4,5



Na základě 29 hodnocení
Podobné produkty

Pohodlné sportovní kalhoty COMEOR pro muže, vyrobené z bavlny. Dlouhé sportovní kalhoty pro muže, model "jogger"
518,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: comeordeutschland

Dámské sportovní kalhoty COMEOR – dlouhé bavlněné tréninkové kalhoty, volný střih, pohodlná mikina
468,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: comeordeutschland

COMEOR joggingové kalhoty dámské - bavlněné sportovní kalhoty dlouhé, tréninkové kalhoty, dámské kalhoty pro volný čas, tepláky regular fit pro fitness, jógu, volný čas
493,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: comeordeutschland

Běžecké kalhoty COMEOR pánské bavlněné tréninkové kalhoty - s kapsami na zip sportovní kalhoty běžecké kalhoty pánské běžecké kalhoty | chlapecké kalhoty pro volný čas (černá, M)
542,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: comeordeutschland

Uhlsport Essential – sportovní legíny, barva: černá, velikost: XXS/XS, kód: 100515301
657,48 Kč
Prodejce: Social-Discount

ASKSA Dámské sportovní kalhoty Anti-celulitidní kompresní legíny Slim Fit Butt Lift Elasticated Trousers Joggingové kalhoty (černé, M)
807,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ASKSA

Běžecké kalhoty COMEOR pánské bavlněné tréninkové kalhoty - s kapsami na zip sportovní kalhoty běžecké kalhoty pánské joggery | chlapecké kalhoty pro volný čas (černé, L)
542,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: comeordeutschland

ADIDAS Slim Jogginghose Damen HE0421 - XS
596,89 Kč
Prodejce: kimport

Kalhoty Nike BV4089010
2 018,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

ASKSA Dámské široké palazzo kalhoty Lněné kalhoty s vysokým pasem Ležérní kalhoty Volné dlouhé letní kalhoty, šedá, M
767,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ASKSA

Moraj | Dámské kalhoty - velikost L - Černé sportovní kalhoty - Dámské sportovní kalhoty - Bavlněné kalhoty, volný střih
775,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HaColo

Lacoste sportovní kalhoty, volné kalhoty na jogging
2 460,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Pánské kalhoty pohodlné tréninkové tepláky sportovní ponožky JPSTGORDON |
762,46 Kč
Prodejce: ARIZONAS

Moraj | Dámské kalhoty - velikost XL - Černé tepláky - Dámské tepláky - Bavlněné kalhoty, volný střih
775,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HaColo

COMEOR Dámské sportovní kalhoty – bavlněné tréninkové kalhoty, vhodné pro jógu a volnočasové aktivity
878,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

COMEOR joggingové kalhoty pánské bavlněné tréninkové kalhoty - s kapsami na zip sportovní kalhoty joggingové kalhoty pánské joggers | chlapecké kalhoty pro volný čas
567,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: comeordeutschland

Moraj | Dámské kalhoty - velikost XXL - Černé sportovní kalhoty - Tepláky - Dámské bavlněné sportovní kalhoty
775,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HaColo

ASKSA Pánské kalhoty na běhání Sportovní kalhoty Bavlněné tréninkové kalhoty Volnočasové kalhoty s kapsami, černé, 3XL
967,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ASKSA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Objevte dokonalé pohodlí a styl v našich nových dámských běžeckých kalhotách!
Tyto všestranné sportovní kalhoty vyrobené z vysoce kvalitní bavlny jsou nejen pohodlné na nošení, ale také ideální pro širokou škálu aktivit.
Ať už běháte, cvičíte, nebo jen odpočíváte, tyto tepláky jsou ideálním společníkem.
Dlouhý střih a volný styl dělají z těchto běžeckých kalhot ideální volnočasové kalhoty pro ženy.
Elastický pas zajišťuje dokonalé přizpůsobení a vysokou úroveň pohodlí. Legíny s vysokým pasem nabízejí nejen módní siluetu, ale také vás v chladnějších měsících zahřejí. Ideální na jógu, pyžamové večírky nebo útulné večery doma.
Naše dámské sportovní kalhoty v sobě spojují funkčnost a styl a nesmí chybět v žádném šatníku.
Dopřejte si volnost pohybu a ciťte se pohodlně v každé situaci - ať už cvičíte, nebo odpočíváte. Objevte dokonalost aktivního oblečení a domácího oděvu s našimi dámskými kalhotami na běhání!
- Barva
- Černá
- Výrobce
- COMEOR
- Materiálové složení textilu
- 100% bavlna
- Výška pasu
- Vysoký pas
- Konfekční velikost
- M
- Hmotnost
- 0.326 kg
- Druhy sportů
- JoggingJóga
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 8684117887703
- Barva
- Černá
- Výrobce
- COMEOR
- Materiálové složení textilu
- 100% bavlna
- Výška pasu
- Vysoký pas
- Konfekční velikost
- M
- Hmotnost
- 0.326 kg
- Druhy sportů
- JoggingJóga
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 8684117887703
K tomu se hodí také

Dámské sportovní kalhoty COMEOR – dlouhé bavlněné tréninkové kalhoty, volný střih, pohodlná mikina
468,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: comeordeutschland

Vitakraft Vita Garden Protein Mix (1 kg)
143,88 Kč/1kg
143,88 Kč
Prodejce: VISO

Originální Samsung USB-C Datový Kabel - 1.5m - Bílá KP31222
128,16 Kč/1m
192,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

ASKSA Dámské teplé termo legíny s plyšovou podšívkou Slim dlouhé legíny Elastické zimní punčochové kalhoty -M-
798,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ASKSA

Pohodlné sportovní kalhoty COMEOR pro muže, vyrobené z bavlny. Dlouhé sportovní kalhoty pro muže, model "jogger"
518,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: comeordeutschland

Dresco Plachta na kola pro 2 kola + vkládací kapsa 150 x 74 x 123 cm
1 137,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Rotho Twist, 25 l, Obdélníkový, Polypropylen (PP), Černá, Manuální, 252 mm
271,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

ZIVELA 25kg krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež s obilím Krmivo s obilím | Krmivo pro drůbež, kuřata, husy, kachny Bez GMO, 100% přírodní | Obilná směs 25 kg
745,13 Kč
-51,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
693,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Dámské sportovní kalhoty COMEOR – dlouhé bavlněné tréninkové kalhoty, volný střih, pohodlná mikina
468,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: comeordeutschland

Purina ONE COAT & HAIRBALL RICH IN CHICKEN, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 800 g
571,04 Kč/1kg
456,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Podpůrný polštář Emma Classic 80x40 cm
1 897,96 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

COMEOR joggingové kalhoty dámské - bavlněné sportovní kalhoty dlouhé, tréninkové kalhoty, dámské kalhoty pro volný čas, tepláky regular fit pro fitness, jógu, volný čas
493,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: comeordeutschland

Koupelnová rohož z mikrovlákna Protiskluzová rohož proti otiskům nohou Měkká koupelnová rohož do koupelny Dětský pokoj 40 x 60 cm, červená
261,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
47,97 Kč/1kg
1 199,32 Kč
Prodejce: boni-shop

Sada kulmy 5 v 1 se 3 hlavněmi, kulma na velké lokny Kulmy Nastavitelná teplota Kulma s vlnovcem Keramický povlak Curl
1 279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Váha tělesného Digitální osobní Skleněná váha složení tělesného tuku LCD displej Bluetooth aplikace pro IOS a Android váha pro analýzu těla BMI Retoo
779,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Dámské sportovní kalhoty COMEOR – dlouhé bavlněné tréninkové kalhoty, volný střih, pohodlná mikina
468,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: comeordeutschland

GOURMETmaxx skleněné nádoby na potraviny click-it sada 4 ks Vynikající do myčky nádobí mikrovlnné trouby mrazáku vzduchotěsné nepropustné
561,98 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Dámské sportovní kalhoty COMEOR – dlouhé bavlněné tréninkové kalhoty, volný střih, pohodlná mikina
468,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: comeordeutschland

Zahradní polštář 40x40x8 cm ITA HOME & GARDEN LISA
188,68 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 713,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Apple EarPods (USB-C), Kabel, Hovory/hudba, Sluchátka s mikrofonem, Bílá
523,77 Kč
Prodejce: Shopmobile

sada 10 bavlněných utěrek, 50x70 cm, modrá kostkovaná
1 319,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Exquisit KS16-V-040E, 127 l, N-ST, 39 dB, E, Bílá
7 599,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Gastromark

heimtexland ® zatemňovací závěs tepelný závěs zatemňovací závěs závěs s očky závěs dekorační závěs neprůhledný zatemňovací závěs ochrana proti chladu ochrana proti slunci typ139 stříbrno-šedý
436,20 Kč
Prodejce: Heimtexland

Dr. Martens Jadon 8 Eyelets Black
5 173,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BDS

Sada dvou polštářů z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pro alergiky
397,50 Kč
-12,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
385,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
493,07 Kč/1l
345,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
66% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
66%28% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
28%3% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
3%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%3% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
3%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jako vždy rychlé doručení
Barva ČernáKonfekční velikost XXL
Kalhoty sedí jako ulité (XL) a kvalita je v pořádku.
Ohodnoceno dne 26. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super kousek
Barva ČernáKonfekční velikost XXL
Kalhoty jsou velmi pohodlné, perfektně sedí a jsou ušité přímo pro mě. Cena je úžasná. Ráda bych jich měla více v jiné barvě. Top
Ohodnoceno dne 18. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé kalhoty
Barva Tmavě modráKonfekční velikost L
Dobrá kvalita a cena
Ohodnoceno dne 16. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
COMEOR Dámské joggingové kalhoty s širokými nohavicemi
Barva Světle šedáKonfekční velikost XL
mimořádně pohodlné joggingové kalhoty
Ohodnoceno dne 16. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dámské joggingové kalhoty COMEOR s širokými nohavicemi (černé
Barva ČernáKonfekční velikost XL
super pohodlné dámské kalhoty
Ohodnoceno dne 16. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
COMEOR Dámské joggingové kalhoty s širokými nohavicemi (tmavě šedé
Barva Tmavě šedáKonfekční velikost XL
super pohodlné dámské kalhoty
Ohodnoceno dne 29. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kalhoty na běhání
Barva ČernáKonfekční velikost XL
Super!!!
Ohodnoceno dne 11. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Raději si objednejte o velikost větší!
Barva Světle šedáKonfekční velikost XXL
Dobrá kvalita !
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Tepláky Nike FN3801-010 pro Pánské
1 478,62 Kč
Prodejce: Desportivo

BROKIG Pánské cargo tepláky Sportovní tréninkové kalhoty Elastické Černé M
404,99 Kč
Prodejce: NIKCORP

Lee | Pánské kalhoty typu "carpenter" z bavlny, rovný střih, robustní pracovní kalhoty, model Utility, velikost W31 L32
1 500,00 Kč
Prodejce: Denimo_com

Ombre Clothing Pánské tepláky Prehship světle hnědá S
1 399,00 Kč
Prodejce: Wayfarer

Ombre Clothing Pánské tepláky Prehship ecru S
1 399,00 Kč
Prodejce: Wayfarer

Kalhoty Champion S12627
961,04 Kč
Prodejce: Desportivo

Nike Park 26 Fleece Joggingové kalhoty dámské
1 021,24 Kč
Prodejce: Desportivo

Nike Park 26 fleecové tepláky pro muže
1 020,07 Kč
Prodejce: Desportivo

Dstreet Pánské tepláky Aeny antracitová L
449,00 Kč
Prodejce: Wayfarer

Nike Park 26 fleecové tepláky pro muže
995,50 Kč
Prodejce: Desportivo

Tepláky OMBRE, pohodlný střih, moderní, OM-PABS-0305, krémová, velikost M
999,00 Kč
Prodejce: Wayfarer

Tepláky OMBRE, pohodlný střih, moderní, OM-PABS-0305, šedé, velikost L
999,00 Kč
Prodejce: Wayfarer

Tepláky OMBRE, pohodlný střih, moderní, OM-PABS-0305, denimově modré, XL
999,00 Kč
Prodejce: Wayfarer

Tepláky OMBRE, pohodlný střih, moderní, OM-PABS-0305, denimově modré, velikost L
999,00 Kč
Prodejce: Wayfarer

Tepláky OMBRE, pohodlný střih, moderní, OM-PABS-0305, krémová, velikost S
999,00 Kč
Prodejce: Wayfarer

Tepláky OMBRE, pohodlný střih, moderní, OM-PABS-0305, krémová, velikost L
999,00 Kč
Prodejce: Wayfarer

Tepláky OMBRE, pohodlný střih, moderní, OM-PABS-0305, šedé, velikost S
999,00 Kč
Prodejce: Wayfarer

Tepláky OMBRE, pohodlný střih, moderní, OM-PABS-0305, denimově modré, XXL
999,00 Kč
Prodejce: Wayfarer

Tepláky OMBRE, pohodlný střih, moderní, OM-PABS-0305, černé, velikost S
999,00 Kč
Prodejce: Wayfarer

Tepláky OMBRE, pohodlný střih, moderní, OM-PABS-0305, tmavě modré, velikost L
999,00 Kč
Prodejce: Wayfarer