Backmischung - Crazy Carrot Cake 500g
165,95 Kč
3 687,78 Kč / 1kg
plus 320,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Celiko Bezlepková moučná směs na křehké těsto (200g), 1011292 554,90 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Směs na pečení vícezrnného chleba59,48 Kč/1kg
59,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Ruf směsi na pečení Eggnog dort237,29 Kč/1kg
83,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Friesinger Mühle Küchenmeister směs na pečení slunečnicového chleba 1000g51,70 Kč/1kg
51,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
1 767,75 Kč/1kg
353,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Směs bezlepková na makronky 300g
466 666,64 Kč/1kg
140,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Směs na pečení - Babiččiny vanilkové rohlíčky 500g
348,46 Kč/1kg
121,96 Kč
Prodejce: taleoo

Směs na pečení - Mramorový dort 415g
264,43 Kč/1kg
109,74 Kč
Prodejce: taleoo

Ruf Bezlepková moučná směs na kakaové muffiny + 12 papírové košíčky (350g), 53100
302,86 Kč/1kg
106,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Bauck Mühle 413038, Vegan pizza, 339 kcal, 1436 kJ, 0,7 g, 3,5 g, 2,2 g
332,37 Kč/1kg
116,33 Kč
Prodejce: taleoo

Směs na pečení - Čokoládový dort 380g
410,97 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo

Směs na lahodné dortové těsto 400g
160,00 Kč/1kg
64,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Koopmans Tompoucecake 350 g – hotová směs pro lahodný Tompouce dort
531,60 Kč/1kg
186,06 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Dortová směs - Smetanový sýr 385g
469,12 Kč/1kg
187,65 Kč
Prodejce: taleoo

Směs na pečení - Můj čokoládový dort 400g
306,35 Kč/1kg
122,54 Kč
Prodejce: taleoo

Gellwe Mieszanka do Ciasta Karpatka 340 g
168,72 Kč/1kg
60,74 Kč
Prodejce: Katomix

Koopmans Pannenkoeken bez lepku 300 g – bezlepková směs na palačinky
407,00 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Koopmans Pannenkoekenmix Speculoos 320 g – pikantní směs na palačinky
331,59 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Bezlepková směs na pečení s droždím 500g
270,20 Kč/1kg
135,10 Kč
Prodejce: taleoo

Dortová směs - Hill cream 350g
337,43 Kč/1kg
118,10 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mrkvánkový koláč, Karottenkuchen, Rüblitorte – s naší směsí na pečení mrkvánkového koláče vám určitě každý vyjde.
Jen v několika krocích a za velmi krátkou dobu bude hotový nadýchaný, šťavnatý a sladko-kořeněný koláč – to je prostě šílené!
- Seznam přísad
- Řepný cukr*, celozrnná rýžová mouka*, ALMONDY*, bezlepkový PŠENIČNÝ škrob*, prášek do pečiva s vinným kamenem (kukuřičný škrob*, okyselující látka: vinan draselný; kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný)obsahuje tyto alergenní složky: ořechy*z certifikované ekologické produkce
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 gVýživové hodnoty vztažené na hotový výrobekEnergetická hodnota kJ / kcal: 1821 kJ / 431 kcalTuk: 14,0 gz toho nasycené mastné kyseliny: 1,3gSacharidy: 66,1gz toho cukr: 36,1gVláknina: 3,9gBílkoviny: 8,1gSůl: 0,6gNutriční hodnoty stanovené podle: Výpočet
- Hmotnost
- 45 g
- Potravinářský podnik
- WERZ
- Prodejní název
- Backmischung - Crazy Carrot Cake 500g
- Výrobce
- naturkorn mühle Werz
- Kód EAN
- 4000430110214
- Seznam přísad
- Řepný cukr*, celozrnná rýžová mouka*, ALMONDY*, bezlepkový PŠENIČNÝ škrob*, prášek do pečiva s vinným kamenem (kukuřičný škrob*, okyselující látka: vinan draselný; kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný)obsahuje tyto alergenní složky: ořechy*z certifikované ekologické produkce
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 gVýživové hodnoty vztažené na hotový výrobekEnergetická hodnota kJ / kcal: 1821 kJ / 431 kcalTuk: 14,0 gz toho nasycené mastné kyseliny: 1,3gSacharidy: 66,1gz toho cukr: 36,1gVláknina: 3,9gBílkoviny: 8,1gSůl: 0,6gNutriční hodnoty stanovené podle: Výpočet
- Hmotnost
- 45 g
- Potravinářský podnik
- WERZ
- Prodejní název
- Backmischung - Crazy Carrot Cake 500g
- Výrobce
- naturkorn mühle Werz
- Kód EAN
- 4000430110214
K tomu se hodí také

Směs bezlepková na makronky 300g
466 666,64 Kč/1kg
140,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
748,77 Kč/1kg
97,34 Kč
Prodejce: taleoo

Bonomi Salviardi originální italské dámské prsty na čaj 400g
246,72 Kč/1kg
98,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na pečení - Babiččiny vanilkové rohlíčky 500g
348,46 Kč/1kg
121,96 Kč
Prodejce: taleoo

Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
1 767,75 Kč/1kg
353,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Bauck Mühle 413038, Vegan pizza, 339 kcal, 1436 kJ, 0,7 g, 3,5 g, 2,2 g
332,37 Kč/1kg
116,33 Kč
Prodejce: taleoo

Betty Crocker – směs na lákavý čokoládový dort, 425 g
343,11 Kč/1kg
145,82 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Směs na pečení - Mramorový dort 415g
264,43 Kč/1kg
109,74 Kč
Prodejce: taleoo

Květinová směs na pečení 200 g - CELIKO
1 464,65 Kč/1kg
292,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Směs na pečení Dr. Oetker Brownies s pečicí formou na 16 koláčků 456 g
304,17 Kč/1kg
139,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker tvarohová směs na pečení s jemným zdobicím cukrem 580g
208,98 Kč/1kg
121,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Bezlepková moučná směs na kakaové muffiny + 12 papírové košíčky (350g), 53100
302,86 Kč/1kg
106,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Biovegan 356094, Prášek, Sójový protein, Neutrální, 324 kcal, 1349 kJ, 8,4 g
1 821,00 Kč/1kg
36,42 Kč
Prodejce: taleoo

Bauck Mühle 414238, Chléb, 500 g, 348 kcal, 1473 kJ, 2,5 g, 0,4 g
195,16 Kč/1kg
97,58 Kč
Prodejce: taleoo

Dr. Oetker sýrová směs na pečení s cukrem na zdobení 385g
413,79 Kč/1kg
159,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na pečení - Tarte flambée bez lepku 2x200g
290,82 Kč/1kg
116,33 Kč
Prodejce: taleoo

Celiko Bezlepková moučná směs na křehké těsto (200g), 101129
2 554,90 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Směs na pečení - muffiny AppleCrumble 400g
198,15 Kč/1kg
79,26 Kč
Prodejce: taleoo

Ruf směsi na pečení Eggnog dort
237,29 Kč/1kg
83,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na pečení - Brownies Cheesecake 350g
275,60 Kč/1kg
96,46 Kč
Prodejce: taleoo

Dr. Oetker dortový krém čokoládový krém, 11 balení
334,03 Kč/1kg
634,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker rýžový pudink méně sladký 112 g
97,96 Kč/1l
48,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bauck Mühle 376737, Chléb, 500 g, 356 kcal, 1504 kJ, 12 g, 2,5 g
190,98 Kč/1kg
148,01 Kč
-52,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
95,49 Kč
Prodejce: taleoo

Oetker čokoládové sušenky 500g
246,44 Kč/1kg
123,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepková směs na pečení s droždím 500g
270,20 Kč/1kg
135,10 Kč
Prodejce: taleoo

Směs na piškotový dort Deluxe 1kg
165,00 Kč/1kg
165,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Ruský tvarohový koláč Ruf
131,36 Kč/1kg
91,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker citronový mrak směs na piškotový dort 430g
300,00 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

čtyřzrnná směs na pečení s droždím - bezlepková 1kg
193,44 Kč/1kg
193,44 Kč
Prodejce: taleoo

Dr.Oetker 5206244009 Dr.Oetker Zitrone Backmischung 525,0 g
601,37 Kč/1kg
294,67 Kč
Prodejce: somnia24
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější

Doprava zdarma2% od 2 ks














Doprava zdarma

RUF 2526447008 RUF Waffel-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
200,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
200,76 Kč/1kg

Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez příchuti
366,64 Kč
Prodejce: PolleoSport
733,28 Kč/1kg

Celiko Bezlepková moučná směs na křehké těsto (200g), 101129
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Zmrzlina Gulab Jamun
179,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
358,42 Kč/1kg

Aurora Rustic Country Bread Směs na pečení žitného lučního chleba 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Diamantová vaječná směs na palačinky jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
39,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,92 Kč/1kg

Dr. Oetker Professional Veganské balení čokoládové pěny 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Bavorský krém 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)
755,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
755,59 Kč/1kg

Dr. Oetker Mandlový pudink 2500g
741,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
44,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 593,57 Kč/1kg

Müllers Mühle rýžová mouka na vaření pečení a rafinaci 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
56,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Diamond heart waffles jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 500g
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
88,74 Kč/1kg

Celozrnná špaldová mouka Aurora pro zdravý celozrnný chléb 1000g
93,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
93,36 Kč/1kg

Dr. Oetker krtčí dort, balení po 4 kusech (4 x 435 g)
637,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zemědělská kůra Aurora



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Gebrüder Leimer kostky chleba knedlíky chléb na vaření sáček 750g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
141,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mouka na špecle Aurora, 1 kg
67,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
67,72 Kč/1kg

Směs na pečení Lindt Lava Cake 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 108,38 Kč/1kg

Květinová směs na pečení 200 g - CELIKO
292,93 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 464,65 Kč/1kg

Ruf směsi na pečení Eggnog dort



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
83,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,29 Kč/1kg