5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Cardelion Marrons Glacés Kandované kaštany 180 g, 10 kusů – veganské, bezlepkové, halal4 388,89 Kč/1kg
790,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Další informace o reklamě
Hop Siup Včelí ovocné želé v cukru s malinovou náplní 1Kg572,18 Kč/1kg
572,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Ovesné sušenky v mléčné čokoládě Primart 210 g2 035,62 Kč/1kg
427,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Křehké sušenky Margolki s třešňovou náplní Primart 200 g2 111,35 Kč/1kg
422,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ
13 310,50 Kč/1kg
266,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Celiko Vegan, Bezlepkové Dortové želé jahodové s agarem (45g), 101119
5 577,40 Kč/1kg
278,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vivil Creme Life malinové ovocné pastilky bez cukru 90g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GELLWE želé s příchutí třešně 72 g x 20 kusů
94,60 Kč/1kg
23,65 Kč
Prodejce: Katomix

Gellwe Jelly příchuť borůvka 72 g x 3 kusy
328,47 Kč/1kg
23,65 Kč
Prodejce: Katomix

Bezlepková40 g - AMYLONOVÁ BEZGLUTENOVÁ AGARDA GALERETKA S ORANŽOVOU PŘÍCHUTÍ
720,00 Kč/1kg
36,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Gluténmentes Alaska Tej Ízű Krémmel Töltött Kukoricaostya 18G, 42390
13 899,45 Kč/1kg
250,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Bonbóny s příchutí citronu a pomeranče 175g
341,31 Kč/1kg
59,73 Kč
Prodejce: Katomix

Sladkosti s ovocnou příchutí Melasuda
2 202,00 Kč/1kg
104,40 Kč
-16,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
88,08 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

PECTORAL Zázvorové bonbóny s pomerančem bez cukru, 60 g bonbónů
2 036,51 Kč/1kg
128,30 Kč
Prodejce: apohealth

Open Food 3360102300017, Palmový olej, 50 g, C, Citrus Fruit, Fruit Extract, Sugar, Fruit, Lemon Extract, Extract, Disaccharide, Natural Orange..., 1690 kJ, 398 kcal
2 080,40 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Arašídové oříšky v mléčné čokoládě 200g
457,69 Kč/1kg
119,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Bramborový cukr – 24 x 40 g
399,94 Kč/1kg
422,34 Kč
Prodejce: BioCare

Želé s příchutí pomeranče Zott 175 g
107,70 Kč/1kg
46,09 Kč
-53%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
21,54 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Bezlepkové želé z lesního ovoce bez cukru 14g
Želé s příchutí lesního ovoce je lehká, nízkokalorická varianta pro ty, kteří se vyhýbají cukru a hlídají si postavu. Díky obsahu vepřové želatiny a absenci přidaného cukru je skvělým základem pro dezerty s individuálně nastavenou úrovní sladkosti - můžete si ho osladit podle vlastních preferencí. Díky ovocné vůni a přídavku koncentrátu z lesního ovoce želé i přes své jednoduché složení potěší přirozenou chutí a sytou barvou.
Želé z lesního ovoce bez cukru - vlastnosti:
Toto želé je ideální pro osoby s nízkým obsahem cukru, diabetiky a všechny, kteří chtějí snížit příjem cukru. Obsahuje pouze 1 % ovocného prášku, který je zodpovědný za jeho jemnou chuť a barvu. Vepřová želatina zajišťuje správnou strukturu a rychlé zahuštění a díky absenci lepku je bezpečné i pro osoby s potravinovou intolerancí. Díky neutrálnímu základu můžete snadno regulovat množství a druh ho sladidla.
Želé z lesního ovoce bez cukru - použití:
- klasický dezert s lesním ovocem
- jogurtové želé s nízkým glykemickým indexem
- základ pro dietní vrstvené dezerty
- přísada do fit dortů a studených tvarohových koláčů
Vyměňte cukr za chuť přírody a připravte si dezert, který se hodí k vaší dietě!
Výživové hodnoty výrobku na 100 g | |
Energetická hodnota | 1433 kJ 307 kcal |
Tuk | 0 g |
- z toho mastné kyseliny nasycené | 0 g |
Sacharidy | 4,8 g |
- z toho cukry | 0 g |
Bílkoviny | 72 g |
Sůl | 0,24 g |
Způsob přípravy:
- Obsah sáčku vsypte do 1/2 l převařené horké vody (nevařte).
- Důkladně promíchejte, dokud se nerozpustí, a nechte vychladnout. Do želé přidejte podle potřeby sladidlo nebo cukr (přibližně 3-4 lžíce).
- Nalijte do misky a vložte do chladničky, aby želé ztuhlo. V horkém počasí použijte méně vody, asi 400 ml.
Obsah: 1:
Balení obsahuje14 g bezlepkového želé, lesní plody bez cukru.
Složení: 1:
- složení: vepřová želatina, regulátor kyselosti: kyselina citronová; aroma, prášek z lesního ovoce 1 % (koncentrované šťávy z lesního ovoce, maltodextrin)
Skladování: Složení je vhodné pro děti od 3 let:
Skladujte výrobek na suchém a chladném místě.
Další informace:
Upozornění: Nezapomeňte, že čerstvé kiwi a ananas způsobí, že želé neztuhne.
SLOŽENÍ
vepřová želatina, regulátor kyselosti: kyselina citronová; aroma, prášek z lesního ovoce 1 % (koncentrovaná šťáva z lesního ovoce, maltodextrin).
POPIS
Celiko želé bez cukru je určeno pro osoby, které dodržují nízkosacharidovou dietu, dbají na svou hmotnost a místo cukru používají sladidla. Chuť a kalorickou hodnotu dezertu si můžete utvářet sami.
Balení vystačí na přípravu 4 porcí želé po cca 130 g.
ZPŮSOB PŘÍPRAVY
. >1. Obsah balení nasypte do 1/2 litru převařené horké vody (nevařte).
2. Důkladně promíchejte, až se rozpustí a vychladne. V případě potřeby můžete do želé přidat sladidlo nebo cukr (asi 3-4 polévkové lžíce).
3. Nalijte do nádoby a vložte do chladničky, aby želé ztuhlo. V horkém počasí použijte méně vody, asi 400 ml.
Recept na jogurtové želé
Ingredience: balíček želé, 200 g přírodního islandského jogurtu, 300 ml vody, 2 polévkové lžíce. třtinový cukr nebo sladidlo.
Příprava: želé smíchejte s cukrem a nalijte do 300 ml převařené horké vody (nevařte!).
Dobře rozpusťte. Poté do mírně vychladlého želé přidejte JOGURT a promíchejte.
Nalijte do salátových misek a dejte do lednice ztuhnout.
Před podáváním ozdobte ovocem.
VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 g
Energetická hodnota: 1433 kJ/307 kcal
Tuky: 0 g
včetně nasycených mastných kyselin: 0 g
Sacharidy: 4,8 g
včetně cukrů: 0,5 g
Bílkoviny: 72 g
Sůl: 0,24 g
UPOZORNĚNÍ
Nezapomeňte, že čerstvé kiwi a ananas zabrání ztuhnutí želé.
DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Skladujte na chladném a suchém místě.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Seznam složek v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Seznam hodnot potravin v popisu
- Hmotnost
- 20 g
- Potravinářský podnik
- BIOPLANET
- Prodejní název
- ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ
- Výrobce
- BIOPLANET
- Označení množství
- szt
- Počet kusů
- 4
- Kód EAN
- 5900038002395
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Seznam složek v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Seznam hodnot potravin v popisu
- Hmotnost
- 20 g
- Potravinářský podnik
- BIOPLANET
- Prodejní název
- ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ
- Výrobce
- BIOPLANET
- Označení množství
- szt
- Počet kusů
- 4
- Kód EAN
- 5900038002395
K tomu se hodí také

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ
13 310,50 Kč/1kg
266,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Celiko Bezlepkové Dortové želé jahodové červené bez cukru (14g), 101128
6 949,50 Kč/1kg
138,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

JISLE SE STRAWBERRY FLAVOUR BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ GLUTENU 40 g - CELIKO
6 400,50 Kč/1kg
256,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
27,30 Kč
Prodejce: Katomix

Schwartau Extra Zero jahodový džem bez přidaného cukru vegan 280g
357,39 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

JISLE S VÍNOVOU PŘÍCHUTÍ BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ GLUTENU 40 g - CELIKO
6 388,50 Kč/1kg
255,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Seitz bezlepkové ozdoby do polévky ABC z kukuřičné mouky 250g
144,52 Kč/1kg
36,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vivil Creme Life malinové ovocné pastilky bez cukru 90g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kontaktní gril Tefal GC241D Inicio z nerezové oceli, grilovací plocha 29 x 26 cm, nepřilnavé grilovací desky, integrovaný termostat
2 231,80 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

LEIBNIZ 37780 LEIBNIZ Máslové sušenky Mini, bez lepku a laktózy, sáček
1 210,00 Kč/1kg
121,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GELLWE želé s příchutí třešně 72 g x 20 kusů
94,60 Kč/1kg
23,65 Kč
Prodejce: Katomix

UISEBRT Privacy screen mat PVC plot antracit Větrná clona pro zahradní balkon a terasu 90x300cm Stabilní tvar W
333,70 Kč/1m²
900,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Prémiové horské kolo Licorne Bike Guide ve velikostech 20, 24 a 26 palců - kolo pro dívky, chlapce, muže a ženy - 21rychlostní převody Shimano, dětské kolo, děti
6 910,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

Medisana Meditouch 2, Bílá, 5 s, LED, mmol/l, 50 mm, 10 mm
718,93 Kč
Prodejce: somnia24

vidaXL Mini běžecký pás skládací 93x36 cm černý
4 170,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Parazytek - perorální tekutina 100 ml EKOTOT
8 274,50 Kč/1l
827,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

PLANETkrupice 500g
352,92 Kč/1kg
179,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Flieks jídelní židle 6 čalouněná židle otočná o 360°, kuchyňská židle make-up židle se sametovým potahem, židle do obývacího pokoje s područkami a ocelovými nohami, béžová barva
16 774,75 Kč
-1 375,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
15 399,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop

Via Veneto by Canellini kolo městské dámské hliníkové s košíkem a taškou - Grey 46
10 739,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Biciclette_Canellini

Kůra z jehličnatých stromů borovice zahradní 20L 10-20mm
21,00 Kč/1l
419,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Každý den citronový čaj instantní nápoj v prášku 400g 6-pack
473,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Černá nerezová baterie, designová umyvadlová baterie s jednou rukojetí do koupelny, vysokotlaká koupelnová baterie, baterie s jednou rukojetí
764,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

Celiko Vegan, Bezlepkové Dortové želé jahodové s agarem (45g), 101119
5 577,40 Kč/1kg
278,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Celiko Bezlepkový Čokoládový pudink (40g), 101120
6 370,25 Kč/1kg
254,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Rozkládací jídelní stůl, kulatý, černý, PERO, 90/140 cm, dýha dub Craft Golden – styl loft, skandinávský
9 549,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dekori_Interiors

Designový jídelní stůl BAGLI kulatý Ø 120 x 78 cm Sheesham
10 139,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FineBuy_de

Květinový pyl z ImkerPuru, 500 g, zcela beze zbytků, sladce jemný
2 711,10 Kč/1kg
1 355,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Koupelnová baterie - Umyvadlová baterie Jednopáková baterie pro umyvadlo v koupelně, černá
587,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

LED stropní svítidlo crystal 3018-78 cm 140W dálkové ovládání barvy světla teplá bílá, neutrální bílá, studená bílá ovladatelné stmívatelné stropní svítidlo crown light
6 278,23 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Eurotondisplay

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Prioduct pro lahodné cheesecaky
Chutnají velmi lahodně
Ohodnoceno dne 1. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks


Doprava zdarma








Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,25 Kč
Prodejce: apohealth
940,88 Kč/1kg

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L
770,38 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,25 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
935,79 Kč
-140,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
795,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 325,90 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg

PEZ Bonbons Ovocná směs pro dávkovač PEZ bez laktózy a lepku 68g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
44,26 Kč
Prodejce: M_plus_L
650,88 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg