5,0



Na základě 8 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml30 378,60 Kč/1kg
1 518,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml3 941,00 Kč/1l
985,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml2 172,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo 250 ml2 132,00 Kč/1l
533,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.4P Blonde Enhancer - Čisticí a oživující šampon pro světlé vlasy - 250ml
2 578,72 Kč/1l
644,68 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Lámavé vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy
1 976,00 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No 4P Blonde Enhancer Tonizující šampon 1000ml
1 624,59 Kč/1l
1 624,59 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
2 242,80 Kč/1l
560,70 Kč
Prodejce: VISO

Olaplex Bond Maintenance Clarifying Shampoo No.4C hloubkově čistící šampon pro suché a poškozené vlasy 250 ml
12 083,80 Kč/1kg
604,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Stapiz pro muže
205,77 Kč/1l
243,20 Kč
-37,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
205,77 Kč
Prodejce: AllYour

Olaplex N°.4FINE Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Všechny barvy
1 592,00 Kč/1l
398,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 1000 ml
1 450,01 Kč/1l
1 450,01 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Milk Shake, Cold Brunette, Moringa Oil, Hair Shampoo, Remove Warm Tones - Red/Orange, 1000 ml
1 268,00 Kč/1kg
634,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
2 242,80 Kč/1l
560,70 Kč
Prodejce: VISO

Joico JoiFull Volumizing Shampoo 1000 ml
857,00 Kč/1l
857,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Inebrya BLONDesse Blond Miracle Shampoo 1000 ml
390,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sachajuan Thickening Shampoo 990 ml
1 377,78 Kč/1l
1 545,00 Kč
-181,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 364,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

RevitaLash Thickening Shampoo 250 ml
2 911,64 Kč/1l
727,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: THE-SMART-VALUE-SHOP

Sachajuan Clarifying Shampoo 250 ml
2 092,00 Kč/1l
620,13 Kč
-97,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
523,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico K-PAK Color Therapy Color-Protecting Shampoo 1000 ml
803,00 Kč/1l
803,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Olaplex No.4P Blonde Enhancer Toning Shampoo 250 ml je speciálně navržený šampon pro zesvětlené, blond, šedé a melírované vlasy. Kombinuje regenerační vlastnosti ikonické technologie Olaplex Bond Building s fialovými pigmenty, které neutralizují žluté a mosazné tóny, a dodávají vlasům chladný a zářivý vzhled. Tento šampon nejen tónuje, ale také posiluje a hydratuje vlasy, čímž je udržuje zdravé, pevné a lesklé.Vlastnosti:Neutralizuje nežádoucí žluté a teplé tóny ve vlasechObohacen o patentovanou složku bis-aminopropyl diglykol dimaleát, která posiluje disulfidové můstky ve vlasechIntenzivně hydratuje a zanechává vlasy hebké a pružnéDodává vlasům chladný, jasný a zářivý tónŠampon pro zesvětlené, blond, šedé a melírované vlasyKlíčové benefity:Obnovuje poškozené vlasy a chrání je před lámánímZvýrazňuje studené odstíny blond, šedé a stříbrné barvyUdržuje vlasy hydratované a zářivě leskléProfesionální výsledky dosažitelné domaPoužití:Naneste přiměřené množství šamponu na mokré vlasyJemně masírujte, aby se vytvořila bohatá pěna, a zaměřte se na oblasti s nežádoucími tónyNechte působit 1–3 minuty pro jemné tónování, nebo až 5 minut pro intenzivnější efektDůkladně opláchněte vlažnou vodouPro nejlepší výsledky pokračujte s Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner nebo jiným Olaplex produktem
Olaplex Bond Maintenance Blonde Enhancer Toning Shampoo No4P posiluje, zjemňuje a neutralizuje nežádoucí žluté tóny pro světlejší a poddajnější vlasy. Vysoce koncentrované složení bez sulfátů poskytuje individuální tónování. Čím déle kúru používáte, tím je výsledek světlejší. Vhodné pro všechny typy vlasů, ať už barvené, nebo přírodní. Šampon lze používat denně.
- posiluje, zjemňuje a neutralizuje žluté tóny pro světlejší a poddajnější vlasy - pro dlouhotrvající studenou blond nebo šedou barvu s fialovými pigmenty - vysoce koncentrované složení bez sulfátů umožňuje tónování na míru - čím déle budete kúru používat, tím světlejší bude výsledek - ideální pro barvené nebo přírodní vlasy - vhodné pro všechny typy vlasů a každodenní použití
OLAPLEX BLOND ENHANCER TONIZUJÍCÍ ŠAMPON NO4P 250 ML Adresa Naneste na mokré vlasy, masírujte, dokud se nevytvoří pěna, a dobře opláchněte. Pro dosažení optimálních výsledků nechte šampon několik minut působit, aby se barva zlepšila.
Olaplex No.4-P Blonde Toning Shamp.250ml Olaplex No.4-P Blonde Toning Shamp.250ml
Olaplex Bond Maintenance Blonde Enhancer Toning Shampoo No4P posiluje, zjemňuje a neutralizuje nežádoucí žluté tóny pro světlejší a poddajnější vlasy. Vysoce koncentrované složení bez sulfátů poskytuje individuální tónování. Čím déle kúru používáte, tím je výsledek světlejší. Vhodné pro všechny typy vlasů, ať už barvené, nebo přírodní. Šampon lze používat denně.
- posiluje, zjemňuje a neutralizuje žluté tóny pro světlejší a poddajnější vlasy - pro dlouhotrvající studenou blond nebo šedou barvu s fialovými pigmenty - vysoce koncentrované složení bez sulfátů umožňuje tónování na míru - čím déle budete kúru používat, tím světlejší bude výsledek - ideální pro barvené nebo přírodní vlasy - vhodné pro všechny typy vlasů a každodenní použití
OLAPLEX BLOND ENHANCER TONIZUJÍCÍ ŠAMPON NO4P 250 ML Adresa Naneste na mokré vlasy, masírujte, dokud se nevytvoří pěna, a dobře opláchněte. Pro dosažení optimálních výsledků nechte šampon několik minut působit, aby se barva zlepšila.
Olaplex No.4-P Blonde Toning Shamp.250ml Olaplex No.4-P Blonde Toning Shamp.250ml
- Model
- Olaplex
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Water (Aqua/Eau), Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerine, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Chloride, Acrylates Copolymer, Betaine, Phenoxyethanol, Fragrance (Parfum), Polyquaternium-7, Guar Hydropropyltrimonium Chloride, Ethylhexylglycerin, Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citric Acid, Sodium Benzoate, Acid Violet 43 (CI 60730)
- Výrobce
- Kód EAN
- 0850018802772850018802772
- Číslo produktu
- 45763
- Model
- Olaplex
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Water (Aqua/Eau), Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerine, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Chloride, Acrylates Copolymer, Betaine, Phenoxyethanol, Fragrance (Parfum), Polyquaternium-7, Guar Hydropropyltrimonium Chloride, Ethylhexylglycerin, Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citric Acid, Sodium Benzoate, Acid Violet 43 (CI 60730)
- Výrobce
- Kód EAN
- 0850018802772850018802772
- Číslo produktu
- 45763
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Olaplex Nº.5P Blonde Enhancer Toning Conditioner, Ženy, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Šedá, Bílá, Ochrana proti žloutnutí, Ochara barvy, Lesklý, Posilující, 250 ml
1 805,40 Kč/1l
494,00 Kč
-42,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Lámavé vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy
1 976,00 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhlazující a obnovující péče pro poškozené vlasy No.0 155 ml
319,78 Kč/1l
495,66 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Suché vlasy, Oprava, Posilující, Láhev
16 533,33 Kč/1l
496,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Profesionální kondicionér, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Zacuchané vlasy, Všechny barvy, Hydratační, Vyživující, Oprava, Lesklý, Posilující, 250 ml
1 828,00 Kč/1l
457,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy
13 131,72 Kč/1l
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Valentino Donna Born In Roma Edp Spray
28 309,90 Kč/1l
2 830,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
23 722,11 Kč/1l
2 134,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LOGNOW

Reisenthel Loopshopper L, Koš na nákup, Černá, Hnědá, Polyester, Jednobarevný, 15 l, 460 mm
3 640,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
2 242,80 Kč/1l
560,70 Kč
Prodejce: VISO

Lattafa Her Confession EDP 100 ml W
8 235,30 Kč/1l
823,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostředek na zjemnění vlasů, 100 ml, Unisex, Kudrnaté vlasy, Nepoddajné vlasy, Proti kudrnacení, Vyhlazující, Pumpovacíc lahvička
4 960,00 Kč/1l
496,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

K18 Professional Molecular Repair Hair Mask posilující maska pro velmi suché a poškozené vlasy 150 ml
16 249,67 Kč/1l
2 437,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Schnaeppchen-Schuppen

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Gucci Gucci Intense Oud EDP 90 ml UNISEX
26 888,89 Kč/1l
2 420,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.5 Leave-In Moisturize & Mend, Unisex, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Rozplétání vlasů, Hydratační, Ochana, Oprava, Změkčující, 100 ml
4 956,60 Kč/1l
495,66 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Apple MagSafe, Vnitřní, Bezdrátové nabíjení, Stříbrná, Bílá
756,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ploonk

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Olaplex No.4P Blonde Enhancer - Čisticí a oživující šampon pro světlé vlasy - 250ml
2 578,72 Kč/1l
644,68 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner, Unisex, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy, Hydratační, Hydratující, Vyživující, Oprava, Lesklý, Změkčující, Posilující, 250 ml
2 808,80 Kč/1l
702,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Olaplex No 4P Blonde Enhancer Tonizující šampon 1000ml
1 624,59 Kč/1l
1 624,59 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Hloubková intenzivní péče o vlasy N°.0 (Intensive Bond Building Hair Treatment) 155 ml
236,52 Kč/1l
366,60 Kč
Prodejce: esiteo

Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 1000 ml
1 341,00 Kč/1l
1 341,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l