7 Nutrition Cooking Spray 500ml

174,33 Kč

348,66 Kč / 1l

plus 364,38 Kč poštovné

Doprava k vám domů

st 7. – pá 9. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Noury řepkový olej PET láhev neutrální příchuť vegetarián vegan 10l
Noury řepkový olej PET láhev neutrální příchuť vegetarián vegan 10l
108,30 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 082,95 Kč
Prodejce: Fuduu-Shop
Obrázek produktu pro INF Sada na odstranění mandlí
INF Sada na odstranění mandlí
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
384,00 Kč
15% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop
Obrázek produktu pro EUROLEN řepkový olej lisovaný za studena 1 l – pro krátké smažení, Obrázek vytvořený pomocí AI
EUROLEN řepkový olej lisovaný za studena 1 l – pro krátké smažení
362,00 Kč/1l
362,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp
Obrázek produktu pro Les Grands Chais de France Brut Dargent L'Orangerie Spritz 750ml
Les Grands Chais de France Brut Dargent L'Orangerie Spritz 750ml
347,88 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
260,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro BioZentraleřepkový olej 500ml 3 balení
BioZentraleřepkový olej 500ml 3 balení
288,07 Kč/1l
432,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Olandia ECO Rapskeimölbutter 500 ml
Olandia ECO Rapskeimölbutter 500 ml
271,12 Kč/1l
135,56 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Olej rzepakowy Kujawski rafinowany 1 litr
Olej rzepakowy Kujawski rafinowany 1 litr
100,70 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 19
109,33 Kč
-8,63 Kč
100,70 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kujawski řepkový olej s citronem a bazalkou 250 ml
Kujawski řepkový olej s citronem a bazalkou 250 ml
304,28 Kč/1l
76,07 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kujawski řepkový olej s rozmarýnem, oreganem a bazalkou 250 ml
Kujawski řepkový olej s rozmarýnem, oreganem a bazalkou 250 ml
304,28 Kč/1l
76,07 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kujawski řepkový olej s česnekem a bazalkou 250 ml
Kujawski řepkový olej s česnekem a bazalkou 250 ml
304,28 Kč/1l
76,07 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Řepkový olej Kujawski 3 litry
Řepkový olej Kujawski 3 litry
93,47 Kč/1l
292,92 Kč
-12,52 Kč
280,40 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Olej - řepkový nativní 500ml
Olej - řepkový nativní 500ml
416,62 Kč/1l
208,31 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Rapsona – AlbaölŘepkový olej s máslovou příchutí, 2l kanystr
Rapsona – AlbaölŘepkový olej s máslovou příchutí, 2l kanystr
359,41 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
718,81 Kč
Prodejce: Fuduu-Shop
Obrázek produktu pro Kujawski řepkový olej s oreganem, rajčaty a cibulí 250 ml
Kujawski řepkový olej s oreganem, rajčaty a cibulí 250 ml
304,28 Kč/1l
76,07 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Řepkový olej lisovaný za studena 1000 ml Targroch
Řepkový olej lisovaný za studena 1000 ml Targroch
132,64 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
138,93 Kč
-6,29 Kč
132,64 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Byodo Bio Bratöl Raps 0,75l
Byodo Bio Bratöl Raps 0,75l
296,85 Kč/1l
222,64 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Řepkový olej extra jemný deodorizovaný - 5l kanystr
Řepkový olej extra jemný deodorizovaný - 5l kanystr
169,93 Kč/1l
849,64 Kč
Prodejce: taleoo
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Rapso čistý řepkový olej z kontrolovaného pěstování v Rakousku 750ml
Rapso čistý řepkový olej z kontrolovaného pěstování v Rakousku 750ml
682,48 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
170,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Rapunzel 1002020, Řepkový olej, 500 ml, Skleněná lahev, Vaření, Německo, 900 kcal
Rapunzel 1002020, Řepkový olej, 500 ml, Skleněná lahev, Vaření, Německo, 900 kcal
716,86 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
358,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Rapunzel Rapeseed Mild, Řepkový olej, 500 ml, Skleněná lahev, 900 kcal, 3700 kJ, 100 g
Rapunzel Rapeseed Mild, Řepkový olej, 500 ml, Skleněná lahev, 900 kcal, 3700 kJ, 100 g
266,42 Kč/1l
133,21 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Sprej na smažení, vymašťování forem a plechů na pečení.Univerzální olej ve spreji pro všechny potravinářské výrobky v kuchyni, gastronomii, pekařství a řeznictví.Vhodné pro všechny typy aplikací.

Ideální na smažení, grilování a pečení



Sprej na smažení, vymašťování forem a plechů na pečení.Univerzální olej ve spreji pro všechny potravinářské výrobky v kuchyni, gastronomii, pekařství a řeznictví.Vhodné pro všechny typy aplikací.

SLOŽENÍ: Rostlinné oleje (řepkový);zahušťovadlo;karnaubský vosk;emulgátor: slunečnicový lecitin.
Atomizér: Propan / Butan / Isobutan.

DOPORUČENÉ POUŽITÍ: Před použitím nádobu protřepejte.Nastříkejte rovnoměrně podle potřeby na studené povrchy.Vzdálenost nástřiku cca 20 - 30 cm.

NEBEZPEČÍ: Extrémně hořlavý aerosol.Nádoba je pod tlakem: při zahřívání může prasknout.Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji vznícení.Nekuřte.Nestříkejte nad otevřený oheň nebo jiný zdroj zapálení.Nepropichujte ani nespalujte, a to ani po použití.Chraňte před slunečním zářením.Nevystavujte teplotám nad 50°C.Drž se dál od dětí.

TABULKA SLOŽENÍ:

NUTRIČNÍ HODNOTAve 100 g
Energetická hodnota

3633 kJ

883,8 kcal

Tlustý98,2 g
včetně nasycených mastných kyselin6-9 g
včetně mononenasycených mastných kyselin58-67 gramů
včetně polynenasycených mastných kyselin25 - 34 g
Sacharidy0,1 g
Vlákno0 g
Protein0 g
Sůl0 g
Objem
0.5 l
Seznam přísad
Řepkový olej
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty na 100 ml: Energie 3404 kJ / 828 kcal; tuky 92 g; z toho nasycené mastné kyseliny 7 g; sacharidy 0 g; z toho cukry 0 g; bílkoviny 0 g; sůl 0 g
Hmotnost
600 g
Potravinářský podnik
Biogo.pl
Prodejní název
7NUTRITION KUCHYŇSKÝ SPREJ 500 ML
Výrobce
7 NUTRITION
Země původu
Německo
Kód EAN
5904067876859

Objem
0.5 l
Seznam přísad
Řepkový olej
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty na 100 ml: Energie 3404 kJ / 828 kcal; tuky 92 g; z toho nasycené mastné kyseliny 7 g; sacharidy 0 g; z toho cukry 0 g; bílkoviny 0 g; sůl 0 g
Hmotnost
600 g
Potravinářský podnik
Biogo.pl
Prodejní název
7NUTRITION KUCHYŇSKÝ SPREJ 500 ML
Výrobce
7 NUTRITION
Země původu
Německo
Kód EAN
5904067876859
K tomu se hodí také
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Rapso čistý řepkový olej z kontrolovaného pěstování v Rakousku 750ml
Rapso čistý řepkový olej z kontrolovaného pěstování v Rakousku 750ml
682,48 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
170,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Řepkový olej Küchenchef 100% čistý řepkový olej v 10litrové PET láhvi pro restaurace se studenými a teplými pokrmy
Řepkový olej Küchenchef 100% čistý řepkový olej v 10litrové PET láhvi pro restaurace se studenými a teplými pokrmy
358,35 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
3 583,47 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Olej rzepakowy Kujawski rafinowany 1 litr
Olej rzepakowy Kujawski rafinowany 1 litr
100,70 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 19
109,33 Kč
-8,63 Kč
100,70 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Thomy Čistý řepkový olej přirozeně bohatý na omega 3 mastné kyseliny 750ml
Thomy Čistý řepkový olej přirozeně bohatý na omega 3 mastné kyseliny 750ml
158,73 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
119,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Byodo Bio Bratöl Raps 0,75l
Byodo Bio Bratöl Raps 0,75l
296,85 Kč/1l
222,64 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Olej do fritování Küchenchef, 10 litrů, polotekutý. Ideální pro fritování, stabilní vůči vysokým teplotám, bez zápachu. Složení: řepkový olej, palmový olej
Olej do fritování Küchenchef, 10 litrů, polotekutý. Ideální pro fritování, stabilní vůči vysokým teplotám, bez zápachu. Složení: řepkový olej, palmový olej
358,35 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
3 583,47 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Rapsona – AlbaölŘepkový olej s máslovou příchutí, 2l kanystr
Rapsona – AlbaölŘepkový olej s máslovou příchutí, 2l kanystr
359,41 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
718,81 Kč
Prodejce: Fuduu-Shop

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 29. července 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Noury řepkový olej PET láhev neutrální příchuť vegetarián vegan 10l
Noury řepkový olej PET láhev neutrální příchuť vegetarián vegan 10l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 082,95 Kč
Prodejce: Fuduu-Shop
108,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro EUROLEN řepkový olej lisovaný za studena 1 l – pro krátké smažení, Obrázek vytvořený pomocí AI
EUROLEN řepkový olej lisovaný za studena 1 l – pro krátké smažení
362,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp
362,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Thomy Čistý řepkový olej přirozeně bohatý na omega 3 mastné kyseliny 750ml
Thomy Čistý řepkový olej přirozeně bohatý na omega 3 mastné kyseliny 750ml
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
119,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
158,73 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Rapso čistý řepkový olej z kontrolovaného pěstování v Rakousku 750ml
Rapso čistý řepkový olej z kontrolovaného pěstování v Rakousku 750ml
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
170,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
682,48 Kč/1kg