4,7



Na základě 46 hodnocení
Multifunkční tréninková lavice Zipro Volume s posilovačem nohou a bicepsovými svaly pro trénink celého těla, nastavitelná lavice, černá, nosnost 230 kg
1 969,00 Kč
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Skládací posilovací lavice KM-Fit | Multifunkční, nastavitelná, nosnost až 400 kg1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Další informace o reklamě
Posilovací lavice pod velkou činku MASTER Rambo 37 327,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Posilovací lavice Hop-Sport HS-2050HB, skládací a stabilní posilovací lavice, multifunkční a nastavitelná posilovací lavice, nosnost až 160 kg1 690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Další informace o reklamě
Skládací posilovací lavice Hop-Sport HS-2040 - multifunkční posilovací lavice ideální pro bench press nebo trénink celého těla2 700,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Posilovací lavice ProfiGym 1000 24807, se stojanem na činky, kulmou na nohy a motýlkem, 4násobně nastavitelná, multifunkční, 154 x 118 x 102 cm
4 134,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

ATHLER Gorilla 50 | Nastavitelná posilovací lavice se sklonem | 7polohové nastavitelné opěradlo | s fitness popruhy | pro domácí posilovnu | 250 kg
1 859,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Posilovací stroj HOMCOM A91-062 - C
2 037,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

PHYSIONICS Multifunkční lavice, 170 x 130 x 205 cm, černá
4 527,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Hop-Sport skládací posilovací lavice HS-1055 - s kulatým stolem, motýlkem a kleštěmi na nohy - včetně sady závaží 105 KG činka, tyč na kroucení a činky, závaží 4x10+6x5+4x2,5+6x1,25
7 700,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Lavice pod činku HMS Premium LS3050 posilovací lavice se závažími skládací nastavitelná multifunkční
4 649,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Posilovací lavice Hop-Sport HS-1065 + curl desk - včetně sady závaží 75 KG: činka, curl bar & dumbbell bar, závaží/váhové desky
7 900,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Lsr8311 Římská Lavice Hms Premium
4 803,45 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Posilovací lavice Tunturi Centuri UB100, fitness lavice, nastavitelná, skládací, trenažér břicha
9 030,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

HOMCOM – Lavička na posilování, fitness lavička, sklonitelná lavička, multifunkční, pro posilování břišních svalů, ocelová konstrukce
2 493,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Multifunkční posilovací lavice VEVOR pro trénink celého těla, roztahovací lavice, římská židle, nosnost 150 kg, trenažér zad, domácí posilovna
1 952,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

Posilovací lavice Hop-Sport HS-2080HB, skládací a stabilní posilovací lavice, multifunkční posilovací lavice s expandéry, nosnost až 250 kg
2 900,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ
Více o produktu








Popis produktu a údaje o produktu
Zipro Volume – všestranný posilovací stroj pro domácí použití
Proč byste měli dělat kompromisy? Zipro Volume dokazuje, že pro kompletní kulturistický trénink nepotřebujete celou sklepní místnost. Tato multifunkční lavice byla vyvinuta pro začátečníky i pokročilé, kteří chtějí izolovaně trénovat každý sval svého těla – od lýtek až po krk.
Masivní hrudník a silná záda
Základem je stabilní lavice s 6polohovým nastavením.
Flexibilita: Bleskově přepínejte z nakloněné lavice (Incline) na rovnou lavici nebo na negativní lavici (Decline).
Expander: Dodávané tahové pásky jsou ideální pro zahřátí zad nebo definování tricepsů.
Znáte ten problém? Při bicepsových curlech s činkami se často hýbe tělem.
Řešení:Curlpult (Scottova lavice) zafixuje vaše paže. Už se nemůžete houpat. Celá zátěž jde přímo do bicepsů. Výsledek: Lepší definice a rychlejší růst.
Leg Day Done Right (trenažér nohou)
Mnoho domácích lavic ignoruje nohy. Zipro Volume ne.
Extensor nohou: Trénujte své čtyřhlavé svaly (přední část) tím, že natáhnete nohy proti odporu.
Ohýbač nohou: Lehněte si na břicho a posilujte zadní stehenní svaly (hamstringy).
Poznámka: Uchopovací čep (25 mm) unese až 30 kg přídavného závaží – ideální pro definici a opakování.
Kvalita, kterou pocítíte
Při tréninku s činkami je bezpečnost základ.
Konstrukce: Lavice je založena na pevných ocelových profilech 50 x 50 mm. To zajišťuje stabilní postavení.
Pohodlí: Sedák a opěradlo jsou čalouněny 4 cm silnou pěnou. Materiál je odolný proti potu a snadno se čistí.
Technické údaje
Model: Zipro Volume
Max. nosnost: 230 kg (celkem)
Zátěž trenažéru nohou: max. 30 kg
Opěradlo: 6 poloh (včetně negativní)
Curlpult: 2stupňově výškově nastavitelný
Extra: Expander, leg curler, curl pult
Hmotnost: 12,3 kg
- Barva
- Černá
- Výrobce
- Zipro
- Model
- Volume
- Výška
- 84 cm
- Délka
- 151.5 cm
- Šířka
- 52.5 cm
- Výškově nastavitelné
- Ano
- Hmotnost
- 13.3 kg
- Maximální nosnost
- 230 kg
- Kód EAN
- 5902659842831
- Barva
- Černá
- Výrobce
- Zipro
- Model
- Volume
- Výška
- 84 cm
- Délka
- 151.5 cm
- Šířka
- 52.5 cm
- Výškově nastavitelné
- Ano
- Hmotnost
- 13.3 kg
- Maximální nosnost
- 230 kg
- Kód EAN
- 5902659842831
K tomu se hodí také

Sada činek 610638, 25 kg, se 6 kotouči
Použité
978,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

Hop-Sport 30kg plastové zátěžové desky 30 mm - sady činek 8x1,25 kg+4x2,5 kg+2x5 kg
29,97 Kč/1kg
899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Selfsat H30D2, 10,7 - 12,75 GHz, 1100 - 2150 MHz, 950 - 1950 MHz, 33,7 dBi, 60 dB, Horizontální/vertikální polarizace
4 226,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

SONGMICS Sada činek, činky se spojovací ocelovou trubkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, cvičení, fitness trénink, posilování doma
1 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Skládací posilovací lavice KM-Fit | Multifunkční, nastavitelná, nosnost až 400 kg
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Posilovací lavice ProfiGym 1000 24807, se stojanem na činky, kulmou na nohy a motýlkem, 4násobně nastavitelná, multifunkční, 154 x 118 x 102 cm
4 134,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

PHYSIONICS Multifunkční lavice, 170 x 130 x 205 cm, černá
4 527,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Hop-Sport 40kg zátěžové desky 30 mm - činkové sady 4x10kg
34,50 Kč/1kg
1 380,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport trenažér zad a břicha s opěrkou kolen - skládací fitness zařízení pro domácnost s tréninkovým počítačem
1 790,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

ATHLER Lion | Sada činek 40 kg | Nastavitelná sada činek | 16 kotoučů na činky 2 tyče na činky | Činka na činky | Hvězdicové zámky | Hvězdicové zámky
1 948,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Zipro posilovací lavice s držákem na činky Core – skládací lavice pro bench press Plochá lavice s hrazdou pro dipy Nosnost až 230 kg Úspora místa
2 079,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Posilovací stroj ProfiGym 2000 24808, černý, 135 x 103 x 201 cm
10 195,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Zipro Profi skládací lavice na činky Jacked – nastavitelná šikmá lavice a negativní lavice (7+3 stupně) Extra silné polstrování Odolná tréninková lavice pro domácí použití
1 949,00 Kč
-90,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 859,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Hop-Sport 30kg zátěžové desky 30 mm - sady činek 4x2,5kg+4x5kg
29,63 Kč/1kg
889,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Gymtek® Theraband Set - 5 kusů, 4,5-22,7 kg - fitness gumy, posilovací gumy, gymnastické gumy - jóga, pilates, silový trénink, fitness
395,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nodium-Group

Hop-Sport tyč na činku 30 mm - tyč na činku dlouhá 167 cm, pochromovaná a s vroubkováním, se závitem a hvězdicovým upevněním - vyrobena z pevné oceli
111,00 Kč/1kg
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

LUXTRI Nastavitelná činka s otočným mechanismem Nastavitelná hmotnost od 2,5 do 24 kg Nastavitelná tréninková činka Sada činek pro domácnost Sada činek pro domácnost
3 590,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Sada činek Hop-Sport 36 kg činky činky SZ tyč zátěžové desky 30 mm, 2x5 kg, 4x2,5 kg, 6x1,25 kg
2 280,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport skládací posilovací lavice HS-1055 - s kulatým stolem, motýlkem a kleštěmi na nohy - včetně sady závaží 105 KG činka, tyč na kroucení a činky, závaží 4x10+6x5+4x2,5+6x1,25
7 700,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

PH Fitness Adjustovatelná činka s otočným systémem, kompaktní a úsporná na místo – více váhových úrovní, ideální pro silový trénink a domácí posilovnu
5 299,99 Kč
-417,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 882,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PhysicalSportsGroupBV

Lavice pod činku HMS Premium LS3050 posilovací lavice se závažími skládací nastavitelná multifunkční
4 649,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Skládací lavice na činky Zipro Tempo – nastavitelná tréninková lavice pro domácí použití, šikmá lavice, negativní lavice s expandéry, nosnost 230 kg, ideální pro činky
1 689,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Idohome Rohová pohovka – obývací pokojová pohovka s funkcí spaní a úložným prostorem, rohová pohovka, čalouněný nábytek, pohovka, moderní pohovka v barvě Creme Poso 100 Paris ve tvaru U
16 549,26 Kč
-890,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
15 659,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IDOHOME

URGENT Dámská pracovní obuv 214 S1 Bezpečnostní polobotky s ocelovou špičkou vel. 39
699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ProTrade

Zündapp Z810 E Bike trekingov d msk kolo od 155 cm s 24 prevody a osvetlen m StVZO
35 520,78 Kč
Prodejce: Pentagon-Sports-Fahrrad-BMX

Gorenje WNFHEI74ADPS, Přední plnění, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
10 297,94 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Sportconic Elektrický Běžecký Pás 12 km/h, Skládací Walking Pad Domov Kancelář, 9 % Sklon, LED Displej, Držák na Tablet
5 339,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TheBrandCenter

Matrace ze studené pěny FLEXX 140x200 cm s 3D paměťovou pěnou - 7 zón; výška 25 cm; smíšený stupeň tuhosti H4, H3, H2 - oboustranná matrace ze studené pěny s optimálním odlehčením tlaku
5 757,99 Kč
-480,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 277,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Albatros-Shop

Hantlová lavice Multi-Winkel HNTLB08, lavice pro posilování, bench press
2 911,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%2% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
2%2% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
2%2% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
2%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lavička Zipro
Jsem velmi spokojený s nákupem, a to jak s produktem, tak s nákupem v Kauflandu. Nákup byl velmi jednoduchý a doprava okamžitá a bezchybná, balík se pohodlně vejde do auta a váží asi 10 kg. Produkt je sice velmi levný, ale má dobrou kvalitu. Nejdůležitější je, že se dá sestavit opravdu za dvě minuty a bez nutnosti použití nářadí, protože to je součástí balení. Složení lavičky po použití je velmi rychlé díky čepům (s pojistkou), které lze vyjmout z jejich úchytů. Skvělý nákup.
Ohodnoceno dne 30. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Spokojenost s nákupem
Kvalitní, promyšlený výrobek. Pohodlně se mi používá a ve složeném stavu zabírá velmi málo místa. Vyhovuje mi zakřivení opěradla a délka opěradla. Skvěle se hodí na posilování a cvičení břišních svalů. Doporučila bych ji.
Ohodnoceno dne 4. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Stohované, stabilní
Vypadá stabilně, takže skvěle. Mám pocit, že je třeba namontovat pouze nohy, bylo to skvělé.
Ohodnoceno dne 26. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Produkt je prostě skvěle dobrý
Výrobek, dodání a poměr cena/výkon byly a jsou prostě super
Ohodnoceno dne 10. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Za tu cenu je to dobrá posilovací lavice!
Jsem velmi spokojený s kvalitou Podporuje trénink
Ohodnoceno dne 5. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Za tu cenu naprostá spokojenost!
Doporučuji!
Ohodnoceno dne 10. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní
Plní svůj účel
Ohodnoceno dne 23. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Jsem spokojen
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Zipro posilovací lavice s držákem na činky Core – skládací lavice pro bench press Plochá lavice s hrazdou pro dipy Nosnost až 230 kg Úspora místa



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(46)Počet hodnocení: 46
2 079,00 Kč
Prodejce: Morelenet

Zipro Profi skládací lavice na činky Jacked – nastavitelná šikmá lavice a negativní lavice (7+3 stupně) Extra silné polstrování Odolná tréninková lavice pro domácí použití



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(46)Počet hodnocení: 46
1 949,00 Kč
-90,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 859,00 Kč
Prodejce: Morelenet

Stojan na činky Body & Mind pro neoprenové činky – prostorově úsporný 3patrový stojan na činky v černé barvě – kompaktní stojan na činky pro domácí posilovnu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
290,93 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

SucceBuy – lavice na břišní svaly s prohnutým opěradlem, výškově nastavitelná v 5 polohách (1425 × 470 × 675 mm), posilovač zad (nosnost 226 kg) pro domácí cvičení, silový trénink a posilování celého těla
1 763,99 Kč
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU

Masážní stůl, inverzní lavice s šedým rámem, různé barvy, barva:56 sanitaire
23 272,45 Kč
Prodejce: ClinicCare

Masážní stůl, inverzní lavice s šedým rámem, různé barvy, barva:50 malinová
23 272,45 Kč
Prodejce: ClinicCare

Lavice na tlak s velkou činkou, leg press a kolenní opěrkou Preacher 2 v 1 HMS LS7688
10 910,42 Kč
-564,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 345,95 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Posilovací lavice pod velkou činku MASTER Rambo 3
7 327,30 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Zipro Nocardio Nastavitelná tréninková lavice – lavice na činky pro domácí trénink, multifunkční lavice na činky se závažími Sklopná, nastavitelná, multifunkční



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(46)Počet hodnocení: 46
4 699,00 Kč
Prodejce: Morelenet

Zipro činková lavice Superset – s volně stojícím stojanem na činky, včetně curlové lavice a trenažéru na nohy, nastavitelná šikmá lavice a negativní lavice, nosnost až 270 kg



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(46)Počet hodnocení: 46
5 059,00 Kč
Prodejce: Morelenet

Posilovací lavice pod velkou činku MASTER Nemesis
5 331,09 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Zipro posilovací lavice nastavitelná Pumpiron – masivní posilovací lavice s nosností až 350 kg Profil Šikmá lavice a rovná lavice pro domácí posilovnu Včetně transportních koleček



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(46)Počet hodnocení: 46
3 529,00 Kč
Prodejce: Morelenet

Lavice pod činku HMS Premium LS3050 posilovací lavice se závažími skládací nastavitelná multifunkční



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 649,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Posilovací bradla MASTER
4 795,52 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Posilovací lavice Hop-Sport HS-2050HB, skládací a stabilní posilovací lavice, multifunkční a nastavitelná posilovací lavice, nosnost až 160 kg



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
1 690,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Multifunkční posilovací lavice Zipro Ripped – posilovací stanice s butterfly leg curlerem, včetně curl pultu a dip stanice, nastavitelná šikmá lavice s odkládacím prostorem na činky



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(46)Počet hodnocení: 46
3 299,00 Kč
Prodejce: Morelenet

Trenažér zad Marbo Sport MH-L116



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 389,00 Kč
-313,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 076,00 Kč
Prodejce: MarboSport

Oboustranně nastavitelná posilovací lavice Marbo Sport MH-L114
3 464,00 Kč
Prodejce: MarboSport

Posilovací lavice MASTER Sit Up
4 381,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant