Hmotnost:

100 g

VITAR Veterinae DentON sypká směs100g

359,38 Kč

3 593,80 Kč / 1l

plus 79,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 2. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro cdVet Propolis Erboristico 20 g
cdVet Propolis Erboristico 20 g
194,40 Kč/1kg
388,79 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro VITAR Veterinae ArtiVit Sirup 500ml
VITAR Veterinae ArtiVit Sirup 500ml
998,10 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
580,66 Kč
-81,61 Kč
499,05 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro VITAR Veterinae GasterON 28g
VITAR Veterinae GasterON 28g
629,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VITARVet
Obrázek produktu pro VITAR Veterinae ArtiVit Pegas Forte 7 prášek pro koně – pro klouby a chrupavky s glukosaminem, chondroitinem, MSM, kyselinou hyaluronovou a kolagenem
VITAR Veterinae ArtiVit Pegas Forte 7 prášek pro koně – pro klouby a chrupavky s glukosaminem, chondroitinem, MSM, kyselinou hyaluronovou a kolagenem
1 781,05 Kč/1l
1 408,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro VITAR Veterinae ArtiVit Forte prášek 70g
VITAR Veterinae ArtiVit Forte prášek 70g
3 010,71 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
272,35 Kč
-61,60 Kč
210,75 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro VITAR Veterinae Mineral Forte 80g
VITAR Veterinae Mineral Forte 80g
2 237,50 Kč/1l
179,00 Kč
Prodejce: VITARVet
Obrázek produktu pro VITAR Veterinae Ostropestřec olej 500ml
VITAR Veterinae Ostropestřec olej 500ml
480,22 Kč/1l
240,11 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro VITAR Veterinae Konopný olej 1000ml
VITAR Veterinae Konopný olej 1000ml
615,76 Kč/1l
707,01 Kč
-91,25 Kč
615,76 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro VITAR Veterinae Lněný olej 1000ml
VITAR Veterinae Lněný olej 1000ml
391,30 Kč/1l
391,30 Kč
Prodejce: VITARVet
Obrázek produktu pro cdVet MicroMineral 150 g
cdVet MicroMineral 150 g
15,49 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
232,34 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro Arthronis Acute 60tbl
Arthronis Acute 60tbl
21,24 Kč/1kg
531,12 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro VITAR Veterinae Lososový olej 1000ml
VITAR Veterinae Lososový olej 1000ml
477,33 Kč/1l
678,00 Kč
-200,67 Kč
477,33 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Flexadin - Vetoquinol
Flexadin - Vetoquinol
1 555,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Canina Magen Balance 250g
Canina Magen Balance 250g
3 047,88 Kč/1kg
761,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro cdVet SeniorDog - 70 g
cdVet SeniorDog - 70 g
5 298,00 Kč/1kg
370,86 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro cdVet SeniorDog - 250 g
cdVet SeniorDog - 250 g
2 328,92 Kč/1kg
691,69 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro Canina Biotin Forte 30tbl
Canina Biotin Forte 30tbl
5 516,00 Kč/1kg
551,60 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Canvit Biotin pro psy ochucený 100g
Canvit Biotin pro psy ochucený 100g
407,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro Movoflex Soft Chews M 30tbl
Movoflex Soft Chews M 30tbl
1 817 289,91 Kč/1l
1 817,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Jaterní olej
Jaterní olej
0,49 Kč/1l
2 425,12 Kč
Prodejce: somnia24

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Redukce zubn&iacute,ho plaku, kamene a z&aacute,pachu z tlamy. Obsahuje mořskou řasu Ascophyllum Nodosum.
Sypk&aacute, směs.

Veterin&aacute,rn&iacute, nutričn&iacute, doplněk pro psy a kočky (lze použ&iacute,t i pro &scaron,těňata)
50 g a 100g

Př&iacute,rodn&iacute, př&iacute,pravek Nomaad De-plague obsahuje mořskou řasu Ascophyllum nodosum pro redukci zubn&iacute,ho plaku a kamene, nav&iacute,c v&yacute,razně z&aacute,pach z&nbsp,tlamy u psů a koček. Prepar&aacute,t působ&iacute, př&iacute,mo v&nbsp,zaž&iacute,vac&iacute,m traktu zv&iacute,řete, odkud se n&aacute,sledně dost&aacute,v&aacute, do krevn&iacute,ho řeči&scaron,tě, pot&eacute, do slin a t&iacute,m velmi &uacute,činně působ&iacute, na zuby a d&aacute,sně. V&yacute,znamně ovlivňuje schopnost zachycov&aacute,n&iacute, bakteri&iacute, způsobuj&iacute,c&iacute,ch zubn&iacute, plak a změkčuje existuj&iacute,c&iacute, zubn&iacute, k&aacute,men, kter&yacute, vět&scaron,inou s&aacute,m odpadne nebo je velmi snadno odstraniteln&yacute,.
&nbsp,

Aktivn&iacute, složky &nbsp,1 odměrka
Ascophyllum nodosum400 mg
&nbsp,
Složen&iacute,: Ascophyllum nodosum

Doporučen&eacute, d&aacute,vkov&aacute,n&iacute,:
400mg &ndash, 1 odměrka (je souč&aacute,st&iacute, balen&iacute,)
&nbsp,
Denn&iacute, d&aacute,vkov&aacute,n&iacute,:
Mal&aacute, plemena psů do 10kg a kočky - &frac12, odměrky
Psi od 10kg do 25 kg &ndash, 1 odměrka
Psi od 25 kg &ndash, 2 odměrky
&nbsp,
Př&iacute,pravek neobsahuje uměl&aacute, barviva, lepek, cukr. Bez genetick&yacute,ch modifikac&iacute,
Způsob použit&iacute,:&nbsp,1x denně přim&iacute,chejte do běžn&eacute, stravy va&scaron,eho zv&iacute,řete. Př&iacute,pravek použ&iacute,vejte pravidelně. Pokud se v&yacute,sledky neprojev&iacute, do 4-8 t&yacute,dnů zdvojn&aacute,sobte denn&iacute, d&aacute,vku.
Vyvinuto a &nbsp,Česk&eacute, republice
&nbsp,
Skladov&aacute,n&iacute,: v&nbsp,suchu a temnu, v&nbsp,původn&iacute,m uzavřen&eacute,m obalu
&nbsp,
Minim&aacute,ln&iacute, trvanlivost do: konce data uveden&eacute,ho na dně d&oacute,zy
&nbsp,
Obsah:&nbsp, 50g/100g
&nbsp,

Popis produktu VITAR Veterinae DentON

VITAR Veterinae DentON je vysoce účinné přírodní doplňkové krmivo pro psy a kočky určené ke snížení zubního plaku a zubního kamene. Obsažená mořská řasa Ascophyllum nodosum působí přes zažívací trakt a krevním oběhem se dostává do slin, kde aktivně přispívá k péči o zuby.

Přípravek mění schopnost bakterií ulpívat na zubech, existující zubní kámen zjemňuje a usnadňuje jeho odstranění. Zároveň účinně zápach z úst a podporuje zdraví zubů i dásní – a to bez chemických přísad.

Hlavní výhody

  • zubní kámen a plak – podporuje přirozenou péči o zuby.

  • Svěží dech – účinně působí proti zápachu z úst.

  • Přírodní složení – s Ascophyllum nodosum, bez chemických přísad.

  • Působí zevnitř – přes metabolismus se dostává až do slin.

  • Snadné podávání – prášek pro každodenní přimíchání do krmiva.

Použití a účinek

Pro optimální výsledky podávejte pravidelně. První viditelné zlepšení se může projevit během 4–8 týdnů. Pokud se účinek nedostaví, je možné denní dávku po konzultaci zvýšit.

Technické údaje

  • Obsah: 100 g

  • Forma: prášek

  • Vhodné pro: psy a kočky

Upozornění

  • Používejte pouze podle doporučeného dávkování.

  • Uchovávejte mimo dosah dětí.

  • Při zdravotních problémech se poraďte s veterinárním lékařem.



Doplněk stravy pro psy a kočky, vhodný pro všechna plemena, forma: Od 2 117 Kč/1 kg, prášek, hmotnost: 100 g, účel: pro zdravé zuby a dásně
Hmotnost
100 g
Objem
0.1 l
Obsah vlhkosti
0
Druh krmiva
Doplňkové krmivo
Vhodné druhy zvířat
pes, kočka
Doplňkové látky
1
Počet kusů
1
Obsah balení
součástí balení je dávkovací odměrka
Kód EAN
8595011131864
Číslo produktu
45000014
Výrobce
PADU
Schvalovací číslo
063/15 – C

Hmotnost
100 g
Objem
0.1 l
Obsah vlhkosti
0
Druh krmiva
Doplňkové krmivo
Vhodné druhy zvířat
pes, kočka
Doplňkové látky
1
Počet kusů
1
Obsah balení
součástí balení je dávkovací odměrka
Kód EAN
8595011131864
Číslo produktu
45000014
Výrobce
PADU
Schvalovací číslo
063/15 – C
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro VITAR Veterinae ArtiVit Sirup 500ml
VITAR Veterinae ArtiVit Sirup 500ml
998,10 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
580,66 Kč
-81,61 Kč
499,05 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro VITAR Veterinae GasterON 28g
VITAR Veterinae GasterON 28g
629,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VITARVet
Obrázek produktu pro VITAR Veterinae ArtiVit Sirup 1000ml s dávkovačem
VITAR Veterinae ArtiVit Sirup 1000ml s dávkovačem
829,82 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
909,82 Kč
-80,00 Kč
829,82 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro VITAR Veterinae DentON sypká směs 50g
VITAR Veterinae DentON sypká směs 50g
4 754,60 Kč/1l
237,73 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro VITAR Veterinae ArtiVit Sirup 200ml
VITAR Veterinae ArtiVit Sirup 200ml
1 796,90 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
359,38 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro LOVARÉ Night Beautea 48g (24 sáčků, černý čaj)
LOVARÉ Night Beautea 48g (24 sáčků, černý čaj)
1 604,17 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
77,00 Kč
10% od 3 ks
Prodejce: CGfoods_cz
Obrázek produktu pro VITAR Veterinae Mineral Forte 800 g pro psy a kočky – pro kosti, zuby a srst s mořskou řasou Aquamin F, pivovarskými kvasnicemi, vápníkem a hořčíkem
VITAR Veterinae Mineral Forte 800 g pro psy a kočky – pro kosti, zuby a srst s mořskou řasou Aquamin F, pivovarskými kvasnicemi, vápníkem a hořčíkem
1 770,56 Kč/1l
1 416,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VITARVet
Obrázek produktu pro Oboustranná chlupáčková dečka s vyšívkou 75 x 90 cm, Lodička, modrá
Oboustranná chlupáčková dečka s vyšívkou 75 x 90 cm, Lodička, modrá
540,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store
Obrázek produktu pro VITAR Veterinae ArtiVit Forte prášek 70g
VITAR Veterinae ArtiVit Forte prášek 70g
3 010,71 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
272,35 Kč
-61,60 Kč
210,75 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro VITAR Veterinae Lněný olej 1000ml
VITAR Veterinae Lněný olej 1000ml
391,30 Kč/1l
391,30 Kč
Prodejce: VITARVet
Obrázek produktu pro LOVARÉ Love Blossom 156 g (90 sáčků, kolekce čajů)
LOVARÉ Love Blossom 156 g (90 sáčků, kolekce čajů)
1 660,26 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
259,00 Kč
Prodejce: CGfoods_cz
Obrázek produktu pro VITAR Veterinae Ostropestřec olej 500ml
VITAR Veterinae Ostropestřec olej 500ml
480,22 Kč/1l
240,11 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Kvitok Noční pleťové sérum Retinol 1% 10 ml
Kvitok Noční pleťové sérum Retinol 1% 10 ml
48 200,00 Kč/1l
482,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen
Obrázek produktu pro Bambusový koš na prádlo Yorbay se 3 úložnými koši a rolí
Bambusový koš na prádlo Yorbay se 3 úložnými koši a rolí
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
2 974,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro VITAR Veterinae ArtiVit Forte 400 g prášek na klouby pro psy a kočky – chondroprotektivum s glukosaminem, chondroitinem, MSM, kolagenem a boswellií
VITAR Veterinae ArtiVit Forte 400 g prášek na klouby pro psy a kočky – chondroprotektivum s glukosaminem, chondroitinem, MSM, kolagenem a boswellií
2 710,00 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 199,00 Kč
-115,00 Kč
1 084,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro Dermione® STRONG 50 ml -  Intenzivní reparační krém s bioaktivními enzymy, určený pro péči o citlivou, podrážděnou nebo suchou pokožku.
Dermione® STRONG 50 ml - Intenzivní reparační krém s bioaktivními enzymy, určený pro péči o citlivou, podrážděnou nebo suchou pokožku.
9 300,00 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
465,00 Kč
Prodejce: Dermione
Obrázek produktu pro VITAR Veterinae ArtiVit Pegas Forte 7 prášek pro koně – pro klouby a chrupavky s glukosaminem, chondroitinem, MSM, kyselinou hyaluronovou a kolagenem
VITAR Veterinae ArtiVit Pegas Forte 7 prášek pro koně – pro klouby a chrupavky s glukosaminem, chondroitinem, MSM, kyselinou hyaluronovou a kolagenem
1 781,05 Kč/1l
1 408,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro MONZANA® 3v1 nákupní vozík 56L do 50 kg skládací odnímatelná taška 6 koleček popruh na přenášení schodolez nákupní vozík nákupní pomůcka vozík modrý strakatý
MONZANA® 3v1 nákupní vozík 56L do 50 kg skládací odnímatelná taška 6 koleček popruh na přenášení schodolez nákupní vozík nákupní pomůcka vozík modrý strakatý
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 505
975,00 Kč
Prodejce: Jurhan
Obrázek produktu pro VITAR Veterinae Lněný olej 500ml
VITAR Veterinae Lněný olej 500ml
579,62 Kč/1l
353,05 Kč
-63,24 Kč
289,81 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Parní inhalátor Norditalia Vapynord
Parní inhalátor Norditalia Vapynord
586,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Sony PlayStation VR2, Dedikovaný náhlavní displej, Černá, Bílá, 110°, Jednobarevný, 110°, 120 Hz
Sony PlayStation VR2, Dedikovaný náhlavní displej, Černá, Bílá, 110°, Jednobarevný, 110°, 120 Hz
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 32
11 389,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro DINO Bikes - Dětské kolo 12"" Snow Queen 2022
DINO Bikes - Dětské kolo 12"" Snow Queen 2022
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 14
2 450,00 Kč
Prodejce: KUBISPORT
Obrázek produktu pro Nintendo 10002207 Nintendo Switch Neon-Rot / Neon-Blau (neues Modell 2019)
Nintendo 10002207 Nintendo Switch Neon-Rot / Neon-Blau (neues Modell 2019)
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 568
8 194,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Stropní ventilátor 80W Tiché stropní světlo Ventilátor Stmívatelný s osvětlením a dálkovým ovládáním Světlo/ventilátor lze přepínat samostatně
Stropní ventilátor 80W Tiché stropní světlo Ventilátor Stmívatelný s osvětlením a dálkovým ovládáním Světlo/ventilátor lze přepínat samostatně
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 117
2 407,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Sada příborů, 40dílná sada příborů pro 8 osob s nožem vidličkou lžící, příbory z nerezové oceli, leštěné do zrcadla a vhodné do myčky (stříbrná)
Sada příborů, 40dílná sada příborů pro 8 osob s nožem vidličkou lžící, příbory z nerezové oceli, leštěné do zrcadla a vhodné do myčky (stříbrná)
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 51
799,00 Kč
-100,00 Kč
699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring
Obrázek produktu pro LED nástěnné svítidlo IP44 8W 720 lm 4000 K neutrální bílá 375 mm chrom
LED nástěnné svítidlo IP44 8W 720 lm 4000 K neutrální bílá 375 mm chrom
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 555,11 Kč
-389,15 Kč
1 165,96 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: KupZarovky

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Cosequin Kloubní doplněk pro psy, 180 žvýkacích tablet
Cosequin Kloubní doplněk pro psy, 180 žvýkacích tablet
3 641,38 Kč
-141,39 Kč
3 499,99 Kč
Doprava zdarma5% od 2 ks
Prodejce: Eurosmart-Solutions
11,67 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Viacutan Plus Kapsle vet. 40 ks
Viacutan Plus Kapsle vet. 40 ks
383,19 Kč
Prodejce: apohealth
7 369,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Caniviton® forte plus tablety pro psy - 1 x 90 ks
Caniviton® forte plus tablety pro psy - 1 x 90 ks
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
2 133,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
10 774,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro POKUSA BreedingLine ChondroLine + HA Junior - doplňky pro psy - 500 ml
POKUSA BreedingLine ChondroLine + HA Junior - doplňky pro psy - 500 ml
997,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 995,72 Kč/1l
Obrázek produktu pro VetSupport – doplněk stravy – trávení 180 g
VetSupport – doplněk stravy – trávení 180 g
997,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
4 338,52 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Doplněk stravy VetSupport Klouby a kosti 180 g
Doplněk stravy VetSupport Klouby a kosti 180 g
949,17 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
4 126,83 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Artipet, doplněk stravy pro klouby psů | 180 tablet po 550 mg s MSM, ďáblovým drápem, chondroitinem, glukosaminem |
Artipet, doplněk stravy pro klouby psů | 180 tablet po 550 mg s MSM, ďáblovým drápem, chondroitinem, glukosaminem |
773,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LAGA_PHARMA
11 044,43 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dolvit Gland Mini PERIANAL DRUGS PRO PSY A KOČKY 60 mini tablet
Dolvit Gland Mini PERIANAL DRUGS PRO PSY A KOČKY 60 mini tablet
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
636,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro PROBIOTIKA PRO PSY vysoké kvality vyrobená v Itálii. Mléčné bakterie pro psy a kočky, 120 tablet – zásoba na 4 měsíce. Podpora trávení.
PROBIOTIKA PRO PSY vysoké kvality vyrobená v Itálii. Mléčné bakterie pro psy a kočky, 120 tablet – zásoba na 4 měsíce. Podpora trávení.
603,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LAGA_PHARMA
8 381,39 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ARTIPET | Kloubní výživa pro psy a kočky, 120 tablet: Glukosamin, Chondroitin, Čertův dráp a MSM. Vysoká kvalita  Italy
ARTIPET | Kloubní výživa pro psy a kočky, 120 tablet: Glukosamin, Chondroitin, Čertův dráp a MSM. Vysoká kvalita Italy
605,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LAGA_PHARMA
60,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Double Heart Joint Complex pro psy, 30 žvýkacích proužků
Double Heart Joint Complex pro psy, 30 žvýkacích proužků
532,91 Kč
Prodejce: apohealth
5 609,58 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Vitapol VITALINE - Dýňová semínka pro všechny papoušky 150g
Vitapol VITALINE - Dýňová semínka pro všechny papoušky 150g
291,17 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Lososový olej 5 l + vitamíny A, D, E a pumpička – lososový olej pro psy a kočky, lisovaný za studena, omega-3 a omega-6 – ANIMILLE
Lososový olej 5 l + vitamíny A, D, E a pumpička – lososový olej pro psy a kočky, lisovaný za studena, omega-3 a omega-6 – ANIMILLE
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
903,00 Kč
Prodejce: Animille_com
180,60 Kč/1l
Obrázek produktu pro Animille lososový olej 100 ml pro kočky, za studena lisovaný, norský, s kapátkem, obsahuje omega 3
Animille lososový olej 100 ml pro kočky, za studena lisovaný, norský, s kapátkem, obsahuje omega 3
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
157,33 Kč
Prodejce: Animille_com
1 573,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Animille lososový olej 1000 ml pro psy a kočky, za studena lisovaný, norský, zdroj omega-3 mastných kyselin
Animille lososový olej 1000 ml pro psy a kočky, za studena lisovaný, norský, zdroj omega-3 mastných kyselin
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
375,50 Kč
Prodejce: Animille_com
375,50 Kč/1l
Obrázek produktu pro Animille lososový olej 500 ml pro psy a kočky, za studena lisovaný, norský, zdroj omega-3 mastných kyselin
Animille lososový olej 500 ml pro psy a kočky, za studena lisovaný, norský, zdroj omega-3 mastných kyselin
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
313,93 Kč
Prodejce: Animille_com
627,86 Kč/1l
Obrázek produktu pro Animille lososový olej 250 ml pro psy a kočky, za studena lisovaný, norský, zdroj omega-3 mastných kyselin
Animille lososový olej 250 ml pro psy a kočky, za studena lisovaný, norský, zdroj omega-3 mastných kyselin
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
227,38 Kč
Prodejce: Animille_com
909,52 Kč/1l
Obrázek produktu pro HOLISTA Chlorella - doplňky pro psy a kočky - 90 ks.
HOLISTA Chlorella - doplňky pro psy a kočky - 90 ks.
261,02 Kč
-32,02 Kč
229,00 Kč
Prodejce: medpak_shop
Obrázek produktu pro HOLISTA Relaxační kočičí tráva - doplňky pro kočky - 50 g
HOLISTA Relaxační kočičí tráva - doplňky pro kočky - 50 g
253,79 Kč
-34,79 Kč
219,00 Kč
Prodejce: medpak_shop
4 380,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jilmová kůra (evropská) 200 g
Jilmová kůra (evropská) 200 g
415,33 Kč
Prodejce: apohealth