5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretan(30x75g tyčinek)723,96 Kč/1kg
1 809,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Mars 481854 Čokoládová tyčinka Twix 32 kusů x 50 g1 151,67 Kč/1kg
1 842,68 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g441,35 Kč/1kg
101,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Čokoládová tyčinka Sekacz Vaflová tyčinka s náplní Advocaat (38x32g) Wisla788,40 Kč/1kg
958,69 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Šokový gel Prince Polo (28 x 17,5 g)
968,38 Kč/1kg
532,61 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Čokoládová tyčinka Prince Polo XXL kokosová (28x50g)
568,59 Kč/1kg
796,02 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Čokoládová tyčinka Prince Polo XXL s příchutí mléčné čokolády (28x 50g)
3 618,27 Kč/1kg
796,02 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Čokoládová tyčinka Prince Polo XXL Lískový oříšek - Orzechowe (28x50g)
3 579,91 Kč/1kg
787,58 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Grzeski Polské vaflové tyčinky s čokoládou (36x36g)
498,76 Kč/1kg
646,39 Kč
Prodejce: Katomix

Čokoládová tyčinka Côte d'Or BonBonBloc s lískovými oříšky, 200 g
1 543,25 Kč/1kg
308,65 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Manner Sticks Original 30 x 30 g
9 225,78 Kč/1kg
830,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tyčinka - Kokosová čokoláda 40g
1 515,50 Kč/1kg
60,62 Kč
Prodejce: taleoo

nucao, čokoládová tyčinka, příchuť krémové jahody,kvalita, 33 g
1 572,12 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Čokoládová tyčinka Grzeski Mega Polská oplatková tyčinka s čokoládou (32x48g)
5 046,73 Kč/1kg
1 110,28 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Lindt 947296 Lindt CLASSIC Pralinen 200,0 g
2 100,25 Kč/1kg
420,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinder křupavé oplatky s kakaovou a oříškovou náplní 34 G
1 000,00 Kč/1kg
34,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Čokoláda Wawel CocoAch! s třešňovou náplní 86 g
563,44 Kč/1kg
50,71 Kč
Prodejce: Katomix

Čokoládová tyčinka - Váfer s pralinkovou náplní, 40g | VIVANI
908,75 Kč/1kg
36,35 Kč
Prodejce: taleoo

Tyčinka Reese's Nutrageous (18 x 47 g)
1 054,95 Kč/1kg
1 065,50 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Croissant s čokoládovou náplní Milka 50 g
785,00 Kč/1kg
49,33 Kč
-20%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
39,25 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Čokoládová tyčinka Prince Polo XXL Classic (28x50g)
Prince Polo XXL Classic 50 g
Jedná se o polskou čokoládovou vafli, která je známá po celém světě a vyrábí se podle tradiční, osvědčené a po staletí nezměněné receptury, která svou chutí ohromí i mladší generace gurmánů. Prince Polo je jemná vafle s kakaovou náplní, pokrytá sametovou čokoládou, která se rozplývá v ústech a zlepšuje náladu.
Průměrné nutriční hodnoty na 100 g Energie: 2 215,00 kJ Energie: 530,00 kcal Tuky: 30,00 g – z toho nasycené mastné kyseliny: 17,00 g Sacharidy: 57,50 g – z toho cukry: 39,00 g Bílkoviny: 5,40 g Sůl: 0,28 g
Složení
Cukr, pšeničná mouka, palmový olej, kakaová hmota, sušená syrovátka (z mléka), kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (1,3 %), mléčný tuk, bramborový škrob, řepkový olej, emulgátory (sójový lecitin, E476), povznášecí látky (uhličitany sodné, uhličitany amonné), aroma, sůlAlergeny
Obsahuje: mléko (laktóza), sóju, pšenici obsahující lepek. Může obsahovat vejce, arašídy, ořechy a sezam.Informace o skladování
Skladujte v suchu, chraňte před světlem a při pokojové teplotě.Země původu
PolskoUpozornění
Za výše uvedené informace neneseme žádnou odpovědnost. V jednotlivých případech prosím zkontrolujte informace na obalu daného produktu, pouze ty jsou závazné. Za výše uvedené informace neneseme žádnou odpovědnost. V jednotlivých případech prosím zkontrolujte informace na obalu daného produktu, pouze ty jsou závazné. Za výše uvedené informace neneseme žádnou odpovědnost. V jednotlivých případech prosím zkontrolujte údaje na obalu příslušného produktu, pouze ty jsou závazné. Design produktu se může lišit od obrázku.
- Seznam přísad
- Cukr, pšeničná mouka, palmový olej, kakaová hmota, sušená syrovátka (z mléka), kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (1,3 %), mléčný tuk, bramborový škrob, řepkový olej, emulgátory (sójový lecitin, E476), povznášecí látky (uhličitany sodné, uhličitany amonné), aromata, sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Průměrné nutriční hodnoty na 100 g Energie: 2 215,00 kJ Energie: 530,00 kcal Tuk: 30,00 g -z toho nasycené mastné kyseliny: 17,00 g Sacharidy: 57,50 g -z toho cukry: 39,00 g Bílkoviny: 5,40 g Sůl: 0,28 g
- Hmotnost
- 1400 g
- Potravinářský podnik
- Olza
- Prodejní název
- Čokoládová tyčinka
- Výrobce
- Olza
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 7622210309808
- Seznam přísad
- Cukr, pšeničná mouka, palmový olej, kakaová hmota, sušená syrovátka (z mléka), kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (1,3 %), mléčný tuk, bramborový škrob, řepkový olej, emulgátory (sójový lecitin, E476), povznášecí látky (uhličitany sodné, uhličitany amonné), aromata, sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Průměrné nutriční hodnoty na 100 g Energie: 2 215,00 kJ Energie: 530,00 kcal Tuk: 30,00 g -z toho nasycené mastné kyseliny: 17,00 g Sacharidy: 57,50 g -z toho cukry: 39,00 g Bílkoviny: 5,40 g Sůl: 0,28 g
- Hmotnost
- 1400 g
- Potravinářský podnik
- Olza
- Prodejní název
- Čokoládová tyčinka
- Výrobce
- Olza
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 7622210309808
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Nestlé Rolo pralinky s karamelem 36x52g
862,44 Kč/1kg
3 185,22 Kč
-1 570,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 614,48 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

merci® 114706 merci® Finest Selection Velký výběr čokolád 675 g
900,70 Kč/1kg
607,97 Kč
Prodejce: somnia24

Smíšené minibalení, 1 balení (1 x 1,425 kg)
459,49 Kč/1kg
654,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Yogurette Buttermilk Lemon Limitovaná edice 8 letních tyčinek 100g
533,30 Kč/1kg
59,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
856,93 Kč/1kg
575,86 Kč
Prodejce: AllYouNeed

BOUNTY Riegel Vollmilch 461665 57g 24St
380,91 Kč/1kg
521,09 Kč
Prodejce: LAVONIO

SNICKERS 462662 SNICKERS Schokoriegel 32 Riegel
652,29 Kč/1kg
1 043,66 Kč
Prodejce: somnia24

TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g
441,35 Kč/1kg
101,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er
766,05 Kč/1kg
16,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Reese's Nutrageous 47g x 18 1,1kg
957,45 Kč/1kg
45,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Kind 411252, Snack bars, Čokoláda, Ořechy, Mořská sůl, 40 g
1 736,46 Kč/1kg
833,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Milka Tender Milch Schokoriegel 21 St.
818,66 Kč/1kg
636,10 Kč
Prodejce: somnia24

Nestlé Lion Bílá čokoláda, 24 balení (24 x 42g)
471,70 Kč/1kg
475,47 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Ovomaltine Crunchy Cream - 380g
689,13 Kč/1kg
261,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

kinder 2218 kinder Schokoriegel 18 St.
952,01 Kč/1kg
359,86 Kč
Prodejce: somnia24

Nestlé KitKat Tableta Slaný karamel křupavá oplatka s čokoládou 99g
1 071,82 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Cadbury Wonderful Peanut Multipack
564,65 Kč/1kg
104,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ma Baker Giant bar Obří Ovesná tyčinka malinová (90g), 12691
577,78 Kč/1kg
52,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

BE-KIND 0602652257797, Snack bars, Mandle, Mořská sůl, 40 g, 213 kcal, 6,4 g, 13,3 g
1 871,42 Kč/1kg
898,28 Kč
Prodejce: somnia24

Vego mini - Lískovooříšková čokoládová tyčinka 65g
1 195,23 Kč/1kg
77,69 Kč
Prodejce: taleoo

Storck 120923007 Schokolade merci Große Vielfalt - 250 g
721,64 Kč/1kg
180,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kinder Delice Biszkopt Kakaowy Nadzienie Mleczne 4 x 39 g
640,83 Kč/1kg
118,91 Kč
-18,94 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
99,97 Kč
Prodejce: Katomix

Daim bar 1er
1 000,71 Kč/1kg
28,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Sensation Fruit Borůvky&Acai 150g
1 132,67 Kč/1kg
169,90 Kč
Prodejce: Lindt

BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
865,38 Kč/1kg
1 183,84 Kč
Prodejce: somnia24

Tyčinka - Kokosová čokoláda 40g
1 515,50 Kč/1kg
60,62 Kč
Prodejce: taleoo

Arašídová tyčinka Mr Tom z pražených arašídů s karamelem 3 x 40 g
434,25 Kč/1kg
52,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GUTE KALORIEN ořechy a čokoláda 35g KUBARA
7 856,00 Kč/1kg
274,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Lubisie Ciastka z nadzieniem czekoladowym
495,67 Kč/1kg
14,87 Kč
Prodejce: Katomix

nucao, čokoládová tyčinka, příchuť krémové jahody,kvalita, 33 g
1 572,12 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
velmi chutné
Kvalita je dobrá, chutná skvěle, vždycky
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Velkoobchod PL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 90x39g
7 127,39 Kč
-1 067,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 059,46 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 726,34 Kč/1kg

3x mix miniatur (Snickers, Twix, Bounty, Mars) 3x3,0 kg (3x296 ks)
6 329,62 Kč
Prodejce: AllYouNeed
703,29 Kč/1kg

Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretan(30x75g tyčinek)
1 809,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed
723,96 Kč/1kg

Velkoobchod PL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 30x39g
1 954,26 Kč
-292,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 661,45 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 420,04 Kč/1kg

Scholoriegel 37 g 36 ks
813,38 Kč
Prodejce: AllYouNeed
610,65 Kč/1kg

Mars 481854 Čokoládová tyčinka Twix 32 kusů x 50 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 842,68 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 151,67 Kč/1kg

Twix Minis, 1 balení 150 tyčinek (1 x 3 kg)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 410,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
470,11 Kč/1kg

MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
724,99 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 052,24 Kč/1kg

Sonko Rýžovo-kukuřičné oplatky v mléčné čokoládě 65 g (4 ks)
483,63 Kč
-56,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
426,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 096,29 Kč/1kg

Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g
392,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 849,80 Kč/1kg

Wawel Miniczekolada Toffi 41g - mleczna, karmelowe nadzienie
401,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
10 041,75 Kč/1kg

Wawel Advocat mléčná čokoláda 39 g
401,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
10 041,75 Kč/1kg

Švýcarská kolekce prémiových pralinek 143g
349,90 Kč
Prodejce: Lindt
2 446,85 Kč/1kg

GUTE KALORIEN Mini-Cashewriegel a la Himbeertarte (6x17g) KUBARA
340,77 Kč
Prodejce: superbrandshop
3 340,88 Kč/1kg

Mars Minis mléčná čokoláda se smetanou a karamelem 2800g
1 120,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
400,11 Kč/1kg

TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
101,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
441,35 Kč/1kg