5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo1 133,69 Kč/1kg
328,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Delecta Kujawianka Kawa Zbożowa 500 g705,50 Kč/1kg
352,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Jacobs Mletá káva Gold 250 g959,96 Kč/1kg
239,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Lavazza Caffe Decaffeinated gemahlen1 085,72 Kč/1kg
271,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs - Krönung mletá káva - 12x 500g
487,42 Kč/1kg
2 924,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
402,43 Kč/1kg
2 414,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Jacobs 7040340 Káva Krönung jemná 500 g
751,92 Kč/1kg
375,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

JACOBS KRÖNUNG MILD, mletá káva, 500 g
471,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Jacobs 4031790 Káva Krönung bez kofeinu 500 g
1 035,24 Kč/1kg
529,17 Kč
-11,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
517,62 Kč
Prodejce: somnia24

JACOBS Káva Krönung Signature 4091341 mletá 500g
858,26 Kč/1kg
429,13 Kč
Prodejce: somnia24

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese Mild, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
1 723,77 Kč/1kg
10 342,65 Kč
Prodejce: Store-Germany

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Taška, 500 g
630,02 Kč/1kg
315,01 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mletá filtrovaná káva Melitta Harmonie bez kofeinu, v sadě
1 725,10 Kč/1kg
10 350,63 Kč
Prodejce: Store-Germany

Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
551,60 Kč/1kg
275,80 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Káva Arabica mletá 500g
844,96 Kč/1kg
422,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TCHIBO EDUSCHO Family Coffee 250g
1 370,64 Kč/1kg
342,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Jacobs Mletá káva Gold 500 g
726 119,97 Kč/1kg
363,06 Kč
Prodejce: Katomix

Tchibo Family Pražená mletá káva 250 G
610,52 Kč/1kg
152,63 Kč
Prodejce: Katomix

TASSIMO 626054, T DISC, 80 hrnků
3 562,31 Kč/1kg
370,48 Kč
Prodejce: somnia24

Jacobs Kronung Kawa Mielona 250 g
544,00 Kč/1kg
196,19 Kč
-60,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
136,00 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nečekejte, objednejte si Jacobs Krönung ještě dnes a ochutnejte pravou chuť kávy! Kupte nyní!
- Seznam přísad
- V popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V popisu
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- CARUNO
- Prodejní název
- Jacobs Coronation Kawa Mielona 100 G
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8711000521540
- Seznam přísad
- V popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V popisu
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- CARUNO
- Prodejní název
- Jacobs Coronation Kawa Mielona 100 G
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8711000521540
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Jacobs - Krönung mletá káva - 12x 500g
487,42 Kč/1kg
2 924,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Elektrické kleštičky na nehty USB dobíjecí kleštičky na nehty Automatický dětský pilník na nehty pro děti Dospělí Starší péče o nehty
630,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Jacobs 403052, 500 g, Tmavě pražená
751,22 Kč/1kg
375,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dětské kolo od 6 let 20palcove Dětské kolo Dívčí kolo s 6 rychlostmi Simano Heart Bike pudrově růžová Sun Baby
6 017,99 Kč
-1 260,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 757,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Babyboutik

Samolepicí nástěnné panely sada 10 ks 30x60 cm - moderní obklady stěn - lze flexibilně řezat na míru, snadno se čistí, odpuzují vodu - mramorový vzhled, kamenný vzhled, vzhled dřeva
517,26 Kč/1m²
931,07 Kč
Prodejce: HOOZSHOP

TRESKO® 4200 W plynový ohřívač červený včetně regulátoru tlaku plynu plynová hadice + kryt | plynový ohřívač plynový ohřívač keramický se 3 úrovněmi | infračervený plynový ohřívač sálavý ohřívač pro plynové lahve na butan nebo propan do 15 kg
2 435,97 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: DWD-Company

Ferrero Collection 15 jednotlivě balených čokolád 3 různé 172g
1 748,95 Kč/1kg
300,82 Kč
Prodejce: LAVONIO

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá, Modrá
12 096,75 Kč
Prodejce: G-Electronics

Mop na podlahu mop z mikrovlákna mop dlaždice čištění mop podložka z mikrovlákna podložka z mikrovlákna ocelová rukojeť Retoo
341,99 Kč
-125,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
216,59 Kč
Prodejce: Retoo

Schwalbe 10429311, Dunlop ventil, 28", 28 - 47 mm, 4 cm, Guma, Černá
385,32 Kč
Prodejce: windmeile

BRUBAKER Guardian Angel Wish Bead - náhrdelník s přívěskem + mušle s pravou perlou jako dárková sada šperků
249,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

HP DeskJet 2810e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Kopírka, skener, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Bílá
1 347,57 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
551,60 Kč/1kg
275,80 Kč
Prodejce: Zyrafka

AREBOS městská koloběžka koloběžka růžová | LED kola, výškově nastavitelná a skládací
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Meica Deutschländer (360g)
522,06 Kč/1kg
187,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bifi Carazza XXL pšeničné sušenky se salámovou pizza omáčkou a sýrem 75g
768,40 Kč/1kg
57,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Originální Samsung USB-C Datový Kabel - 1.5m - Bílá KP31222
128,16 Kč/1m
192,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Continental RideTour, 28", Silnice, Bezdušová pneumatika, Technologie folding bead, Černá, 180 TPI (počet vláken na palec)
389,00 Kč
Prodejce: Holokolo

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
402,43 Kč/1kg
2 414,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Přístroj na odsávání ušního mazu, čistič uší - EARSIO
199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Kávovar na kapsle, multikapslový kávovar 3 v 1, černý + napěňovač mléka
1 829,00 Kč
-100,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 729,00 Kč
Prodejce: Delgeo

Kontaktní gril Tefal GC241D Inicio z nerezové oceli, grilovací plocha 29 x 26 cm, nepřilnavé grilovací desky, integrovaný termostat
2 231,80 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Černá
248,69 Kč/1m
248,69 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: IK-Handelsgruppe

Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
4 444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Robotický vysavač Pet Hair Koberce 2600Pa Úklidové roboty HEPA
4 299,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Kuchyňská pomůcka 12ks nepřilnavá sada kuchyňského náčiní Silikonové kuchyňské náčiní Sady příborů na vaření
604,75 Kč
-12,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
592,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mahmood Coffee Turecká káva, středně pražená, 220 g v plechové dóze
650,00 Kč
Prodejce: Exporgin
2 954,55 Kč/1kg

Slim Coffee 125g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
409,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
3 272,00 Kč/1kg

Žaludová káva (tuba) 200gDARY NATURY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 920,05 Kč/1kg

Káva z pampelišky ORZECHOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
548,11 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 884,79 Kč/1kg

Přírodní přírodní pampelišková káva 150g POLSKÁ PAMPELIŠKOVÁ KÁVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
533,71 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 809,00 Kč/1kg

Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
328,77 Kč
Prodejce: Serica
1 133,69 Kč/1kg

Káva Arabica a kardamom 250g mletá. Směs se zeleným kardamonem pro lahodnou chuť.
506,19 Kč
Prodejce: LaProve
2 024,76 Kč/1kg

Pedro's Active Coffee Ground 100 G
461,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 617,40 Kč/1kg

Lucaffe MR. EXCLUSIVE 100 % Arabica, mletá káva, plechovka 250 g
538,44 Kč
Prodejce: M_plus_L
2 153,76 Kč/1kg

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore
940,92 Kč/1kg

Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – středně pražená, jemně mletá
425,00 Kč
Prodejce: Exporgin
4 250,00 Kč/1kg

Delecta Kujawianka Kawa Zbożowa 500 g
352,75 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,50 Kč/1kg

Dallmayr Prodomo 250g mletá káva, filtrovaná káva



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
502,51 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 010,04 Kč/1kg

Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
583,69 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 334,76 Kč/1kg

Lavazza Crema e Gusto Classico mletá káva 250 g, balení po 4 ks
1 012,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Káva bez kofeinu mletá 185 g - Pellini
657,57 Kč
-42,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
614,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 074,95 Kč/1kg

Pampelišková káva s adaptogeny - ASHWAGANDA 150g
235,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 236,84 Kč/1kg

Pampelišková káva s bodlákem, brukev a artyčok 150g POLSKÝ MNISZEK
218,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 147,37 Kč/1kg

Akumulátorová stříkací pistole elektrická 21V lithiová baterie dobíjecí 1000ml EU zástrčka 200?240V
2 319,30 Kč
Prodejce: Zanjo24