5,0



Na základě 9 hodnocení
Sanitární Silikon Mapei Ac 100
309,00 Kč
996,77 Kč / 1l
plus 99,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
5h 44m 21s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Bezplatné vrácení zboží – 28 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
ARDEX EP 500 Epoxiabdichtung 2K 8,5kg850,64 Kč/1kg
7 230,45 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
PCI Gisogrund Grundierung 20 Liter190,98 Kč/1l
3 819,57 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Spárovací hmota CERESIT CE 40 Aquastatic 5 kg 07 šedá91,83 Kč/1kg
459,13 Kč
Prodejce: MasterBau

Další informace o reklamě
PCI Pecitape Dichtband I 90° Innenecke1 691,90 Kč/1m
169,19 Kč
Prodejce: bauschnell

Silikon Mapei Mapesil AC 188 sušenková 310 ml
984,58 Kč/1l
305,22 Kč
Prodejce: HARKO

Silikon Mapei Mapesil AC 123 antická bílá 310 ml
974,74 Kč/1l
302,17 Kč
Prodejce: HARKO

Silikonová mikroemulze Mapei Mapestop 1 kg
3 299,00 Kč/1kg
3 299,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sanitární silikon SIKA SANISIL
242,30 Kč
Prodejce: Dragtek-com

E-COLL Sanitární silikon 310ml šedý
4 567,32 Kč/1kg
1 826,93 Kč
Prodejce: doenges1903

Sanitární Silikon Bílý Ceresit Cs 25
187,21 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Sopro KeramikSilicon 310ml Jurabeige 33
781,26 Kč/1l
242,19 Kč
Prodejce: bauschnell

Mapei Mapeband PE 120 - 50M
158,15 Kč/1kg
3 953,71 Kč
Prodejce: Eoshop

KERACOLOR FF MONDWEIß
85,80 Kč/1kg
429,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Těsnicí hmota Mapei Mapelastic AquaDefense 15 kg
448,28 Kč/1kg
6 724,18 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Ceresit Spárovací hmota CE 40 bílá, 2 kg
169,58 Kč/1l
339,15 Kč
Prodejce: LAVONIO

Spárovací hmota Ceresit CE 40 Clinker, 5 kg
120,94 Kč/1kg
622,00 Kč
-17,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
604,70 Kč
Prodejce: Eoshop

BOSTIK silikonový tmel, 300 ml, bílý N
2 544,74 Kč/1kg
890,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Tmel Sikaflex 527 AT, 300 ml
10 935,60 Kč/1m
546,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

PATTEX Neutrální silikon bílý 280 ml
196,67 Kč
Prodejce: LAVONIO

Fugovací směs ULTRACOLOR PLUS MAPEI BÍLÁ 100
134,00 Kč/1l
268,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
100% silikonový plísním odolný těsnicí a lepící tmel
MAPEI® MAPESIL AC 1K spojovací silikon -ideální pro pružné utěsnění rohových, spojovacích a dilatačních spár v keramických obkladech stěn a podlah - V interiéru i exteriéru -pro těsnění skla, keramiky a eloxovaného hliníku -obzvláště užitečný v bazénech, vanách a sprchách -MAPEI® MAPESIL AC 1K přilne k široké škále materiálů bez základního nátěru -po aplikaci přípravku na podporu přilnavosti Primer FD lze MAPEI® MAPESIL AC 1K použít také na beton, dřevo, kov, lakované povrchy, plasty a pryž -Díky technologii BioBlock® je účinně zabráněno tvorbě plísní a mikroorganismů na povrchu spár ve vlhkém prostředí. Technické údaje: -Teplotní odolnost: od -40 °C do +180 °C -Tvorba pokožky: cca 10 minut síťování: cca 4 mm za den, cca 10 mm za 7 dní -Smrštění při síťování: cca 3,5 % -Maximální prodloužení: 20 % -tvrdost břehu A: 20 -EMICODE: EC 1 PLUS - velmi nízké emise
MAPEI Mapesil 310 ml AC 100 bílý silikonový tmel
MAPEI® MAPESIL AC 1K spojovací silikon -ideální pro pružné utěsnění rohových, spojovacích a dilatačních spár v keramických obkladech stěn a podlah - V interiéru i exteriéru -pro těsnění skla, keramiky a eloxovaného hliníku -obzvláště užitečný v bazénech, vanách a sprchách -MAPEI® MAPESIL AC 1K přilne k široké škále materiálů bez základního nátěru -po aplikaci přípravku na podporu přilnavosti Primer FD lze MAPEI® MAPESIL AC 1K použít také na beton, dřevo, kov, lakované povrchy, plasty a pryž -Díky technologii BioBlock® je účinně zabráněno tvorbě plísní a mikroorganismů na povrchu spár ve vlhkém prostředí. Technické údaje: -Teplotní odolnost: od -40 °C do +180 °C -Tvorba pokožky: cca 10 minut síťování: cca 4 mm za den, cca 10 mm za 7 dní -Smrštění při síťování: cca 3,5 % -Maximální prodloužení: 20 % -tvrdost břehu A: 20 -EMICODE: EC 1 PLUS - velmi nízké emise
MAPEI Mapesil 310 ml AC 100 bílý silikonový tmel
- Hmotnost
- 280 g
- Objem
- 0.31 l
- Model
- MAPESIL AC
- Kód EAN
- 8022452010149
- Číslo produktu
- MAPESIL AC 100
- Výrobce
- Hmotnost
- 280 g
- Objem
- 0.31 l
- Model
- MAPESIL AC
- Kód EAN
- 8022452010149
- Číslo produktu
- MAPESIL AC 100
- Výrobce
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Sanitární Silikon Mapei Ac 103
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sanitární silikon MAPEI Mapesil AC 120 černá 310 ml
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sanitární silikon MAPEI Mapesil AC 119 londýnská šedá 310 ml
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sanitární silikon MAPEI AC 130
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sanitární silikon MAPEI Mapesil AC 142 hnědá 310 ml
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Silikonové Těsnění Mapei Mapesil Ac 111
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sanitární Silikon Mapei Ac 110
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sanitární Silikon Mapei Ac 113
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sanitární Silikon Mapei Ac 112
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sanitární silikon MAPEI Mapesil AC 134 hedvábná 310 ml
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Silikonové Těsnění Mapei Mapesil Ac 114
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sanitární silikon MAPEI Mapesil AC 141 karamelová 310 ml
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Spárovací hmota Mapei Ultracolor Plus 110 manhattan, 2 kg
109,39 Kč/1kg
218,77 Kč
Prodejce: BrickBloom

Sanitární silikon MAPEI Mapesil AC 137 karibský písek 310 ml
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sanitární silikon MAPEI Mapesil AC 143 terakotová 310 ml
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Emaille Hammerit Silver Grey 0,7L - 5Emha.ssz0.7
443,69 Kč/1l
558,00 Kč
-247,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
310,58 Kč
Prodejce: Metalplus

Plastové Abs Inspekční Dvířka 200*200Mm - A-Dt12
154,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Spárovací hmota Flexfuge MAPEI Ultracolor Plus 5 kg univerzální, 110 Manhattan
170,36 Kč/1kg
851,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Silikon Sanitární Mapei Ac 144
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sanitární Silikon Mapei Ac 138
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Levior Páska maskovací papírová BlueDolphin 38mmx50m
9,88 Kč/1m
118,58 Kč
Prodejce: MCProfi

Sanitární Silikon Mapei Ac 132
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

CLASSIC 60°C papírová maskovací páska MT-5250 48 mm x 50 m
71,39 Kč
Prodejce: MCProfi

Profesionální malířská páska Blue Dolphin 30 mm - 50 m
188,43 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de

Sopro FKM XL 444 FlexKlebeMörtel 15kg
61,51 Kč/1kg
922,68 Kč
Prodejce: bauschnell

Čisticí prostředek Mapei Ultracare Kerapoxy Cleaner Spray 0,75 l
739,47 Kč/1l
554,60 Kč
Prodejce: BrickBloom

Páska pěnová oboustranná, 19 mm x 5 m, bílá
43,56 Kč
Prodejce: MCProfi

Spárovací hmota Flexfuge MAPEI Ultracolor Plus 5 kg univerzální, 100 bílá
155,75 Kč/1l
778,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sanitární Silikon Mapei Ac 135
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sanitární Silikon Mapei Ac 133
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Barva je stejná jako u spárovací hmoty
Rychlé dodání, dobrá cena, prvotřídní silikon, barva je stejná jako u spárovací hmoty
Ohodnoceno dne 29. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
2 023,85 Kč
Prodejce: bauschnell
80,95 Kč/1kg

KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
48 780,91 Kč
Prodejce: bauschnell
3 252,06 Kč/1kg

PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 30 Liter
1 607,76 Kč
Prodejce: bauschnell
53,59 Kč/1l

PCI Epoxigrund 390 2K Spezial-Grundierung 1kg
27 231,17 Kč
Prodejce: bauschnell
27 231,17 Kč/1kg

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
24 939,45 Kč
Prodejce: bauschnell
997,58 Kč/1kg

PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 10 Liter
24 861,40 Kč
Prodejce: bauschnell
2 486,14 Kč/1l

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
14 861,47 Kč
Prodejce: MasterBau
2 251,74 Kč/1l

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
14 982,30 Kč
Prodejce: MasterBau
27 240,54 Kč/1l

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 877,24 Kč
Prodejce: bauschnell
62,57 Kč/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Minerální tmelová hmota pro hydroizolaci stěn a podlah 25 kg, šedá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
1 159 919,94 Kč/1l

Baumit Nivelliermasse Nivello Quattro 25kg
13 660,15 Kč
Prodejce: bauschnell
546,41 Kč/1kg

weber.tec 946 Injektionscreme 10 l



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
12 197,28 Kč
Prodejce: bauschnell
1 219,73 Kč/1l

Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
1 682,14 Kč
Prodejce: bauschnell
56,07 Kč/1l

SCHOMBURG Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci, 5 l, bílá



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
9 641,83 Kč
Prodejce: MasterBau
1 928,37 Kč/1l

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
9 830,67 Kč
Prodejce: bauschnell
327,69 Kč/1m

SADA 6 x 550 ml Schomburg Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 370,32 Kč
Prodejce: MasterBau
2 233,43 Kč/1l

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + stříkačka Těsnění sklepů Horizontální bariéra
7 853,62 Kč
Prodejce: MasterBau
2 379,88 Kč/1l

Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 085,00 Kč
Prodejce: Uniqstone
553,18 Kč/1kg

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
6 157,98 Kč
Prodejce: bauschnell
307,90 Kč/1kg

Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
5 595,54 Kč
Prodejce: bauschnell
223,82 Kč/1kg