5,0



Na základě 1 hodnocení
Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA
1 196,93 Kč
3 989,77 Kč / 1l
plus 129,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BaByliss PRO Elipsis 31mm Black BAB3000EPE + Olaplex No.0 Intenzivní tužící kúra na vlasy 155ml + Olaplex Hair Perfector No.3 100ml14 603,65 Kč/1l
3 723,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Loreal Tecni.Art Web 7x150ml17 499,53 Kč/1l
2 624,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Loreal Volume Lift Spray Mousse 7x250ml10 919,72 Kč/1l
2 729,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Loreal Serioxyl Advanced šampon na řídnoucí vlasy 300ml + Haarausfall-Serum 90ml3 733,15 Kč/1l
1 455,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Loreal Absolut Repair šampon 500ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 500ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair olej 10In1 90ml NOVINKA
3 709,86 Kč/1l
1 854,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design udržovací šampon 250ml + kondicionér 250ml + maska 500ml
4 759,72 Kč/1l
1 189,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 3x250ml
2 230,57 Kč/1l
1 672,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Oriflame DUOLOGI vlasové tonikum proti vypadávání vlasů 75 ml
7 064,95 Kč/1kg
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

INOAR Afro Vegan Shampoo & Afro Vegan Conditioner mit Rizinusöl & Sheabutter
1 468,92 Kč/1l
734,46 Kč
Prodejce: BRAZILIANHAIRPRODUCTS

L'Oréal Professionnel Professionnel Oxydant Creme 6% 3x1000ml
366,31 Kč/1l
1 098,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Yellow Liss Keratinová vyhlazující kúra (BOX)
1 119,82 Kč/1kg
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Sada Arganicare: Keratin, kondicionér pro vlasy, vyživující a posilující, 100 ml + Keratin, šampon na vlasy, regenerující a pečující, 100 ml + Keratin, maska na vlasy, vyživující a regenerující, 100 ml
1 212,23 Kč/1l
363,67 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Novex AfroHair Mascara Capilar / Maska na vlasy 1Kg
1 184,40 Kč/1l
1 184,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

ARGANICARE Posilující kondicionér s olejem z opuncie, 400 ml
1 117,85 Kč/1l
447,14 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Alfaparf Milano Keratin Therapy Maintenance Kit VITALIZING - šampon 250ml + kondicionér 250ml
1 889,86 Kč/1l
944,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Morgan's Pomade ztmavuje šedivé vlasy 3,5oz 100g
942,08 Kč/1kg
244,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Cantu Strengthening Biotin-Infused Hair & Scalp Oil olej na vlasy 59 ml
4 080,85 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Esenciální olej Alfaparf SDL 4x13ml
4 844,81 Kč/1l
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Vatika Kokosový olej 200 ml
901,30 Kč/1l
180,26 Kč
Prodejce: CasteloStore

Cantu TXTR Defining Cream 16oz 473ml
403,81 Kč/1l
191,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
L'orealPro Longer | Sada na dlouhé vlasy: Šampon 300 ml + Kondicionér 200 ml + Maska 250 ml
Sada pro dlouhé vlasy. Šampon Loreal Pro Longer zlepšuje vzhled dlouhých vlasů, obnovuje vlasové vlákno, vlasy jsou silnější a lesklejší v délkách. Kondicionér Loreal Pro Longer dodává vlasům na síle, jsou viditelně zdravější a silnější a zanechává prameny rovnoměrné, hladké a chráněné před lámáním. Maska zlepšuje vzhled vlasů v délkách a konečcích, obnovuje vlasové vlákno, vyrovnává poškození vlasů a prameny jsou rovnoměrné, hladké a silné.
Pro Longer | Kondicionér na dlouhé vlasy 200 ml
Kondicionér Pro Longer pro dlouhé vlasy dodává vlasům na hustotě a viditelně je posiluje a uzdravuje. Jedinečné složení na bázi plnidla A-100 a aminokyseliny pomáhá obnovit vlasové vlákno a vlasy vypadají delší. Filler A-100 vyplňuje vlasy, vyrovnává dutiny a prameny jsou díky němu rovnoměrné, hladké a silné. Aminokyselina naopak vlasy obnovuje a chrání je před budoucím lámáním a odíráním. objem:200 ml
Pro Longer | Maska na dlouhé vlasy 250ml
Maska Loreal Pro Longer zlepšuje především vzhled vlasů v délkách a konečcích. Unikátní složení na bázi plnidla A-100 a aminokyseliny pomáhá obnovit vlasové vlákno a vlasy vypadají delší. Vlasy se zdají být silnější a lesklejší v délkách. Filler A-100 vyplňuje vlasy, vyrovnává dutiny a dodává pramenům rovnoměrnost, hladkost a sílu. Aminokyselina zase obnovuje prameny a chrání je před budoucím lámáním a krepatěním. Objem:250 ml
Pro Longer | Zhušťující šampon pro dlouhé vlasy 300ml
Šampon Loreal Pro Longer zlepšuje vzhled zejména dlouhých vlasů. Jedinečné složení na bázi plnidla A-100 a aminokyseliny pomáhá obnovit vlasové vlákno a vlasy vypadají delší. Vlasy se zdají být silnější a lesklejší v délkách. Filler A-100 vyplňuje vlasy, vyrovnává dutiny a činí prameny rovnoměrnými, hladkými a silnými. Aminokyselina obnovuje prameny a chrání je před budoucím lámáním a krepatěním. Šampon také čistí vlasy od všech nežádoucích látek, nečistot a přebytečného kožního mazu. Zanechává účes osvěžený, lehký a jemný a připravený na další kroky péče. objem:300 ml
Šampon Loreal Pro Longer
-Nalijte trochu šamponu do dlaně a napěňte.
-Jemně vlasy umyjte.
-Důkladně je opláchněte vlažnou vodou.
Loreal Pro Longer Kondicionér
-Rovnoměrně naneste na umyté a ručníkem vysušené vlasy.
-Nechte několik minut působit.
-Opláchněte.
Maska Loreal Pro Longer
-Masku naneste na umyté a mírně vlhké vlasy.
-Masku rovnoměrně rozetřete po celé délce vlasů.
-Nechte několik minut působit.
-Důkladně opláchněte.
Sada pro dlouhé vlasy. Šampon Loreal Pro Longer zlepšuje vzhled dlouhých vlasů, obnovuje vlasové vlákno, vlasy jsou silnější a lesklejší v délkách. Kondicionér Loreal Pro Longer dodává vlasům na síle, jsou viditelně zdravější a silnější a zanechává prameny rovnoměrné, hladké a chráněné před lámáním. Maska zlepšuje vzhled vlasů v délkách a konečcích, obnovuje vlasové vlákno, vyrovnává poškození vlasů a prameny jsou rovnoměrné, hladké a silné.
Pro Longer | Kondicionér na dlouhé vlasy 200 ml
Kondicionér Pro Longer pro dlouhé vlasy dodává vlasům na hustotě a viditelně je posiluje a uzdravuje. Jedinečné složení na bázi plnidla A-100 a aminokyseliny pomáhá obnovit vlasové vlákno a vlasy vypadají delší. Filler A-100 vyplňuje vlasy, vyrovnává dutiny a prameny jsou díky němu rovnoměrné, hladké a silné. Aminokyselina naopak vlasy obnovuje a chrání je před budoucím lámáním a odíráním. objem:200 ml
Pro Longer | Maska na dlouhé vlasy 250ml
Maska Loreal Pro Longer zlepšuje především vzhled vlasů v délkách a konečcích. Unikátní složení na bázi plnidla A-100 a aminokyseliny pomáhá obnovit vlasové vlákno a vlasy vypadají delší. Vlasy se zdají být silnější a lesklejší v délkách. Filler A-100 vyplňuje vlasy, vyrovnává dutiny a dodává pramenům rovnoměrnost, hladkost a sílu. Aminokyselina zase obnovuje prameny a chrání je před budoucím lámáním a krepatěním. Objem:250 ml
Pro Longer | Zhušťující šampon pro dlouhé vlasy 300ml
Šampon Loreal Pro Longer zlepšuje vzhled zejména dlouhých vlasů. Jedinečné složení na bázi plnidla A-100 a aminokyseliny pomáhá obnovit vlasové vlákno a vlasy vypadají delší. Vlasy se zdají být silnější a lesklejší v délkách. Filler A-100 vyplňuje vlasy, vyrovnává dutiny a činí prameny rovnoměrnými, hladkými a silnými. Aminokyselina obnovuje prameny a chrání je před budoucím lámáním a krepatěním. Šampon také čistí vlasy od všech nežádoucích látek, nečistot a přebytečného kožního mazu. Zanechává účes osvěžený, lehký a jemný a připravený na další kroky péče. objem:300 ml
Šampon Loreal Pro Longer
-Nalijte trochu šamponu do dlaně a napěňte.
-Jemně vlasy umyjte.
-Důkladně je opláchněte vlažnou vodou.
Loreal Pro Longer Kondicionér
-Rovnoměrně naneste na umyté a ručníkem vysušené vlasy.
-Nechte několik minut působit.
-Opláchněte.
Maska Loreal Pro Longer
-Masku naneste na umyté a mírně vlhké vlasy.
-Masku rovnoměrně rozetřete po celé délce vlasů.
-Nechte několik minut působit.
-Důkladně opláchněte.
- Model
- Pro Longer
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- n.d
- Výrobce
- L'Oréal
- Kód EAN
- 3204047492324
- Model
- Pro Longer
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- n.d
- Výrobce
- L'Oréal
- Kód EAN
- 3204047492324
K tomu se hodí také

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml
867,91 Kč/1l
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro longer Shampoo 1500 ml
565,33 Kč/1l
848,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel Delikátní čistící šampon pro dlouhé a poškozené konečky, 500ml
1 092,56 Kč/1l
546,28 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro longer Conditioner 500 ml
1 744,00 Kč/1l
892,17 Kč
-20,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
872,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 150 ml
2 793,33 Kč/1l
419,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Loreal Pro Longer šampon 300ml + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA
2 309,77 Kč/1l
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro longer Shampoo 500 ml
1 214,00 Kč/1l
607,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
606,62 Kč/1l
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Gold Quinqa Professional Shampoo 500 ml
1 278,00 Kč/1l
639,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Profiparfemy_cz

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Loreal Pro Longer šampon 1500ml + Loreal Pro Longer kondicionér 750ml NEU
640,86 Kč/1l
1 490,93 Kč
-49,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 441,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Loreal Absolut Repair šampon 500ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 500ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair olej 10In1 90ml NOVINKA
3 709,86 Kč/1l
1 854,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Absolut Repair kondicionér Professional Conditioner pro ženy 750 - L'Oréal Professionnel
1 342,24 Kč/1l
1 006,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

L'Oréal Kondicionér Série Expert Pro Longer Conditioner
2 531,60 Kč/1l
506,32 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
60,64 Kč/1l
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživující šampon pro posílení vlasů 500 ml
1 876,51 Kč/1kg
1 028,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml
2 127,86 Kč/1kg
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel Šampon na Obnovu Vlasů Absolut Repair, 300ml
1 239,93 Kč/1l
371,98 Kč
Prodejce: Tersorte

Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Bílá, 6 zásuvka/zásuvek, Dřevotřískové desky, Jednobarevný, Moderní, Dřevotřískové desky
3 582,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WellStoreJTS

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

L'Oreal Professionnel Serie Expert Pro Longer Vlasový šampon na posílení délky vlasů - 300ml
979,77 Kč/1l
293,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml
620,62 Kč/1l
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
12 727,00 Kč/1l
1 272,70 Kč
Prodejce: Novada-Shop

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Shampoo 300 ml
1 620,00 Kč/1l
486,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kondicionér pro obnovu délek Serie Expert Pro Longer (Lengths Renewing Conditioner), 200 ml
2 128,00 Kč/1l
425,60 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Gloss Shampoo 1500 ml
596,00 Kč/1l
894,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, Hair Leave-In Cream Treatment, 250 ml
543,46 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Červená, Suchý, Cyklónový, Holá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
2 360,35 Kč
Prodejce: Elektrochram
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše skvělé
Objem 0,3 l
Zásilka dorazila rychleji, než se očekávalo, výrobky jsou dobře zabalené a nepropustné. Jsem velmi spokojená.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 342,76 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l