5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Royal Canin Canin Mini Adult317,75 Kč/1kg
1 271,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

ROYAL CANIN Urinary S/O - mokrá krmiva pro psy - 12 x 100 g
440,12 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Veterinary VHN Dog Hypoallergenic 12x200g mokrá paštika pro psy s potravinovými intolerancemi
774,92 Kč/1kg
1 859,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Royal Canin Veterinary VHN Dog Cardiac Loaf 410g Mokré krmivo pro psy se srdečním selháním
40,40 Kč/1kg
211,98 Kč
-13,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
198,78 Kč
Prodejce: VISO

ROYAL CANIN VHN Anallergenic suchá krmiva pro psy 1,5kg
401,56 Kč/1kg
602,34 Kč
Prodejce: VISO

ROYAL CANIN Hypoalergické pamlsky pro psy - 230 g
398,96 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Royal Canin Gastrointestinal, Štěně, Maso, 195 g
1 686,51 Kč/1kg
328,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Renal, Dospělý jedinec, Maso, 85 g
387,45 Kč/1kg
464,94 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Feline Urinary S/O Morsels, Dospělý jedinec, 85 g
467,71 Kč/1l
664,35 Kč
-187,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
477,06 Kč
Prodejce: VISO

Purina Pro Plan FORTIFLORA pro psy 30x1g
32 600,00 Kč/1kg
978,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Royal Canin Veterinary Dog Renal Small 1,5 kg suché krmivo pro psy malých plemen s renálním selháním
654,87 Kč/1kg
982,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Royal Canin 9003579011980, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 100 g
6 381,29 Kč/1l
542,41 Kč
Prodejce: VISO

Krmivo EUKANUBA Veterinary Diets Intestinal 5kg
192,20 Kč/1kg
961,00 Kč
Prodejce: STREFA

Advance Veterinary Diet Dog Urinary Urinewegen
2 844,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Royal Canin Yorkshire Terrier Junior - 500 g
445,04 Kč/1kg
222,52 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Veterinary Dog Neutered Adult Medium 9 kg suché krmivo pro sterilizované psy středních plemen
2 653,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Royal Canin 3182550793735, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 3 kg
188,11 Kč/1kg
625,54 Kč
-61,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
564,34 Kč
Prodejce: VISO

ROYAL CANIN VHN URINARY S/O MOD. CAL. DOG 6,5kg -krmivo pro psy s nadváhou, které rozpouští struvitové kameny, 550780919
1 634,53 Kč
Prodejce: VISO

Nutrilove GRANULE pro psy Sensitive All Breeds s jehněčím 12kg
1 699,01 Kč
-249,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 449,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KLKCommerce

Royal Canin Veterinary VHN Dog Hypoallergenic Small 1kg suché krmivo pro psy malých plemen s potravinovými intolerancemi
417,17 Kč/1kg
429,69 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Royal Canin Veterinary Urinary S/O Loaf 12x200g
Mokré krmivo paštika pro psy s močovými kameny
Kompletní krmivo pro dospělé psy, určené k rozpouštění struvitových kamenů a prevenci jejich opakovaného výskytu, díky moč okyselujícím vlastnostem, nízkému obsahu hořčíku a sníženému obsahu bílkovin, které jsou však vysoce kvalitní.
Výhody:
Rozpouštění struvitových kamenů
Pomáhá rozpouštět všechny typy struvitových kamenů.
Zředění moči
Zředění moči chrání před tvorbou struvitových a šťavelanovo-vápenatých kamenů.
Snížené nasycení moči (RSS)
Pomáhá snižovat koncentraci iontů, které přispívají k tvorbě krystalů.
DOPORUČENÍ: Před použitím se poraďte s veterinárním lékařem.
Složení: maso a živočišné produkty, obiloviny, produkty rostlinného původu, minerální látky, oleje a tuky.
Doplňkové látky (na 1 kg krmiva): Dietní doplňkové látky: Vitamin D3: 190 MJ, Železo (3b103): 5 mg, Jod (3b202): 0,22 mg, Měď (3b405, 3b406): 1,8 mg, Mangan (3b502, 3b503, 3b504): 1,6 mg, Zinek (3b603, 3b605, 3b606): 16 mg - Technologické doplňkové látky: Bisíran sodný: 0,55 g.
Analytické složky: Hrubý protein: 8,0 % - Hrubá vláknina: 1,4 % - Obsah tuku: 6,0 % - Hrubý popel: 2,1 % - Vlhkost: 78,0 % - Vápník: 0,29 % - Fosfor: 0,2 % - Sodík: 0,29 % - Hořčík: 0,016 % - Draslík: 0,2 % - Chloridy: 0,4 % - Síra: 0,2 %.
- Hmotnost
- 2400 g
- Objem
- 2.4 l
- Obsah vlhkosti
- NA
- Druh krmiva
- Mokré krmivo
- Počet kusů
- 12
- Kód EAN
- 9003579010730
- Číslo produktu
- 26
- Výrobce
- Royal Canin Veterinary
- Schvalovací číslo
- NA
- Hmotnost
- 2400 g
- Objem
- 2.4 l
- Obsah vlhkosti
- NA
- Druh krmiva
- Mokré krmivo
- Počet kusů
- 12
- Kód EAN
- 9003579010730
- Číslo produktu
- 26
- Výrobce
- Royal Canin Veterinary
- Schvalovací číslo
- NA
K tomu se hodí také

ROYAL CANIN Veterinary Diet Cat Urinary 3,5 kg
347,70 Kč/1kg
1 216,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Vet Canine Urinary S/O Lp18 13Kg
329,55 Kč/1kg
4 284,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, 9 kg, Včetně antioxidantů
275,87 Kč/1kg
2 482,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

ROYAL CANIN Urinary S/O - mokrá krmiva pro psy - 12 x 100 g
440,12 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, 3,5 kg, Včetně antioxidantů
574,89 Kč/1kg
2 012,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Kattovit Urinary, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Losos, Turecko, 85 g
74,80 Kč/1kg
381,50 Kč
Prodejce: Aquario_pl

Kattovit Gastro Multipack, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Kachna, Rýže, Losos, Turecko, 85 g
340,62 Kč/1kg
381,50 Kč
Prodejce: Aquario_pl

Royal Canin Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Drůbež, 85 g
475,51 Kč/1kg
485,02 Kč
Prodejce: VISO

Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce
257,37 Kč/1kg
875,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felix 12480628, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Kachna, Jehněcí, 85 g, Bez umělých barviv
153,66 Kč/1kg
614,65 Kč
Prodejce: TR8

Royal Canin Sterilised 37, Dospělý jedinec, 10 kg
223,94 Kč/1kg
2 239,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Renal Select, Dospělý jedinec, 4 kg, Včetně antioxidantů
400,05 Kč/1kg
1 600,20 Kč
Prodejce: VISO

Josera JosiCat Sterilised Classic, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Drůbež, Rýže, Losos, 10 kg, Bez dochucovadel
123,02 Kč/1kg
1 230,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

PURINA One Bifensis Sterilcat Hovězí - suchá krmiva pro kočky - 800g
591,94 Kč/1kg
491,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Šatní škříň 70 cm PRISCILA - bílá
3 165,00 Kč
-161,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 004,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Veneti

Royal Canin Gastro Intestinal, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
423,98 Kč/1kg
847,96 Kč
Prodejce: VISO

Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Sheba Kitten, výběr příchutí, 40x85g. Kompletní vlhké krmivo pro koťata s lososem a kuřetem v omáčce
195,00 Kč/1kg
662,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Gastro Intestinal, Dospělý jedinec, 4 kg, Včetně antioxidantů
383,43 Kč/1kg
1 533,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

animonda Carny 83825, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Losos, 400 g, Bez obilovin, Bez sóji, Bez umělých barviv
215,94 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Toaleta pro kočky Vadigran s okrajem „Iriz“ 42 x 30,5 x 10 cm, šedá
665,77 Kč/1kg
203,06 Kč
Prodejce: VISO

Curver Toaleta Pro Kočky Rattan Antracit Grey 00615-P15
585,50 Kč/1kg
1 171,00 Kč
Prodejce: WetraCR

Kryt na gril Vodotěsný kryt pro Weber Q1000 Q2000 series black
1 081,39 Kč/1m²
363,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Perfect Fit Sterilní suché krmivo s kuřecím masem 2,8 kg pro sterilizované kočky
339,87 Kč/1kg
951,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Balkonový polštářový box Dřevěná optika Zahradní truhla Polštářový box Balkonový box Truhla
736,80 Kč
Prodejce: Trend-Laden_5

Whiskas 5900951014345, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Hovězí, 14 kg
81,71 Kč/1kg
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Podestýlka pro kočky Cats Best original 20 l
46,84 Kč/1l
936,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Royal Canin Feline Sensible 33, Dospělý jedinec, 2 kg
357,32 Kč/1kg
714,63 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Urinary U/C Low Purine, Dospělý jedinec, Obrovský (> 45 kg), Velký (26 až 44 kg), Střední (11 - 25kg), Malý (5-10 kilogramů), Extra..., 2 kg
530,00 Kč/1kg
1 060,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

MjAMjAM 1104M1, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Hovězí, Mrkev, Kuřecí maso, Srdce, Dýně, 400 g, Bez obilovin
404,73 Kč/1kg
971,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 2,4 kgObjem 2,4 l
Ohodnoceno dne 17. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 13 kgObjem 13 l
Ohodnoceno dne 11. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 4,8 kgObjem 4,08 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Royal Canin Labrador Retriever Sterilised, Dospělý jedinec, Labradorský retrívr, Velký (26 až 44 kg), Drůbež, Rýže, 12 kg
2 911,26 Kč
Prodejce: superbrandshop
242,61 Kč/1kg

Probiotické pamlsky pro psy na trávení a střevní mikroflóru, prebiotika, vláknina, bez chemie - ProbioticChew



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
489,00 Kč
Prodejce: Netscroll

Royal Canin Maxi Adult 5+, Dospělý jedinec, Velký (26 až 44 kg), Drůbež, Rýže, 15 kg
2 422,47 Kč
Prodejce: SuperMerchant
161,50 Kč/1kg

Royal Canin Maxi Puppy, Štěně, Velký (26 až 44 kg), Rýže, Zeleninová, 15 kg
2 360,62 Kč
Prodejce: SuperMerchant
157,37 Kč/1kg

Royal Canin Canin Mini Adult



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 271,01 Kč
Prodejce: superbrandshop
317,75 Kč/1kg

Bosch My Friend Kroketten 20kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 041,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
52,10 Kč/1kg

Krmivo EUKANUBA Senior Large rich in fresh chicken 15kg
1 265,64 Kč
Prodejce: SuperMerchant
83,42 Kč/1kg

GAME DOG Muscle Booster - doplňky pro psy - 400 g
970,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin SHN Mini Adult 12+ 1,5 kg, suché krmivo pro starší psy malých plemen, vhodné pro psy od 12 let



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
782,94 Kč
Prodejce: superbrandshop
521,96 Kč/1kg

Royal Canin Mini Ageing 12+, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Extra malý (<4 kg), 3,5 kg
803,10 Kč
Prodejce: SuperMerchant
229,46 Kč/1kg