Olaplex No.4 Fine Bond Maintenance Shampoo 1000 ml

1 272,00 Kč

1 272,00 Kč / 1l

Doprava zdarma

Doprava k vám domů

čt 1. října

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
30 378,60 Kč/1kg
1 518,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 254,00 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 613
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml
Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml
2 172,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo 250 ml
Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo 250 ml
2 132,00 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
533,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Lámavé vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy
Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Lámavé vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy
1 976,00 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 37
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
2 242,80 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 24
560,70 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Olaplex N°.4FINE Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Všechny barvy
Olaplex N°.4FINE Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Všechny barvy
1 592,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
398,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Hloubkově čisticí šampon No.4C (Bond Maintenance Clarifying Shampoo), 250 ml
Hloubkově čisticí šampon No.4C (Bond Maintenance Clarifying Shampoo), 250 ml
12 109,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
605,48 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro Olaplex No 4P Blonde Enhancer Tonizující šampon 1000ml
Olaplex No 4P Blonde Enhancer Tonizující šampon 1000ml
1 628,06 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
1 628,06 Kč
3% od 2 ks
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro Pantene Pro-V šampon Miracles Molecular Bond Repair 250ml
Pantene Pro-V šampon Miracles Molecular Bond Repair 250ml
722,48 Kč/1l
180,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Olaplex No.3 Hair Perfector 2x100ml + No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml
Olaplex No.3 Hair Perfector 2x100ml + No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml
3 279,90 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 34
2 295,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro Šampon Schwarzkopf Gliss Hair Repair (370 ml)
Šampon Schwarzkopf Gliss Hair Repair (370 ml)
258,59 Kč/1l
95,68 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 1000 ml
Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 1000 ml
1 453,11 Kč/1l
1 453,11 Kč
3% od 2 ks
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro Lakme Teknia Argan Oil Shampoo 1000 ml
Lakme Teknia Argan Oil Shampoo 1000 ml
575,00 Kč/1l
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
575,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup
Obrázek produktu pro Tresan Volume Shampoo 300 ml
Tresan Volume Shampoo 300 ml
510,07 Kč/1l
153,02 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
Obrázek produktu pro Pantene Miracles Volume Šampon na vlasy 250 ml
Pantene Miracles Volume Šampon na vlasy 250 ml
2 021,60 Kč/1l
101,08 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Šampon pro poškozené vlasy Caviar (Restructuring Bond Repair Shampoo), 976 ml
Šampon pro poškozené vlasy Caviar (Restructuring Bond Repair Shampoo), 976 ml
1 837,90 Kč/1l
1 793,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Joico JoiFull Volumizing Shampoo 1000 ml
Joico JoiFull Volumizing Shampoo 1000 ml
857,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
857,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Sachajuan Thickening Shampoo 990 ml
Sachajuan Thickening Shampoo 990 ml
1 377,78 Kč/1l
1 545,00 Kč
-181,00 Kč
1 364,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Joico JoiFull Volumizing Shampoo 300 ml
Joico JoiFull Volumizing Shampoo 300 ml
1 020,00 Kč/1l
306,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Olaplex No.4 Fine Bond Maintenance Shampoo 1000 ml je profesionální šampon pro jemné vlasy, který kombinuje technologii obnovy vazeb (bond‑repairing) s lehkou texturou šetrnou k jemným vlasům. Je navržen tak, aby obnovil vnitřní strukturu vlasů, posílil je a zároveň chránil vůči poničení, aniž by vlasy zatížil. Vlastnosti Technologie Olaplex bond‑repairing pro regeneraci vlasových vazebLehké složení přizpůsobené jemným a zplihlým vlasůmLehká textura pro jemné vlasyZlepšuje rozčesatelnost a vláčnost vlasůVhodný pro každodenní použitíKlíčové benefity Posiluje vlasy zevnitř a lámavostObnovuje strukturu vlasů bez přetíženíZanechává vlasy jemné, čisté a plné objemuPodporuje zdravější vzhled i u jemných pramenůUsnadňuje styling a zlepšuje texturuPoužití Naneste na mokré vlasy malé množství šamponuJemně vmasírujte do pokožky hlavy a délekNechte působit 1–2 minutyDůkladně opláchněteV případě potřeby zopakujtePro maximální efekt používejte spolu s Olaplex No.5 Fine Conditioner

Šampon Olaplex Olaplex Stap No.4 Fine Bond Maintenance Shampoo 1000ml nyní AKCE v Beauty Plaza.

Šampon - tekutý (klasický), pro jemné, poškozené a suché vlasy, hydratuje, regeneruje, pro větší objem a lesk, objem 1000 ml, a profesionální, bez parabenů, sulfátů a lepku - 1 399 Kč/1 l
Model
Olaplex
Hmotnost
1125 g
Objem
1000 ml
Složení
AQUA/WATER/EAU, SODIUM COCOYL ALANINATE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, COCO-GLUCOSIDE, LAURYL GLUCOSIDE, PROPANEDIOL, COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE, GLYCERIN, ACRYLATES COPOLYMER, POLYQUATERNIUM-80, BIS-AMINOPROPYL DIGLYCOL DIMALEATE, PHENOXYETHANOL, SODIUM CHLORIDE, PARFUM/FRAGRANCE, COCONUT ACID, COCAMIDE MIPA, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, POLYGLYCERYL-4 CAPRATE, POLYGLYCERYL-6 CAPRYLATE, POLYIMIDE-1, CHLORPHENESIN, PANTHENOL, XANTHAN GUM, POLYQUATERNIUM-7, CETRIMONIUM CHLORIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN EXTRACT, HYDROLYZED QUINOA, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, SARCOSINE, PISUM SATIVUM (PEA) SEED EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL, SCLEROTIUM GUM, 1,2-HEXANEDIOL, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, TOCOPHEROL, SODIUM HYDROXIDE, ALGIN, SODIUM HYALURONATE, SODIUM BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, POTASSIUM SORBATE, CAESALPINIA SPINOSA FRUIT EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SPROUT EXTRACT, CITRIC ACID, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, CITRAL, YELLOW 5 (CI 19140), YELLOW 6 (CI 15985).
Výrobce
Kód EAN
0850056933551
850056933551
Číslo produktu
59368

Model
Olaplex
Hmotnost
1125 g
Objem
1000 ml
Složení
AQUA/WATER/EAU, SODIUM COCOYL ALANINATE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, COCO-GLUCOSIDE, LAURYL GLUCOSIDE, PROPANEDIOL, COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE, GLYCERIN, ACRYLATES COPOLYMER, POLYQUATERNIUM-80, BIS-AMINOPROPYL DIGLYCOL DIMALEATE, PHENOXYETHANOL, SODIUM CHLORIDE, PARFUM/FRAGRANCE, COCONUT ACID, COCAMIDE MIPA, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, POLYGLYCERYL-4 CAPRATE, POLYGLYCERYL-6 CAPRYLATE, POLYIMIDE-1, CHLORPHENESIN, PANTHENOL, XANTHAN GUM, POLYQUATERNIUM-7, CETRIMONIUM CHLORIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN EXTRACT, HYDROLYZED QUINOA, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, SARCOSINE, PISUM SATIVUM (PEA) SEED EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL, SCLEROTIUM GUM, 1,2-HEXANEDIOL, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, TOCOPHEROL, SODIUM HYDROXIDE, ALGIN, SODIUM HYALURONATE, SODIUM BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, POTASSIUM SORBATE, CAESALPINIA SPINOSA FRUIT EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SPROUT EXTRACT, CITRIC ACID, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, CITRAL, YELLOW 5 (CI 19140), YELLOW 6 (CI 15985).
Výrobce
Kód EAN
0850056933551
850056933551
Číslo produktu
59368
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner For Fine Hair 1000 ml
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner For Fine Hair 1000 ml
1 287,00 Kč/1l
1 287,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
1 255,00 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 613
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum
Obrázek produktu pro Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 254,00 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 613
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Olaplex No.4D Suchy szampon do włosów, 178g
Olaplex No.4D Suchy szampon do włosów, 178g
1 824 650,05 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 613
497,00 Kč
-132,07 Kč
364,93 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Suché vlasy, Oprava, Posilující, Láhev
Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Suché vlasy, Oprava, Posilující, Láhev
16 533,33 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 27
496,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Olaplex No.7 Bonding Oil 60 ml
Olaplex No.7 Bonding Oil 60 ml
13 950,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
837,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 613
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Olaplex Maske Olaplex Rich Hydration Mask 200ml
Olaplex Maske Olaplex Rich Hydration Mask 200ml
4 005,55 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
801,11 Kč
4% od 2 ks
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro Olaplex N°.5FINE Bond Maintenance, Unisex, Profesionální kondicionér, Jemné vlasy, Všechny barvy, Rozplétání vlasů, Hydratační, Vyživující, Oprava, Vyhlazující, Posilující, 250 ml
Olaplex N°.5FINE Bond Maintenance, Unisex, Profesionální kondicionér, Jemné vlasy, Všechny barvy, Rozplétání vlasů, Hydratační, Vyživující, Oprava, Vyhlazující, Posilující, 250 ml
1 648,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
412,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Olaplex 4-in-1 Moisture Mask 370 ml
Olaplex 4-in-1 Moisture Mask 370 ml
2 778,38 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 096,00 Kč
-68,00 Kč
1 028,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Olaplex Nº.5 Leave-In Moisturize & Mend, Unisex, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Rozplétání vlasů, Hydratační, Ochana, Oprava, Změkčující, 100 ml
Olaplex Nº.5 Leave-In Moisturize & Mend, Unisex, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Rozplétání vlasů, Hydratační, Ochana, Oprava, Změkčující, 100 ml
4 956,60 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 16
495,66 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Lámavé vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy
Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Lámavé vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy
1 976,00 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 37
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Olaplex No 5P Blonde Enhancer Tonizační kondicionér 1000ml
Olaplex No 5P Blonde Enhancer Tonizační kondicionér 1000ml
1 439,10 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
1 439,10 Kč
3% od 2 ks
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Profesionální kondicionér, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Zacuchané vlasy, Všechny barvy, Hydratační, Vyživující, Oprava, Lesklý, Posilující, 250 ml
Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Profesionální kondicionér, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Zacuchané vlasy, Všechny barvy, Hydratační, Vyživující, Oprava, Lesklý, Posilující, 250 ml
1 828,00 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 34
457,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostředek na zjemnění vlasů, 100 ml, Unisex, Kudrnaté vlasy, Nepoddajné vlasy, Proti kudrnacení, Vyhlazující, Pumpovacíc lahvička
Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostředek na zjemnění vlasů, 100 ml, Unisex, Kudrnaté vlasy, Nepoddajné vlasy, Proti kudrnacení, Vyhlazující, Pumpovacíc lahvička
4 960,00 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 27
496,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhlazující a obnovující péče pro poškozené vlasy No.0 155 ml
Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhlazující a obnovující péče pro poškozené vlasy No.0 155 ml
319,78 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 613
495,66 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Olaplex Salon Intro Kit sada pro velmi poškozené vlasy 3 x 525 ml
Olaplex Salon Intro Kit sada pro velmi poškozené vlasy 3 x 525 ml
1 742,17 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 613
6 141,16 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro K18 Professional Molecular Repair Hair Mask posilující maska pro velmi suché a poškozené vlasy 150 ml
K18 Professional Molecular Repair Hair Mask posilující maska pro velmi suché a poškozené vlasy 150 ml
16 249,67 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 62
2 437,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostředek na zjemnění vlasů, 100 ml, Unisex, Kudrnaté vlasy, Zacuchané vlasy, Proti kudrnacení, Vyhlazující, Pumpovacíc lahvička
Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostředek na zjemnění vlasů, 100 ml, Unisex, Kudrnaté vlasy, Zacuchané vlasy, Proti kudrnacení, Vyhlazující, Pumpovacíc lahvička
6 506,20 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
650,62 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Olaplex N°.4FINE Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Všechny barvy
Olaplex N°.4FINE Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Všechny barvy
1 592,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
398,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
2 242,80 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 24
560,70 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 140
364,21 Kč
Prodejce: Multimedia-Dreams
Obrázek produktu pro Dr. Althea 147 Barrier Cream 50 ml
Dr. Althea 147 Barrier Cream 50 ml
9 180,00 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 53
459,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics
Obrázek produktu pro Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 1000 ml
Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 1000 ml
1 341,00 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 613
1 341,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Davines Energizing Shampoo, 250 ml, Šampon, Ženy, Řídké vlasy, Hydratující, Lesklý, Láhev
Davines Energizing Shampoo, 250 ml, Šampon, Ženy, Řídké vlasy, Hydratující, Lesklý, Láhev
3 902,24 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
975,56 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Olaplex Broad Spectrum Chelating Treatment hloubkové chelatační ošetření 370 ml
Olaplex Broad Spectrum Chelating Treatment hloubkové chelatační ošetření 370 ml
3 142,97 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 162,90 Kč
3% od 2 ks
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro Posilující šampon pro navrácení pevnosti vlasů Acidic Bonding Concentrate (Shampoo), 300 ml
Posilující šampon pro navrácení pevnosti vlasů Acidic Bonding Concentrate (Shampoo), 300 ml
2 345,63 Kč/1kg
703,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 150
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml
Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l
Obrázek produktu pro RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy
RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml
Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný
Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l
Obrázek produktu pro Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení
Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l
Obrázek produktu pro Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA
Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml
Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg
Obrázek produktu pro RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l
Obrázek produktu pro Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l
Obrázek produktu pro L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l
Obrázek produktu pro L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml
L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l
Obrázek produktu pro Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,69 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: PerfumTraders
1 342,76 Kč/1l
Obrázek produktu pro Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření
Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml
Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l
Obrázek produktu pro Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml
Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l
Obrázek produktu pro Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml
Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l
Obrázek produktu pro Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml
Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l