5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Monin Mojito, sirup s příchutí máty, přírodní aroma máty, čerstvá a jemná chuť, 1000 mlJednorázové267,16 Kč/1l
267,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Monin Vanilkový sirup z Madagaskaru, vhodný do dezertů, zmrzliny a kávy, objem 250 mlJednorázové222,98 Kč/1kg
120,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250mlJednorázové1 379,48 Kč/1kg
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Monin profesionální sirup s příchutí květinové levandule 700mlJednorázové512,99 Kč/1l
426,17 Kč
-67,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
359,09 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Profesionální sirup Monin s příchutí čerstvých jahod 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1l
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin profesionální sirup s příchutí Orange Spritz 700mlVratné
487,62 Kč/1kg
663,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Johns Grenadine, skleněná láhev, ovocná, sladká, klasická, jemná, 700 mlJednorázové
217,89 Kč/1l
152,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sirup Monin Caramel vhodný do dezertů, kávy a nápojů 250 mlJednorázové
481,36 Kč/1l
120,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin kokosový sirup pro zjemnění mnoha pokrmů 700mlJednorázové
195,07 Kč/1kg
269,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,52 Kč/1l
266,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Sirup Dýňový kořeněný sirup s jemným kořením vegan 700mlVratné
926,51 Kč/1l
648,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Open Food 4008077741518, 70 ml, Water, Sugar, Acid, Disaccharide, Zuckerlukör, Natural flavouring, Colour, E330, Added sugar,..., 323 kcal, 79,3 g, 0,012 g, 79,3 gJednorázové
449,97 Kč/1kg
314,98 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin, sirup malinový, ideální pro koktejly, ovocná, jemná, lahodná chuť, objem 250 mlJednorázové
483,52 Kč/1l
120,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorázové
505,85 Kč/1l
505,85 Kč
Prodejce: somnia24

Monin Sirup s příchutí kokosu, exotická a svěží chuť, jemná konzistence, 250 mlJednorázové
483,52 Kč/1l
120,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Mangový sirup, exotická, tropická, ovocná, aromatická, chutná příchuť, 250 mlJednorázové
481,36 Kč/1l
120,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Růžový sirup, přírodní aroma, jemná růžová vůně, aromatický, 1000 mlJednorázové
269,12 Kč/1l
269,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 3052911606571, 250 ml, 343 kcal, 85,6 g, 85,6 gJednorázové
482,32 Kč/1l
120,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí marakuji, intenzivně kyselý, ovocný, exotický, chutný, 250 mlJednorázové
483,52 Kč/1l
120,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Monin sirup s příchutí broskve, přírodní aroma, ovocná, jemná, lahodná chuť, 250 ml
Přehled produktu
Sirup Monin s příchutí broskve a přírodním aroma dodává nápojům a sladkým pokrmům ovocnou a jemnou broskvovou chuť. Praktické balení o objemu 250 ml je vhodné pro jednotlivé recepty a pro občasné použití doma. Podle požadované intenzity chuti lze sirup individuálně dávkovat. Hodí se do koktejlů, mocktailů, limonád a ledového čaje. Stejně tak lze s ním vylepšit chuť minerální vody, smoothie nebo dezertů. Sirup s příchutí broskve, určený do koktejlů a nealkoholických nápojů, nabízí širokou škálu použití a umožňuje vytvářet jak známé kombinace, tak i vlastní recepty s charakteristickou broskvovou chutí.
Hlavní vlastnosti
Sirup Monin má ovocnou, jemnou a charakteristickou broskvovou chuť. Podle údajů výrobce obsahuje přírodní aroma a lze jej kombinovat s různými nápoji a sladkými přípravky.
Obsah: 250 ml sirupu Monin s příchutí broskve. Menší množství je praktické pro vybrané recepty a lze jej dávkovat podle požadované intenzity chuti.
Tipy pro použití
Sirup s příchutí broskve od společnosti je ideální pro limonády, ledový čaj a smoothies a lze jej přidávat po částech do jednotlivých nápojů. Hodí se také k dochucování koktejlů, mocktailů, minerální vody nebo dezertů. Doporučuje se začít s menším množstvím sirupu a poté upravit množství podle vlastních preferencí.
Často kladené otázky
Jak chutná sirup s příchutí broskve od společnosti Monin?
Sirup má ovocnou, jemnou a charakteristickou chuť broskví.
K čemu je sirup s příchutí broskve od společnosti Monin vhodný?
Lze jej použít do koktejlů, mocktailů, limonád, ledového čaje, minerální vody, smoothies a dezertů.
Kolik sirupu s příchutí broskve od společnosti Monin je v balení?
Produkt obsahuje 250 ml sirupu s přírodní příchutí.
Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 340221 DüsseldorfBroskvový sirup Monin - pro sladkou chuť nápoje
S broskvovým sirupem Monin můžete ve svém nápoji vykouzlit ovocnou, letní příchuť, ať už je jakékoliv roční období. Když si vzpomenete na ovoce, jistě se vám vybaví lehce nasládlá, plná chuť - a přesně takový chuťový zážitek slibuje broskvový sirup Monin. Jeho recepturu tvoří jedinečná kombinace koncentrované broskvové a ovocné šťávy, vody, cukru a kyseliny citronové. Vysokodávkovaný koncentrát přinese léto do vaší domácnosti pouhým stříknutím.
Broskvový sirup Monin se v nápoji rychle rozpouští a díky doporučenému poměru míchání 1:8 je velmi úsporný, takže si ho můžete vychutnávat dlouho. Sirup má také dlouhou trvanlivost a snadno se skladuje - chlazení není nutné!
Vytvořte si lahodné koktejly s broskvovým sirupem Monin
Broskvový sirup Monin je ideální pro vytváření skvělých drinků a jejich chuťové doplnění. Broskvovým sirupem můžete snadno doplnit šumivé víno nebo bílé víno. Existuje také několik lahodných koktejlů, které s broskvovým sirupem Monin vytvoří lahodný osvěžující nápoj: Co například takzvaný Woo Woo, na který stačí smíchat 2 cl broskvového sirupu Monin se 4 cl vodky a kostkami ledu?
Pokud dáváte přednost ještě intenzivnější chuti, je pro vás ideální volbou Blue Ray. Budete potřebovat 1 cl broskvového sirupu Monin, 1 cl sirupu Monin Curaçao Blue, 6 cl pomerančového džusu a 4 cl rumu. Přísady je pak třeba dobře protřepat v šejkru spolu s kostkami ledu. Poté pěkně naaranžujte do sklenice a podávejte. Alternativně se můžete rozhodnout také pro ovocný koktejl Hairy Coconut, na který budete potřebovat 1,5 cl sirupu Monin Coco, 1,5 cl sirupu Monin Peach, 4,5 cl vodky, 6 cl brusinkového džusu a 6 cl ananasového džusu. Vše protřepejte s kostkami ledu v šejkru - a vychutnejte si!
- Sirup Monin
- Broskvový
- 250 ml
Součástí dodávky je:
Broskvový sirup Monin
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.25 l
- Seznam přísad
- Cukr, voda, kyselina citronová, koncentrovaná broskvová šťáva, přírodní aroma, koncentrovaná citronová šťáva, barvivo: antokyany. Obsah ovocné šťávy: 13 %, z toho 10 % broskvové šťávy.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 1238 kj Energie kcal: 342 kcal - Sacharidy: 72,2 GRM - Sacharidy, z toho cukry: 71,1 GRM - Bílkoviny: 0,4 GRM - Tuky: 0 GRM - Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 GRM
- Alergeny
- Žádné
- Potravinářský podnik
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
- Prodejní název
- Broskvový sirup
- Výrobce
- Číslo produktu
- 880531
- Kód EAN
- 3052911606946
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.25 l
- Seznam přísad
- Cukr, voda, kyselina citronová, koncentrovaná broskvová šťáva, přírodní aroma, koncentrovaná citronová šťáva, barvivo: antokyany. Obsah ovocné šťávy: 13 %, z toho 10 % broskvové šťávy.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 1238 kj Energie kcal: 342 kcal - Sacharidy: 72,2 GRM - Sacharidy, z toho cukry: 71,1 GRM - Bílkoviny: 0,4 GRM - Tuky: 0 GRM - Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 GRM
- Alergeny
- Žádné
- Potravinářský podnik
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
- Prodejní název
- Broskvový sirup
- Výrobce
- Číslo produktu
- 880531
- Kód EAN
- 3052911606946
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Profesionální sirup Monin s příchutí čerstvých jahod 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1l
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,52 Kč/1l
266,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Vanilkový sirup z Madagaskaru, vhodný do dezertů, zmrzliny a kávy, objem 250 mlJednorázové
222,98 Kč/1kg
120,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sirup Monin Caramel vhodný do dezertů, kávy a nápojů 250 mlJednorázové
481,36 Kč/1l
120,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 mlJednorázové
264,80 Kč/1l
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin profesionální sirup s příchutí Orange Spritz 700mlVratné
487,62 Kč/1kg
663,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin, sirup s příchutí perníků, ideální do teplých nápojů, aromatický, 250 mlJednorázové
483,28 Kč/1l
120,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin jahodový sirup s přírodní příchutí 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Johns Grenadine, skleněná láhev, ovocná, sladká, klasická, jemná, 700 mlJednorázové
217,89 Kč/1l
152,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup malinový, ideální pro koktejly, ovocná, jemná, lahodná chuť, objem 250 mlJednorázové
483,52 Kč/1l
120,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Sirup s příchutí bezového květu, vhodný do koktejlů a limonád, jemná chuť, 250 mlJednorázové
226,06 Kč/1kg
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Sirup s příchutí kokosu, exotická a svěží chuť, jemná konzistence, 250 mlJednorázové
483,52 Kč/1l
120,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sirup Monin Maracuja intenzivnější a kyselejší chuť 1000 mlJednorázové
144,70 Kč/1kg
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Shaker na koktejly a nápoje - ocel
219,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Monin sirup COCKTAIL SYRUPS SET 5x0,05l
628,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin skořicový sirup intenzivní chuť přírodní aroma 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 3052911606724, 250 ml, 332 kcal, 80,3 g, 0,012 g, 80,3 g, 0,03 gJednorázové
479,04 Kč/1l
119,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Mangový sirup, exotická, tropická, ovocná, aromatická, chutná příchuť, 250 mlJednorázové
481,36 Kč/1l
120,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
304,74 Kč/1l
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Sirup Monin, příchuť borůvka, přírodní aroma, ovocná, jemná, lahodná, 1000 mlJednorázové
297,15 Kč/1l
297,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Apple Lightning - USB, 2 m, Lightning, USB A, Bílá, USB 2.0, iPhone 5/5c/5s, iPad 4 gen, iPad mini, iPod nan 7 gen, iPod touch 5 gen
126,15 Kč/1m
252,29 Kč
Prodejce: M_plus_L

Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1kg
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin Jahodový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, vynikající, 1000 mlJednorázové
264,80 Kč/1l
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4008077741518, 70 ml, Water, Sugar, Acid, Disaccharide, Zuckerlukör, Natural flavouring, Colour, E330, Added sugar,..., 323 kcal, 79,3 g, 0,012 g, 79,3 gJednorázové
449,97 Kč/1kg
314,98 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin zahřívací sirup 700 mlJednorázové
548,81 Kč/1l
384,17 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Monin kokosový sirup pro zjemnění mnoha pokrmů 700mlJednorázové
195,07 Kč/1kg
269,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorázové
505,85 Kč/1l
505,85 Kč
Prodejce: somnia24

Monin, sirup s příchutí marakuji, intenzivně kyselý, ovocný, exotický, chutný, 250 mlJednorázové
483,52 Kč/1l
120,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Sirup Dýňový kořeněný sirup s jemným kořením vegan 700mlVratné
926,51 Kč/1l
648,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dárek k narozeninám
Objem 0,25 l
Velmi chutné! Hodí se k šumivému vínu!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Monin Mojito, sirup s příchutí máty, přírodní aroma máty, čerstvá a jemná chuť, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
267,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
267,16 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l