4,5



Na základě 2 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Šampon Aliver batana pro posílení růstu vlasů - 300 ml1 100,00 Kč/1l
330,00 Kč
Prodejce: Aliver

Další informace o reklamě
Aveda Scalp Solutions Balancing Shampoo, 1000 ml2 623,73 Kč/1l
2 623,73 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Selsun šampon - péče o vlasy a pokožku hlavy, 120 ml6 400,83 Kč/1l
768,10 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE

Další informace o reklamě
Šampon proti vypadávání vlasů, 200 ml2 079,95 Kč/1l
415,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Ducray Kelual DS Šampon proti lupence 100 ml
8 925,20 Kč/1l
892,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Šampon proti lupům ELUCION promo 2 x 400 ml
2 235,40 Kč/1l
894,16 Kč
Prodejce: somnia24

Šampon pro pokožku se sklonem k lupénce Kertyol PSO (Treatment Shampoo), 200 ml
2 616,50 Kč/1l
523,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Ducray Anaphase Anti-Hair Loss & Anchorage Shampoo 400 ml
1 734,55 Kč/1l
693,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Šampon pro úlevu od svědění pokožky hlavy Sensinol (Treatment Shampoo), 400 ml
857,50 Kč/1l
370,86 Kč
-27,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
343,00 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Hydratační šampon proti suchým lupům Kelual Squanorm (Moisturizing Treatment Shampoo), 400 ml
1 037,25 Kč/1l
414,90 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Ducray Squanorm Anti-Dandruff Treatment Shampoo posilující šampon proti lupům pro normální až mastné vlasy 200 ml
2 614,45 Kč/1l
689,72 Kč
-166,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
522,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Fyziologický ochranný a zklidňující šampon Sensinol ducray, 200 ml
1 035,24 Kč/1kg
517,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Jemný šampon pro časté mytí vlasů Extra-Gentle (Dermo-Protective Shampoo), 200 ml
832,75 Kč/1l
185,06 Kč
-18,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
166,55 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Šampon regulující tvorbu mazu Sabal (Sebum-Reducting Treatment Shampoo), 200 ml
2 694,04 Kč/1kg
673,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Šampon pro obnovení rovnováhy vlasové pokožky Gentle & Balance (Shampoo) 75 ml
2 573,07 Kč/1l
192,98 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml
3 941,00 Kč/1l
985,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Nioxin Scalp Relief zklidňující šampon na pokožku hlavy, 200 ml
1 006,65 Kč/1l
254,73 Kč
-53,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
201,33 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

LADOR Moisture Balancing Shampoo, 530 ml - Hydratační šampon na vlasy
679,21 Kč/1l
359,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Šampon Nioxin Scalp Relief Cleanser
1 395,48 Kč/1l
1 395,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Tolpa Dermo Hair Šampon proti vypadávání vlasů, 250 ml
917,00 Kč/1kg
275,10 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jemný šampon pro obnovení rovnováhy vlasové pokožky je ideální jako následná nebo doplňková péče po použití šamponů proti lupům. Jeho zklidňující a hydratační složení pomáhá udržovat zdravý mikrobiom vlasové pokožky, prodloužit účinek léčby lupů a předcházet jejich u. Díky kombinaci piroctonu olaminu, glycinu a vitamínu B5 šampon zklidňuje podráždění, hydratuje a podporuje obranyschopnost pokožky. Zanechává vlasy lesklé, lehké a hebké, přičemž je šetrný i k barveným vlasům.
Popis produktu
Jemný, vyrovnávací šampon
Zklidňuje a jemněčistí
Ideální pro osoby sesuchými a mastnýmilupy
Kombinuje se s přípravky proti lupům
Biologicky odbouratelné složení
Dermatologicky testováno
Ducray Elution Gentle Balancing Shampoo je vhodný pro každodenní střídavé použití nebo po léčbě proti lupům.
Má zklidňující a hydratační složení s piroktonolaminem, glycinem a vitaminemB5, které prodlužuje účinnost léčby lupů a omezuje recidivy.
VÝSLEDKY
88 %: Pohodlí na pokožce hlavy¹
77 %: Lesklé vlasy¹
89 %: Měkký pocit na vlasech¹
¹ % spokojenost. Prokázaná účinnost po 2 týdnech výhradního používání tohoto šamponu. Test použití na 107 dospělých spotřebitelích.
Návod k použití
Naneste na vlhkou pokožku hlavy, napěňte a opláchněte.
Aplikaci opakujte, nechte několik minut působit a důkladně opláchněte velkým množstvím vody.
Používejte tak často, jak je třeba.
Vlastnosti
Šetrně čistí pleť
Udržuje rovnováhu mikrobiomu vlasové pokožky
opakovaný výskyt lupů
Chrání barvené vlasy
Dodává vlasům lesk, lehkost a hebkost
Typ pokožky
Všechny typy lupů - pokožka hlavy s mastnými lupy - pokožka hlavy se suchými lupy.
Věk
Dospívající a dospělí.
Bezpečnostní opatření
Vnější použití.
Vyhněte se kontaktu s očima.
V případě kontaktu s očima je vypláchněte.
Složení
VODA (AQUA). LAURETHSULFÁT SODNÝ. GLYCIN. GLYCERIN. LAURYL BETAIN. AKRYLÁTOVÝ KOPOLYMER. METHYLGLUCET-20. PEG-7-GLYCERYLKOKOÁT. KYSELINA CITROVÁ. VŮNĚ (PARFÉM). GLYKOL PALMITÁT. GLYKOLSTEARÁT. HYDROXYPROPYLGUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORID. PANTHENOL. PANTOLAKTON. FENOXYETHANOL. PIROKTON OLAMIN. CHLORID SODNÝ. HYDROXID SODNÝ. ETHYLENDIAMIN DISUKCINÁT TRISODNÝ. GLYCINÁT ZINEČNATÝ.
Šampon ELUTION Mild Balance Restoring Shampoo je doplňková péče, kterou lze použít jako alternativu nebo po léčbě proti lupům. Pomáhá omezit lupů, čistí pokožku hlavy a zkrášluje vlasy.
Ducray Elution jemný vyrovnávací šampon
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Žádná specifikace od výrobce
- Výrobce
- Kód EAN
- 3282770390032
- Číslo produktu
- 19797478
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Žádná specifikace od výrobce
- Výrobce
- Kód EAN
- 3282770390032
- Číslo produktu
- 19797478
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Šampon pro pokožku se sklonem k lupénce Kertyol PSO (Treatment Shampoo), 200 ml
2 616,50 Kč/1l
523,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Ducray Kelual DS Šampon proti lupence 100 ml
8 925,20 Kč/1l
892,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Šampon proti lupům ELUCION promo 2 x 400 ml
2 235,40 Kč/1l
894,16 Kč
Prodejce: somnia24

Ducray Kelual Ds istic gel 200ml
2 498,75 Kč/1l
667,47 Kč
-167,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Přípravek na regeneraci pokožky Eau Thermale Avene Cicalfate+ 100 ml
4 718,30 Kč/1l
471,83 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Ochranný krém proti pigmentovým skvrnám SPF 50+ Melascreen (Protective Anti-Spots Cream) 50 ml
7 877,40 Kč/1l
393,87 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Ducray Anaphase Anti-Hair Loss & Anchorage Shampoo 400 ml
1 734,55 Kč/1l
693,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vysoušeč nehtů LED UV lampa na nehty HIGH POWER LCD displej Zařízení pro vytvrzování světla Nástroj pro vytvrzování nehtů Vhodný pro všechny gelové nehty
228,89 Kč
Prodejce: Retoo

Plynový gril Louisiana Grills 22009, BBQ, kompaktní grilovací vozík, se 3 hořáky a poklopem
5 237,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Ducray Elucion Dermoprotective Shampoo 200 ml
1 946,65 Kč/1l
389,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Ducray Squanorm Anti-Dandruff Treatment Shampoo posilující šampon proti lupům pro normální až mastné vlasy 200 ml
2 614,45 Kč/1l
689,72 Kč
-166,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
522,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Šampon pro úlevu od svědění pokožky hlavy Sensinol (Treatment Shampoo), 400 ml
857,50 Kč/1l
370,86 Kč
-27,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
343,00 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Hydratační šampon proti suchým lupům Kelual Squanorm (Moisturizing Treatment Shampoo), 400 ml
1 037,25 Kč/1l
414,90 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Šampon pro úlevu od svědění pokožky hlavy Sensinol (Treatment Shampoo), 200 ml
1 888,05 Kč/1kg
473,90 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Šampon pro péči o mastné lupy Kelual Squanorm (Regulating Treatment Shampoo), 200 ml
1 224,65 Kč/1l
272,15 Kč
-27,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
244,93 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Fyziologický ochranný a zklidňující šampon Sensinol ducray, 200 ml
1 035,24 Kč/1kg
517,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Jemný šampon pro časté mytí vlasů Extra-Gentle (Dermo-Protective Shampoo), 200 ml
832,75 Kč/1l
185,06 Kč
-18,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
166,55 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - černá
592,37 Kč
Prodejce: M_plus_L

Posilující kondicionér proti padání vlasů Anaphase+ (Strengthening Conditioner for Hair Loss), 200 ml
2 109,15 Kč/1kg
421,83 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Vichy, Dercos Psolution, Szampon, 200 ml
2 476 400,06 Kč/1kg
495,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Ducray Argeal Sebum-Absorbing Shampoo posilující šampon pro rychle se mastící vlasy 200 ml
2 608,40 Kč/1l
521,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Yorbay 210cm umělý vánoční strom jedle s osvětlením Bílé sněhové vločky LED pro vánoční výzdobu
9 531,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Ducray Anaphase Anti-Hair Loss & Anchorage Shampoo 200 ml
1 852,60 Kč/1l
370,52 Kč
Prodejce: Bugelo

Jemný šampon pro časté mytí vlasů Extra-Gentle (Dermo-Protective Shampoo), 400 ml
298 589,99 Kč/1kg
298,59 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

HOME DELUXE - Venkovní vířivá vana BEACH plus Treppe und Thermoabdeckung
112 941,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

Šampon regulující tvorbu mazu Sabal (Sebum-Reducting Treatment Shampoo), 200 ml
2 694,04 Kč/1kg
673,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí
25 800,00 Kč/1l
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon pro péči o mastné lupy Kelual Squanorm (Regulating Treatment Shampoo), 400 ml
1 824,80 Kč/1l
729,92 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý šampon
Objem 0,4 l
Za ty peníze je to prostě top 7
Ohodnoceno dne 9. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,4 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 342,76 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l