4,7



Na základě 3 hodnocení
Objem:
500 ml- 300 ml
- 500 ml
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L´Oréal Professionnel Serioxyl Advanced Densifying Professional Shampoo posilující šampon pro řídnoucí vlasy 1500 ml807,27 Kč/1l
1 210,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml597,29 Kč/1l
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml2 127,86 Kč/1kg
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml615,95 Kč/1l
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživující šampon pro posílení vlasů 500 ml
1 876,51 Kč/1kg
1 028,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživující šampon pro posílení vlasů 1500 ml
758,84 Kč/1l
1 138,26 Kč
Prodejce: Parfumtoi

L'Oreal Professionnel Šampon na Obnovu Vlasů Absolut Repair, 300ml
1 402,67 Kč/1l
420,80 Kč
Prodejce: Tersorte

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
500,71 Kč/1kg
500,71 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color - Barvící šampon s výživnými složkami, 500ml
1 189,86 Kč/1l
594,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Šampon pro barvené vlasy Vitamino Color Spectrum (Professional Shampoo), 500 ml
2 444,04 Kč/1l
1 222,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Schwarzkopf Professional Bonacure Repair Rescue Shampoo 250 ml
811,72 Kč/1l
202,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Bonacure Repair Rescue Shampoo 500 ml
690,00 Kč/1l
345,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Šampon Schwarzkopf Gliss Hair Repair (370 ml)
258,59 Kč/1l
95,68 Kč
Prodejce: LAVONIO

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro longer Shampoo 1500 ml
565,33 Kč/1l
848,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Ultimate Repair Shampoo 100 ml
1 743,10 Kč/1l
263,87 Kč
-89,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
174,31 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Visible Repair Shampoo 1000 ml
330,00 Kč/1l
330,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Selective Professional Risana Restructuring Shampoo vyživující šampon pro poškozené vlasy 275 ml
612,58 Kč/1l
168,46 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Revlon Professional Volume Magnifying Miccelar Shampoo 250 ml
1 036,00 Kč/1l
259,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Professional Bonacure R-Two Resetting Shampoo 250 ml
864,72 Kč/1l
249,51 Kč
-33,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
216,18 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
L'oréal ProfessionnelAbsolut Repair Molecular | Šampon pro poškozené vlasy 500 ml
Hledáte dokonalé řešení pro své poškozené vlasy? Seznamte se s šamponem L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular pro poškozené vlasy! Díky svému jedinečnému složení s peptidy a aminokyselinami proniká do vlasů a viditelně zlepšuje jejich stav již po prvním umytí. Prameny nejen regeneruje, ale také vyživuje, takže jsou viditelně zdravější a silnější. Jeho úžasná textura navíc vytváří bohatou pěnu, která vlasy nejen důkladně myje, ale také usnadňuje jejich rozčesávání, činí je hladkými a pružnými. Po použití šamponu jsou vaše vlasy hedvábně jemné, příjemné na dotek a plné života.
Klíčové složky:
- Aminokyseliny - pomáhají obnovit molekulární strukturu vlasů.
- Peptidy - obnovují molekulární strukturu.
Výhody používání šamponu L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Shampoo:
- Regenerace,
- Vyživuje:,
- Rekonstrukce,
- Posílení,
- snadnější rozčesávání,
- Pružnost,
- Měkkost.
Obsah:
obsahuje: 500 ml
- Naneste přiměřené množství přípravku na dlaně a pěnu.
- Rovnoměrně rozetřete po vlasech.
- Důkladně opláchněte.
Objevte šampon L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Hair Rebuilding, který je dokonalým řešením pro obnovu poškozených vlasů. Tento inovativní šampon je speciálně vyvinutý pro intenzivní obnovu poškozených vlasových vláken a zároveň obnovuje strukturu a lesk. Díky pokročilé molekulární technologii jsou vlasová vlákna posílena zevnitř a výsledkem jsou viditelně opravené, hebké a poddajné vlasy. / / Bohaté složení zajišťuje šetrné čištění vlasů, zatímco základní živiny vlasy intenzivně vyživují a doplňují ztrátu vlhkosti. Výsledkem jsou posílené vlasy se zvýšenou odolností proti poškození. Díky velkorysé 500ml lahvičce je tento šampon ideální volbou pro dlouhodobou péči o vlasy / / Zažijte pocit vlasů upravených jako ze salonu každý den a dopřejte svým vlasům péči, kterou si zaslouží, s regeneračním šamponem L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Hair.
Hledáte dokonalé řešení pro své poškozené vlasy? Seznamte se s šamponem L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular pro poškozené vlasy! Díky svému jedinečnému složení s peptidy a aminokyselinami proniká do vlasů a viditelně zlepšuje jejich stav již po prvním umytí. Prameny nejen regeneruje, ale také vyživuje, takže jsou viditelně zdravější a silnější. Jeho úžasná textura navíc vytváří bohatou pěnu, která vlasy nejen důkladně myje, ale také usnadňuje jejich rozčesávání, činí je hladkými a pružnými. Po použití šamponu jsou vaše vlasy hedvábně jemné, příjemné na dotek a plné života.
Klíčové složky:
- Aminokyseliny - pomáhají obnovit molekulární strukturu vlasů.
- Peptidy - obnovují molekulární strukturu.
Výhody používání šamponu L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Shampoo:
- Regenerace,
- Vyživuje:,
- Rekonstrukce,
- Posílení,
- snadnější rozčesávání,
- Pružnost,
- Měkkost.
Obsah:
obsahuje: 500 ml
- Naneste přiměřené množství přípravku na dlaně a pěnu.
- Rovnoměrně rozetřete po vlasech.
- Důkladně opláchněte.
Objevte šampon L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Hair Rebuilding, který je dokonalým řešením pro obnovu poškozených vlasů. Tento inovativní šampon je speciálně vyvinutý pro intenzivní obnovu poškozených vlasových vláken a zároveň obnovuje strukturu a lesk. Díky pokročilé molekulární technologii jsou vlasová vlákna posílena zevnitř a výsledkem jsou viditelně opravené, hebké a poddajné vlasy. / / Bohaté složení zajišťuje šetrné čištění vlasů, zatímco základní živiny vlasy intenzivně vyživují a doplňují ztrátu vlhkosti. Výsledkem jsou posílené vlasy se zvýšenou odolností proti poškození. Díky velkorysé 500ml lahvičce je tento šampon ideální volbou pro dlouhodobou péči o vlasy / / Zažijte pocit vlasů upravených jako ze salonu každý den a dopřejte svým vlasům péči, kterou si zaslouží, s regeneračním šamponem L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Hair.
- Model
- Absolut Repair Molecular
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Structure posilující šampon, 500 ml
- Výrobce
- L'Oréal
- Kód EAN
- 3474637153564
- Model
- Absolut Repair Molecular
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Structure posilující šampon, 500 ml
- Výrobce
- L'Oréal
- Kód EAN
- 3474637153564
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Mask vyživující maska pro posílení vlasového vlákna 500 ml
2 019,40 Kč/1l
1 009,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pro poškozené vlasy 100 ml
7 540,00 Kč/1l
754,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Hair Rinse-Off Serum 250 ml
2 323,72 Kč/1l
580,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml
2 127,86 Kč/1kg
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Hair Rinse-Off Serum 250 ml
2 316,00 Kč/1l
579,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Maska L'Oréal Série Expert Absolut Repair Rinse-Off Mask 250ml
2 460,63 Kč/1kg
738,19 Kč
Prodejce: Parfumtoi

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Shampoo 300 ml
1 620,00 Kč/1l
486,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Maska pro poškozené vlasy Absolute Repair Molecular (Professional Mask), 250 ml
2 971,88 Kč/1l
742,97 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo

VASAGLE skříňka na boty se 3 klapkami výklopník na boty 120x60x24 cm bílá
1 925,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Shampoo 300 ml
1 676,67 Kč/1l
503,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Šampon pro slabé vlasy se sklonem k vypadávání Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
4 339,72 Kč/1l
1 084,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Spray Treatment, 190 ml
5 152,37 Kč/1l
978,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Forever Wax Warmer Waxing Set Digital s 500 g voskových bobů 1 silikonový zásobník 2 láhve 30 dřevěných špachtlí, depilace voskem obličej tělo černá
2 655,76 Kč/1l
1 327,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VELMORA

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Bi-Phase Oil 30 ml
24 860,00 Kč/1l
745,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 506,80 Kč/1l
1 825,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživující šampon pro posílení vlasů 500 ml
1 876,51 Kč/1kg
1 028,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživující šampon pro posílení vlasů 1500 ml
758,84 Kč/1l
1 138,26 Kč
Prodejce: Parfumtoi

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
597,29 Kč/1l
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Absolut Repair kondicionér Professional Conditioner pro ženy 750 - L'Oréal Professionnel
1 018,65 Kč/1l
763,99 Kč
Prodejce: Parfumtoi

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml
615,95 Kč/1l
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Gold Quinqa Professional Shampoo 500 ml
1 278,00 Kč/1l
639,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Concentrated Pre-Treatment před-šamponová péče pro poškozené vlasy 190 ml
5 304,90 Kč/1kg
1 278,48 Kč
Prodejce: Parfumtoi

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro longer Shampoo 1500 ml
565,33 Kč/1l
848,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
500,71 Kč/1kg
500,71 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživující šampon pro posílení vlasů Refill 1000 ml
843,85 Kč/1l
843,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L'Oreal Professionnel Šampon na Obnovu Vlasů Absolut Repair, 300ml
1 402,67 Kč/1l
420,80 Kč
Prodejce: Tersorte

L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color - Barvící šampon s výživnými složkami, 500ml
1 189,86 Kč/1l
594,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,5 l
Ohodnoceno dne 6. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,3 l
Ohodnoceno dne 2. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,3 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
405,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 353,10 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
470,89 Kč
Prodejce: apohealth
2 354,45 Kč/1l

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
258,27 Kč
Prodejce: apohealth
2 582,70 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
577,47 Kč/1l

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
342,73 Kč
Prodejce: apohealth
1 713,65 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
351,76 Kč
Prodejce: apohealth
1 758,80 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
709,29 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
601,93 Kč/1l

Sleek Line Szampon do włosów blond, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
189,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
172 472,73 Kč/1kg