5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Koncentrát proti hmyzu na trávník – 1000 ml na 250 m2 - Organifer1 274,99 Kč/1l
1 274,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
Koncentrát Phytophthora – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer1 198,99 Kč/1l
1 198,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer63,75 Kč/1l
1 274,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
Nematody – Koncentrát půdních nematod – 250 ml na 250 m2 - Organifer3 571,96 Kč/1l
892,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 500 ml na 500 m2 - Organifer
2 143,98 Kč/1l
1 071,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Koncentrát proti listovým chorobám – 500 ml na 500 m2 - Organifer
2 143,98 Kč/1l
1 071,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Prevence proti slimákům 500 ml – Koncentrát pro 500 m2 - Organifer
2 039,98 Kč/1l
1 019,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Koncentrát proti listovému hmyzu – 250 ml na 250 m2 - Organifer
3 571,96 Kč/1l
892,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Yucca – Zvlhčovací prostředek – 250 ml na 2500 m2 - Organifer
4 079,96 Kč/1l
1 019,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Zlepšovač půdy – Aktivátorová směs (50 l – na 50 m2) - Organifer
21,94 Kč/1l
1 096,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

SUBSTRAL® 74920 SUBSTRAL® Grünpflanzendünger 1000 ml
470,55 Kč/1l
470,55 Kč
Prodejce: somnia24

BiobizzGrow, 500 ml | tekuté hnojivo
2 140,50 Kč/1l
1 070,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

SUBSTRAL® 7391 SUBSTRAL® Eisendünger 250,0 ml
1 023,16 Kč/1l
255,79 Kč
Prodejce: M_plus_L

BioBizz Alg-A-Mic 250 ml
4 280,00 Kč/1l
1 070,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

SUBSTRAL® 86931 SUBSTRAL® Vertikutiermix 4,0 kg
303,70 Kč/1kg
1 214,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l
212,80 Kč/1l
851,20 Kč
Prodejce: somnia24

FERTILIGEN Bonsais Dünger - 250 ml
4 481,02 Kč/1kg
1 451,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Síran železnatý hnojivo – Odstraňovač mechu – 10 kg – Pro 500 m2 - Organifer
114,80 Kč/1l
1 147,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Hnojivo pro rajčata 350 g Substral
385,68 Kč/1kg
192,84 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA
Více o produktu


Popis produktu a údaje o produktu
Koncentrát půdních hub obsahuje vysoce koncentrovanou směs specificky působících bylinných koncentrátů a nabízí preventivní ochranu proti půdním houbám, jako jsou verticillium (choroba vadnutí), pythium (choroba sazenic) a fusarium (choroba kořenů a nohou). Produkt podporuje přirozenou schopnost zotavení, poskytuje péči, výživu a posiluje rostliny proti vnějším vlivům v půdě a u kořenů. Koncentrát půdních hub je přírodního a rostlinného původu a není toxický pro lidi, zvířata a životní prostředí.
Schváleno pro organické a zahradničení. Koncentrát půdních hub je absorbován listy plodin a půdou. Díky přítomným složkám stimulujícím kořeny a pečujícím o plodiny se kořeny, listy a půda vyvinou zvýšenou odolnost a vlastní obranný systém. Složky produktu kromě zlepšení půdy a posílení rostlin mají nepřímý účinek na škodlivé půdní houby.
Vlastnosti:
Extrémně účinný proti škodlivým půdním houbám
Jednoduchá aplikace a uživatelsky přívětivý
Pro verticillium, pythium a fusarium
Pro choroby vadnutí, choroby sazenic, kořenové a nožní hniloby
Kořeny, listy a půda vyvíjejí přirozený obranný systém
Vhodné pro organické a zahradničení
Lze použít jak preventivně, tak kurativně
Bezpečný pro lidi, zvířata a životní prostředí
Podporuje růst, vitalitu a odolnost rostlin
100% přírodní a rostlinného původu
Návod k použití:
Před použitím dobře protřepejte. Zahajte preventivní ošetření v březnu a opakujte po 4 týdnech. Vhodné pro okrasné zahrady, zeleninové zahrady a květináče prostřednictvím zalévání, ošetření půdy nebo stříkání. Plodiny určené ke konzumaci mohou být konzumovány jako obvykle. Pro optimální účinek jsou nezbytné vlhké podmínky. V opačném případě je nutné zavlažování (10 mm).
▶ Zalévání:
Nejprve lehce poškrábejte povrch půdy. Rozpusťte 50 ml ve 2,5 litru vody (pro 25 m²). Touto roztokem zalijte půdu. Poté zalijte hojně (10 mm).
▶ Ošetření půdy:
Rozpusťte 50 ml ve 2,5 litru vody. Aplikujte roztok na zem blízko vlásečnicových kořenů rostliny. Udělejte otvory asi 15 cm hluboké tyčí (10 na metr čtvereční kořenové plochy). Do těchto otvorů nalijte asi 250 ml roztoku a otvory zavřete.
▶ Stříkání:
Použití / Množství / Roztok / Plocha
Prevence – mírný výskyt škůdců / 10 ml / 0,5 až 1 litr vody / 10 m²
Léčba – těžký výskyt škůdců / 20 ml / 0,5 až 1 litr vody / 10 m²
SkladováníUchovávejte mimo přímé sluneční světlo na chladném a tmavém místě. I po otevření zůstává tento produkt více než rok ve vysoké kvalitě.
Další informaceVerticillium – Choroba Vadnutí
Škodlivá pro různé druhy plodin: javory, katalpy, koprivce, jasany, lípy a jilmy, a také ovocné stromy jako švestky a další. Růže, mnoho okrasných keřů, trvalky a letničky jsou také náchylné. Listy vadnou a větve náhle odumírají. Na postižených větvích je níže vidět prstencovité olivově zelené, purpurově šedé až hnědé zbarvení dřeva. Symptomy verticillia se objevují během vegetačního období a často zůstávají nepovšimnuty nebo jsou mylně přičítány brzkému podzimu.
Pythium – Choroba SazenicPythium je považováno za „parazita slabosti“, který může infikovat rostliny pouze za suboptimálních podmínek nebo stresu: nadměrná vlhkost, příliš vysoké nebo nízké teploty, nebo náhlé změny teplot. Pythium aphanidermatum se vyskytuje především za relativně vysoké teploty půdy nebo zavlažovací vody. Pythium aphanidermatum je běžné u mladých rostlin a škody jsou závažnější u mladších plodin. Pythium postihuje zejména kořeny sazenic. Infikované rostliny zaostávají v růstu. Sazenice odumírají, odtud název choroba sazenic.
Fusarium – Hniloba Kořenů a NohFusarium je houbová choroba, která v minulosti způsobila významné škody na pěstování rajčat. Choroba lze identifikovat podle malých mrtvých skvrn v kořenovém systému. V pozdější fázi kořeny hnědnou a hnilobí. Rostlina roste pomaleji a později vadne.
- Rozměry
- 1000 ml
- Hmotnost
- 1 kg
- Objem
- 1 l
- Model
- Bodenpilz-Konzentrat
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8719958998537
- Číslo produktu
- 27617
- Výrobce
- Organifer
- Rozměry
- 1000 ml
- Hmotnost
- 1 kg
- Objem
- 1 l
- Model
- Bodenpilz-Konzentrat
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8719958998537
- Číslo produktu
- 27617
- Výrobce
- Organifer
Žádné signální slovo
Dodatečné informace
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Koncentrát proti listovým chorobám – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer
1 198,99 Kč/1l
1 198,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Koncentrát Phytophthora – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer
1 198,99 Kč/1l
1 198,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Koncentrát půdních hub – 250 ml na 250 m2 - Organifer
3 471,96 Kč/1l
867,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Koncentrát půdních hub – 500 ml na 500 m2 - Organifer
2 143,98 Kč/1l
1 071,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer
663,00 Kč/1l
3 314,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Koncentrát půdních hub – 10 l na 10.000 m2 - Organifer
510,00 Kč/1l
5 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 1000 ml na 250 m2 - Organifer
1 274,99 Kč/1l
1 274,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 5 l na 1250 m2 - Organifer
714,00 Kč/1l
3 569,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 500 ml na 500 m2 - Organifer
2 143,98 Kč/1l
1 071,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer
1 147,99 Kč/1l
1 147,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer
663,00 Kč/1l
3 314,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Koncentrát Phytophthora – 500 ml na 500 m2 - Organifer
2 143,98 Kč/1l
1 071,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 500 ml na 125 m2 - Organifer
2 143,98 Kč/1l
1 071,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 250 ml na 250 m2 - Organifer
3 571,96 Kč/1l
892,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Koncentrát proti listovým chorobám – 500 ml na 500 m2 - Organifer
2 143,98 Kč/1l
1 071,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer
1 198,99 Kč/1l
1 198,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 250 ml na 250 m2 - Organifer
3 471,96 Kč/1l
867,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Makita DHW180Z, Kompaktní, Baterie, 6 m, 5,3 l/h, 2,4 bar, 1,5 l/h
2 907,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMET

Hnůj pro skot granulovaný 20 kg vhodný pro ekologické pěstování
43,95 Kč/1kg
1 098,83 Kč
Prodejce: boni-shop

Koncentrát Phytophthora – 250 ml na 250 m2 - Organifer
3 571,96 Kč/1l
892,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

WOLF-Garten® 3826050 WOLF-Garten® Turbo-Nachsaat LR 250 Rasensamen 5,0 kg
359,09 Kč/1kg
1 795,47 Kč
Prodejce: somnia24

Kryt na popelnice 25472, s velkými dveřmi, 1,9 m2, 200 x 105 x 128 cm
5 819,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Diatomitová zemina – 100% čistá – ultra jemný prášek (Sáček 25 litrů – 10 kg) - Organifer
37,76 Kč/1l
943,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer
586,50 Kč/1l
5 864,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Fungicid MAGNICUR ENERGY 15 ml
162,53 Kč
Prodejce: VISO

COMPO 23833 COMPO Turbo – doplnění trávníku, 2,6 kg na 130 m²
558,92 Kč/1kg
1 453,20 Kč
Prodejce: M_plus_L

Hnojivo na trávník All-In-One (20 kg – pro 400 m2) - Organifer
51,00 Kč/1l
1 529,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Beckmann 25kg hnojivo na trávník Zahradní kompletní hnojivo Plocha trávníku 21+6+12 Bez dusičnanů
67,03 Kč/1kg
1 675,82 Kč
Prodejce: boni-shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrý koncentrát
Hmotnost 0,5 kgObjem 0,5 l
Koncentrát půdní houby se velmi snadno používá. Vydává intenzivní vůni. Myslím, že houbu také odstraní. Především se jedná o čistě organický přípravek.
Ohodnoceno dne 11. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý výrobek
Hmotnost 1 kgObjem 1 l
ten produkt je skvělý
Ohodnoceno dne 29. září 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší zboží
Hmotnost 0,25 kgObjem 0,25 l
Špičkový produkt, rychlé dodání
Ohodnoceno dne 16. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 1 kgObjem 1 l
Ohodnoceno dne 26. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,25 kgObjem 0,25 l
Ohodnoceno dne 8. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 1 kgObjem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vinasa NK Hnojivo 4.5 + 8 – Tekuté (800 L IBC) - Organifer
38 249,99 Kč
Prodejce: Organifer
47,81 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 147,99 Kč
Prodejce: Organifer
1 147,99 Kč/1l

Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
26 774,99 Kč
Prodejce: Organifer
55,78 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (600 litrů – pro 600m2) - Organifer
20 144,99 Kč
Prodejce: Organifer
33,57 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (Bigbag 1000 litrů – pro 1000m2) - Organifer
21 674,99 Kč
Prodejce: Organifer
21,67 Kč/1l

Lávová moučka z prvohorní horniny Eifel (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 071,99 Kč
Prodejce: Organifer
53,60 Kč/1l

Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 019,99 Kč
Prodejce: Organifer
102,00 Kč/1kg

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
5 864,99 Kč
Prodejce: Organifer
586,50 Kč/1l

Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 274,99 Kč
Prodejce: Organifer
63,75 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 099,99 Kč
Prodejce: Organifer
510,00 Kč/1l

Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Prevence proti slimákům 5 l – Koncentrát pro 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Blattglanz Spray - 750 ml - Ošetrující sprej pro pokojové a okrasné rostliny
1 255,08 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 255 079,94 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
2 626,99 Kč
Prodejce: Organifer
131,35 Kč/1l

Sprej na lesk listu - péce o pokojové a okrasné rostliny - 250 ml - prirozený
1 049,95 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 049 949,95 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
1 657,99 Kč
Prodejce: Organifer
165,80 Kč/1l

Hnojivo na trávník All-In-One (20 kg – pro 400 m2) - Organifer
1 529,99 Kč
Prodejce: Organifer
51,00 Kč/1l