4,5



Na základě 37 hodnocení
Olaplex Nº.4C Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Všechny barvy
521,59 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
418,49 Kč-103,10Kč
1 673,96 Kč / 1l
plus 139,98 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy2 357,25 Kč/1l
471,45 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml30 518,60 Kč/1kg
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Sisley Revitalising Volumising Shampoo, 500 ml, Šampon, Neprofesionální, Unisex, Všechny vlasy, Všechny barvy5 902,42 Kč/1l
2 951,21 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Hloubkově čisticí šampon No.4C (Bond Maintenance Clarifying Shampoo), 250 ml
11 780,20 Kč/1kg
604,19 Kč
-15,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
589,01 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
2 242,80 Kč/1l
560,70 Kč
Prodejce: VISO

Olaplex No.3 Hair Perfector 2x100ml + No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml
3 289,90 Kč/1l
2 302,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Olaplex No.4 Fine Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 272,00 Kč/1l
1 272,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No 4P Blonde Enhancer Tonizující šampon 1000ml
1 630,93 Kč/1l
1 630,93 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 1000 ml
1 455,67 Kč/1l
1 455,67 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex N°.4FINE Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Všechny barvy
1 592,00 Kč/1l
398,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.4P Blonde Enhancer Toning Shampoo 250 ml
2 000,00 Kč/1l
500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
2 242,80 Kč/1l
560,70 Kč
Prodejce: VISO

Revlon Equave Detox Micellar, 485 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Všechny barvy
868,97 Kč/1l
421,45 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Revlon Equave Detox Micellar, 100 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Všechny barvy
990,50 Kč/1l
99,05 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

SYOSS Volume Shampoo, 440 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Všechny vlasy, Všechny barvy
1 165,32 Kč/1l
541,26 Kč
-28,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
512,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Wella Invigo Scalp Balance, 300 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Mastné vlasy, Všechny barvy
832,57 Kč/1l
249,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Invigo Scalp Balance, 300 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Všechny barvy
832,57 Kč/1l
249,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Collistar Phyto-Cheratina, 250 ml, Šampon, Neprofesionální, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
1 660,16 Kč/1l
415,04 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Revlon Orofluido Radiance Argan, 250 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Všechny vlasy, Všechny barvy
716,96 Kč/1l
179,24 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Objem:
- 250 ml
- Typ produktu:
- Šampon
- Model:
- Profesionální
- Vhodné pro:
- Unisex
- Vhodné pro tyto typy vlasů:
- Všechny vlasy
- Vhodné pro vlasy barvy:
- Všechny barvy
- Efekt šamponu:
- Hydratující, Čisticí, Lesklý, Změkčující
- Typ dávkovače:
- Láhev
- Netestováno na zvířatech:
- Ano
- Dermatologicky testováno:
- Ano
- Vhodné pro vegetariány a vegany:
- Ano
- Složení:
- Acqua (Aqua/Eau), Sodio lauroil metil isetionato, Cocamidopropil idrossisultaina, Sodio lauroil glutammato, Coco betaina, Disodio lauril solfosuccinato, Copolimeri acrilati, Cocamidopropil betaina, Ossido di cocamidopropilammina, Sodio metil oleico taurato, Decil glucoside, Dimaleato di bis-amminopropile diglicole, Sodio lauril solfoacetato, Fenossietanolo, Coco-glucoside, Lauryl glucoside, Clorofenina, Pantenolo, Etilendiammina trisodico, Etilesilglicerina disuccinato, Benzoato di sodio, Polyquaternium-11, Acido benzoico, PCA di sodio, Trifosfato di pentasodio, Lattato di sodio, Arginina, Acido aspartico, PCA, Acido citrico, Glicina, Alanina, Serina, Valina, Isoleucina, Prolina, Treonina, Istidina, Fenilalanina, Fragranza, Citral, Esilcinnamale, Limonene
Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 250 ml
Hloubkově čisticí šampon pro hladké a zdravé vlasy
Šampon Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo účinně odstraňuje zbytky produktů a nečistoty z vlasů a pomáhá tak dosáhnout zdravějších vlasů. Pokročilý detoxikační šampon odstraňuje minerální usazeniny, chlór, přebytečný maz a zbytky produktů již při prvním použití. Inovativní složení čistí vlasy, aniž by je vysušovalo, a zajišťuje jejich poddajnost a zářivý lesk. Složení šamponu s patentovanou technologií OLAPLEX Bond-Building Technology zajišťuje silné disulfidové vazby a viditelně zdravé vlasy.
Účinek:
Složení opravuje poškozené vlasy zevnitř. Na rozdíl od jiných účinných látek nepůsobí originální účinná látka OLAPLEX zvenčí, ale opravuje vlasy zevnitř - tím, že trvale spojuje narušené disulfidové vazby ve vlasech.
- Účinná látka, která vše mění.
- S osminásobně patentovanou účinnou látkou OLAPLEX "Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate"
Použití: V případě, že se jedná o vlasy, které jsou v rozpuštěném stavu, je možné je použít na vlasy:
- Aplikujte na mokré vlasy. Začněte u kořínků a postupujte ke konečkům. Napěňte a nechte působit až 5 minut. Opláchněte.
- Následně použijte N°5 BOND MAINTENANCE® CONDITIONER nebo N°8 BOND INTENSE MOISTURE MASK pro extra hydrataci.
Voda (Aqua / Eau), Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Sodium Lauroyl Glutamate, Coco-Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Acrylates Copolymer, Cocamidopropyl Betaine, Cocamidopropylamine Oxide, Sodium Methyl Oleoyl Taurate, Decyl Glucoside, Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Phenoxyethanol, Coco-Glucoside, Lauryl Glucoside, Chlorphenesin, Panthenol, Trisodium Ethylenediamine, Disuccinate Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Polyquaternium-11, Benzoic Acid, Sodium PCA, Pentasodium Triphosphate, Sodium Lactate, Arginin, kyselina asparagová, PCA, kyselina citronová, glycin, alanin, serin, valin, isoleucin, prolin, treonin, histidin, fenylalanin, vůně (parfém), citral, hexyl cinnamal, limonen
Čisticí šampon Olaplex N°4C účinně odstraňuje z vlasů nánosy stylingových přípravků a nečistoty. Jeho inovativní složení založené na patentované technologii obnovy disulfidových vazeb zanechává vlasy pružné a lesklé.
Použití: Šampon naneste na mokré vlasy, jemně vmasírujte a nechte působit až 5 minut. Poté je důkladně opláchněte.
.Zářivé a čisté barvy
Jemně odstraňuje škodlivé usazeniny a nečistoty a důkladně čistí vlasy, aniž by je vysušoval
Obnovený lesk
Objem a hebkost
Složení s širokým systémem pro maximální projasnění vlasů
Olaplex No.4C Szampon oczyszczający, 250ml
- opravuje vlasy a pomáhá předcházet roztřepeným konečkům - dodává vlasům intenzivní lesk - nezatěžuje vlasy - hydratuje - pro každodenní použití - pro všechny typy vlasů
Nº4C BOND MAINTENANCE čisticí šampon 250 ml
Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 250ml
Olaplex N 4c projasňující šampon 250ml
- Verze
- Unisex
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Olaplex No.4C Szampon oczyszczający, 250ml
- Výrobce
- Kód EAN
- 0850018802765850018802765
- Číslo produktu
- 40300039
- Verze
- Unisex
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Olaplex No.4C Szampon oczyszczający, 250ml
- Výrobce
- Kód EAN
- 0850018802765850018802765
- Číslo produktu
- 40300039
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Olaplex 4-in-1 Moisture Mask 370 ml
2 778,38 Kč/1l
1 096,00 Kč
-68,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 028,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kerastase Genesis Ochranné Sérum pro Vlasy 90ml
18 406,00 Kč/1l
1 656,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Hugo Boss The Scent Eau de Parfum Spray 100ml
29 800,00 Kč/1l
1 490,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

K18 Professional Molecular Repair Mgiełka molekularna, 150ml
11 498,93 Kč/1l
1 724,84 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Lámavé vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy
1 976,00 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantar, Benzoin, Tonkové boby
9 591,40 Kč/1l
959,14 Kč
Prodejce: Scentist

Hugo Boss The Scent Eau de Parfum Spray 100ml
17 406,60 Kč/1l
1 740,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
6 140,00 Kč/1l
614,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Profesionální kondicionér, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Zacuchané vlasy, Všechny barvy, Hydratační, Vyživující, Oprava, Lesklý, Posilující, 250 ml
1 828,00 Kč/1l
457,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
2 242,80 Kč/1l
560,70 Kč
Prodejce: VISO

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostředek na zjemnění vlasů, 100 ml, Unisex, Kudrnaté vlasy, Nepoddajné vlasy, Proti kudrnacení, Vyhlazující, Pumpovacíc lahvička
4 960,00 Kč/1l
496,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 506,80 Kč/1l
1 825,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 391 075,11 Kč/1kg
1 756,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Hloubkově čisticí šampon No.4C (Bond Maintenance Clarifying Shampoo), 250 ml
11 780,20 Kč/1kg
604,19 Kč
-15,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
589,01 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex Č.9 Vlasové Sérum s Ochrannou Vazbou, 90 ml
9 504,00 Kč/1l
855,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner, Unisex, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy, Hydratační, Hydratující, Vyživující, Oprava, Lesklý, Změkčující, Posilující, 250 ml
2 558,52 Kč/1l
639,63 Kč
Prodejce: VISO

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Suché vlasy, Oprava, Posilující, Láhev
16 533,33 Kč/1l
496,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 1000 ml
1 419,00 Kč/1l
1 419,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhlazující a obnovující péče pro poškozené vlasy No.0 155 ml
283,39 Kč/1l
439,26 Kč
Prodejce: BIEN-COSMETICS

Olaplex Nº.5 Leave-In Moisturize & Mend, Unisex, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Rozplétání vlasů, Hydratační, Ochana, Oprava, Změkčující, 100 ml
5 927,50 Kč/1l
592,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask Intenzivní regenerační maska na vlasy bez oplachování, 15 ml
66 733,33 Kč/1l
1 001,00 Kč
Prodejce: somnia24

Hloubková intenzivní péče o vlasy N°.0 (Intensive Bond Building Hair Treatment) 155 ml
236,52 Kč/1l
366,60 Kč
Prodejce: esiteo

Posilující olej na vlasy a pokožku hlavy Rosemary Mint (Scalp & Hair Strengthening Oil) 59 ml
7 796,95 Kč/1l
460,02 Kč
Prodejce: somnia24

The Helper Bees 764302215844, Ženy, Kudrnaté vlasy, Zacuchané vlasy, 326 g, 92,7 mm, 92,7 mm, 69,8 mm
1 014,71 Kč/1l
345,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
76% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
76%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%5% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
5%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%8% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
8%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Olaplex No 4c Bond Maintenance Shampoo
Šampon velmi dobře pečuje o mé vlasy.
Ohodnoceno dne 26. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý šampon
Skvělý šampon (doporučený mým kadeřníkem).
Ohodnoceno dne 12. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Super
Ohodnoceno dne 5. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá cena
Skvělý výrobek, skvělá cena.
Ohodnoceno dne 22. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Nejlepší řada péče o pleť
Ohodnoceno dne 21. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Olaplex je vynikající pro obnovu struktury vlasů. Produkt je velmi výnosný.
Jsem velmi spokojený. Velmi výdatný. Poměr cena/výkon je tedy v pořádku.
Ohodnoceno dne 30. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo 250 ml
S výrobkem jsem velmi spokojená.
Ohodnoceno dne 23. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nesplňuje moje očekávání a zkušenosti...
Znám Olaplex No 4; šampon je obvykle trochu hustší, ale tato lahvička je více než hustá a špatně se nanáší; Proces objednání a dodání byl dobrý;
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
419,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,77 Kč/1l

Vichy - Dercos Energising Conditioner - Posilující kondicionér proti vypadávání vlasů 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
555,38 Kč
Prodejce: Serica
555,38 Kč/1kg

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
471,45 Kč
Prodejce: apohealth
2 357,25 Kč/1l

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
258,58 Kč
Prodejce: apohealth
2 585,80 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek šampon 1000ml + kondicionér 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
343,14 Kč
Prodejce: apohealth
1 715,70 Kč/1l

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
352,18 Kč
Prodejce: apohealth
1 760,90 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
577,47 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
709,29 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l