4,7



Na základě 613 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Insight Rebalancing Rebalancing Shampoo čisticí šampon pro mastné vlasy 900 ml3 582,53 Kč/1kg
3 403,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml3 941,00 Kč/1l
985,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo šampon pro objem vlasů 947 ml2 450,74 Kč/1l
2 320,85 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml2 172,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
2 242,80 Kč/1l
560,70 Kč
Prodejce: VISO

Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Lámavé vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy
1 976,00 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.4P Blonde Enhancer Toning Shampoo 250 ml
1 972,00 Kč/1l
493,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Bond Maintenance Clarifying Shampoo No.4C hloubkově čistící šampon pro suché a poškozené vlasy 250 ml
12 083,80 Kč/1kg
604,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex No 4P Blonde Enhancer Tonizující šampon 1000ml
1 624,59 Kč/1l
1 624,59 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
2 242,80 Kč/1l
560,70 Kč
Prodejce: VISO

Fanola No Yellow, 350 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá
851,43 Kč/1l
298,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex N°.4FINE Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Všechny barvy
1 592,00 Kč/1l
398,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Šampon pro péči o vlasy All Soft Shampoo
1 930,72 Kč/1l
965,36 Kč
Prodejce: somnia24

L'Oréal Professionnel Serie Expert Silver Shampoo 1500 ml
472,77 Kč/1l
986,62 Kč
-277,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
709,16 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

K18 - Biomimetic Hairscience Peptide Prep Detox Shampoo 250ml
1 270,18 Kč/1kg
1 270,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Maria Nila Sheer Silver Szampon do włosów blond i rozjaśnianych, 100ml
3 536,70 Kč/1l
353,67 Kč
Prodejce: MANADA

Olaplex No.3 Hair Perfector 2x100ml + No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml
3 279,90 Kč/1l
2 295,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Milk_shake Silver Shine, 300 ml, Šampon, Unisex, Blonďaté vlasy, Barevné vlasy, Blonďatá, Lesklý, Změkčující, Bělicí
927,53 Kč/1l
309,00 Kč
-30,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
278,26 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Echosline Balance Shampoo čisticí šampon proti lupům 300 ml
461,73 Kč/1l
174,30 Kč
-35,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
138,52 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Olaplex No.4-P Blonde Enhancer Tonizující šampon 250 ml
Posilující šampon proti žloutnutí vlasů
Olaplex No. 4-P Blonde Enhancer Toning Shampoo posiluje, zjemňuje a neutralizuje nežádoucí žluté tóny pro světlejší a poddajnější vlasy. Vysoce koncentrované složení bez sulfátů umožňuje tónování na míru - čím déle kúru používáte, tím světlejší je výsledek. Všechny produkty OLAPLEX obsahují patentovanou technologii, která posiluje křehké vazby v každém kroku procedury, aby byly vlasy co nejzdravější. Vhodné pro každodenní použití.
Návod k použití:
- Aplikujte na mokré vlasy. Zcela napěňte a nechte působit 1-3 minuty. Opláchněte. Pro intenzivnější barvu nechte vlasy působit až 5 minut.
- Následně použijte N°5 BOND MAINTENANCE CONDITIONER pro každodenní hydratační péči nebo N°8 BOND INTENSE MOISTURE MASK pro další hydratační péči.
- TIP: Před mytím použijte šampon N°4 BOND MAINTENANCE SHAMPOO, abyste odstranili nánosy produktu.
O přípravku Olaplex:
"Často zapomínáme, že vlivy prostředí, jako jsou UV záření, chlor a mořská voda, stejně jako horké fény a žehličky, poškozují naše vlasy, vysušují je a vedou k jejich lámání."
a vedou tak k lámání vlasů," říká Matthias Herzberg, lektor společnosti Olaplex. Proto je tak důležitá pravidelná péče s účinnou látkou Olaplex, a to i mezi návštěvami kadeřníka doma.
Olaplex změnil svět vlasů a vytváří zcela nový zážitek z barvení vlasů, který vlasy ozdravuje, místo aby je poškozoval a namáhal. Vlasy jsou posíleny a lehkost čerstvě nabarvených vlasů je zintenzivněna a prodloužena. Vlasoví profesionálové, jako jsou Tracy Cunningham a Guy Tang, jsou již fanoušky přípravku Olaplex a používají jej u svých klientů z řad celebrit, jako jsou Kim Kardashian a Jennifer Lopez.
VODA, C14-16 OLEFIN SULFONÁT SODNÝ, KOKAMIDOPROPYLBETAIN, GLYCERIN, KOKAMFOACETÁT SODNÝ, CHLORID SODNÝ, AKRYLÁTOVÝ KOPOLYMER, BETAIN, FENOXYETHANOL, VŮNĚ (PARFÉM), POLYQUATERNIUM-7, ACID VIOLET 43, BISAMINOPROPYL DIGLYKOL DIMALEÁT, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORID, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LIMONEN, KYSELINA CITRONOVÁ
Tónovací šampon No. 4 Blonde Enhancing zjemňuje a neutralizuje nežádoucí žluté tóny pro zářivější a lépe upravitelné vlasy. Bezsulfátové, vysoce koncentrované složení umožňuje přizpůsobitelné tónování - čím déle necháte šampon působit, tím víc budou vlasy jasnější.
OlaplexBlonde Enhancer No.4P | Neutralizační šampon pro blond vlasy 250ml
Olaplex Blonde Enhancer No.4P je neutralizační šampon pro blond vlasy. Olaplex Blonde Enhancer No.4P je neutralizační šampon pro péči o blond, odbarvené, hnědé a přirozeně šedivé vlasy. Jeho mimořádně šetrné složení umožňuje péči o všechny typy vlasů, barvené i nebarvené. Dodává vlasům 3x větší lesk. Díky patentované technologii OLAPLEX® tento fialový šampon dokonale posiluje, zjemňuje a tónuje vlasové prameny. Vlasy jsou díky němu poddajné a nežádoucí žluté a měděné tóny jsou rychle neutralizovány. Síla přípravku spočívá ve vysoce koncentrovaném pigmentu, který umožňuje postupné tónování - čím déle se používá, tím silnější je výsledek. Molekula Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate obsažená v přípravku je jednoduchá molekula bez silikonu a oleje, která je určena k vázání narušených disulfidových vazeb hluboko ve struktuře vlasu. Tím se výrazně zlepšuje stav vlasů.Vyzkoušejte účinky šamponu Olaplex Blonde Enhancer No.4P:- posiluje prameny - regeneruje - hydratuje - vyživuje barvu barvených vlasů - rozjasňuje - neutralizuje žluté a měděné tóny - čistíObjem:250 ml
- Aplikujte na mokré vlasy.
- Jemně vmasírujte a nechte působit 1-3 minuty.
- Opláchněte.
- Pro silnější účinek nechte působit přibližně 5 minut.
- TIP: Před použitím šamponu 4P použijte šampon č. 4 Bond Maintenance™.
Blonde Enhancer Opravuje, hydratuje a obnovuje zářivost všech blond, zesvětlených a šedivých vlasů.
Unbreakable Blondes Vysoce koncentrovaný fialový šampon, který čistí, tónuje a obnovuje vlasy a hydratuje je od kořínků ke konečkům.
Bez sulfátů Složení bez sulfátů neutralizuje žlutost a zvyšuje zářivost blond, zesvětlených a šedivých vlasů po jednom použití.
The Original Bond Builder Patentovaný systém pro znatelnou opravu extrémního poškození: Přeměňte suché, lámavé vlasy v lesklejší a odolnější.
ŠAMPONUJÍCÍ TONIFIKAČNÍ LÁTKA NA BLONDÝNY™ OLAPLEX® N°4P čistí, oživuje a ošetřuje a zároveň hydratuje vlasy od kořínků ke konečkům. Tento koncentrovaný šampon vytváří bohatou pěnu, která neutralizuje měděné melíry a zintenzivňuje lesk již po jednom použití. Vhodný pro všechny - přírodní nebo stylistou vytvořené - blond, zesvětlené a šedivé vlasy, od kořínků ke konečkům nebo jako balayage: tento nevysušující přípravek lze zařadit do jakékoli péče o vlasy, podle toho, co vaše nejkrásnější blondýnka Olaplex ještě potřebuje.
Tónovací šampon Olaplex Blonde Enhancer č. 4
Na stránkách OLAPLEX No.4P Blonde Enhancer Tonizující stříbrný šampon (250 ml) je vysoce koncentrovaný fialový šampon pro čištění, posílení a obnovu vlasů. Šampon má také hydratační účinek na vlasy.
Složení bez sulfátů bylo speciálně vyvinuto pro neutralizaci měděných skvrn a zvýraznění zářivé barvy vlasů. Stříbrný šampon vykazuje své výsledky již po jednom použití a je ideální pro blond, barvené i šedivé vlasy.
Vlastnosti: pro všechny typy vlasů, bez krutosti, bez lepku, bez ořechů, bez parabenů, s vyváženým pH, bez fosfátů, , bez sulfátů, veganský
OLAPLEX N°4P Blonde Enhancer Tonizující šampon 250 ml
Šampon nejen neutralizuje nežádoucí žluté odstíny, ale také zjemňuje vlasy a usnadňuje jejich úpravu.
Vysoce koncentrované složení bez sulfátů umožňuje individuální tónování.
Čím déle přípravek používáte, tím je výsledek zářivější.
Tónovací šampon Blonde Enhancer je vhodný pro každodenní použití.
Tento šampon je ideální pro světlé až středně světlé vlasy, melír a šedivé vlasy. Šampon Olaplex No.4P obsahuje fialové pigmenty, které neutralizují žluté a oranžové podtóny ve vlasech.
BarbersOutlet.com
Náš čisticí a oživující šampon pro světlé vlasy Olaplex No.4P Blonde Enhancer je speciálně navržen pro posílení blond vlasů. S unikátními technologiemi, které obnovují strukturu vlasů, tento šampon nejen čistí vlasy od nečistot, ale také zvyšuje jejich lesk a hydrataci. S 250ml objemem, tento produkt je ideální volbou pro zachování zdravých a svěžích světlých vlasů každý den.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Olaplex z kolekce byly vytvořeny pro blond vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.
Olaplex Bond Maintenance Blonde Enhancer Toning Shampoo No4P posiluje, zjemňuje a neutralizuje nežádoucí žluté tóny pro světlejší a poddajnější vlasy. Vysoce koncentrované složení bez sulfátů poskytuje individuální tónování. Čím déle kúru používáte, tím je výsledek světlejší. Vhodné pro všechny typy vlasů, ať už barvené, nebo přírodní. Šampon lze používat denně.
Zboží nebylo použito a je v původním obalu.
Nº4P BLONDE ENHANCER tónovací šampon 250 ml
Olaplex No.4P Blonde Enhancer Tonizující šampon 250ml
Olaplex Blonde Enhancer Toning Shampoo No. 4 ITALY karton @ 1 ks x 250ml
- Hmotnost
- 0.27 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Voda, Laurethsulfát sodný, Cocoamidopropyl Betaine, Glycerin, Cocamid DEA, PEG-200 hydrogenovaný glyceryl palmát, PEG-7 glyceryl cocoát, polyquaternium-10, PEG-6 Caprylic/Capric glycerides, Vitis vinifera seed oil, Prunus amygdalus dulcis oil, Argania spinosa oil, Hippophae rhamnoides oil, Rosmarinus officinalis leaf oil, Biotin, Pyridoxin hydrochloride, Panthenol, Propylène glycol, PEG/PPG-20/6 dimethicone, 4-terpineol.
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8500188022390850018802239
- Číslo produktu
- 40297641
- Hmotnost
- 0.27 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Voda, Laurethsulfát sodný, Cocoamidopropyl Betaine, Glycerin, Cocamid DEA, PEG-200 hydrogenovaný glyceryl palmát, PEG-7 glyceryl cocoát, polyquaternium-10, PEG-6 Caprylic/Capric glycerides, Vitis vinifera seed oil, Prunus amygdalus dulcis oil, Argania spinosa oil, Hippophae rhamnoides oil, Rosmarinus officinalis leaf oil, Biotin, Pyridoxin hydrochloride, Panthenol, Propylène glycol, PEG/PPG-20/6 dimethicone, 4-terpineol.
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8500188022390850018802239
- Číslo produktu
- 40297641
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhlazující a obnovující péče pro poškozené vlasy No.0 155 ml
319,78 Kč/1l
495,66 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olaplex Nº.5P Blonde Enhancer Toning Conditioner, Ženy, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Šedá, Bílá, Ochrana proti žloutnutí, Ochara barvy, Lesklý, Posilující, 250 ml
1 805,40 Kč/1l
494,00 Kč
-42,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hloubková intenzivní péče o vlasy N°.0 (Intensive Bond Building Hair Treatment) 155 ml
236,52 Kč/1l
366,60 Kč
Prodejce: esiteo

Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Profesionální kondicionér, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Zacuchané vlasy, Všechny barvy, Hydratační, Vyživující, Oprava, Lesklý, Posilující, 250 ml
1 828,00 Kč/1l
457,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
2 242,80 Kč/1l
560,70 Kč
Prodejce: VISO

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Lámavé vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy
1 976,00 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner, Unisex, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy, Hydratační, Hydratující, Vyživující, Oprava, Lesklý, Změkčující, Posilující, 250 ml
2 808,80 Kč/1l
702,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostředek na zjemnění vlasů, 100 ml, Unisex, Kudrnaté vlasy, Nepoddajné vlasy, Proti kudrnacení, Vyhlazující, Pumpovacíc lahvička
4 960,00 Kč/1l
496,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Bond Smoother krém na vlasy No. 6 pro ženy 100 - Olaplex
7 858,60 Kč/1l
785,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Suché vlasy, Oprava, Posilující, Láhev
16 533,33 Kč/1l
496,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex No 5P Blonde Enhancer Tonizační kondicionér 1000ml
1 439,10 Kč/1l
1 439,10 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex Č.9 Vlasové Sérum s Ochrannou Vazbou, 90 ml
9 504,00 Kč/1l
855,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Fleau Beauty kulma – PRO edice – Multistyler – Vysoušeč vlasů – Kulmofén – Stylingový kartáč – Fénový kartáč – 6 v 1 set – Bílá
2 150,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fleaugoods

Redken Acidic Bonding Concentrate Leave-in Treatment bezoplachová péče pro posílení vlasů 150 ml
3 874,29 Kč/1kg
678,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy
980,77 Kč/1l
294,23 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Fisher-Price FXC66, Vydra - hračka, 0 rok/roky, Interaktivní, Zvuky, AA, Baterie
1 056,99 Kč
Prodejce: Easytoys

Závěsné kulové svítidlo Kynast Solar LED, průměr 20 cm, teplá bílá, 1 ks
363,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Olaplex No 4P Blonde Enhancer Tonizující šampon 1000ml
1 624,59 Kč/1l
1 624,59 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex Bond Maintenance Clarifying Shampoo No.4C hloubkově čistící šampon pro suché a poškozené vlasy 250 ml
12 083,80 Kč/1kg
604,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
23 722,11 Kč/1l
2 134,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LOGNOW

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
1 372,28 Kč
-408,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
963,50 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
85% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
85%8% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
8%3% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
3%1% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
1%3% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
3%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá péče o barvené vlasy
Už po prvním použití jsem si všimla, že se vlasy na dotek cítí znatelně měkčí a hebčí, méně suché. Zejména konečky, které jinak rychle lámou, vypadají po několika týdnech pravidelného používání pevnější a lépe se rozčesávají. U barvených a/nebo odbarvených vlasů je rozdíl nejvýraznější – přesně pro to je tento produkt určen. Skutečnost, že je veganský, bez silikonů a bez sulfátů, je další plus – pro ty, kteří dbají na čisté složení,
Ohodnoceno dne 13. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé výsledky již po několika aplikacích
Olaplex č. 3 používám jako masku na vlasy 2-3krát týdně a účinek je opravdu viditelný. Mé vlasy jsou mnohem zdravější, hladší a silnější - téměř jako po keratinové kúře. Je to již moje třetí objednávka, protože jsem s výsledky velmi spokojená. Tentokrát si objednám dvě. Zjistila jsem také, že cena v Kauflandu je zde nejlepší. Výrobek mohu rozhodně doporučit.
Ohodnoceno dne 12. srpna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vynikající produkt
Měli spoustu pochybností o produktu, ale pravdou je, že jsem byl bez řečí, když jsem viděl výsledky dosažené při aplikaci na mé vlasy. Změna byla neuvěřitelná, vlasy byly super jemné od prvního okamžiku, kdy jsem ho začala používat. Mé vlasy se otočily o 180 stupňů. Prodejce poslal objednávku velmi rychle do Německa. řekl, že to bude trvat více či méně 10 dní a trvá 3 dny, než mi dorazí po platbě je účinná. Budu kupovat znovu. Doporučuji je.
Ohodnoceno dne 22. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrá léčba vlasů, také pro kudrnaté a kudrnaté vlasy
S výrobkem jsem velmi spokojená. Používám ho pro své velmi kudrnaté až vlnité vlasy. Kondicionér dodává mým vlasům hodně hydratace. Nechávám ho ve vlasech 60 minut po umytí šamponem. Vlasy zakryji sprchovou čepicí a omotám ručníkem. Tím se vytvoří teplé prostředí, ve kterém může vlasová kúra ještě lépe působit. Olaplex používám každé 2 týdny.
Ohodnoceno dne 29. srpna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt
Dodávka byla rychlá. Výrobek je vhodný zejména pro extrémně suché vlasy. Moje slámově suché vlasy byly již po prvním ošetření velmi jemné a dobře hydratované. Prosím neaplikujte na pokožku hlavy, ale pouze na mokré a umyté vlasy a po 10 minutách opláchněte, jak je doporučeno . Jsem velmi spokojená a nadšená.
Ohodnoceno dne 20. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Používám ho už roky
Tento produkt používám na doporučení své dcery už určitě 10 let. Je to to nejlepší, co existuje, a ani ho nevyplachuji. Množství je proměnlivé, ale stačí velikost lískového oříšku. Je to sice poměrně drahé, ale Kaufland má momentálně nejlepší nabídku.
Ohodnoceno dne 4. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi zajímavý produkt
Tento produkt kupuji již podruhé a nejlepší cenu jsem našla na internetu při nákupu přes Kaufland Online Marketplace.dodání bylo velmi rychlé a samotná objednávka se dá udělat velmi snadno. Takže jen doporučuji
Ohodnoceno dne 14. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Slámovité vlasy
Po několikanásobném barvení vlasů jsem měla vlasy jako sláma. Vyzkoušela jsem několik věcí a na internetu jsem narazila na Olaplex. Už po první aplikaci se mi vlasy zdály lepší. Jsem opravdu nadšená a hned jsem si objednala šampon a kondicionér.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l