5,0



Na základě 3 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Monin Vanilkový sirup z Madagaskaru, vhodný do dezertů, zmrzliny a kávy, objem 250 mlJednorázové222,98 Kč/1kg
120,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
YUZU Maracuja 550 gJednorázové498,00 Kč/1l
390,00 Kč
-141,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,00 Kč
Prodejce: Yuzu

Další informace o reklamě
Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 1000 mlJednorázové242,92 Kč/1l
242,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Riemerschmid Maracuja, 700 mlJednorázové930 942,89 Kč/1l
651,66 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Jahoda 1000 ml – Ovocná směs do koktejlůJednorázové
379,00 Kč/1kg
478,74 Kč
-99,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
379,00 Kč
Prodejce: OxoBubbleTea

Sirup Monin Maracuja intenzivnější a kyselejší chuť 1000 mlJednorázové
144,70 Kč/1kg
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Mango Sirup 1000 ml - prémiová přírodní ovocná příchuť, univerzálníJednorázové
483,29 Kč/1kg
483,29 Kč
Prodejce: somnia24

Monin Jahodový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, vynikající, 1000 mlJednorázové
264,80 Kč/1l
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Framboos ovocný sirup 1000 ml - prémiová příchuť malina, 1 litrJednorázové
594,84 Kč/1kg
594,84 Kč
Prodejce: somnia24

MONIN Borůvkové pyré – 1 lJednorázové
429,97 Kč/1l
521,34 Kč
-91,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
429,97 Kč
Prodejce: OxoBubbleTea

Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,52 Kč/1l
266,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Le fruit de Monin ovocné pyré mix broskvová příchuť 1000mlJednorázové
583,20 Kč/1l
583,20 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Monin Mangový sirup, exotická, tropická, ovocná, aromatická, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,25 Kč/1l
266,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Frucht Püree mix Yuzu Grapefruit Zitrone Mandarinen 1000mlJednorázové
678,71 Kč/1kg
916,26 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Monin, sirup s příchutí marakuji, intenzivně kyselý, ovocný, exotický, chutný, 250 mlJednorázové
480,80 Kč/1l
120,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

YO SYRUP ovocný sirup malina 700mlJednorázové
201,54 Kč/1l
141,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Teisseire Fruit de la Passion sirup nealkoholický nápoj 600mlJednorázové
768,45 Kč/1l
461,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorázové
504,96 Kč/1l
504,96 Kč
Prodejce: somnia24

MONIN® 165254 MONIN® Le Sirop de Vanille aus Madagaskar Sirup, 1,0 lJednorázové
435,31 Kč/1l
435,31 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Monin Fruit Puree Mix Passion Fruit - kreativní zvýrazňovač chuti
Věděli jste, že existuje několik set odrůd mučenky? Nejznámější mučenka je vám jistě povědomá: mučenka. Je to jedno z nejoblíbenějších druhů ovoce vůbec a používá se v mnoha výrobcích, od jogurtů a džusů až po zmrzlinu. Výrazná dužina mučenky s peckami má světle oranžovou barvu a nezaměnitelnou vůni a štiplavě sladkou chuť. Mučenka v sobě spojuje trpký nádech zralé mučenky s osvěžující ovocnou chutí a pikantním citrusovým nádechem. Přesvědčivá není jen chuť mučenky. Její živiny jsou také zdraví prospěšné, zejména vysoký obsah provitaminu A.
Se směsí Monin Passion Fruit Puree Mix můžete do své domácnosti vnést nezaměnitelnou vůni a pikantně sladkou chuť mučenky. Monin Passion Fruit Puree Mix je všestranným zvýrazňovačem chuti. S ovocným pyré od výrobce sirupů Monin můžete svým koktejlům dodat exotický buket a svěží tropickou texturu. Monin Fruit Puree Mix Passion Fruit je ideální pro přípravu ovocných koktejlů, nealkoholických nápojů a mražených koktejlů. Stejně dobře se však směs pyré Monin Passion Fruit hodí i na dezerty, zmrzlinové poháry a mražené jogurty. Kreativitě se meze nekladou, pokud jde o obohacení nápojů a pokrmů o báječnou chuť mučenky pomocí směsi pyré Monin Passion Fruit.
Široká škála receptů
Klasickým koktejlem z mučenky je Passion Fruit Sour. Smíchejte 10 ml Monin Cloudy Lemonade s 10 ml Monin Fruit Puree Mix Passion Fruit a 45 ml whisky. Poté ingredience protřepejte s kostkami ledu a nápoj přeceďte do sklenice na martini. Aby byl Passion Fruit Sour ještě vizuálně přitažlivější, ozdobte ho tenkým plátkem mučenky na okraji sklenice. Dalším oblíbeným koktejlem na bázi mučenky je Passion Whiskey Sour. Smíchejte 30 ml ovocného pyré Monin Mix Passion Fruit s 20 ml koncentrátu Monin Rantcho Lemon a 40 ml whisky Bourbon. Poté směs protřepejte v šejkru s kostkami ledu a přeceďte do vychlazené vinné sklenice. Na ozdobu opět doporučujeme plátek maracuji.
Nejen alkoholickým nápojům dodává směs ovocného pyré Monin Passion Fruit nezaměnitelnou tropickou ovocnou chuť. Ovocné pyré Monin Passion Fruit Mix je také vynikajícím základem pro nealkoholické nápoje. Například pro ledový čaj Passion Fruit Iced Tea. K tomu smíchejte 30 ml ovocného pyré Monin Fruit Puree Mix Passion Fruit se 150 ml ledového čaje a poté nápoj nalijte do sklenice s kostkami ledu. Před podáváním opět dobře promíchejte.
Součástí dodávky je:
Monin Fruit Puree Mix Passion Fruit 1 litr
Monin Fruit Puree Mix Passion Fruit 1 litr Monin Fruit Puree Mix Passion Fruit kreativní zvýrazňovač chuti Široká škála receptů na použití ovocného pyré Monin Fruit Puree Mix Passion Fruit dodává nápojům nezaměnitelnou tropicko-ovocnou chuť Exotický buket a tropickou texturu
Le Fruit de Monin, ovocná pyré, směs marakuji, exotická, 1000 ml
Přehled produktu
Produkt Le Fruit de MONIN, ovocná pyré, směs marakuji přináší exotickou chuť marakuji do různých nápojů a receptů. S obsahem 1000 ml je k dispozici dostatečné množství pro přípravu koktejlů a nealkoholických nápojů. Ovocné pyré z marakuji lze dávkovat podle konkrétního receptu a požadované intenzity chuti. Hodí se jak do klasických koktejlů, tak do limonád, smoothie a dalších nápojů. Jeho exotická chuť umožňuje různé kombinace a doplňuje jak známé recepty, tak i vlastní výtvory, a to charakteristickou chutí marakuji.
Klíčové vlastnosti
Produkt Le Fruit de MONIN, ovocná pyré, směs marakuji, se vyznačuje chutí marakuji a exotickou ovocnou chutí. Požadované množství lze dávkovat v závislosti na receptu a preferované intenzitě.
Produkt obsahuje 1000 ml MONIN, ovocné pyré, směs marakuji. Díky své všestrannosti se hodí pro různé alkoholické i nealkoholické nápojové recepty.
Tipy pro použití
Mix pyré z marakuji Le Fruit de MONIN je ideální pro koktejly a další nápoje. Můžete jej přidávat po částech do připraveného nápoje a poté důkladně promíchat. Hodí se do koktejlů, nealkoholických nápojů, limonád a smoothie. Pro vyvázenou chuť marakuji se doporučuje přidávat postupně, podle receptu.
Často kladené otázky
Jak chutná pyré z marakuji Le Fruit de MONIN?
Pyré má exotickou chuť marakuji.
K čemu lze použít pyré z marakuji MONIN?
Je vhodné pro koktejly, nealkoholické nápoje, limonády, smoothie a další nápojové recepty.
Kolik pyré z marakuji je obsaženo?
Produkt obsahuje 1000 ml pyré v příchuti marakuji.
Monin Deutschland GmbH
Plange Mühle 3
40221 Düsseldorf
Monin Passion Fruit Puree, mezinárodně známé jako "Monin Passion Fruit Puree", je bohaté a autentické pyré, které přináší hlubokou a intenzivní chuť mučenky přímo do vašich nápojů. Toto pyré je součástí působivé řady kvalitních výrobků Monin a dokládá závazek značky k bezkonkurenční kvalitě a inovacím v oblasti vývoje chutí. Pyré z mučenky Monin je na trhu mimořádně oblíbené a pro svou schopnost dodat bohatou a přirozenou chuť mučenky je preferovanou volbou mezi profesionálními barmany i amatérskými mixology. to, co činí pyré z mučenky Monin jedinečným, je jeho koncentrace a autenticita, zachycující podstatu čerstvé mučenky. Toto pyré, pečlivě vyrobené z nejlepších surovin, nabízí hluboký, svůdný a autentický chuťový zážitek. Díky svému intenzivnímu a všestrannému profilu je pyré ideální pro vylepšení různých nápojů, od exotických koktejlů po ovocné koktejly a další inovativní nápojové kreace. pyré Monin Passion Fruit Puree je nejen nezbytnou ingrediencí v profesionálních koktejlových barech, ale také vynikající volbou pro kreativní amatérské mixology. Toto pyré otevírá nekonečné možnosti chuťových experimentů a dodává domácím nápojům zvláštní exotický nádech. Díky své všestrannosti je neocenitelným doplňkem každé kuchyně nebo baru. zde je pět kreativních receptů s použitím pyré Monin Passion Fruit: Passion Fruit Daiquiri: dairiquiri: 4 cl Monin Passion Fruit Puree 5 cl bílého rumu 2 cl limetkové šťávy Příprava: Všechny ingredience protřepejte s ledem a přeceďte do koktejlové sklenice. Tropický koktejl z mučenky: složení: 4 cl pyré z mučenky Monin 15 cl jogurtu nebo kokosového mléka 10 cl ananasové šťávy Příprava: Všechny ingredience rozmixujte do hladkého koktejlu. Martini z mučenky: složení: 3 cl pyré Monin z mučenky 5 cl vodky 2 cl pomerančového likéru Příprava: Všechny ingredience protřepejte s ledem a přeceďte do sklenice na martini. Passion fruit mojito: složení: 3 cl pyré z mučenky Monin 4 cl bílého rumu Čerstvá máta, limetka a perlivá voda Příprava: Rozdrťte mátu a limetku, přidejte pyré a rum a dolijte perlivou vodou. Ledový čaj z mučenky: potřebujeme: 3 cl pyré z mučenky Monin 20 cl studeného černého čaje Příprava: Smíchejte pyré a čaj a podávejte s ledem. Passion Mai Tai: potřebujete: 1,5 cl mandlového sirupu 1 cl mučenkového pyré Monin 4,5 cl zlatého rumu 6 cl ananasového džusu 1 cl limetkové šťávyPříprava:Všechny ingredience nalijte do koktejlového šejkru a důkladně protřepejte. Přecedíme do sklenice na long drink nebo do sklenice na tiki. Recept na Passion Daiquiri: daiquiri: 4 cl světlého rumu 2 cl mučenkového pyré Monin 1,5 cl limetkové šťávy 4 jahody Kostky leduPříprava: Všechny ingredience vložte do mixéru a intenzivně mixujte, dokud směs nezíská krémovou konzistenci. Recept podávejte ve sklenici na martini nebo margaritu.informace: Tento lahodný recept můžete obměňovat mnoha způsoby. Tradičně se používá světlý rum, ale tento recept lze připravit i se zlatým nebo tmavým rumem. Passion Mojito: potřebujete: 4 cl světlého rumu 8-12 lístků čerstvé máty 2 cl mučenkového pyré Monin 1/2 čerstvé limetky nakrájené na kousky Drcený led - drtič ledu Soda dle potřebyPříprava:Do sklenice vložte cukr, kousky limetky a lístky máty a rozdrťte lístky a kousky limetky, aby se uvolnila šťáva. Díky své hluboké chuti mučenky a všestrannosti je Monin Passion Fruit Puree důkazem závazku společnosti Monin ke kvalitě a inovacím ve vývoji chutí. Je ideální pro profesionální barmany i amatérské mixology, kteří chtějí svým nápojům dodat jedinečný a osvěžující tropický rozměr. Toto pyré nabízí bezkonkurenční příležitost k vylepšení různých nápojů, od jednoduchých nealkoholických nápojů až po složité koktejly.
MONIN Maracujové pyré – 1 l Ovocné pyré s výraznou tropickou sladkokyselou chutí marakuji. Dodá nápojům exotický charakter a osvěžující kyselinku.. Prémiové ovocné pyré nebo sirup značky MONIN pro domácí i profesionální přípravu nápojů. Proč si ho vybrat - Bubble Tea a ledové čaje - Domácí i profesionální limonády - Koktejly a nealkoholické drinky - Smoothie, frappé a dezertní nápoje Použití Přidejte podle receptury a požadované intenzity chuti. Dobře promíchejte. Řiďte se pokyny na obalu pro skladování a trvanlivost.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Cukr, voda, koncentrované maracujové pyré, přírodní aroma, kyselina: citrát sodný, zahušťovadlo: pektin, konzervant: sorban draselný. Obsahuje 50 % maracujového pyré.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 1461 kj Energie kcal: 338 kcal - Sacharidy: 85,2 GRM - Sacharidy, z toho cukry: 85,2 GRM - Bílkoviny: 1,6 GRM - Tuky: 0 GRM - Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1400 g
- Potravinářský podnik
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
- Prodejní název
- Ovocné pyré - maracuja - 1 l
- Výrobce
- Číslo produktu
- 425
- Kód EAN
- 3052910033064
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Cukr, voda, koncentrované maracujové pyré, přírodní aroma, kyselina: citrát sodný, zahušťovadlo: pektin, konzervant: sorban draselný. Obsahuje 50 % maracujového pyré.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 1461 kj Energie kcal: 338 kcal - Sacharidy: 85,2 GRM - Sacharidy, z toho cukry: 85,2 GRM - Bílkoviny: 1,6 GRM - Tuky: 0 GRM - Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1400 g
- Potravinářský podnik
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
- Prodejní název
- Ovocné pyré - maracuja - 1 l
- Výrobce
- Číslo produktu
- 425
- Kód EAN
- 3052910033064
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Jahoda 1000 ml – Ovocná směs do koktejlůJednorázové
379,00 Kč/1kg
478,74 Kč
-99,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
379,00 Kč
Prodejce: OxoBubbleTea

Monin Framboos ovocný sirup 1000 ml - prémiová příchuť malina, 1 litrJednorázové
594,84 Kč/1kg
594,84 Kč
Prodejce: somnia24

Monin Vanilkový sirup z Madagaskaru, vhodný do dezertů, zmrzliny a kávy, objem 250 mlJednorázové
222,98 Kč/1kg
120,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MONIN Borůvkové pyré – 1 lJednorázové
429,97 Kč/1l
521,34 Kč
-91,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
429,97 Kč
Prodejce: OxoBubbleTea

Monin Mangový sirup, exotická, tropická, ovocná, aromatická, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,25 Kč/1l
266,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Malibu Original, 21%, Španělsko
755,36 Kč/1l
528,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Mango Sirup 1000 ml - prémiová přírodní ovocná příchuť, univerzálníJednorázové
483,29 Kč/1kg
483,29 Kč
Prodejce: somnia24

Zvlhčovač vzduchu s aromaterapií Ruhhy 22739
711,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Monin Jahodový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, vynikající, 1000 mlJednorázové
264,80 Kč/1l
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí limetky, vhodný pro klasické koktejly, jemná ovocná chuť, 1000 mlJednorázové
243,99 Kč/1l
243,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Apple MYYJ3ZM/A, Obal, Apple, iPhone 16 Pro, 16 cm (6.3"), Černá
1 190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ploonk

Le fruit de Monin ovocné pyré mix příchuť maracuja 1000mlJednorázové
628,43 Kč/1kg
654,06 Kč
-25,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
628,43 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Le fruit de Monin ovocné pyré mix broskvová příchuť 1000mlJednorázové
583,20 Kč/1l
583,20 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 1000 mlJednorázové
242,92 Kč/1l
242,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

6 sklenic na koktejly, objem 480 ml, vhodné pro drinky typu "hurikán", koktejly a dlouhé nápoje
486,23 Kč
Prodejce: Sendez_GmbH

Prémiové mangové pyré, dezerty, catering, nápoje, dorty, zmrzlina, Mango Alphonso, 1 kg, nápoje, dezerty, ledové čaje, smoothies
516,99 Kč/1l
516,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Roborock QV 35A Robotický vysavač s funkcí vytírání a zvedacím mopem, 8 000 Pa sací výkon (Upgrade z modelu Qrevo/Qrevo Plus), Protizamotávací kartáč
14 328,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Toaletní stolek VASAGLE s osvětlením LED, nastavitelný jas, bílý
2 219,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: SONGMICSHOME

Absolut Vodka, 1 l, 40%, Švédsko, 70 kcal, 78 kcal, 35 ml
580,48 Kč/1l
580,48 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

MONIN® 165254 MONIN® Le Sirop de Vanille aus Madagaskar Sirup, 1,0 lJednorázové
435,31 Kč/1l
435,31 Kč
Prodejce: somnia24

Sirup Monin Maracuja intenzivnější a kyselejší chuť 1000 mlJednorázové
144,70 Kč/1kg
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vodka s příchutí Absolut WILD BERRY 38 % obj. 0,7l
1 001,80 Kč/1l
701,26 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,52 Kč/1l
266,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorázové
504,96 Kč/1l
504,96 Kč
Prodejce: somnia24

MONIN Ananasové pyré – 1 lJednorázové
284,49 Kč/1kg
366,99 Kč
Prodejce: OxoBubbleTea

Open Food 3052911606571, 250 ml, 343 kcal, 85,6 g, 85,6 gJednorázové
482,32 Kč/1l
120,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sirup Monin Caramel vhodný do dezertů, kávy a nápojů 250 mlJednorázové
481,36 Kč/1l
120,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Le fruit de Monin Frucht Püree Mix Kokosnuss Geschmack 1000mlJednorázové
320,89 Kč/1kg
1 274,98 Kč
-844,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
429,99 Kč
Prodejce: OxoBubbleTea

Monin Růžový sirup, přírodní aroma, jemná růžová vůně, aromatický, 1000 mlJednorázové
269,12 Kč/1l
269,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 26. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 9. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l