Omáčka na pizzu 400g - Mutti Classica červená

85,14 Kč

212,85 Kč / 1l

plus 364,38 Kč poštovné

Doprava k vám domů

so 10. – st 14. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Smažená rajčata Helcom 300G
Smažená rajčata Helcom 300G
1 703,27 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Mutti Passata Przecier Pomidorowy 500 g
Mutti Passata Przecier Pomidorowy 500 g
848,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
441,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Loupaná rajčata Mutti Pelati 800g
Loupaná rajčata Mutti Pelati 800g
657,49 Kč/1kg
525,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Celá loupaná rajčata Mutti Pomodoro ve vlastní rajčatové šťávě 400g
Celá loupaná rajčata Mutti Pomodoro ve vlastní rajčatové šťávě 400g
216,60 Kč/1l
86,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
81,47 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
57,03 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Strianese San Marzano italské rajčata v konzervě 400 g
Strianese San Marzano italské rajčata v konzervě 400 g
147,72 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 22
59,09 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
96,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 15
38,49 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Sos Mutti do Pizzy z Pomidorów z Parmy 4,1 kg
Sos Mutti do Pizzy z Pomidorów z Parmy 4,1 kg
119,27 Kč/1l
489,00 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
82,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
57,60 Kč
Prodejce: foodperium
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Mutti Peeled Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
Mutti Peeled Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
72,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
34,15 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Rajčata 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
Rajčata 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
648,92 Kč/1kg
168,72 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour
Obrázek produktu pro Mutti Pomodorini Datterini 100% Italiani 220 g italská rajčátka v konzervě
Mutti Pomodorini Datterini 100% Italiani 220 g italská rajčátka v konzervě
173,50 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
38,17 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Dužina rajčat Mutti Polpa jemně nakrájená s bazalkou 400g
Dužina rajčat Mutti Polpa jemně nakrájená s bazalkou 400g
127,30 Kč/1kg
50,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Grilovaná červená paprika 310g
Grilovaná červená paprika 310g
290,19 Kč/1kg
130,10 Kč
-40,14 Kč
89,96 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Kanokwan Červená kari pasta 50 g
Kanokwan Červená kari pasta 50 g
1 036,83 Kč/1kg
62,21 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Krájená červená řepa 720g
Krájená červená řepa 720g
103,96 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
69,65 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Pudliszki Tomato paste 310 g
Pudliszki Tomato paste 310 g
247,52 Kč/1kg
118,81 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Rajčata na pizzu - 400g plechovka
Rajčata na pizzu - 400g plechovka
72,70 Kč/1kg
29,08 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro JONGGA Kimchi Classic 350g
JONGGA Kimchi Classic 350g
820,94 Kč/1kg
287,33 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Červená paprika Jalapeno nakrájená v nálevu 340 g
Červená paprika Jalapeno nakrájená v nálevu 340 g
171,19 Kč/1kg
97,58 Kč
Prodejce: Katomix

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Omáčka na pizzu 400g - Mutti Classica červená

Omáčka na pizzu 400g - Mutti Classica dovezená z Itálie

Klasická italská verze naší omáčky na pizzu 400 g je skutečným klenotem v rodině Mutti. Tato jedinečná omáčka dovezená přímo z Itálie je vyrobena s vášní a péčí, aby přinesla autentickou chuť pizzy do vašeho domova. Verze omáčky: rajčata a sůl, bez bylinek. Druhý typ Mutti Aromatizata - máme v naší druhé řadě.

Naše omáčka Mutti Classica je vyrobena z rajčat nejvyšší kvality a potěší intenzivní a bohatou strukturou, nabízí harmonickou kombinaci chuti a vůně. Díky jemně namíchaným organickým surovinám je tato omáčka ideální pro tradicionalisty i pro všechny, kteří hledají moderní nádech.

Připravte lahodnou pizzu pro sebe, svou rodinu i přátele s naší omáčkou na pizzu Mutti Classica. Praktické balení o hmotnosti 400 g vám dává možnost připravit několik lahodných a chuťově výrazných pokrmů. Je ideální jako základ pro omáčku na tenké a křupavé těsto.

Neváhejte a přeneste zážitek z rodinné pizzy i k vám domů. Objednejte si omáčku na pizzu Mutti Classica ještě dnes a vychutnejte si skutečně italskou chuť v každém soustu!

Složení: Nutriční hodnoty na 100 g: Energetická hodnota 157 kJ/37 kcal Tuky 0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g Sacharidy 5,9 g, z toho cukry 5,2 g Bílkoviny 1,7 g Sůl 0,53 g Čistá hmotnost: 400 g Země původu: Itálie Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:
Objem
0.4 l
Seznam přísad
Složení: Nutriční hodnoty na 100g: Energetická hodnota 157kJ/37kcal Tuky 0,5g z toho nasycené mastné kyseliny 0,1g Sacharidy 5,9g z toho cukry 5,2g Bílkoviny 1,7g Sůl 0,53g Čistá hmotnost: 400g Země původu: Itálie Skladování: Skladujte na suchém, chladném místě, mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Hmotnost
450 g
Potravinářský podnik
Mutti S.p.A. Via Traveretolo, 28 43022 Montechiarugolo, Parma, Italia
Prodejní název
Omáčka na pizzu 400g - Mutti Classica červená
Výrobce
Mutti
Kód EAN
8005110002052

Objem
0.4 l
Seznam přísad
Složení: Nutriční hodnoty na 100g: Energetická hodnota 157kJ/37kcal Tuky 0,5g z toho nasycené mastné kyseliny 0,1g Sacharidy 5,9g z toho cukry 5,2g Bílkoviny 1,7g Sůl 0,53g Čistá hmotnost: 400g Země původu: Itálie Skladování: Skladujte na suchém, chladném místě, mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Hmotnost
450 g
Potravinářský podnik
Mutti S.p.A. Via Traveretolo, 28 43022 Montechiarugolo, Parma, Italia
Prodejní název
Omáčka na pizzu 400g - Mutti Classica červená
Výrobce
Mutti
Kód EAN
8005110002052
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Mutti Pizza Sauce ochucená frisch geerntete Tomaten 400g
Mutti Pizza Sauce ochucená frisch geerntete Tomaten 400g
261,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
104,44 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
48,20 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 54
48,20 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Caputo Pizzeria 5 kg italská mouka na pizzu typu 00
Caputo Pizzeria 5 kg italská mouka na pizzu typu 00
41,53 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 39
254,17 Kč
-46,51 Kč
207,66 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Dr. Oetker směs na těsto na pizzu směs na pečení po italsku 320g
Dr. Oetker směs na těsto na pizzu směs na pečení po italsku 320g
215,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
68,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Caputo Cuoco 1 kg italská pšeničná mouka typu 00 s vysokým obsahem lepku
Caputo Cuoco 1 kg italská pšeničná mouka typu 00 s vysokým obsahem lepku
64,16 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 27
64,16 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Strianese San Marzano italské rajčata v konzervě 400 g
Strianese San Marzano italské rajčata v konzervě 400 g
147,72 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 22
59,09 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
73,32 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 27
76,99 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Caputo Manitoba Oro 5 kg italská pšeničná mouka typu 0
Caputo Manitoba Oro 5 kg italská pšeničná mouka typu 0
46,08 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 68
246,44 Kč
-12,36 Kč
234,08 Kč
Prodejce: foodperium
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Caputo Lievito 100 g italské instantní sušené droždí na pizzu
Caputo Lievito 100 g italské instantní sušené droždí na pizzu
739,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 26
73,91 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro La Molisana 8004690051573, Špagety, Dlouhé těstoviny, 500 g, 11 min, Itálie
La Molisana 8004690051573, Špagety, Dlouhé těstoviny, 500 g, 11 min, Itálie
76,24 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
38,88 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Caputo Fioreglut Pizza e Pane 1 kg italská bezlepková mouka
Caputo Fioreglut Pizza e Pane 1 kg italská bezlepková mouka
209 329,99 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
209,33 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
96,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 15
38,49 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Oro di Parma omáčka na pizzu z rajčat vyzrálých na slunci s oreganem 425g
Oro di Parma omáčka na pizzu z rajčat vyzrálých na slunci s oreganem 425g
349,15 Kč/1kg
3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5Počet hodnocení: 5
69,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mutti Pizza Sauce Italská omáčka na pizzu 210g
Mutti Pizza Sauce Italská omáčka na pizzu 210g
181,76 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
38,17 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Rajčata Oro di Parma v plechovce s rajčaty vyzrálými na slunci 400g
Rajčata Oro di Parma v plechovce s rajčaty vyzrálými na slunci 400g
525,27 Kč/1kg
223,24 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
81,47 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
57,03 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Mutti omáčka na pizzu s kořením 4,1 kg
Mutti omáčka na pizzu s kořením 4,1 kg
150,58 Kč/1l
617,38 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Čerstvý sýr mozzarella di bufala 125 g
Čerstvý sýr mozzarella di bufala 125 g
77,96 Kč/1kg
121,78 Kč
-43,82 Kč
77,96 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Mutti Sos Pomidorowy z Parmigiano Reggiano 400 g
Mutti Sos Pomidorowy z Parmigiano Reggiano 400 g
1 240,67 Kč/1kg
496,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Sos Mutti do Pizzy z Pomidorów z Parmy 4,1 kg
Sos Mutti do Pizzy z Pomidorów z Parmy 4,1 kg
119,27 Kč/1l
489,00 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Rajčata 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
Rajčata 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
648,92 Kč/1kg
168,72 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour
Obrázek produktu pro Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
82,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
57,60 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Passata 500 g - originální italská rajčatová omáčka ideální na těstoviny, pizzu a omáčky
Passata 500 g - originální italská rajčatová omáčka ideální na těstoviny, pizzu a omáčky
66,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
33,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Mutti Passata 400 g italská rajčatová omáčka
Mutti Passata 400 g italská rajčatová omáčka
98,50 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
39,40 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Barilla Basilico Omáčka na těstoviny Rajčatová bazalka voňavá čerstvá 200g
Barilla Basilico Omáčka na těstoviny Rajčatová bazalka voňavá čerstvá 200g
178,95 Kč/1l
34,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega
Obrázek produktu pro Mutti Pelati loupaná rajčata loupaná rajčata na vaření 2500g
Mutti Pelati loupaná rajčata loupaná rajčata na vaření 2500g
178,32 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
445,81 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Omáčka na pizzu 340g
Omáčka na pizzu 340g
284 411,77 Kč/1kg
96,70 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 194
Použité
8 528,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až D
Prodejce: ScorpionElektro
Obrázek produktu pro Oro di Parma Sugo typická italská rajčatová omáčka bylinky 400g
Oro di Parma Sugo typická italská rajčatová omáčka bylinky 400g
171,55 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
68,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Divella Semola, Semolinová mouka, 1 kg, Store away from heat sources and sunlight and avoid humid environments., Itálie, 341 kcal, 1448 kJ
Divella Semola, Semolinová mouka, 1 kg, Store away from heat sources and sunlight and avoid humid environments., Itálie, 341 kcal, 1448 kJ
39,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
45,85 Kč
-14%
39,40 Kč
Prodejce: foodperium

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 18. ledna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Všechno je skvělé
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Prémiové mangové pyré, dezerty, catering, nápoje, dorty, zmrzlina, Mango Alphonso, 1 kg, nápoje, dezerty, ledové čaje, smoothies
Prémiové mangové pyré, dezerty, catering, nápoje, dorty, zmrzlina, Mango Alphonso, 1 kg, nápoje, dezerty, ledové čaje, smoothies
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
516,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
516,99 Kč/1l
Obrázek produktu pro Smažená rajčata Helcom 300G
Smažená rajčata Helcom 300G
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Avokádová pasta s kapustou 180g HELCOM
Avokádová pasta s kapustou 180g HELCOM
478,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 657,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g ( Hot pickle )
Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g ( Hot pickle )
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
213,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
647,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Owolovo Broskvovo-jablečná pěna 200 G
Owolovo Broskvovo-jablečná pěna 200 G
406,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 032,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kühne gurmánské hrnce rafinované s bylinkami 580ml balení 6 ks
Kühne gurmánské hrnce rafinované s bylinkami 580ml balení 6 ks
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
719,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
206,67 Kč/1l
Obrázek produktu pro Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí veganské v plechovce 9700g
Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí veganské v plechovce 9700g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
680,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Delikatesy Dittmann zelené olivy bez pecky, balení po 10 ks (10 x 270 g)
Delikatesy Dittmann zelené olivy bez pecky, balení po 10 ks (10 x 270 g)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
757,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
6 056,32 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kühne Weinkraut Kysané zelí pikantní jemné pasterizované 10200ml
Kühne Weinkraut Kysané zelí pikantní jemné pasterizované 10200ml
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
779,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
77,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Černé olivy Hellriegel bez pecky
Černé olivy Hellriegel bez pecky
747,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
173,79 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kühne červené zelí The Original připravené k vaření odkapané hmotnost 9200g
Kühne červené zelí The Original připravené k vaření odkapané hmotnost 9200g
651,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
63,85 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kühne Kale Olde.Art 660g
Kühne Kale Olde.Art 660g
104,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Leczo pieczarkowe Bonduelle tradycyjne 280 g
Leczo pieczarkowe Bonduelle tradycyjne 280 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
437,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 563,71 Kč/1l
Obrázek produktu pro Čočka Bonduelle 400g
Čočka Bonduelle 400g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
60,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
227,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bonduelle Kukurydza z czerwoną fasolą konserwowa 170 g
Bonduelle Kukurydza z czerwoną fasolą konserwowa 170 g
464,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 193,35 Kč/1l
Obrázek produktu pro Bonduelle Kukurydza złocista konserwowa 170 g
Bonduelle Kukurydza złocista konserwowa 170 g
407,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 919,95 Kč/1l
Obrázek produktu pro Shezan, pikantní chutney z manga; mango gurke, 1 kg
Shezan, pikantní chutney z manga; mango gurke, 1 kg
89,58 Kč
Prodejce: CasteloStore
89,58 Kč/1l
Obrázek produktu pro Zeleninová směs v kostce 500g Brat.pl
Zeleninová směs v kostce 500g Brat.pl
209,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
410,94 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mutti Cherry Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 28 kcal, 117 kJ, 0,5 g, 0,1 g
Mutti Cherry Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 28 kcal, 117 kJ, 0,5 g, 0,1 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
348,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 451,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Plátky manga v sirupu 420 - Kier
Plátky manga v sirupu 420 - Kier
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
46,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
93,88 Kč/1kg