3,8



Na základě 6 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Příchuť:
Jahoda- Jahoda
- Kokosový ořech
- Káva
- Malina
Powerstar SUPER HI PRO 128 | Vícesložkový proteinový prášek 1 kg | Nejvyšší biologická hodnota | Proteinový koktejl pro nárůst svalové hmoty | Jahoda
2 008,13 Kč
2 008,13 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg malina866,74 Kč/1kg
3 726,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Tiramisu1 069,93 Kč/1kg
2 139,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FIT1EU

Další informace o reklamě
Immortal Nutrition Protein 2000 g prášek WPC 66 porcí – jahoda – směsný protein500,00 Kč/1l
999,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Další informace o reklamě
Jahodová Proteinová Směs - 5000g210 431,65 Kč/1kg
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Powerstar SUPER HI PRO 128 | Vícesložkový proteinový prášek 1kg | Nejvyšší biologická hodnota | Proteinový koktejl pro budování svalové hmoty | Banánový
2 011,80 Kč/1l
2 011,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Powerstar VEGAN PROTEIN POWDER 500 g | Bez sóji | Vícesložkový proteinový prášek s 10 superpotravinami | Ideální pro budování svalové hmoty | Jahoda
4 308,68 Kč/1l
2 154,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Nature's Finest Hrachový protein prášek, 250 g
1 038,80 Kč/1kg
259,70 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Nutriční směs s Vysokým Obsahem Bílkovin, Jahoda - 2000g.
503,87 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Activlab WPI Isolate Premium – izolát syrovátkové bílkoviny, jahoda, 85 % bílkovin – nízký obsah sacharidů, bez cukru, BCAA, pro nárůst svalové hmoty a regeneraci, 400 g
2 000,00 Kč/1l
800,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

pro vás syrovátkový proteinový izolát neutrální Doppelpack
2 710,00 Kč/1l
1 626,00 Kč
Prodejce: foryou_eHealth

OstroVit | Izolát syrovátkové bílkoviny bez příchuti
1 912,71 Kč/1l
1 338,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

pro vás čistý syrovátkový proteinový izolát - Waldfrucht Doppelpack
2 710,00 Kč/1l
1 626,00 Kč
Prodejce: foryou_eHealth

Activlab Mega Protein 700g, syrovátkový protein, kreatin, taurin - jahodová čokoláda
454,23 Kč/1kg
317,96 Kč
Prodejce: RealPharm

PROTEIN FOOD Real Pharm Isolate100 700g Izolát syrovátkové bílkoviny
918,11 Kč/1l
642,68 Kč
Prodejce: RealPharm

Weider maximum krea-genic, prášek, 554 g 9912
4 050,55 Kč/1l
810,11 Kč
Prodejce: shaman-vitamine
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Žádné kompromisy:
Prémiový proteinový prášek pro každý plán budování svalůVYSOKÝ OBSAH BÍLKOVIN: Prášek zaujme mimořádně vysokým obsahem bílkovin 78 % až 84 % - v závislosti na příchuti. Díky inteligentní kombinaci rostlinných a živočišných bílkovin má proteinový prášek nejvyšší biologickou hodnotu (BW) minimálně 125, takže je proteinový koktejl ideální pro budování a udržování svalové hmoty.
úČINNÁ FORMULE: Jedinečná směs syrovátkové bílkoviny, kaseinu, pšeničné bílkoviny a lupinové bílkoviny poskytuje všechny esenciální aminokyseliny, které optimálně podporují syntézu bílkovin. Posilovače účinných látek a bakteriální kultury pomáhají s cíleným vstřebáváním látek pro budování svalů a péčí o střevní flóru.
PĚKNÁ VÝROBA: POWERSTAR FOOD vyrábí doplňky stravy na bázi nejkvalitnějších surovin ve farmaceutické kvalitě již od roku 1993. Prvotřídní kvalita proteinového doplňku byla v roce 2019 oceněna zlatým oceněním DLG.
PRO KAŽDÝ DEN: Díky kombinaci syrovátkového a kaseinového proteinového prášku je tato sportovní výživa ideální jako každodenní doplněk pro váš trénink, na podporu nízkosacharidové diety nebo k pokrytí denní potřeby bílkovin. Komplex vitamínů a stopových prvků podporuje metabolismus a také pocit vyčerpání během tréninku.
bÍLKOVINY Z PASTOVANÉHO MLÉKA: Všechny mléčné bílkoviny v prášku pro budování svalů jsou získávány z mléka krav krmených na pastvě. Na rozdíl od mléka od zvířat z chlévů je mléko z pastvy obzvláště bohaté na kyseliny linolové a obsahuje vyšší podíl cenných omega-3 mastných kyselin.
Vysoce kvalitní bílkoviny a optimalizace živin: tajemství úspěchu SUPER HI PRO 128Ať už jako proteinový koktejl, do kaše nebo na pečení, proteinový prášek je k dispozici v různých lahodných příchutích, které zpestřují každodenní život. SUPER HI PRO 128 je naším bestsellerem již více než 25 let a je jedním z nejúspěšnějších proteinových prášků v Evropě pro udržení a budování svalové hmoty. Vícesložkový proteinový prášek Powerstar Food je dokonale vyváženou kombinací rostlinných a živočišných bílkovin. Výsledkem je velmi vysoká biologická hodnota 125, díky níž jsou naše proteinové koktejly obzvláště snadno stravitelné. Jedinečné složení bílkovin ze syrovátkového bílkovinného koncentrátu a micelárního kaseinátu vápenatého zajišťuje, že svaly mají vždy k dispozici potřebné stavební látky. Taurin, L-glutamin ve volné formě a naše optimalizátory živin Aktimun®, InsulAct® a T-MAX® podporují cílené vstřebávání látek pro budování svalů a udržování střevní flóry.
Skladování: Sáček uchovávejte vždy uzavřený, v chladu, suchu a mimo dosah dětí.
- Barva
- Černá
- Výrobce
- POWERSTAR FOOD Nahrungsergänzungen GmbH
- Hmotnost
- 1000 g
- Příchuť
- Jahoda
- Objem
- 1000 ml
- Seznam přísad
- Proteinová směs 92 % (koncentrát syrovátkových bílkovin)*, kasein vápenatý (mléčné bílkoviny)*, globuliny, laktoferin, alfa-laktalbumin, beta-laktoglobulin), pšeničný protein, inulin, protein z lusků svazenky, aroma, sušené jahody, barvivo: extrakt z červené řepy, regulátor kyselosti: kyselina citronová, L-glutamin, taurin, za studena lisované, částečně fermentované pšeničné klíčky, inositol, sladidla (cyklamát sodný, sacharin sodný, neohesperidin), kyselina askorbová (vitamin C), niacinamid, DL-alfa-tokoferyl acetát (vitamin E), D-pantothenát vápenatý (kyselina pantothenová), riboflavin (vitamin B2), pyridoxinhydrochlorid (vitamin B6), thiaminhydrochlorid (vitamin B1), kyselina listová, biotin, methylkobalamin (vitamin B12), směs koření (bílý pepř, paprikový prášek, chilli prášek), Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum, chlorid chromitý, oxid zinečnatý. *Výrobek získaný z mléka, který obsahuje laktózu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové a energetické údaje (průměr) na 100 g Energie: 372 kcal/1 556 kJ Tuky: 3,10 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 1,90 g Sacharidy: 4,80 g, z toho cukry: 2,80 g Bílkoviny: 79,00 g Sůl: 0,22 g
- Doporučená spotřeba
- Jedna porce odpovídá 30 g (přibližně 2 mírně vrchovaté polévkové lžíce). Rozpusťte ji ve 250 ml mléka nebo vody.
- Potravinářský podnik
- POWERSTAR FOOD
- Prodejní název
- SUPER HI PRO 128
- Kód EAN
- 4260340156218
- Barva
- Černá
- Výrobce
- POWERSTAR FOOD Nahrungsergänzungen GmbH
- Hmotnost
- 1000 g
- Příchuť
- Jahoda
- Objem
- 1000 ml
- Seznam přísad
- Proteinová směs 92 % (koncentrát syrovátkových bílkovin)*, kasein vápenatý (mléčné bílkoviny)*, globuliny, laktoferin, alfa-laktalbumin, beta-laktoglobulin), pšeničný protein, inulin, protein z lusků svazenky, aroma, sušené jahody, barvivo: extrakt z červené řepy, regulátor kyselosti: kyselina citronová, L-glutamin, taurin, za studena lisované, částečně fermentované pšeničné klíčky, inositol, sladidla (cyklamát sodný, sacharin sodný, neohesperidin), kyselina askorbová (vitamin C), niacinamid, DL-alfa-tokoferyl acetát (vitamin E), D-pantothenát vápenatý (kyselina pantothenová), riboflavin (vitamin B2), pyridoxinhydrochlorid (vitamin B6), thiaminhydrochlorid (vitamin B1), kyselina listová, biotin, methylkobalamin (vitamin B12), směs koření (bílý pepř, paprikový prášek, chilli prášek), Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum, chlorid chromitý, oxid zinečnatý. *Výrobek získaný z mléka, který obsahuje laktózu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové a energetické údaje (průměr) na 100 g Energie: 372 kcal/1 556 kJ Tuky: 3,10 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 1,90 g Sacharidy: 4,80 g, z toho cukry: 2,80 g Bílkoviny: 79,00 g Sůl: 0,22 g
- Doporučená spotřeba
- Jedna porce odpovídá 30 g (přibližně 2 mírně vrchovaté polévkové lžíce). Rozpusťte ji ve 250 ml mléka nebo vody.
- Potravinářský podnik
- POWERSTAR FOOD
- Prodejní název
- SUPER HI PRO 128
- Kód EAN
- 4260340156218
K tomu se hodí také

Powerstar SUPER HI PRO 128 | Vícesložkový proteinový prášek 1 kg | Nejvyšší biologická hodnota | Proteinový koktejl pro nárůst svalové hmoty | Káva
1 995,26 Kč/1l
1 995,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Powerstar SUPER HI PRO 128 | Vícesložkový proteinový prášek 1 kg | Nejvyšší biologická hodnota | Proteinový koktejl pro nárůst svalové hmoty | Jahoda-vanilka
2 008,13 Kč/1l
2 008,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Powerstar SUPER HI PRO 128 | Vícesložkový proteinový prášek 1kg | Nejvyšší biologická hodnota | Proteinový koktejl pro budování svalové hmoty | Banánový
2 011,80 Kč/1l
2 011,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Powerstar SUPER HI PRO 128 | Vícesložkový proteinový prášek 1 kg | Nejvyšší biologická hodnota | Proteinový koktejl pro nárůst svalové hmoty | Mango
1 995,26 Kč/1l
1 995,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Powerstar SUPER HI PRO 128 | Vícesložkový proteinový prášek 1 kg | Nejvyšší biologická hodnota | Proteinový koktejl pro nárůst svalové hmoty | Kokos
1 995,00 Kč/1l
1 995,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Powerstar SUPER HI PRO 128 | Vícesložkový proteinový prášek 1kg | Nejvyšší biologická hodnota | Proteinový koktejl pro budování svalů | Vanilka
1 978,20 Kč/1l
1 978,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Získávání hmoty, komplexní směs s proteinem, příchuť banán, 2270 g
493,18 Kč
-22,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
471,07 Kč
Prodejce: Katomix

Activlab 100% Whey Premium 500g, vysoký obsah bílkovin, na bázi syrovátkového proteinového koncentrátu - vanilka
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Powerstar SUPER HI PRO 128 | Vícesložkový proteinový prášek 1kg | Nejvyšší biologická hodnota | Proteinový koktejl pro budování svalů | Malina
2 030,96 Kč/1l
2 030,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

WPC syrovátkový proteinový doplněk vitamin C B cake ProActive 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, šedá barva
9 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Powerstar SUPER HI PRO 128 | Vícesložkový proteinový prášek 1kg | Nejvyšší biologická hodnota | Proteinový koktejl pro budování svalů | Příroda
2 332,25 Kč/1l
2 332,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Černá
248,69 Kč/1m
248,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

Powerstar SUPER HI PRO 128 | Vícesložkový proteinový prášek 1 kg | Nejvyšší biologická hodnota | Proteinový koktejl pro nárůst svalové hmoty | Cheesecake
2 334,65 Kč/1l
2 334,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Powerstar SUPER HI PRO 128 | Vícesložkový proteinový prášek 1 kg | Nejvyšší biologická hodnota | Proteinový koktejl pro nárůst svalové hmoty | Třešeň-banán
1 988,96 Kč/1l
1 988,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Powerstar HARDGAIN MASS 1600g | PREMIUM WEIGHT GAINER bez přidaného cukru | Mass, Strength & Muscle Building | Mass Gainer Shake with Creatine | Chocolate
1 454,91 Kč/1l
2 327,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lenovo V15 82QY00NDGE - 39,6 cm/15,6" FHD, Intel Celeron N4500, 4 GB RAM, 128 GB
Použité
6 261,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro

WPC syrovátkový proteinový doplněk VITAMIN C B vanilka ProActive 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

Samsung Galaxy S8+ SM-G955F, 15,8 cm (6.2"), 4 GB, 64 GB, 12 MP, Android 7.0, Šedá
Zrepasovaný
3 489,72 Kč
Prodejce: JANADO

Sada originálních mýdel TENGRI® Aleppo, 4 x 200 g (800 g ±) s 20 % / 80 % obsahem vavřínového oleje / olivového oleje, tuhé mýdlo, přírodní mýdlo / mýdlo na vlasy / sprchové mýdlo | Ručně vyráběné
2 946,60 Kč/1kg
589,32 Kč
Prodejce: HyKos

Powerstar SUPER HI PRO 128 | Vícesložkový proteinový prášek 1 kg | Nejvyšší biologická hodnota | Proteinový koktejl pro nárůst svalové hmoty | Karamel
1 975,84 Kč/1l
1 975,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kuchyňská police VASAGLE se 6 háčky ve tvaru S, stojan na kořenky, tmavě hnědá
1 749,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Adidas Sneakers EG2655 in White color size 44
2 077,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Stateside

Braun Series 3 300s, Planžetový holicí strojek, Černá, 2 SensoFoil, LED, Baterie, Nikl-metal hydridová (NiMH)
1 292,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Yorbay vánoční stromek Vánoční stromek se stojanem 120 cm, s umělým sněhem
719,46 Kč/1kg
5 899,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

ProfiCook PC-FR 1287 H, Horkovzdušná fritéza, 8 l, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Černá, Nerezová ocel
2 533,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

FLEXISPOT Elektrické křeslo s funkcí odpočinku a polohováním, nastavitelné křeslo pro sledování televize (105°–155°), s nastavitelnou opěrkou zad a podnožkou (tmavě šedá)
4 699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ErgonomicHome
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%33% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
33%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dodavatel je skvělý, produkt je sporný!
Levná plnidla – pšeničný protein, lupinový protein, kasein Pochybné přísady – přidaný L-glutamin, taurin a směs koření (proč?) Plus: Obsahuje vitamíny a probiotika
Ohodnoceno dne 11. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. listopadu 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistácie
2 415,30 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 330,01 Kč/1l

Weider Premium Whey Protein 2300 g vanilková zmrzlina / Syrovátkové whey proteiny / Lahodný syrovátkový protein prémiové kvality obohacený o L-glutamin a vitamin B6



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 919,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 704,08 Kč/1l

Protein Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový koncentrát 4kg čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg Banán



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg karamelový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg malina



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

zoe Protein Bar, 20 x 50 g - Choco Apricot Cake
1 459,78 Kč
Prodejce: PolleoSport

Activlab Whey Premium 2000g WANILIA WPC CONCENTRATE PROTEIN PROTEIN NUTRITION



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(10)Počet hodnocení: 10
1 191,89 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
595,95 Kč/1kg

Jahodová Proteinová Směs - 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
210 431,65 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Tiramisu
2 139,86 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 069,93 Kč/1kg

Mass Up Wanilia, 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
215,48 Kč/1l

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Jahodový krém
2 139,86 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 069,93 Kč/1kg

Activlab 100% Syrová Wey Premium, 2000g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(10)Počet hodnocení: 10
1 118,91 Kč
-118,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 000,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
500,00 Kč/1kg

zoe Whey Protein, 454 g - Belgian Choco Fantasy
854,14 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 881,37 Kč/1l

Polleo Sport 31% Protein Bar, 24 x 35 g - Čokoláda
878,80 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 046,19 Kč/1kg

Activlab Mass Up 5000g Sacharidy Kreatin Taurin - Čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 134,50 Kč
-284,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
850,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Immortal Nutrition Protein 2000 g prášek WPC 66 porcí – jahoda – směsný protein



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
999,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
500,00 Kč/1l

Collagen Builder 500g slaný karamel
1 199,79 Kč
Prodejce: medpak_shop
2 399,58 Kč/1l

OstroVit | Syrovátkový proteinový izolát Vanilkové oplatky



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 206,68 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 723,83 Kč/1l