5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tyčinky Daim, čokoláda, 36 kusů2 286,39 Kč/1kg
2 304,68 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Toblerone Milk Švýcarská mléčná čokoláda 35g 24 balení894,49 Kč/1kg
751,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Čokoládové tyčinky Eszet 8 mléčných čokoládových tyčinek 75g balení po 20 kusech692,22 Kč/1kg
1 038,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Schogetten Stracciatella bílá čokoláda s kakaovými kousky 100g742,30 Kč/1kg
74,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ZpětDekor 12 cukrových fotbalistů
4 950,00 Kč/1kg
99,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Čokoláda - hořká 100g 12 balení
1 746,81 Kč/1kg
2 096,17 Kč
Prodejce: taleoo

Bílá čokoláda Alpinella 90 g
691,22 Kč/1kg
62,21 Kč
Prodejce: Katomix

Wedel Bílá čokoláda s karamelem 80 g
930,13 Kč/1kg
74,41 Kč
Prodejce: Katomix

KitKat, 10 kusů v balení, 415 g
811,02 Kč/1kg
340,63 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Schogetten mléčná čokoláda s popcornem 100 g
578,82 Kč/1kg
63,67 Kč
Prodejce: Katomix

Čokoláda Alpinella s arašídy 90 g
324,00 Kč/1kg
81,84 Kč
-64%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
29,16 Kč
Prodejce: Megasam24PL

čokoládové posypky 150g
540,00 Kč/1kg
81,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Čokoláda s lískovými oříšky, 100g | BIRKENGOLD
1 001,10 Kč/1kg
100,11 Kč
Prodejce: taleoo

Hořká čokoláda 85 %, 20 g, balení 25 kusů
1 034,66 Kč/1kg
517,33 Kč
Prodejce: taleoo

Bílá čokoláda, 200 g, balení po 2 kusech
703,25 Kč/1kg
281,30 Kč
Prodejce: taleoo

Mléčná čokoláda s křupavými vločkami, 100 g, balení po 2 kusech
679,25 Kč/1kg
135,85 Kč
Prodejce: taleoo

malina - hořká čokoláda 50g 6 balení
2 018,13 Kč/1kg
605,44 Kč
Prodejce: taleoo

Niederegger lékořicové čokoládové pralinky 100g
1 066,70 Kč/1kg
106,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Marcipánová nugátová tyčinka s oříšky v mléčné čokoládě 100g
1 108,50 Kč/1kg
110,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hořká NUGÁTOVÁ ČOKOLÁDA80 g - VIVANI
944,75 Kč/1kg
78,19 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
75,58 Kč
Prodejce: BioCare
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Günthart bílé čokoládové ozdoby s barvivem 18g balení
Günthart fotbalisté z bílé čokolády zdobení barvičkami v 18g balení jsou ideální volbou pro fotbalové fanoušky a milovníky kreativního zdobení dezertů. Tyto malé čokoládové figurky ve tvaru fotbalistů jsou nejen vizuálním vylepšením každého sladkého pokrmu, ale nabízejí také krémovou chuť kvalitní bílé čokolády. Tyto dekorace, obarvené jedlými barvami, jsou vhodné zejména pro zkrášlení tematických večírků, sportovních akcí nebo narozeninových oslav.
Vlastnosti výrobku: - Vánoční cukroví je vyrobeno z čokolády, která je vhodná pro děti:
- Detailní design: každá čokoládová figurka je dovedně navržena jako fotbalista, což z nich činí atraktivní dekoraci pro všechny fotbalové fanoušky.
- Vysoce kvalitní bílá čokoláda: Fotbalisté jsou vyrobeni z jemné bílé čokolády a nabízejí sladký a krémový chuťový zážitek.
- Barevné akcenty: Použití jedlých barviv dodává fotbalistům živé detaily, díky nimž vyniknou na každém dezertu nebo dortu.
- Všestranné použití: Ideální na zdobení dortů, cupcakes, koláčů nebo jako sladké překvapení na dezertech na fotbalových večírcích či jiných sportovních příležitostech.
- Praktické balení: 18g balení obsahuje několik fotbalistů, takže je ideální pro zdobení více druhů pečiva nebo dezertů.
Tipy pro použití: Vložte do košíku a nechte ho vyfouknout:
Čokoládové fotbalové míče lze použít přímo z obalu a umístit je na čerstvě namazané krémy nebo polevy, aby pevně přilnuly. Obzvlášť efektní jsou, když je umístíte na zelený podklad (například zeleně zbarvený strouhaný kokos jako trávník), což umocní dojem fotbalového hřiště.
O společnosti Günthart:
Günthart je renomovaný výrobce pekařských a cukrářských dekorací s dlouholetou tradicí výroby vysoce kvalitních a kreativně navržených výrobků. Společnost je známá tím, že nabízí profesionálním cukrářům i amatérským pekařům širokou škálu dekorativních řešení, která dodají zvláštní nádech každé příležitosti.
Günthart & Co KGHlavní ulice 3779801 Hohentengen a. H.Dodejte svým pečicím výtvorům kouzelný a sladký nádech s fotbalisty Günthart BackDecor vyrobenými z té nejlepší bílé čokolády. Tato okouzlující sada obsahuje celkem 8 kusů v různých motivech.Tito fotbalisté byli vyrobeni z vysoce kvalitní bílé čokolády a jsou nejen dekorativním, ale i lahodným doplňkem vašich sladkých výtvorů. Jemná čokoládová chuť potěší nejen děti, ale i dospělé.
Složení:
cukr, kakaové máslo (29.5 %), sušené plnotučné mléko (23.5 %), emulgátory: sójové lecitiny, vápenaté soli mastných kyselin, přírodní vanilkové aroma, kakaová hmota, kakaový prášek, barviva: riboflavin, pravý karmín, uhličitan vápenatý oxidy železa a hydroxidy železa.
8 skvělých čokoládových fotbalistů z bílé čokolády na zdobení všech dortů a cupcakes. Krásné čokoládové polevy jsou na přední straně potištěny různými motivy. Jsou to parádní fotbalisté v červených a modrých dresech a mají různé pózy. Lahodní čokoládoví fotbalisté jsou ideální také pro použití jako dekorace na stůl. Vhodná dekorace na motto nebo narozeninovou oslavu. Velikost: 28 - 33 x 38 - 43 mm, velikost fotbalisty: cca 4-4,3 cm Obsah: 96 čokoládových fotbalistů v balení8 parádních fotbalistů z bílé čokolády. Lze je použít k jedinečnému ozdobení jakéhokoli dortu nebo cupcaku. Krásné čokoládové polevy s různými vzory na přední straně. Jsou to cool fotbalisté v červených a modrých dresech s různými pózami. Lahodní čokoládoví fotbalisté jsou ideální také jako dekorace na stůl. Dekorace, která se hodí na tematické a narozeninové oslavy. Velikost: 28 - 33 x 38 - 43 mm, velikost fotbalisty: cca 4-4,3 cm Obsah: 96 čokoládových fotbalistů v balení
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- Cukr, kakaové máslo (29,5 %), sušené plnotučné mléko (23,5 %), emulgátory: lecitiny (SOYA), vápenaté soli mastných kyselin, přírodní vanilkové aroma, kakaová hmota, kakaový prášek, barviva: kurkumin, riboflaviny, pravý karmín, patentní modř V, indigotin, brilantní modř FCF, uhličitan vápenatý, může obsahovat stopy OŘECHŮ
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2386 kj Energie kcal 570 kcal Tuky 24GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 22GRM Sacharidy 37GRM Sacharidy, z toho cukr 55GRM Bílkoviny 4GRM Sůl 0,01GRM
- Hmotnost
- 18 g
- Potravinářský podnik
- Günthart & Co. KGHauptstraße 37, 79801 Hohentengen a.H.
- Prodejní název
- Zdobení čokoládou s barvivy
- Výrobce
- Günthart
- Číslo produktu
- 10650-0
- Kód EAN
- 4064285106501
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- Cukr, kakaové máslo (29,5 %), sušené plnotučné mléko (23,5 %), emulgátory: lecitiny (SOYA), vápenaté soli mastných kyselin, přírodní vanilkové aroma, kakaová hmota, kakaový prášek, barviva: kurkumin, riboflaviny, pravý karmín, patentní modř V, indigotin, brilantní modř FCF, uhličitan vápenatý, může obsahovat stopy OŘECHŮ
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2386 kj Energie kcal 570 kcal Tuky 24GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 22GRM Sacharidy 37GRM Sacharidy, z toho cukr 55GRM Bílkoviny 4GRM Sůl 0,01GRM
- Hmotnost
- 18 g
- Potravinářský podnik
- Günthart & Co. KGHauptstraße 37, 79801 Hohentengen a.H.
- Prodejní název
- Zdobení čokoládou s barvivy
- Výrobce
- Günthart
- Číslo produktu
- 10650-0
- Kód EAN
- 4064285106501
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Günthart Back und Decor cukrové mini fotbalové míčky černé bílé 40g
1,83 Kč/1l
88,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

KuchenMeister Vídeňské základy lehké tři samostatné základy vzdušné 400g
129,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ZpětDekor 12 cukrových fotbalistů
4 950,00 Kč/1kg
99,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

ZpětDekor 15 sladkých včeliček z cukru
5 250,00 Kč/1kg
105,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Makronky z moučkového cukru a marcipánu, 10ks
4 600,00 Kč/1kg
138,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Figurky na dort - fotbalové hřiště
187,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Ninja AF400EU, Horkovzdušná fritéza, 9,5 l, Dvojitý, Černá, Otočné, Dotyk, Samostatné
5 840,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BRaUN_Elektro

Fondánový papír předvyražený na cupcake fotbal
85,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Intex filtrační vložka spa 2x S1 náhradní filtr dvojité balení 29001
576,14 Kč
-41,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
534,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Stereofonní reproduktory Reproduktor PC Počítač Notebook USB Mini Malé krabičky Audiocore
296,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Sada bezdrátového ručního vysavače alca® s baterií, 7,4V, 50W, s sacím výkonem 4500 Pa
707,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: autoplus360

Pickerd favourite sprinkles pop konfety 110g
3 294,55 Kč/1kg
362,40 Kč
Prodejce: Store-Germany

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

Wilton dekorační figurky - fotbal Wilton Materiál:: Plast, Počet kusů:: 7
606,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Čokoládové dekorace Günthart broučci pro štěstí a šamroky 14g
88,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes Dekorace z cukru Fotbalová sada / 8 kusů
4 228,57 Kč/1kg
148,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Jedlý papír Spiderman v akci 20cm
89,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Frozen Ledová královna Oplatkový papír 20cm Narozeniny ️
92,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Dortová poleva růžová PICK.125 g
2 542,32 Kč/1kg
317,79 Kč
Prodejce: Store-Germany

FunCakes Rozválená fondánová deka Spring Green 430g
583,72 Kč/1kg
251,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
168,00 Kč/1kg
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Jedlý papír Paw Patrol Chase k vystříhnutí 21x14,8cm
86,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Plážový stan 145x100x70cm - tyrkys - šedý
424,53 Kč
Prodejce: Dareknaklik

Jedlý papír Superman, Flash, a Batman 20cm
101,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Jedlý papír Spiderman v pavučině 20cm
10 165,00 Kč/1kg
1 016,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

ZpětDekor 6 sladkých cukrových dinosaurů
4 600,00 Kč/1kg
92,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Tlapková patrola Muffin Cupcake Samolepky 20ks - 6,5 x 4cm oplatkový papír
1 777,78 Kč/1kg
96,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Zdobení fotbal 90g 0651
2 500,00 Kč/1kg
225,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Potravinářské barvy červená, žlutá, modrá 60 g
1 673,17 Kč/1kg
100,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt
Tento výrobek jsem koupila již několikrát a děti byly vždy spokojené s jeho chutí.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
852,67 Kč
Prodejce: Cactula
947,41 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(38)Počet hodnocení: 38
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 505,04 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Čokoládová tyčinka Storck Merci s jemným marcipánem 15 balení 1680g
1 110,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
9 917,14 Kč/1kg

Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg

Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg

Alpia Noble Nougat mléčná čokoláda s ušlechtilou nugátovou náplní 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia Edel Marcipánová hořká čokoládová náplň z marcipánu 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg