4,5



Na základě 11 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
HUGS by Akinu Sandy Silika gel (jemný - 0,5 - 2 mm) stelivo pro kočky 7,2 l34,31 Kč/1l
247,00 Kč
Prodejce: Akinu

Další informace o reklamě
HUGS by Akinu Silika gel levandule stelivo pro kočky 7,2 l40,14 Kč/1l
289,00 Kč
Prodejce: Akinu

Další informace o reklamě
HUGS by Akinu Silika gel bílý stelivo pro kočky 3,6 l36,39 Kč/1l
131,00 Kč
Prodejce: Akinu

Další informace o reklamě
Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky se svěží levandulovou vůní | Sada 16 balení 16 x 3,8 l = 60 l31,25 Kč/1l
1 900,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
16,05 Kč/1l
61,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Podestýlka pro kočky Brit Fresh for Cats Excellent 10 kg
23,14 Kč/1kg
231,40 Kč
Prodejce: VISO

Podestýlka Biokat's Diamond Care Fresh 8l
39,73 Kč/1kg
391,55 Kč
-85,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
306,23 Kč
Prodejce: VISO

Kočkolit CATCLIN 8 l
51,12 Kč/1l
408,96 Kč
Prodejce: VISO

Hilton Cat Litter Eco - Bentonitové stelivo pro kočky potlačující zápach 5 l
69,16 Kč/1kg
343,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Calitti Crystals - Silikonové Stelivo Pro Kočky
56,31 Kč/1l
350,79 Kč
-136,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
213,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kočkolit Pussy Cat 5kg - taška
17,72 Kč/1kg
98,00 Kč
Prodejce: STREFA

M-PETS Stelivo sojové přírodní 10 L
72,56 Kč/1l
725,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Cat´s Best original podestýlka pro kočky 10 l 20 %
29,90 Kč/1l
299,00 Kč
Prodejce: Akinu

Asan Cat Pure 42 l
1 792,93 Kč/1kg
537,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

CAT’S BEST 4002973000885 cat litter
44,34 Kč/1l
443,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hledáte kvalitní přírodní stelivo pro svou kočku, morče nebo třeba želvu? Stelivo HUGS by Akinu Křemelinové stelivo pro kočky je oblíbené pro své skvělé hygienické vlastnosti, široké využití a výbornou absorpční schopnost. Zápachu můžete dát sbohem.
Stelivo HUGS by Akinu Křemelinové stelivo: Přírodní hrudkující stelivo pro všechny domácí mazlíčky
Stelivo HUGS by Akinu je a zdravotně zcela nezávadné. Zajišťuje vysoký hygienický standard a čistotu celé domácnosti. Stelivo HUGS by Akinu vyniká svými jedinečnými absorpčními schopnostmi - pohlcuje nejen tekutiny, ale i nežádoucí doprovodné pachy. Neulpívá na srsti, a tak se nemusíte bát, že jej bude váš mazlíček “roznášet” po domě. Stelivo HUGS by Akinu je určeno pro veškeré domácí mazlíčky (kočky, křečky, morčata, myši, želvy, ptáky pod.).
Proč je stelivo HUGS by Akinu skvělou volbou?
- přírodní
- vysoce kvalitní
- pohlcující pach
- superabsorpční
- hrudkující
Použití: Při použití steliva HUGS by Akinu se vytvoří kompaktní hrudka, kterou lze ze zvířecí toalety snadno vyjmout lopatkou a chybějící množství pouze dosypat novým stelivem. Tím stelivo HUGS by Akinu výrazně přispívá k ekonomickému řešení chovu v domácnosti. Před použitím protřepat.
Víte, že?
Některé kočky mohou odmítat používat kočičí toaletu, protože jim například nevyhovuje stelivo? Přečtěte si, jak vybrat kočičí toaletu a jak kočku naučit toaletu používat.
- Hmotnost
- 15.2 kg
- Objem
- 20 l
- Kód EAN
- 8595184947477
- Výrobce
- AKINU CZ s.r.o.
- Hmotnost
- 15.2 kg
- Objem
- 20 l
- Kód EAN
- 8595184947477
- Výrobce
- AKINU CZ s.r.o.
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

HUGS BY AKINU Křemelinové stelivo pro kočky 5 l
17,78 Kč/1l
88,90 Kč
Prodejce: Akinu

Škrabadlo Feandrea XXL, 199 cm, víceúrovňové, se sisalovými sloupky, světle šedé
2 141,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Sada stromů peněz, 3 různé druhy Crassula v květináči o průměru 5,5 cm
214,75 Kč
Prodejce: Exotenherz

Výškově Nastavitelný Stůl Stolek Na Notebook 71–90 Cm Na Kolečkách Deska 60 X 40 Cm Pro Pohodlnou Práci Vsedě I Vestoje
369,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Škrabadlo pro kočky Dominik 144 cm
1 023,00 Kč
-93,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
930,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
1 853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
16,05 Kč/1l
61,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Podestýlka pro kočky Brit Fresh for Cats Excellent 10 kg
23,14 Kč/1kg
231,40 Kč
Prodejce: VISO

8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
17,27 Kč/1l
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Podestýlka Biokat's Diamond Care Fresh 8l
39,73 Kč/1kg
391,55 Kč
-85,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
306,23 Kč
Prodejce: VISO

Kočkolit Fresh for Cats Excellent Ultra Bentonite 5 kg
30,99 Kč/1l
154,96 Kč
Prodejce: VISO

HUGS by Akinu Sandy Silika gel (jemný - 0,5 - 2 mm) stelivo pro kočky 7,2 l
34,31 Kč/1l
247,00 Kč
Prodejce: Akinu

Kočkolit CATCLIN 8 l
51,12 Kč/1l
408,96 Kč
Prodejce: VISO

Feandrea škrabadlo stropní vysoké, 231-291 cm výškově nastavitelné xxl, vysoké víceúrovňové škrabadlo pro kočky, 11 cm silné sloupky světle šedé
1 854,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Silikátová podestýlka pro kočky Mersjo Neutrální 8x3,8L
17,27 Kč/1l
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Tectake Tectake škrabadlo - 107 x 60 x141 cm - šedé
1 371,75 Kč
-185,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 186,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

WISFOR Toaletní box pro kočky s lopatkou na stelivo, víko s poklopem, skládací, 41×51×38 cm
310,42 Kč/1kg
800,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

Škrabadlo pro kočky Marcel 141 cm
1 372,00 Kč
-97,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 275,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Feandrea škrabadlo 206 cm, XXL, s 13 škrabadly, 2 plošinky světle šedá
2 265,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Podestýlka FEANDREA, s víkem, pro kočky do 15 kg, teplá šedá barva ovesných vloček
317,94 Kč/1kg
1 080,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky se svěží levandulovou vůní | Sada 16 balení 16 x 3,8 l = 60 l
31,25 Kč/1l
1 900,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Cat's Best ÖkoPlus stelivo pro kočky 10l
31,90 Kč/1l
319,00 Kč
Prodejce: STREFA
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
82% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
82%9% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
9%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%9% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
9%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Průměr
Hmotnost 15,2 kgObjem 20 l
Stelivo jsem koupila na zkoušku - výhodná cena, ale je prašné, hrudky se po nabrání na lopatku rozpadaly.
Ohodnoceno dne 20. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Hmotnost 3,85 kgObjem 5 l
Ohodnoceno dne 11. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Hmotnost 15,2 kgObjem 20 l
Ohodnoceno dne 23. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Hmotnost 15,2 kgObjem 20 l
Ohodnoceno dne 22. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Hmotnost 15,2 kgObjem 20 l
Ohodnoceno dne 28. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Hmotnost 15,2 kgObjem 20 l
Ohodnoceno dne 16. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Hmotnost 15,2 kgObjem 20 l
Ohodnoceno dne 9. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Hmotnost 15,2 kgObjem 20 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

5x jednorázová kočičí toaleta PH CONTROL, s bentonitovou podestýlkou 5x2,7l + lopatka
610,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
45,66 Kč/1kg

HUGS by Akinu Sandy Silika gel (jemný - 0,5 - 2 mm) stelivo pro kočky 7,2 l



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
247,00 Kč
Prodejce: Akinu
34,31 Kč/1l

HUGS by Akinu Silika gel bílý stelivo pro kočky 3,6 l
131,00 Kč
Prodejce: Akinu
36,39 Kč/1l

HUGS by Akinu Silika gel levandule stelivo pro kočky 7,2 l
289,00 Kč
Prodejce: Akinu
40,14 Kč/1l

Bentonitová podestýlka pro kočky levandule LAVENDER 10l
159,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
15,90 Kč/1l

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky se svěží levandulovou vůní | Sada 16 balení 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
1 900,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
31,25 Kč/1l

HILTON Super hrudkující tofu stelivo 5x2,5 kg
1 313,33 Kč
Prodejce: SuperMerchant
515,03 Kč/1kg

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální stelivo pro kočky | Sada 16 balení 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
1 700,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
27,96 Kč/1l

DIAMENTIQ Tofu Matcha Ultra hrudkující - podestýlka pro rostliny - 6x2,5kg
1 160,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
464,40 Kč/1kg

Calitti - Lavenda Silikátové stelivo pro kočky Antibakteriální kočičí písek | Sada 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
980,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
74,24 Kč/1kg

Super Benek Přírodní kukuřičná podestýlka 35l / 22kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
32,68 Kč/1l

PETKIT Tofu stelivo pro kočky 5 v 1 2 sáčky 7,2 kg - aktivní uhlí, splachovací
2 595,58 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
360,50 Kč/1l

Cats Best 10kg Smart kočičí stelivo s granulemi



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(12)Počet hodnocení: 12
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
35,29 Kč/1l

Katzenstreu Super Benek Compact Natural 25 l
954,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
38,19 Kč/1l

HILTON Bentonitová podestýlka s aktivním uhlím bílá 4x5l



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
621,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
124,27 Kč/1l

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 8 ks 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
900,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
29,61 Kč/1l

Arena Bazyl 20 L 18 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
30,42 Kč/1l

Calitti - Lavenda Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 6 ks 6 x 3,8 l = 22,8 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
780,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
34,21 Kč/1l

8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(22)Počet hodnocení: 22
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
17,27 Kč/1l

Podestýlka pro kočky Leo - příroda



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
253,08 Kč/1kg