4,8



Na základě 4 hodnocení
Nustino – Arašídové máslo v prášku Classic 400 g – o 90 % méně tuku – s vysokým obsahem bílkovin – bez cukru – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje – ideální do koktejlů a na pečení
250,00 Kč
625,00 Kč / 1kg
plus 115,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sušený ibišek 1 kg Květy ibišku Přírodní malinový čaj Čerstvá kvalita2 920,60 Kč/1l
146,03 Kč
Prodejce: PHRoyal

Další informace o reklamě
Finský xylitol 1kg Brat.pl239,64 Kč/1kg
243,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Xucker horká čokoláda bez cukru s xylitolem 200g947,55 Kč/1kg
189,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Krüger Den po dni Stevia Vitamin C 84g266,73 Kč/1kg
40,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Natreen tekuté sladidlo 125 ml - nízkokalorické sladidlo bez cukru, ideální do nápojů a jídel
1 868,32 Kč/1kg
233,54 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

ALLNUTRITION Erytrytol 1000 g / Dochucovadla a sladidla / Bezkalorické přírodní sladidlo
257,33 Kč/1kg
257,33 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Stevia v prášku 300 g – 100% přírodní sladidlo, náhrada cukru bez kalorií
1 519,30 Kč/1kg
455,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: herbsforyou

Intenson Sladidlo Erythritol - Bezkalorická sladidla alternativa, 250 g
76 070,00 Kč/1kg
79,53 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
76,07 Kč
Prodejce: Katomix

GymBeam –datlový cukr, 250 g
451,08 Kč/1kg
157,68 Kč
-44,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
112,77 Kč
Prodejce: LAVONIO

Vanilková bílá čokoláda Nízkosacharidová zmrzlina v prášku Vegan Bez cukru a laktózy 100 kg
328,95 Kč/1kg
32 895,09 Kč
Prodejce: Crownseller

GymBeam –melasa z cukrové třtiny, 360 ml
314,44 Kč/1l
113,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

GymBeam |kokosov sirup
923,48 Kč/1l
249,06 Kč
-18,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
230,87 Kč
Prodejce: LAVONIO

iPlody Erythritol sladidlo 5 kg
159,80 Kč/1kg
799,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Fit slazení, 500 ml KALMA
132,00 Kč
Prodejce: Covitar

GymBeam –rýžový sirup, 250 ml
378,12 Kč/1l
139,75 Kč
-45,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
94,53 Kč
Prodejce: LAVONIO

CANDEREL CANDEREL Kalorienreduzierte Tafelsüße Süßstofftabletten, 2000 x 2 St.
2 939,21 Kč/1kg
999,33 Kč
Prodejce: somnia24

FIT PERNÍKOVÉ SLADKOSTI Dobré keto přírodní sladidlo 100 g značky Royal
1 105,91 Kč/1kg
121,65 Kč
Prodejce: PHRoyal

GymBeam –kokosový cukr – VanaVita, 500 g
498,12 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

GymBeam | Příchuť prášku Vanilková zmrzlina
2 434,44 Kč/1kg
608,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam –třtinový cukr – VanaVita, 500 g
189,92 Kč/1kg
94,96 Kč
Prodejce: LAVONIO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nustino Arašídové máslo v prášku Classic – proteinové arašídové máslo bez cukru 400 g
Nustino Classic nabízí typickou ořechovou chuť pražených, odtučněných arašídů – lehce osolených a jemně oslazených sukralózou. Tento arašídový prášek nabízí plnou chuť s až o 90 % méně tuku a sníženým počtem kalorií ve srovnání s klasickým arašídovým máslem. Ideální pro zdravou výživu a aktivní životní styl.
Vlastnosti a složení
Chuť: Klasická ořechová s jemnou slanou příchutí a lehkou sladkostí
Složení: 98,5 % arašídů (pražených, mletých, odtučněných), sůl, sladidlo (sukralóza)
Bez: přidaného cukru, palmového oleje a zbytečných přísad
Bohaté na bílkoviny: 46,6 g bílkovin na 100 g
Nízký obsah tuku: 14,1 g na 100 g – až o 90 % méně než u klasického arašídového másla
Čistá hmotnost: 400 g
Příprava a použití
Jednoduše smíchejte 1 díl prášku s 1 dílem vody nebo mléka – a během několika vteřin vznikne krémové arašídové máslo. Konzistenci si upravte podle přání.
Jako pomazánka: Na chléb a palačinky – klasická arašídová chuť v lehčí formě.
Do smoothie a koktejlů: rychlý zdroj bílkovin s přirozenou chutí.
Na ovesnou kaši nebo dezerty: dodává krémovou konzistenci a ořechovou chuť.
Výhody arašídového másla v prášku Nustino Classic
Až o 90 % méně tuku než klasické arašídové máslo
Vysoký obsah bílkovin a vlákniny pro zdravou výživu
S pravou arašídovou chutí, lehce osolené a jemně oslazené
Bez palmového oleje a bez přidaného cukru
Všestranné použití – jako pomazánka, přísada do koktejlů nebo do pečiva
Proč práškové arašídové máslo Nustino?
Snadno se rozmíchá – je dobře rozpustné a rychle připravené k jídlu
Méně kalorií, více bílkovin a chuti
Ideální pro sportovce a gurmány, kteří dbají na zdravou výživu
Jasný a stručný seznam ingrediencí – pouze to nejnutnější pro autentický požitek
Nustino arašídové máslo v prášku Classic je nezbytností pro fanoušky tradiční arašídové chuti – plné bílkovin, lehké a bez zbytečných přísad. Perfektní pro fitness, zdravé recepty a chvíle vědomého požitku.
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém a chladném místě.
- Seznam přísad
- 98,5 % arašídy (pražené, mleté, odtučněné), sůl, sladidlo (sukralóza)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Tabulka nutričních hodnot Nutriční hodnoty na 100 g sušeného produktu Energie a makroživiny Energie: 1571 kJ / 375 kcal Tuky: 14,08 g – z toho nasycené mastné kyseliny: 1,28 g Sacharidy: 15,56 g – z toho cukry: 8,08 g Vláknina: 15,66 g Bílkoviny: 46,58 g Sůl: 1,51 g Další informace Hodnoty se vztahují k sušenému produktu (100 g prášku). Po přípravě (poměr 1:1 s vodou nebo mlékem) se hodnoty přibližně sníží na polovinu. Mohou se vyskytovat přirozené odchylky v závislosti na šarži.
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- Venusti Sp. z o.o., Ostrowskiego 9/129, 53-238 Wrocław, Polen
- Prodejní název
- Arašídové máslo v prášku
- Výrobce
- Nustino
- Verze
- Classic
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5904665814659
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém a chladném místě.
- Seznam přísad
- 98,5 % arašídy (pražené, mleté, odtučněné), sůl, sladidlo (sukralóza)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Tabulka nutričních hodnot Nutriční hodnoty na 100 g sušeného produktu Energie a makroživiny Energie: 1571 kJ / 375 kcal Tuky: 14,08 g – z toho nasycené mastné kyseliny: 1,28 g Sacharidy: 15,56 g – z toho cukry: 8,08 g Vláknina: 15,66 g Bílkoviny: 46,58 g Sůl: 1,51 g Další informace Hodnoty se vztahují k sušenému produktu (100 g prášku). Po přípravě (poměr 1:1 s vodou nebo mlékem) se hodnoty přibližně sníží na polovinu. Mohou se vyskytovat přirozené odchylky v závislosti na šarži.
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- Venusti Sp. z o.o., Ostrowskiego 9/129, 53-238 Wrocław, Polen
- Prodejní název
- Arašídové máslo v prášku
- Výrobce
- Nustino
- Verze
- Classic
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5904665814659
K tomu se hodí také

Nustino – Arašídové máslo v prášku Pure 400 g – 100 % arašídy, o 90 % méně tuku – bohaté na bílkoviny – bez cukru – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje
592,50 Kč/1l
237,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Nustino - arašídové máslo v prášku - Strawberry 400g
650,00 Kč/1kg
260,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Nustino – arašídové máslo v prášku Chocolate 400 g – o 90 % méně tuku – s pravým kakaem – bohaté na bílkoviny – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje – bez cukru
625,00 Kč/1kg
250,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Nustino – Sada arašídového másla v prášku Classic, Pure 2x400 g – o 90 % méně tuku – s vysokým obsahem bílkovin – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje – ideální do koktejlů a na pečení
526,25 Kč/1kg
421,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Myprotein Peanut Butter – arašídové máslo 1 kg, crunchy
0,37 Kč/1l
371,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Nustino – Arašídové máslo v prášku s příchutí skořice 400 g – o 90 % méně tuku – s vysokým obsahem bílkovin – s pravou skořicí – bohaté na bílkoviny – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje
625,00 Kč/1kg
250,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Nustino – Arašídové máslo v prášku s příchutí pistácie a čokolády, 400 g – o 90 % méně tuku – s vysokým obsahem bílkovin – bez cukru – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje
610,00 Kč/1kg
244,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Nustino – Sada arašídového másla v prášku Classic, čokoláda 2x400 g – o 90 % méně tuku – s vysokým obsahem bílkovin – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje – ideální do koktejlů a na pečení
531,25 Kč/1kg
425,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Nustino – Sada arašídového másla v prášku Classic, kokos 2x400 g – o 90 % méně tuku – s vysokým obsahem bílkovin – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje – ideální do koktejlů a na pečení
531,25 Kč/1kg
425,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Nustino – Arašídové máslo v prášku, slaný karamel, 400 g – o 90 % méně tuku – s vysokým obsahem bílkovin – bez cukru – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje – ideální na pečení
600,00 Kč/1kg
240,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Nustino – Arašídové máslo v prášku s bílou čokoládou a kokosem, 400 g – o 90 % méně tuku – s vysokým obsahem bílkovin – bez cukru – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje
625,00 Kč/1kg
250,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Nustino – Arašídové máslo v prášku s příchutí manga 400 g – o 90 % méně tuku – bohaté na bílkoviny – s pravým mangem – bez cukru – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje
775,00 Kč/1kg
310,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Nustino - Arašídové máslo v prášku s kokosem, 400g - Obsahuje o 90 % méně tuku - Bohaté na bílkoviny - S pravými kokosovými vločkami - Bez cukru - Bez palmového oleje - Ideální na pečení
625,00 Kč/1kg
250,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Skippy Arašídové máslo krémové
751,03 Kč/1kg
255,35 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

5 kg arašídového másla DIAMOND z Holandska ve skladovací nádobě | Peanut butter bucket (kbelík s arašídovým máslem)
637,04 Kč/1kg
3 185,22 Kč
Prodejce: Store-Germany

Nustino – Arašídové máslo v prášku s příchutí malin 400 g – o 90 % méně tuku – bohaté na bílkoviny – bez cukru – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje – ideální do koktejlů a na pečení
625,00 Kč/1kg
250,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Nustino – Arašídové máslo v prášku s příchutí matcha, 400 g – o 90 % méně tuku – s vysokým obsahem bílkovin – bez cukru – s nízkým obsahem tuku – bez palmového oleje – ideální do koktejlů a na pečení
950,00 Kč/1kg
380,00 Kč
Prodejce: MateMundo

GymBeam ZERO SYRUP okolda - sirup bez cukru, poleva, bez tuku, ideln pro zjemnn pokrm a dezert, bez lepku, bez laktzy, vegetarinsk a vegansk
423,69 Kč/1l
135,58 Kč
Prodejce: LAVONIO

Whole EarthPeanut Butter Creamy Arašídové máslo balení 340 g
425,76 Kč/1kg
144,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mary Rose - Zelený Čaj Matcha - 100 g
1 450,00 Kč/1kg
145,00 Kč
Prodejce: MateMundo

La Comtesse Peanut Butter Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g
408,09 Kč/1kg
142,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tian Hu Shan Matcha zelený čaj mletý, práškový (80g), 57844
1 514,75 Kč/1kg
126,81 Kč
-5,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,18 Kč
Prodejce: Katomix

Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
171,85 Kč/1kg
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Mary Rose – práškový čaj matcha 200 g – zelený čaj z Hangzhou – intenzivní umami aroma – ideální do latté, smoothie a na pečení – energie, soustředění
1 010,00 Kč/1kg
202,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Kölln 349978 Müsli s čokoládou a sušenkami 500,0 g
589,00 Kč/1kg
294,50 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%25% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
25%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Arašídové máslo v prášku je dobré
Hmotnost 0,4 kg
Arašídové máslo v prášku je dobré a je v akci!
Ohodnoceno dne 4. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Návrh na pečení
Hmotnost 0,4 kg
Snadné pečení s arašídovým máslem v prášku a nízkým obsahem tuku
Ohodnoceno dne 24. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,4 kg
Ohodnoceno dne 1. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,4 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Tekutý chlorid vápenatý pro sýry 50 ml syřidla



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
295,40 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 908,00 Kč/1l

TTCarp NHDC sladidlo 100 ml
803,10 Kč
Prodejce: SuperMerchant
8 031,00 Kč/1l

XYLITOL 1 kg - SANTINI (FINSKO)
487,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
463,43 Kč/1kg

Cukr z kokosových květů 1 kg
297,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
293,01 Kč/1kg

Huxol sladidlo tekuté Originální sladidlo tekuté sladidlo 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
145,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
145,29 Kč/1l

Finský xylitol 1kg Brat.pl
243,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
239,64 Kč/1kg

Sušený ibišek 1 kg Květy ibišku Přírodní malinový čaj Čerstvá kvalita



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
146,03 Kč
Prodejce: PHRoyal
2 920,60 Kč/1l

Xucker horká čokoláda bez cukru s xylitolem 200g
189,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
947,55 Kč/1kg

Náplň Canderel sweet pro oslazení čaje nebo kávy, 500 tablet
227,14 Kč
Prodejce: apohealth
5 344,47 Kč/1kg

Krüger Den po dni Stevia Vitamin C 84g
40,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
266,73 Kč/1kg

Erytrol 1kg Brat.pl
148,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
145,96 Kč/1kg

Finský xylitol 500g Brat.pl
127,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
244,23 Kč/1kg

FIT VANILLE SWEETS Dobré keto přírodní sladidlo 100 g Royal Brand
121,65 Kč
Prodejce: PHRoyal
1 216,50 Kč/1kg