokonalý vzhled.
Jak používat:
- Před použitím dobře protřepejte.
- Nastříkejte na vlasy ze vzdálenosti přibližně 30 cm pro rovnoměrné pokrytí.
- Upravte účes podle potřeby a užívejte si dlouhotrvajícího nelepivého výsledku.
Proč si vybrat Schwarzkopf Osis Session?
Schwarzkopf je renomovaná značka, která již léta poskytuje špičkové produkty pro úpravu vlasů. Když si vyberete Osis+ Session Extra Strong Hold, investujete do výrobku, který kombinuje nejnovější technologie s výjimečnou účinností.
Schwarzkopf Professional - Session - Extremely strong hairspray 100ml Cosmetics. For women.
Rychleschnoucí složení pro váš kreativní styling! Účinky:extra dlouhotrvající fixace, úroveň kontroly 3 - silná kontrola.Výhody:rychleschnoucí složení,nelepí se,snadno se vyčesává z vlasů,složení s UV ochranou,ochranné pryskyřičné složky vytvářejí na povrchu vlasů film a chrání před vlhkostí,speciální složení a pryskyřice umožňují tvarovat vlasy i po nastříkání.PoužitíNanášejte na suché vlasy ze vzdálenosti cca 30 cm od hlavy. Náš tipSlyšeli jste o revoluční patentované sponě na vlasy Linziclip? Linziclip je zcela nově vyvinutá, ozubená a patentovaná spona do vlasů, která vás nadchne stejně tak, jako uchvátila svět! Jednoduše připevněte Linziclip a můžete vyrazit!
Schwarzkopf Professional Osis+ Session lak na vlasy pro silnou fixaci, 100 ml
Schw. OSIS+ Session Extra Strong 100ml lak na vlasy
- Materiálové složení textilu
- Žádné informace nejsou vyžadovány
- Barva
- Bílá
- Hmotnost
- 1 kg
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Schwarzkopf Professional Osis+ Session lak na vlasy pro silnou fixaci, 100 ml
- Výrobce
- Northio
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 4045787999303
- Materiálové složení textilu
- Žádné informace nejsou vyžadovány
- Barva
- Bílá
- Hmotnost
- 1 kg
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Schwarzkopf Professional Osis+ Session lak na vlasy pro silnou fixaci, 100 ml
- Výrobce
- Northio
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 4045787999303
Nebezpečí
P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.
P211 Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení.
P251 Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití.
P410 + P412 Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F.
Nevyžadují se žádné údaje
P103 Před použitím si přečtěte údaje na štítku
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
H222 Extrémně hořlavý aerosol.H229 Nádoba je pod tlakem: Při zahřívání se může roztrhnout.
Nevyžadují se žádné údaje
EUH 210 Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list.
H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci.203 Obsahuje Chrom(VI). Může vyvolat alergickou reakci.
K tomu se hodí také

Schwarzkopf Professional Osis+ Session Extra Strong Hold Hairspray 300 ml
906,67 Kč/1l
272,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 2x300ml
594,88 Kč/1l
356,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional - Osis+ Air Whip Flexible Mousse 200ml
1 098,30 Kč/1l
219,66 Kč
Prodejce: MANADA

Oral-B Vitality Pro, Dospělý, Rotační kartáček, Denní péče, Citlivý, Černá, 2 min, Baterie
1 405,00 Kč/1kg
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up spray zwiększający objętość włosów, 300ml
1 176,00 Kč/1l
294,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Tigi Spray do włosów z solą morską zwiększający objętość, 100ml
1 370 700,03 Kč/1kg
274,14 Kč
Prodejce: Tersorte

Schwarzkopf Professional Osis+ Elastic Hold Fixation Hairspray 300 ml
896,67 Kč/1l
269,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Blondor barva na vlasy Multi Blonde pro ženy 800 - Wella Professionals
1 054,50 Kč/1l
843,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 6/1 - Wella Professionals
3 197,17 Kč/1l
251,90 Kč
-60,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Schwarzkopf Professional Osis+ Sparkler Smooth & Shine Spray 300 ml
829,57 Kč/1l
248,87 Kč
Prodejce: MANADA

Koleston Perfect barva na vlasy Pure Naturals pro ženy 60 - 8/04 - Wella Professionals
3 197,17 Kč/1l
191,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Truhlík na květiny plastový Garden 40 cm hnědý
41,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Relaxdays 10027276, 1 kusů
733,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 6x500ml
492,31 Kč/1l
1 476,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

6 fach Paravent Raumteiler Shoji Trennwand natur
3 294,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homestyle4u

Varta 06032, Baterie na jedno použití, CR2032, Lithium, 3 V, 5 kusů, 230 mAh
112,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Noční parafínové svítilny s nadprůměrnou dobou hoření 50 kusů
183,82 Kč/1kg
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

Relaxdays 10024092, 1 kusů
635,00 Kč
Prodejce: dekoraciedobytu

Wella Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, Blonďatá, 10/00, Natural Light Blonde, Ženy, 60 ml, Všechny vlasy
3 197,17 Kč/1l
293,68 Kč
-101,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Apple MW2R3ZM/A, 2 m, USB C, Lightning, Samec, Samec, Bílá
220,87 Kč/1m
441,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Schwarzkopf Professional Osis+ Elastic Hold Fixation Hairspray 500 ml
680,00 Kč/1l
340,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Professional Osis+ Hairbody spray nadający wypełnienie, 200ml
1 485,00 Kč/1l
297,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella EIMI Dynamic Fix 45 Second Crafting Spray 500 ml
420,40 Kč/1l
210,20 Kč
Prodejce: MANADA

Texturizační sprej na vlasy OSiS Texture Craft (Dry Texture Spray) 300 ml
1 006,80 Kč/1l
302,04 Kč
Prodejce: MANADA

Schwarzkopf Professional Osis+ Freeze Pump Strong Hold Pump Spray 200 ml
1 400,00 Kč/1l
280,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Professional Osis+ Flatliner spray termoochronny, 200ml
1 500,00 Kč/1l
300,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vláknitá lesklá strukturující guma Thrill 100 ml
2 700,00 Kč/1l
270,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Performance Extra silný lak na vlasy 500 ml
644,08 Kč/1l
322,04 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell - Stylesign Texture Dry Spray Wax 150ml
674,44 Kč/1kg
674,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
71% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
71%21% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
21%7% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
7%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
LAK NA VLASY OSIS +
Objem 0,3 l
Perfect 2 x 300 ml vydrží při každodenním používání 1 rok.
Ohodnoceno dne 30. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Hlava
Objem 0,5 l
Cool
Ohodnoceno dne 10. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dodací lhůta je příliš dlouhá
Objem 0,5 l
Lak na vlasy je skvělý a velmi úsporný, drží velmi dobře. Ale dodací lhůta trvá věčnost....
Ohodnoceno dne 16. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,5 l
Ohodnoceno dne 8. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,5 l
Ohodnoceno dne 26. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,1 l
Ohodnoceno dne 16. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,3 l
Ohodnoceno dne 29. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější



















Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 200 ml, Zvětšující objem, 1 kusů



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
356,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 784,65 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Freeze lak na vlasy se silnou fixací 7x500ml
1 861,93 Kč
-91,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 770,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
505,98 Kč/1l

Alterna Caviar Anti-Aging Professional Styling Rapid Repair Spray 125 ml
1 371,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
10 975,44 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Freeze lak na vlasy se silnou fixací 6x500ml
1 595,93 Kč
-77,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 518,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
506,31 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 6x500ml
1 476,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
492,31 Kč/1l

Schwarzkopf Silhouette Super Hold 5x750ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 231,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 642,57 Kč/1l

L´Oréal Professionnel Infinium Infinium Pure Strong lak na vlasy pro silnou fixaci 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 612,29 Kč
Prodejce: VogueVista
3 224,58 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 3x300ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
591,03 Kč/1l

Matrix High Amplify, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 250 ml, Zvětšující objem, To use: On damp or dry hair, direct nozzle applicator close to the scalp or all over. Blow dry,...



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(11)Počet hodnocení: 11
426,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 707,72 Kč/1l

Schwarzkopf Silhouette Super Hold lak na vlasy 2x750ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
489,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
326,62 Kč/1l

Goldwell StyleSign Volume Root Boost Spray 200 ml



4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(9)Počet hodnocení: 9
475,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 379,65 Kč/1l

Lak na vlasy pro lesk Stylesign (Perfect Hold Magic Finish 3), 500 ml



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
412,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
825,86 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 2x500ml
489,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
489,93 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Style & Care Original Hairspray lak na vlasy pro silnou fixaci 500 ml
496,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 079,21 Kč/1kg

L´Oréal Professionnel Tecni.Art Fix Anti-Frizz lak na vlasy proti krepatění vlasů 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
423,50 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 694,00 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 2x300ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
356,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
594,88 Kč/1l

Flexibilní vlasový sprej Silhouette (Hairspray Flexible Hold), 750 ml
349,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
466,57 Kč/1l

Montibello MONTIBELLO DECODE FINISH SPRAY FIJACIÓN FUERTE 400ml
314,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
787,32 Kč/1l

Přírodní finiš ve spreji Osis + Sparkler Schwarzkopf Osis Sparkler 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
251,93 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
244,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
816,43 Kč/1l