5,0



Na základě 9 hodnocení
Sodastream Rockstar Energy Original nápojový sirup bez cukru 440ml (balení 3 ks)
Jednorázové
515,87 Kč
390,81 Kč / 1l
plus 90,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
12h 24m 20s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
SODASTREAM Pepsi Zero + Mirinda Zero + Pomeranč-Mango + Limonádový sirup 4 ksJednorázové1 930,07 Kč/1l
849,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sirupkonzentratsaft SodaStream Mirinda Zero ZUCKERFREI 3 ks.Jednorázové1 764,50 Kč/1l
776,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sirup pro SodaStream Citrus Mix 440ml, 1 kusJednorázové179,55 Kč/1l
79,00 Kč
Prodejce: Planeo

Další informace o reklamě
Teisseire Nápojový sirup citron/citron 0% - 600ml (1 balení)Jednorázové625,40 Kč/1kg
630,80 Kč
-193,02 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
437,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

SodaStream 1924223490, Sirup pro výrobník sody, Modrá, Hnědá, Zelená, Bílá, Žlutá, Broskev, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Rockstar Original Zero 440 ml, 440 ml, 6 ksJednorázové
364,07 Kč/1l
961,15 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Cola bez cukru + Rockstar Original Zero, 440 ml, 2 kusyJednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Rockstar Original Zero + 7 UP , 440 ml, 2 kusyJednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

SODASTREAM Příchuť Energy 440MLJednorázové
420,61 Kč/1l
185,07 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

2x Syrop SodaStream Rockstar Original Zero 440MLJednorázové
445,34 Kč/1l
391,90 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Nápojový sirup Nealkoholický nápoj s příchutí citronu a limetky 440 ml (balení 6 ks)Jednorázové
249,07 Kč/1l
657,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Nápojový sirup Citron bez cukru, 440 ml, 3 ksJednorázové
335,23 Kč/1l
442,50 Kč
Prodejce: esiteo

6x sirup pro SodaStream Isotonic 440mlJednorázové
247,16 Kč/1l
652,49 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Energy, Sirup pro výrobník sody, Modrá, 440 ml, 7 l, 1 kusů, LáhevJednorázové
306,16 Kč/1l
134,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream nápojový sirup bez cukru s příchutí červených bobulí 440 ml (balení po 2 kusech)Jednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Ginger Ale Syrup 4x440ml Nápojový sirupový koncentrát Náplň do baleníJednorázové
277,30 Kč/1l
488,04 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Nápojový sirup Schwip Cola Orange bez cukru, 440 ml, 2 ksJednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

Mathieu Teisseire Nápojový sirup Jahoda 0% cukru 0,25 l (1 balení)Jednorázové
2 195,96 Kč/1l
548,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

FruttaMax Energy Drink Sirup 500 ml, koncentrát, 6 kusů, nápojová sadaJednorázové
244,48 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Perfektní nakopnutí během několika vteřin: objevte sirup Rockstar Energy Original, který vám dodá energii na míru!
Získejte dokonalý energetický náboj se sirupem Sodastream Rockstar Energy Original! Tento nápojový sirup pochází od oblíbené značky energetických nápojů Rockstar Energy a umožňuje vám namíchat si vlastní osvěžující nápoj. Rockstar Original Zero neobsahuje žádný cukr, ale obsahuje důležité složky a stimulanty, jako je kofein, vitaminy skupiny B a taurin. Obsažený vitamin B6 pomáhá snižovat únavu a vyčerpání, takže si můžete udržet energii po celý den. Příprava je hračka a zabere jen pár vteřin. Jednoduše smíchejte sirup s vodou a vychutnejte si svou osobní dávku energie. Z jedné lahve sirupu Sodastream Rockstar Energy Original si můžete připravit přibližně 9 litrů hotového nápoje - to vám vystačí na mnoho osvěžujících chvil! Tak na co ještě čekáte? Pořiďte si sirup Sodastream Rockstar Energy právě teď a nechte se přesvědčit jeho povzbuzující chutí a povzbuzujícím účinkem. Vneste do svého dne více energie - přesně tak, jak to máte rádi! Získejte dokonalý energetický náboj s nápojovým sirupem Rockstar Original Zero od společnosti Sodastream! Tento sirup nabízí dokonalou kombinaci osvěžující chuti a povzbuzujícího účinku - bez cukru!
Namíchejte si probouzecí nápoj Rockstar Energy Original: Sirup Rockstar pro Sodastream
Díky složkám kofeinu, vitamínům skupiny B a taurinu je tento nápojový sirup dokonalým společníkem pro každého, kdo chce začít svůj den plný energie. Obsažený vitamin B6 dokonce pomáhá snižovat únavu a vyčerpání - ideální pro dlouhé dny nebo intenzivní tréninky. Příprava sirupu Rockstar Original Zero nemůže být jednodušší. Stačí sirup nalít do přístroje Sodastream, smíchat s vodou a máte připravený svůj energetický nářez na míru! Během několika sekund vykouzlíte až 9 litrů nápoje připraveného k pití. Název mluví za vše: sirup Sodastream Rockstar Energy Original z vás udělá skutečnou hvězdu. Ukažte všem, že jste plní síly, a nechte se inspirovat tímto nesrovnatelným chuťovým zážitkem. Tak na co ještě čekáte? Nechte se unést nadšením značky Rockstar Energy drink a pořiďte si sirup Rockstar Original Zero od společnosti Sodastream právě teď! Dopřejte si nakopnutí, které si zasloužíte - kdykoli a kdekoli.
V rozsahu dodávky:Sodastream Rockstar Energy Original sirup 440 ml
3-pack
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 1.32 l
- Seznam přísad
- Složení: Voda, regulátor kyselosti (citronan sodný), aroma, taurin (0,05 %**), sladidlo (sukralóza, acesulfam K), barvivo (karamel), Kofein (0,02 %**), vitaminy (niacin, kyselina pantotenová, vitamin B6, vitamin B12), inositol (0,01 %**), konzervační látka (benzoan sodný), extrakt z guarany (0,003 %**). ** v připraveném nápoji
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100g / 100ml - Energie: 10kJ / 2kcal, Tuky: 0g, Nasycené mastné kyseliny: 0g, Sacharidy: 0g, Cukr: 0g, Bílkoviny: 0g, Sůl: 0,09g
- Potravinářský podnik
- Sodastream GmbH, Solmsstraße 18, 60486 Frankfurt am Main, Deutschland
- Prodejní název
- Sodastream Rockstar Energy Original 440ml
- Výrobce
- Kód EAN
- 4055902237364
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 1.32 l
- Seznam přísad
- Složení: Voda, regulátor kyselosti (citronan sodný), aroma, taurin (0,05 %**), sladidlo (sukralóza, acesulfam K), barvivo (karamel), Kofein (0,02 %**), vitaminy (niacin, kyselina pantotenová, vitamin B6, vitamin B12), inositol (0,01 %**), konzervační látka (benzoan sodný), extrakt z guarany (0,003 %**). ** v připraveném nápoji
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100g / 100ml - Energie: 10kJ / 2kcal, Tuky: 0g, Nasycené mastné kyseliny: 0g, Sacharidy: 0g, Cukr: 0g, Bílkoviny: 0g, Sůl: 0,09g
- Potravinářský podnik
- Sodastream GmbH, Solmsstraße 18, 60486 Frankfurt am Main, Deutschland
- Prodejní název
- Sodastream Rockstar Energy Original 440ml
- Výrobce
- Kód EAN
- 4055902237364
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

Sodastream Rockstar Energy Original nápojový sirup bez cukru 440ml (balení 2 ks)Jednorázové
453,97 Kč/1l
399,49 Kč
Prodejce: esiteo

Sony Interactive Entertainment PlayStation 5, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Použité
18 456,66 Kč
Prodejce: better-used

SodaStream 1924220490, Sirup pro výrobník sody, Černá, Zlato, Pomeranč, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
476,68 Kč/1l
209,74 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream Rockstar Energy Original nápojový sirup bez cukru 440ml (balení 4 ks)Jednorázové
366,42 Kč/1l
644,90 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream Rockstar Energy Original nápojový sirup bez cukru 440ml (balení po 5 ks)Jednorázové
439,19 Kč/1l
966,21 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 10 kcal, 44 kJJednorázové
361,68 Kč/1l
159,14 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1741260410, Lahev na sycení CO2, Černá, Průhledná, 1 l, 2 kusů, 170 mm, 85 mm
483,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream 1924223490, Sirup pro výrobník sody, Modrá, Hnědá, Zelená, Bílá, Žlutá, Broskev, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

Sada 8 sirupů Sodastream + sáček Bolero 6 kusůJednorázové
2 414,43 Kč/1l
1 062,35 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Isotonic Sirup 440ml, Dezertní sirup, Oranžová, Grep, 440 ml, Láhev, LáhevJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

Výrobník perlivé vody Sodastream Terra Black Set se 3 lahvemi a sirupem
2 023,75 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1132120410, Náplň, Modrá, Růžová, 60 l, SodaStream DUO, Krabice
771,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream 1032122410, Náplň, Zelená, 1 kusů, Krabice
589,61 Kč
Prodejce: Remedial

6x Syrop do SodaStream Xtreme Energy 440mlJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream Sada 5 sirupů 7UP, Mirinda, Pepsi, SchwipSchwap, PepsiMaxJednorázové
1 436,93 Kč/1l
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 7UP, Citrón, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 2 kcal, 0,5 kJJednorázové
569,14 Kč/1l
250,42 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: CoffeeFriend

SodaStream Terra, Černá, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
2 074,35 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Terra, Černá, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
1 649,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorázové
243,05 Kč/1kg
729,15 Kč
Prodejce: Euroshare

SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Dezertní sirup, Oranžová, 440 ml, Láhev, LáhevJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

Výrobník perlivé vody Sodastream Terra Black se 2 lahvemi a 6 příchutěmi Bolero
1 846,65 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1100065490, Sytící láhev + náplň, Vícebarevný, Sklo, Plast, Nerezová ocel, 60 l, 1 kusů, CE, FCC
2 061,77 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

Sirup Sodastream Pomeranyovy Dyusovy , 440 ml, 3 kusyJednorázové
287,31 Kč/1l
379,25 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream SODASTREAM DUO TITAN UMSTEIGER SodaStream Duo Titan Umsteigerset ohne CO2 Zylinder
5 009,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Makita DCL180ZB, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Černá, Modrá, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchý
1 725,28 Kč
Prodejce: velmontask

Akumulátorový sněhový pluh EINHELL GE-ST 36/40 Li E, pracovní šířka 40,00 cm, maximální hloubka sněhu 20 cm
5 380,18 Kč
Prodejce: conquestgmbh

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 14 kcal, 57 kJJednorázové
574,02 Kč/1l
252,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Mirinda, 440 ml, 6 kusůJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Rockstar Original Zero 440 ml, 440 ml, 6 ksJednorázové
364,07 Kč/1l
961,15 Kč
Prodejce: esiteo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Změnil můj život
Objem 2,64 l
... dost na 9 litrů Rockstar Energy. Skutečnost, že díky tomuto novému způsobu získávání nápoje musím ještě méně nosit a chodit, znamená, že si mohu sednout, odpočívat a čekat na svou fibrilaci komor s klidovou tepovou frekvencí 200. 11/10. Chutná fantasticky!
Ohodnoceno dne 8. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Příchuť kladiva!
Objem 1,32 l
Promění každou limonádu Durchschnitt v energetický nápoj RockStar! Vřele doporučujeme!
Ohodnoceno dne 4. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jak je popsáno
Objem 0,44 l
Super
Ohodnoceno dne 16. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Extrémní energie
Objem 0,44 l
Chutná velmi dobře
Ohodnoceno dne 3. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super energie
Objem 0,88 l
Dobrý den, Monster Drink je skvělý a chutná opravdu dobře.
Ohodnoceno dne 3. prosince 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše skvělé
Objem 0,44 l
Velmi chutné. Rychlé dodání
Ohodnoceno dne 31. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Objem 1,76 l
Ohodnoceno dne 8. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,76 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Monin Mojito, sirup s příchutí máty, přírodní aroma máty, čerstvá a jemná chuť, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
265,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
265,66 Kč/1l