Royal Canin Veterinary VHN Dog Hypoalergenní suché krmivo 2 kg pro psy s potravinovými intolerancemi

611,95 Kč

305,98 Kč / 1kg

plus 79,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 2. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
160,45 Kč/1kg
1 925,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Josera 15kg JosiDog Adult Sensitive
Josera 15kg JosiDog Adult Sensitive
123,57 Kč/1kg
1 853,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
134,35 Kč/1kg
2 015,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Crave suché krmivo pro psy Adult s jehněčím a hovězím masem 1000 g
Crave suché krmivo pro psy Adult s jehněčím a hovězím masem 1000 g
212,65 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
212,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro ROYAL CANIN Veterinary Hypoalergenní suché krmivo pro psy 14 kg
ROYAL CANIN Veterinary Hypoalergenní suché krmivo pro psy 14 kg
232,99 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
3 261,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary Diet Canine Hypoallergenic Moderate Calorie 7kg
Royal Canin Veterinary Diet Canine Hypoallergenic Moderate Calorie 7kg
253,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 775,96 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
296,90 Kč/1kg
2 375,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary VHN Dog Hepatic 7 kg suché krmivo pro psy s jaterní insuficiencí
Royal Canin Veterinary VHN Dog Hepatic 7 kg suché krmivo pro psy s jaterní insuficiencí
243,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 703,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro ROYAL CANIN Dog Foode Veterinary Diet 12 kg
ROYAL CANIN Dog Foode Veterinary Diet 12 kg
214,13 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
2 580,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary Dog Satiety Small S/O 3kg suché krmivo pro psy malých plemen s nadváhou
Royal Canin Veterinary Dog Satiety Small S/O 3kg suché krmivo pro psy malých plemen s nadváhou
288,82 Kč/1kg
866,47 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro TROVET Hypoallergenic HPD Horse - suchá krmiva pro psy - 3 kg
TROVET Hypoallergenic HPD Horse - suchá krmiva pro psy - 3 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
778,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro CALIBRA Veterinary Diets Hepatic suché krmivo pro psy 12 kg
CALIBRA Veterinary Diets Hepatic suché krmivo pro psy 12 kg
1 971,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Suché krmivo pro psy "Wiejska Zagroda", monoproteinkové, hovězí, pro dospělé psy, 6 kg
Suché krmivo pro psy "Wiejska Zagroda", monoproteinkové, hovězí, pro dospělé psy, 6 kg
181,08 Kč/1kg
1 095,52 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Granule pro psy Royal Canin BHN Chihuahua Junior 1,5 kg
Granule pro psy Royal Canin BHN Chihuahua Junior 1,5 kg
350,52 Kč/1kg
525,78 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 8+ krmivo suché pro starší psy plemene
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 8+ krmivo suché pro starší psy plemene
352,18 Kč/1kg
528,27 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary Dog Renal Small 3,5 kg suché krmivo pro psy malých plemen s renálním selháním
Royal Canin Veterinary Dog Renal Small 3,5 kg suché krmivo pro psy malých plemen s renálním selháním
471,65 Kč/1l
1 650,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Monge Monoprotein pro psy – krůtí 2,5 kg
Monge Monoprotein pro psy – krůtí 2,5 kg
433,83 Kč
Prodejce: Barazzoni-Shop
Obrázek produktu pro Trovet Hypoalergenní LRD Bohaté na Jehněčí 3kg Suché krmivo s jehněčím pro psy s potravinovou intolerancí
Trovet Hypoalergenní LRD Bohaté na Jehněčí 3kg Suché krmivo s jehněčím pro psy s potravinovou intolerancí
624,02 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro EUKANUBA Monoproteinové suché krmivo pro dospělé psy s jehněčím 12 kg
EUKANUBA Monoproteinové suché krmivo pro dospělé psy s jehněčím 12 kg
126,36 Kč/1kg
1 528,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Royal Canin Veterinary VHN Dog Hypoallergenic 2kg Suché krmivo pro psy
s potravinovou intolerancí

Kompletní dietní krmivo pro dospělé psy. Krmivo vyvinuté ke snížení rizika potravní intolerance. Obsahuje vybrané zdroje bílkovin a sacharidů.

SPRÁVNÁ FUNKCE TRÁVICÍHO TRAKTU
Krmivo pomáhá udržovat správnou funkci střev a rovnováhu střevní mikroflóry.

HYDROLYZOVANÁ BÍLKOVINA
Hydrolyzovaná bílkovina s nízkou molekulovou hmotností, ke snížení rizika rozvoje potravinové alergie.

EPA/DHA A KOŽNÍ BARIÉRA
Mastné kyseliny příznivě ovlivňují funkci trávicího traktu a stav kůže. Receptura podporující přirozenou kožní bariéru.

DOPORUČENÍ: Před použitím se poraďte s veterinárním lékařem.

Složení: rýžová mouka, hydrolyzovaný izolát sójových bílkovin, živočišné tuky, rýže, hydrolyzovaná kuřecí játra, řepné řízky, minerální látky, sójový olej, fruktooligosacharidy, rybí olej, olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku. Zdroje bílkovin: hydrolyzovaný izolát sójových bílkovin (17,6%), hydrolyzovaná kuřecí játra (5,0%). Zdroj sacharidů: rýže (48,1%).

Doplňkové látky (na 1 kg krmiva): Nutriční doplňkové látky: Vitamín A: 32500 IU, Vitamín D3: 800 IU, Železo (3b103): 40 mg, Jod (3b201, 3b202): 3,6 mg, Měď (3b405, 3b406): 15 mg, Mangan (3b502, 3b504): 52 mg, Zinek (3b603, 3b605, 3b606): 154 mg, Selen (3b801, 3b811, 3b812): 0,25 mg - Technologické doplňkové látky: Zeolit ​​(sedimentárního původu): 10 g - Konzervanty - Antioxidanty.

Analytické složky: Hrubý protein: 21,0% - Hrubé oleje a tuky: 19,0% - Hrubý popel: 6,2% - Hrubá vláknina: 1,1% - Esenciální mastná kyselina (kyselina linolová): 4,17% - EPA/DHA: 0,33% - Omega-3 mastné kyseliny: 0,86%.



Royal Canin Veterinary Diet Canine Hypoallergenic 2kgRoyal Canin Veterinary Diet 0.00 dietní krmivo pro dospělé psy.



Indikace:

  • Eliminační dieta.
  • Potravinová alergie s dermatologickými a/nebo gastrointestinálními příznaky.
  • Potravinová intolerance.
  • Zánětlivé onemocnění střev.
  • Endokrinní pankreatická insuficience.
  • Chronický průjem.
  • Přemnožení střevní bakteriální flóry.




Kontraindikace:

  • Pankreatitida nebo anamnéza pankreatitidy.
  • Hyperlipidémie.




Hydrolyzovanýprotein

Hydrolyzovaný nízkomolekulární protein přispívá ke snížení rizika vzniku nežádoucích reakcí na potraviny.


Správné trávení

Vhodně vybrané živiny podporují normální funkci trávicího traktu.


Kožní bariéra

Složení podporuje přirozenou kožní bariéru a podporuje zdraví pokožky.


EPA/DHA

mastné kyseliny pomáhají udržovat zdravý trávicí trakt a zdravou pokožku.



Složení:

rýžová mouka, hydrolyzovaný sójový proteinový izolát, živočišné tuky, rýže, hydrolyzovaná drůbeží játra, řepná dužina, minerální látky, sójový olej, fruktooligosacharidy, rybí tuk, brutnákový olej, aksamitníková moučka. Zdroje bílkovin: hydrolyzovaný sójový proteinový izolát (17,6 %), hydrolyzovaná drůbeží játra (5,0 %). Zdroj sacharidů: rýže (48,1 %).



Přídatné látky (na kg krmiva ):

Doplňky stravy: Vitamin A: 32500 UI, vitamin D3: 800 UI, železo (3b103): 40 mg, jód (3b201, 3b202): 3,6 mg, měď (3b405, 3b406): 15 mg, mangan (3b502, 3b504): zinek (3b603, 3b605, 3b606): 52 mg, Mangan (3b603, 3b605, 3b606): 1 mg: (3b801, 3b811, 3b812): 154 mg, selen (3b801, 3b811, 3b812): 1 mg: 0,25 mg - Technologické přídatné látky: Klinoptilolit sedimentárního původu:analytické složky:

Hrubá bílkovina: 10 g - Konzervační látky - Antioxidanty.



Hrubá bílkovina: 21,0 % - Hrubé oleje a tuky: 19.0% - Crude ash: 6.2% - Crude fibre: 1.1% - Essential fatty acid (linoleic acid):



Doporučená denní dávka (g/den): - Omega-3 mastné kyseliny: 0,86 % - EPA/DHA: 4,17 % - Omega-3 mastné kyseliny: 0,33 % - Omega-3 mastné kyseliny: 0,86 % Doporučená denní dávka (g/den):

Hmotnost psaPodváhaNormálníNadváha
2 kg52 g45 g39 g
4 kg87 g76 g66 g
5 kg103 g90 g78 g
6 kg117 g103 g89 g
8 kg146 g128 g111 g
10 kg172 g152 g131 g
15 kg234 g206 g178 g
20 kg290 g255 g220 g
25 kg343 g302 g260 g
30 kg393 g346 g299 g
35 kg441 g388 g335 g
40 kg487 g429 g371 g
45 kg532 g469 g405 g
50 kg576 g507 g438 g
55 kg619 g545 g470 g
60 kg661 g581 g502 g
70 kg742 g653 g564 g
80 kg820 g721 g623 g


Alergie se vyskytuje, když imunitní systém zvířete reaguje na v zásadě neškodnou, ze životního prostředí pocházející látku. Trávicí trakt a kůže jsou dva velmi citlivé orgány našich domácích mazlíčků, které jsou vystavovány různým vlivům. U Vašeho psa se může během jeho života vyvinout potravinová alergie nebo intolerance. Ta se projeví reakcí na konkrétní složky potravy, například silným svěděním nebo průjmem. Potenciální alergenní látky mohou být například bílkoviny rostlinného nebo živočišného původu. Nezáleží na tom, v jakém množství je daná složka obsažena, neboť i minimální množství stačí ke spuštění alergické reakce. Ale jen u velmi malého procenta psů může být alergická reakce na krmivo za účasti imunitního systému skutečně prokázána. V tomto velmi vzácném případě mluvíme pak o potravinové alergii. Na rozdíl od klinicky prokázané potravinové alergie, jedná se často o \potravinovou intoleranci\ a ne o \opravdovou\ alergii. Specifické vlastnosti produktu: -Hydrolyzované bílkoviny: Použití hydrolyzovaných proteinů s nízkou molekulovou hmotností k zajištění hypoalergenicity krmiva. -Kožní bariéra: Patentovaný komplex (vitamínů B a aminokyselin) podporující bariérovou funkci pokožky. -EPA/DHA: Eikosapentaenové kyseliny (EPA) a dokosahexaenová kyselina (DHA) jsou mastné kyseliny typu omega-3. Ty mohou pomoci redukovat zánětlivé reakce kůže. -Zdravé trávení: Vybrané živiny mohou přispívat k vyváženému trávení. Indikace: -Eliminační dieta -Potravinová intolerance -Zánětlivá onemocnění střev (IBD) -Chronická idiopatická kolitida -Alergie na potraviny s dermatologickými a/nebo gastrointestinálními příznaky -Exokrinní pankreatická insuficience (EPI) -Dysbakterióza -Bakteriální přerůstání tenkého střeva (SIBO) Kontraindikace: -Akutní pankreatitida -Hyperlipidemie Délka léčení: Při podezření na potravinovou alergii nebo intoleranci by měl pes okamžitě přejít na dietní léčbu, která by měla pokračovat po zbytek života. Složení: rýže, hydrolyzovaný sójový proteinový izolát, živočišné tuky, hydrolyzovaná drůbeží játra, sušená řepná dužina, minerální látky, sójový olej, rybí tuk, frukto-oligosacharidy, brutnákový olej, výtažek z měsíčku lékařského (zdroj lu. Zdroje bílkovin: hydrolyzovaný sójový proteinový izolát, hydrolyzovaná drůbeží játra. Zdroj uhlohydrátů: rýže. Doplňkové látky (na 1 kg): Výživné doplňkové látky: Vitamin A: 27500 IU, Vitamin D3: 800 IU, E1 (Železo): 42 mg, E2 (Jód): 3,8 mg, E4 (Měď): 15 mg, E5 (Mangán): 55 mg, E6 (Zinek): 154 mg, E8 (Selen): 0,26 mg - Technologické doplňkové látky: Klinoptilolit sedimentárního původu: 10 g - Konzervační látky - Antioxidanty. Analytické složky: Bílkoviny: 21,0 % - Oleje a tuky: 19,0 % - Popel: 6,1 % - Vláknina: 1,1 % - Na 1 kg: Esenciální mastné kyseliny (kyselina linolová): 42,7 g - EPA/DHA: 3,3g - Omega-3 mastné kyseliny: 9,5g. Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu.
Hmotnost
2000 g
Obsah vlhkosti
NA
Druh krmiva
Suché krmivo
Kód EAN
3182550940849
Číslo produktu
VETROYKSP0007
Výrobce
Royal Canin Veterinary
Schvalovací číslo
NA

Hmotnost
2000 g
Obsah vlhkosti
NA
Druh krmiva
Suché krmivo
Kód EAN
3182550940849
Číslo produktu
VETROYKSP0007
Výrobce
Royal Canin Veterinary
Schvalovací číslo
NA
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary VHN Dog Hypoallergenic Small 1kg suché krmivo pro psy malých plemen s potravinovými intolerancemi
Royal Canin Veterinary VHN Dog Hypoallergenic Small 1kg suché krmivo pro psy malých plemen s potravinovými intolerancemi
417,17 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
429,69 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro ROYAL CANIN Veterinary Hypoalergenní suché krmivo pro psy 14 kg
ROYAL CANIN Veterinary Hypoalergenní suché krmivo pro psy 14 kg
232,99 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
3 261,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro ROYAL CANIN Dog hypoalergenní 7 kg
ROYAL CANIN Dog hypoalergenní 7 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
1 776,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary Diet Canine Hypoallergenic Moderate Calorie 7kg
Royal Canin Veterinary Diet Canine Hypoallergenic Moderate Calorie 7kg
253,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 775,96 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary VHN Dog Hypoallergenic Small 3,5 kg suché krmivo pro psy malých plemen s potravinovými intolerancemi
Royal Canin Veterinary VHN Dog Hypoallergenic Small 3,5 kg suché krmivo pro psy malých plemen s potravinovými intolerancemi
347,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 216,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 1468
2 649,99 Kč
Prodejce: hatservice
Obrázek produktu pro Sada trouby GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedním teleskopickým výsuvem černá
Sada trouby GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedním teleskopickým výsuvem černá
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 76
16 827,75 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až D
Prodejce: _Haushaltsparadies_
Obrázek produktu pro Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 4594
3 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH
Obrázek produktu pro Jídelní set 5 dílů Flieks Seating Group, jídelní stůl se 4 židlemi, sada 4 čalouněných židlí Velvet, jídelní stůl obdélníkový, 117 cm, šedý
Jídelní set 5 dílů Flieks Seating Group, jídelní stůl se 4 židlemi, sada 4 čalouněných židlí Velvet, jídelní stůl obdélníkový, 117 cm, šedý
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 25
5 899,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop
Obrázek produktu pro ROYAL CANIN VHN Anallergenic suchá krmiva pro psy 1,5kg
ROYAL CANIN VHN Anallergenic suchá krmiva pro psy 1,5kg
401,56 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
602,34 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Bomann WA 7175, Přední plnění, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
Bomann WA 7175, Přední plnění, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 112
9 336,53 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: BRaUN_Elektro
Obrázek produktu pro Pelíšek pro psy KINGDOG 115x95 cm personalizovaný voděodolný zelený
Pelíšek pro psy KINGDOG 115x95 cm personalizovaný voděodolný zelený
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 199
945,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger
Obrázek produktu pro Hubert 15kg
Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
837,93 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 1495
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE
Obrázek produktu pro Philips Series 5400 LatteGo Automatický kávovar EP5447/90
Philips Series 5400 LatteGo Automatický kávovar EP5447/90
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 62
12 251,10 Kč
Prodejce: Digiexpert
Obrázek produktu pro Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Černá
Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Černá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 79
54 812,80 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Technology-Germany
Obrázek produktu pro Philips 2200 series Plně automatické kávovary řady 2200 EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
Philips 2200 series Plně automatické kávovary řady 2200 EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 377
7 122,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Koloběžka 5v1 HyperMotion - růžová
Koloběžka 5v1 HyperMotion - růžová
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 33
2 279,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HyperMotion
Obrázek produktu pro Josera JOSIDOG MINI, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), 900 g, Bezlepkový
Josera JOSIDOG MINI, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), 900 g, Bezlepkový
464,16 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
417,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Čalouněná postel Paris 28901, bílá, 140 x 200 cm
Čalouněná postel Paris 28901, bílá, 140 x 200 cm
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 950
4 189,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto
Obrázek produktu pro Josera Kids, Štěně, Jakékoli plemeno, 12,5 kg
Josera Kids, Štěně, Jakékoli plemeno, 12,5 kg
274,48 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 10
3 431,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 177
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary Dog Sensitivity Control 1,5 kg suché krmivo pro psy s potravinovou intolerancí
Royal Canin Veterinary Dog Sensitivity Control 1,5 kg suché krmivo pro psy s potravinovou intolerancí
309,69 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
630,60 Kč
-166,07 Kč
464,53 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Huawei P30 lite, 15,6 cm (6.15"), 4 GB, 128 GB, 48 MP, Android 9.0, Modrá
Huawei P30 lite, 15,6 cm (6.15"), 4 GB, 128 GB, 48 MP, Android 9.0, Modrá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 102
21 838,50 Kč
Prodejce: G-Electronics
Obrázek produktu pro Set mop Profi + vědro profi  s integrovanými kolečky
Set mop Profi + vědro profi s integrovanými kolečky
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 656
1 524,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland
Obrázek produktu pro Topper ze studené pěny 160x200 vhodný pro alergiky - Topper na matraci pro všechny postele a matrace
Topper ze studené pěny 160x200 vhodný pro alergiky - Topper na matraci pro všechny postele a matrace
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 706
1 789,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro COSTWAY 4 v 1 skládací křeslo na spaní, rozkládací pohovka s 5 stupni nastavení opěradla a odnímatelným polštářem a polstrovaným sedákem, rozkládací pohovka s kovovým rámem s nosností až 150 kg (tmavě šedá)
COSTWAY 4 v 1 skládací křeslo na spaní, rozkládací pohovka s 5 stupni nastavení opěradla a odnímatelným polštářem a polstrovaným sedákem, rozkládací pohovka s kovovým rámem s nosností až 150 kg (tmavě šedá)
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 224
3 844,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH
Obrázek produktu pro LG MS 23 NECBW, Mimo rozsah, Samostatná mikrovlnná trouba, 23 l, 1000 W, Vestavěný displej, LED
LG MS 23 NECBW, Mimo rozsah, Samostatná mikrovlnná trouba, 23 l, 1000 W, Vestavěný displej, LED
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 33
3 350,00 Kč
Prodejce: Teshop
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Swirl Y 05, Prachový sáček, Bílá, Dirt Devil, Progress, Samsung, 100 mm, 70 mm, 30 mm
Swirl Y 05, Prachový sáček, Bílá, Dirt Devil, Progress, Samsung, 100 mm, 70 mm, 30 mm
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 38
279,11 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Dětská koloběžka 24622, s XXL koly, nožním stojánkem, třecí brzdou zadního kola, modrá
Dětská koloběžka 24622, s XXL koly, nožním stojánkem, třecí brzdou zadního kola, modrá
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 648
1 047,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Hodnocení zákazníků

Na základě 3 hodnocení
Ohodnoceno dne 6. září 2026 na
Ověřený nákup
Hmotnost 2 kg
Ohodnoceno dne 15. prosince 2025 na
Ověřený nákup
Hmotnost 2 kg
Ohodnoceno dne 7. listopadu 2025 na
Ověřený nákup
Hmotnost 3,5 kg
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
2 973,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
247,77 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Carnilove Dog Lamb & Wild Boar Adult - jehněčí a divočák 12kg
Carnilove Dog Lamb & Wild Boar Adult - jehněčí a divočák 12kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
3 195,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Vet Expert Intestinal Elimination 12kg Veterinární suché krmivo s krůtím masem pro psy s poruchami trávení
Vet Expert Intestinal Elimination 12kg Veterinární suché krmivo s krůtím masem pro psy s poruchami trávení
3 164,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 164,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
1 925,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
160,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Acana Wild Coast Classics 14,5 kg
Acana Wild Coast Classics 14,5 kg
2 822,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
194,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
2 481,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Josera 15kg JosiDog Master Mix
Josera 15kg JosiDog Master Mix
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 604,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
106,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
2 375,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
296,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Raw Paleo Ultra Turkey Medium & Large Puppy 10kg suché monoproteinové krmivo s krůtou pro štěňata
Raw Paleo Ultra Turkey Medium & Large Puppy 10kg suché monoproteinové krmivo s krůtou pro štěňata
2 361,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
236,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 031,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
162,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
2 015,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
134,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Natures Protection Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Lamb - dry dog??food - 10
Natures Protection Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Lamb - dry dog??food - 10
2 152,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
215,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Granule pro psy králík a jehněčí, dýně a ananas 9 kg
Granule pro psy králík a jehněčí, dýně a ananas 9 kg
2 117,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro POKUSA Premium Selection Hovězí se lososem pro dospělé psy - suchá krmiva pro psy - 12 kg
POKUSA Premium Selection Hovězí se lososem pro dospělé psy - suchá krmiva pro psy - 12 kg
2 044,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera Bavaro 18kg Solid 20/8
Josera Bavaro 18kg Solid 20/8
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
1 405,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
2 774,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
222,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, Sladké brambory, 12 kg
Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, Sladké brambory, 12 kg
2 604,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
217,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpha Spirit 8436586310295, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 12 kg
Alpha Spirit 8436586310295, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 12 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 776,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
148,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpha Spirit 8436586310301, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, 12 kg, Bezlepkový
Alpha Spirit 8436586310301, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, 12 kg, Bezlepkový
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 777,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
148,17 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbeží a zeleninou 12 kg suchého krmiva pro štěňata a mladé psy
Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbeží a zeleninou 12 kg suchého krmiva pro štěňata a mladé psy
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 352,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop