Jacobs Mletá káva Gold 250 g
239,99 Kč
959,96 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo1 133,69 Kč/1kg
328,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g940,92 Kč/1kg
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Delecta Kujawianka Kawa Zbożowa 500 g705,50 Kč/1kg
352,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Jacobs 7040340 Káva Krönung jemná 500 g751,92 Kč/1kg
375,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs Mletá káva Gold 500 g
726 119,97 Kč/1kg
363,06 Kč
Prodejce: Katomix

Jacobs Krönung Kawa mielona 100 g
4 799,60 Kč/1kg
479,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Jacobs Kronung Kawa Mielona 250 g
544,00 Kč/1kg
196,19 Kč
-60,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
136,00 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Douwe Egberts – Décafé Mletá káva – 500 g
1 118,30 Kč/1kg
559,15 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Jacobs - Krönung mletá káva - 12x 500g
487,42 Kč/1kg
2 924,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Fort Kawa, mletá káva, 250 g
718 799,97 Kč/1kg
179,70 Kč
Prodejce: Katomix

JACOBS 11102 JACOBS Krönung Balance Kaffee, gemahlen, 500,0 g
962,88 Kč/1kg
481,44 Kč
Prodejce: somnia24

JACOBS KRÖNUNG MILD, mletá káva, 500 g
471,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Mletá káva illy Classico 250 g
879,12 Kč/1kg
219,78 Kč
Prodejce: Zyrafka

Jacobs Cappuccino Vanilla Instantní káva 12Gx8
5 369,90 Kč/1kg
536,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Douwe Egberts – Mocca (7) Mletá káva – 250 g
1 341,20 Kč/1kg
335,30 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Jacobs 4031790 Káva Krönung bez kofeinu 500 g
1 032,44 Kč/1kg
529,17 Kč
-12,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
516,22 Kč
Prodejce: somnia24

Bristot 100 % Arabica 250 g mletá káva
2 208,32 Kč/1kg
552,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Lavazza Caffe Decaffeinated gemahlen
767,08 Kč/1kg
191,77 Kč
Prodejce: Zyrafka

Tchibo Family Pražená mletá káva 250 G
610,52 Kč/1kg
152,63 Kč
Prodejce: Katomix

Dallmayr prodomo filtrovaná káva 12x500gr.
507,15 Kč/1kg
3 042,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nečekejte, objednejte si ještě dnes a ochutnejte tuto jedinečnou chuť! Kupte si ji hned teď a vychutnejte si aromatickou kávu Jacobs Gold!
Nd39_504784 Kawa Miel Jacobs 250G GoldJACOBS
- Seznam přísad
- V popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V popisu
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- CARUNO
- Prodejní název
- JACOBS
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8711000681787
- Seznam přísad
- V popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V popisu
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- CARUNO
- Prodejní název
- JACOBS
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8711000681787
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Braun Series 3 300s, Planžetový holicí strojek, Černá, 2 SensoFoil, LED, Baterie, Nikl-metal hydridová (NiMH)
1 292,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Jacobs 403052, 500 g, Tmavě pražená
751,22 Kč/1kg
375,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
3 964,45 Kč/1kg
436,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
402,43 Kč/1kg
2 414,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Jacobs Mletá káva Gold 500 g
726 119,97 Kč/1kg
363,06 Kč
Prodejce: Katomix

Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustný 200 g
1 388,25 Kč/1kg
277,65 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Jacobs - Krönung mletá káva - 12x 500g
487,42 Kč/1kg
2 924,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Jacobs Krönung Kawa mielona 100 g
4 799,60 Kč/1kg
479,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Taška, 500 g
630,02 Kč/1kg
315,01 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese Mild, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
1 723,77 Kč/1kg
10 342,65 Kč
Prodejce: Store-Germany

Tchibo Family Pražená mletá káva 250 G
610,52 Kč/1kg
152,63 Kč
Prodejce: Katomix

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Káva Arabica mletá 500g
841,68 Kč/1kg
420,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Figo 19 Šatní skříň (bílá/bílá)
5 939,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

Lambertz Čokoládové preclíky s hvězdičkami z perníkových srdcí 500g
328,74 Kč/1kg
164,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Adidas HQ6507_570, Bílá, Grey Three,Cloud White,Cloud White
2 109,53 Kč
Prodejce: Street-Sport

Jacobs Kaffee Espresso 25ST45g
2 160,89 Kč/1kg
97,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Melitta Harmonie Mild mletá filtrovaná káva, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
1 725,10 Kč/1kg
10 350,63 Kč
Prodejce: Store-Germany

Varta -CR1220, Baterie na jedno použití, CR1220, Lithium, 3 V, 1 kusů, 35 mAh
40,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Fritovací trouba Airfryer o objemu 12 litrů s dvojitou komorou a průhledným okénkem, 2 oddělené koše, funkce Dual Cook a Sync-Finish, fritování bez oleje, výkon 2600 W, digitální ovládání, úspora času
2 743,99 Kč
-54,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 689,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
720,18 Kč/1kg
720,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

JACOBS Káva Krönung 5908 celozrnná 500g
1 304,88 Kč/1kg
652,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

KURUKAHVECi MEHMET EFENDi Turkish Coffee TÜRK KAHVESi TÜRK MALI 100g
787,10 Kč/1kg
78,71 Kč
Prodejce: CasteloStore

Mletá filtrovaná káva Melitta Harmonie bez kofeinu, v sadě
1 725,10 Kč/1kg
10 350,63 Kč
Prodejce: Store-Germany

JACOBS KRÖNUNG MILD, mletá káva, 500 g
471,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Kávová zrna Dallmayr Crema d’Oro, 1 kg
604,00 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Jacobs 4031790 Káva Krönung bez kofeinu 500 g
1 032,44 Kč/1kg
529,17 Kč
-12,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
516,22 Kč
Prodejce: somnia24

Dallmayr Espresso d'Oro ganze Bohne, 1 kg, Espresso, Taška
451,57 Kč/1kg
451,57 Kč
Prodejce: Katomix
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mahmood Coffee Turecká káva, středně pražená, 220 g v plechové dóze
650,00 Kč
Prodejce: Exporgin
2 954,55 Kč/1kg

Slim Coffee 125g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
409,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
3 272,00 Kč/1kg

Žaludová káva (tuba) 200gDARY NATURY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 920,05 Kč/1kg

Káva z pampelišky ORZECHOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
548,11 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 884,79 Kč/1kg

Přírodní přírodní pampelišková káva 150g POLSKÁ PAMPELIŠKOVÁ KÁVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
533,71 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 809,00 Kč/1kg

Káva Arabica a kardamom 250g mletá. Směs se zeleným kardamonem pro lahodnou chuť.
506,19 Kč
Prodejce: LaProve
2 024,76 Kč/1kg

Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
328,77 Kč
Prodejce: Serica
1 133,69 Kč/1kg

Pedro's Active Coffee Ground 100 G
461,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 617,40 Kč/1kg

Lucaffe MR. EXCLUSIVE 100 % Arabica, mletá káva, plechovka 250 g
538,44 Kč
Prodejce: M_plus_L
2 153,76 Kč/1kg

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore
940,92 Kč/1kg

Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – středně pražená, jemně mletá
425,00 Kč
Prodejce: Exporgin
4 250,00 Kč/1kg

Delecta Kujawianka Kawa Zbożowa 500 g
352,75 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,50 Kč/1kg

Pampelišková káva s adaptogeny - ASHWAGANDA 150g
235,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 236,84 Kč/1kg

Dallmayr Prodomo 250g mletá káva, filtrovaná káva



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
502,51 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 010,04 Kč/1kg

Lavazza Crema e Gusto Classico mletá káva 250 g, balení po 4 ks
1 012,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
583,69 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 334,76 Kč/1kg

Pampelišková káva s bodlákem, brukev a artyčok 150g POLSKÝ MNISZEK
218,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 147,37 Kč/1kg

Jacobs Mletá káva Gold 250 g
239,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
959,96 Kč/1kg

Akumulátorová stříkací pistole elektrická 21V lithiová baterie dobíjecí 1000ml EU zástrčka 200?240V
2 319,30 Kč
Prodejce: Zanjo24