4,7



Na základě 14 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Manukov med 550+250g PROPHARMA1 799 999,91 Kč/1kg
1 800,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Sklenice5 221 239,75 Kč/1kg
1 305,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order

Další informace o reklamě
Pohankový med 900ml 1200g457,78 Kč/1l
412,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Nektar medovicový med 900ml 1200g457,78 Kč/1l
412,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Květinový pyl, včelí pyl, pyl 1kg medu včelařství včelařství ,Sweet Land včelín
605,26 Kč/1l
460,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary

Čistý sladký požitek: 1 kg surového a čistého akáciového medu z včelína Sweet Land
222,00 Kč/1l
222,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary

MED MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g – HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
8 282,40 Kč/1kg
2 167,43 Kč
-96,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 070,60 Kč
Prodejce: Katomix

Open Food 4023300901903, B, 304 kcal, 82 g, 82 g
448,12 Kč/1kg
224,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

1000 g
244,44 Kč/1l
220,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary

Hoyer 4002029030545, Med květový, 250 g, Sklenice
528,72 Kč/1kg
132,18 Kč
Prodejce: taleoo

Manukový med - MGO 300+ 250g
4 140,56 Kč/1kg
1 035,14 Kč
Prodejce: taleoo

Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 500 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Sklenice
5 600,52 Kč/1kg
2 800,26 Kč
Prodejce: taleoo

Yucatnsk med
931,30 Kč/1kg
634,68 Kč
-169,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
465,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Dárkové balení Atlas Honey - 18 kusů italského medu, 630 g
2 165,00 Kč/1kg
1 363,95 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Hoyer 4002029030538, 250 g, Sklenice
528,72 Kč/1kg
132,18 Kč
Prodejce: taleoo

Mandle v akátovém medu, 240 gramů.
1 445,54 Kč/1kg
346,93 Kč
Prodejce: italia-genuss

Čistá příroda: 1 kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Forest Honey z nektaru a medovice
244,44 Kč/1l
220,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary

Čistý a přírodní: 1 kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Dandelion Honey
246,67 Kč/1l
222,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary

Italský lesní med, 500 g (Medovicový med)
627,90 Kč/1l
313,95 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Italský med z kaštanových květů, 250 g (Miele di Castagno)
819,00 Kč/1l
204,75 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
pŘÍRODNÍ: Váš výhodný balíček květového pylu (medový pyl) obsahuje méně kalorií než domácí cukr, spoustu aminokyselin a téměř celé spektrum esenciálních minerálů a vitaminů. Flavonoidy, které obsahuje, mají také antioxidační vlastnosti, a proto působí jako lapače volných radikálů
PLNÁ DIVOČINA: Květový pyl obohatí mnoho pokrmů, ať už si jím posypete dezert, ranní müsli nebo lahodný salát, jeho slaná sladkost je vždy dokonalá. Skvěle se však hodí i do smoothie rozmixovaného na kaši
Každého z našich včelařů známe osobně a každý z našich medů je doprovázen velkou péčí a láskou až k hotovému výrobku. Staré výrobní postupy jsou rozhodujícím kritériem při výběru našich včelařů
SPOLEČNĚ PROTI ÚHYNU VČEL: Podpořte nás v našem boji proti úhynu včel. Průmyslové zemědělství, zábory půdy a rozsáhlé používání pesticidů připravují včely o jejich životní prostředí, způsobují jim hlad a napadají jejich nervový systém. Jejich opylování je základem našeho ekosystému. Podporujeme včelaře, kteří pracují v blízkosti přírody, a pořádáme workshopy, na nichž se děti a mladí lidé dozvědí, proč jsou pro nás včely tak důležité.
VŽDY PŘÍRODNÍ: Absolutně přírodní prémiová včelařská kvalita, to je to, co ImkerPur představuje
- Seznam přísad
- Květinový pyl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- 340
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- ImkerPur
- Prodejní název
- Květinový pyl
- Výrobce
- ImkerPur
- Země původu
- Polsko
- Kód EAN
- 8719689244507
- Seznam přísad
- Květinový pyl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- 340
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- ImkerPur
- Prodejní název
- Květinový pyl
- Výrobce
- ImkerPur
- Země původu
- Polsko
- Kód EAN
- 8719689244507
K tomu se hodí také

Čistá autentická pryskyřice Vitadote® Shilajit Mumijo z Altaje a Himalájí s více než 85 stopovými prvky, kyselinou fulvovou a kyselinou huminovou 30g
66 923,60 Kč/1l
1 673,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vitadote

MED MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g – HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
8 282,40 Kč/1kg
2 167,43 Kč
-96,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 070,60 Kč
Prodejce: Katomix

Květinový pyl z ImkerPuru, 1 kg, zcela beze zbytků, sladce jemný
1 731,71 Kč/1kg
1 731,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
27,30 Kč
Prodejce: Katomix

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

2x ochranná fólie pro Apple iPhone 11 čirá ochranná fólie displeje dipos
265,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: dipos

Sluchátka do uší GRUNDIG Sport TWS, včetně mikrofonu, černá
747,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

Feminol 2 - Kompletní Přípravek pro Těhotné ženy, 56 tablet + 56 kapslí
7 494,80 Kč/1l
749,48 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Masážní pistole Elektrická masážní pistole LED Masážní pistole na krk rameno Svaly 4 rychlosti Masážní hlavice na záda Retoo
1 582,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Organické spirulinové pelety - 600 tablet (500 mg) - 4 000 mg vysoká dávka - Čistá řasa spirulina z kontrolovaného pěstování - Vegan - TRUE NATURE®
4 060,87 Kč/1kg
1 266,30 Kč
-48,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 218,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Revlon RVDR5222E, Černá, Růžová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
907,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

LED prstencové světlo se stojanem a spouštěčem MCE610 10" 12W L
672,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Televizor Hisense 43E78HQ QLED - 43 palců (úhlopříčka 109 cm) - 4K Smart-TV - ULtra HD / HDR / Trojitý tuner DVB-C/S/ S2/ T/ T2 - Nahrávání přes USB, Bluetooth, Alexa)
45 289,49 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Technology-Germany

Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Mormark

2x Samsung Galaxy Nabíjecí kabel USB typu C Datový kabel Rychlonabíječka pro S9 S10 A50 White
149,99 Kč/1m
179,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

AIORBER nouzové rádio se solárním nabíjením a kličkou, powerbanka 10000 mAh, LED svítilna, SOS alarm, odolné a přenosné, zelené
853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: OrberStore

Vysoušeč nehtů LED UV lampa na nehty HIGH POWER LCD displej Zařízení pro vytvrzování světla Nástroj pro vytvrzování nehtů Vhodný pro všechny gelové nehty
228,89 Kč
Prodejce: Retoo

Originální kabel Samsung USB C EP-DG950CBE 1,2 m černý robustní nabíjecí kabel Rychlonabíjecí kabel typu C datový kabel S20 S10 S9 S8 Note 9 Note 8 P30 P20 P10 P9 a mnoho dalších.
149,99 Kč/1m
179,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

ZMH LED stropní světlo Teplý bílý stropní lampa 25,5CM 17W Moderní černý geometrický design lampa do ložnice obývacího pokoje chodby vstupu kuchyně
910,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: ZMH

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Přikrývka 200 x 200 cm – celoroční přikrývka Prošívaná přikrývka prodyšná – přikrývka pratelná – vhodná pro alergiky – německá značková kvalita
1 119,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Elektrické mlýnky na sůl a pepř Russell Hobbs Classics 23460-56, Keramický mechanismus, LED, Nerezová ocel
616,49 Kč
Prodejce: FANEO

Vibrační masážní přístroj InnovaGoods 5 v 1 s infračerveným zářením - proti celulitidě a pro pevnější pokožku - 5 vyměnitelných nástavců
750,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
86% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
86%7% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
7%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%7% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
7%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. září 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Chutná dobře Dobré dodání -> rychle
Ohodnoceno dne 2. září 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Dobrý vkus
Ohodnoceno dne 19. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Alles Prima
,,
Ohodnoceno dne 19. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Manuka Health Mgo 550+ manukový med 500 g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(18)Počet hodnocení: 18
1 699,00 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
3 398,00 Kč/1kg

Manukov med 550+250g PROPHARMA
1 800,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 799 999,91 Kč/1kg

Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Sklenice



4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(12)Počet hodnocení: 12
1 305,31 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
5 221 239,75 Kč/1kg

Manuka Health MGO 250+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 250 mg/kg, Sklenice



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(24)Počet hodnocení: 24
989,71 Kč
-102,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
887,13 Kč
Prodejce: apohealth
3 134,74 Kč/1kg

Open Food 9001432013188, B, 28 g, 302 kcal, 75 g, 75 g, 0,4 g
1 258,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
749,21 Kč/1kg

BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
860,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
358,68 Kč/1kg

Akáciový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
432,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
480,00 Kč/1l

Manuka Health MGO 100+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 100 mg/kg, Sklenice



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(24)Počet hodnocení: 24
624,45 Kč
Prodejce: apohealth
2 497,80 Kč/1kg

Pohankový med 900ml 1200g
412,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
457,78 Kč/1l

Nektar medovicový med 900ml 1200g
412,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
457,78 Kč/1l

Lipový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
412,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
457,78 Kč/1l

Čistý sladký požitek: 1 kg surového a čistého akáciového medu z včelína Sweet Land



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
222,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary
222,00 Kč/1l

Pure Nature: 1kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Lime Blossom Honey



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
222,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary
246,67 Kč/1l

Řepkový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
350,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
388,89 Kč/1l

Vícekvětový med 900ml 1200g
350,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
388,89 Kč/1l

Čistá příroda: 1 kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Forest Honey z nektaru a medovice
220,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary
244,44 Kč/1l

Open Food 4028700035807, B



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
426,77 Kč/1l

Open Food 4028700035913, A



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
134,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
384,51 Kč/1kg

Darbo Lindenhonig



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
278,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,62 Kč/1kg

Biozentrale organický agávový sirup power of nature přírodní sladkost 350g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
122,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,09 Kč/1l