4,9



Na základě 38 hodnocení
Caputo Pizzeria 5 kg italská mouka na pizzu typu 00
254,17 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
207,66 Kč-46,51Kč
41,53 Kč / 1kg
plus 108,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
12h 27m 06s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg407,67 Kč/1kg
415,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg51,12 Kč/1kg
511,21 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
PŠENIČNÁ MOUKA TYPU 4801 kg -PLANETA333,60 Kč/1kg
340,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Pšeničná mouka na pizzu typ 00 1kg - Tota21,00 Kč/1kg
21,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
48,20 Kč/1kg
48,20 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Manitoba Oro 5 kg italská pšeničná mouka typu 0
46,08 Kč/1kg
246,44 Kč
-12,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
234,08 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
73,32 Kč/1kg
76,99 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Cuoco 1 kg italská pšeničná mouka typu 00 s vysokým obsahem lepku
64,12 Kč/1kg
64,12 Kč
Prodejce: Katomix

CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
49,60 Kč/1kg
52,08 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Classica Doppio Zero 1 kg italská pšeničná mouka typu 00
43,57 Kč/1kg
43,57 Kč
Prodejce: foodperium

Pizzamehl Typ 00
36,17 Kč/1kg
36,17 Kč
Prodejce: CasteloStore

Caputo Classica 5 kg italská pšeničná mouka typu 00
43,41 Kč/1kg
223,37 Kč
-6,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
217,04 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Fioreglut Pizza e Pane 1 kg italská bezlepková mouka
209 329,99 Kč/1kg
209,33 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Aria 1 kg italská mouka s kvasem na pizzu a pinsu typu 0
89,48 Kč/1kg
92,16 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Pasta Fresca e Gnocchi 1 kg italská mouka na těstoviny a noky typu 00
62,71 Kč/1kg
62,71 Kč
Prodejce: foodperium

Pšeničná mouka na pizzu typ 00 5 kg – Tota
19,41 Kč/1kg
98,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Pšeničná mouka typu 750, 1 kg – Tota
28,49 Kč/1kg
28,77 Kč
Prodejce: Katomix

Mininni Semola Rimancinata 5 kg italská jemně mletá semolina durum
39,27 Kč/1kg
195,57 Kč
Prodejce: foodperium

Mąka pszenna semolina typ 00 do pizzy i makaronu 5 kg
80,39 Kč/1kg
401,93 Kč
Prodejce: LAVONIO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Caputo Pizzeria italská pšeničná mouka na pizzu 5 kg
Caputo Pizzeria je jednou z nejznámějších mouček nejen mezi italskými pizzaioly, ale také jednou z nejoblíbenějších mouček mezi domácími milovníky pizzy po celém světě!
Mouka s pružným, odolným glutenem, která vytváří homogenní, dlouho kynoucí těsto. Vyznačuje se měkkou, aromatickou kůrkou jako u autentické neapolské pizzy s měkkým, jemným dnem a bublinkami na okrajích pizzy.
Tato mouka s dlouhou dobou kynutí je ideální pro přípravu klasické a tradiční neapolské pizzy.
Bílkoviny: 12,50 %
W 260/270
Elasticita: P/L 0,50 / 0,60
Mouka dovážená PŘÍMO z Itálie.
Caputo Pizzeria 5 kg Složení: mouka z měkké pšenice typu „00”, obsahuje lepek, může obsahovat stopové množství sóji, hořčice, sezamu, arašídů a jiných ořechů. Nutriční hodnoty 100 g produktu: 1489 kJ / 352 kcal, tuk: 1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g, Sacharidy: 71,5 g, z toho cukry: 1,1 g, vláknina: 3 g, bílkoviny: 13 g, sůl: 0,005 g. Země původu: Itálie. Výrobce: Corso San Giovannia Teduccio55,80146 – Neapol (NA). Italia. V továrně: Calle delle Api 100,86100 – Campobasso (CB), Italia Skladovací podmínky: Skladujte v suchu. Datum spotřeby: viz obal.
- Seznam přísad
- mouka z pszenicy miękkiej typu „00”, zawiera gluten, może zawierać śladowe ilości soi, gorczycy, sezamu, orzechów ziemnych oraz innych orzechów
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1489 kJ / 352 kcal, tuk: 1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g, sacharidy: 71,5 g, z toho cukry: 1,1 g, vláknina: 3 g, bílkoviny: 13 g, sůl: 0,005 g.
- Hmotnost
- 5000 g
- Potravinářský podnik
- Antimo Caputo S.R.L. Corso S. Giovanni a Teduccio, 55, Neapol, Itálie
- Prodejní název
- Caputo Pizzeria 5 kg italská mouka na pizzu typu 00
- Výrobce
- Caputo
- Číslo produktu
- 8,0146E+12
- Kód EAN
- 8014601046208
- Seznam přísad
- mouka z pszenicy miękkiej typu „00”, zawiera gluten, może zawierać śladowe ilości soi, gorczycy, sezamu, orzechów ziemnych oraz innych orzechów
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1489 kJ / 352 kcal, tuk: 1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g, sacharidy: 71,5 g, z toho cukry: 1,1 g, vláknina: 3 g, bílkoviny: 13 g, sůl: 0,005 g.
- Hmotnost
- 5000 g
- Potravinářský podnik
- Antimo Caputo S.R.L. Corso S. Giovanni a Teduccio, 55, Neapol, Itálie
- Prodejní název
- Caputo Pizzeria 5 kg italská mouka na pizzu typu 00
- Výrobce
- Caputo
- Číslo produktu
- 8,0146E+12
- Kód EAN
- 8014601046208
K tomu se hodí také

Caputo Nuvola Super 5 kg italská pšeničná mouka na pizzu typu 0
76,23 Kč/1kg
381,14 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
73,32 Kč/1kg
76,99 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Manitoba Oro 5 kg italská pšeničná mouka typu 0
46,08 Kč/1kg
246,44 Kč
-12,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
234,08 Kč
Prodejce: foodperium

Strianese San Marzano italské rajčata v konzervě 400 g
147,72 Kč/1l
59,09 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Lievito 100 g italské instantní sušené droždí na pizzu
739,10 Kč/1kg
73,91 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Nuvola 5 kg italská mouka na pizzu typu 0
71,61 Kč/1kg
358,06 Kč
Prodejce: foodperium

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
48,20 Kč/1kg
48,20 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Saccorosso 5 kg italská pšeničná mouka typu 00
67,98 Kč/1kg
339,89 Kč
Prodejce: Katomix

Mutti Passata 400 g italská rajčatová omáčka
98,50 Kč/1l
39,40 Kč
Prodejce: foodperium

Čerstvý sýr mozzarella di bufala 125 g
77,96 Kč/1kg
121,78 Kč
-43,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
77,96 Kč
Prodejce: Megasam24PL

CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
70,19 Kč/1kg
73,70 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Integrale 1 kg italská celozrnná pšeničná mouka
75,52 Kč/1kg
75,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
81,47 Kč/1kg
57,03 Kč
Prodejce: foodperium

Mutti Pomodorini Datterini 100% Italiani 220 g italská rajčátka v konzervě
173,50 Kč/1l
38,17 Kč
Prodejce: foodperium

Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,20 Kč/1kg
312,84 Kč
-15,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,22 Kč
Prodejce: Katomix

Nádoba na těsto na pizzu (1 kus)
1 155,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MDC-NOLIMIT

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
55,49 Kč/1kg
665,92 Kč
Prodejce: taleoo

Clatronic DR 3653, Přenosný parní čistič, 0,25 l, Černá, Žlutá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
3 805,92 Kč/1l
951,48 Kč
Prodejce: PolisElectro

Řepkový olej Küchenchef 100% čistý řepkový olej v 10litrové PET láhvi pro restaurace se studenými a teplými pokrmy
358,35 Kč/1l
3 583,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Grundig VCC 3850 A, 800 W, Cylindrový, Suchý, Prachový sáček, 2,1 l, HEPA
2 145,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

URGENT Dámská pracovní obuv 214 S1 Bezpečnostní polobotky s ocelovou špičkou vel. 39
699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ProTrade

Caputo Cuoco 1 kg italská pšeničná mouka typu 00 s vysokým obsahem lepku
64,12 Kč/1kg
64,12 Kč
Prodejce: Katomix
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

TABWEE T80 Tablet 10.5 Zoll,Android 16, 64GB ROM, 1280 x 800 pixel, 6000mAh Akku, 5MP Kamera, 5G WiFi, Bluetooth,Gemini AI Tablet
2 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
49,60 Kč/1kg
52,08 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Classica 5 kg italská pšeničná mouka typu 00
43,41 Kč/1kg
223,37 Kč
-6,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
217,04 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Classica Doppio Zero 1 kg italská pšeničná mouka typu 00
43,57 Kč/1kg
43,57 Kč
Prodejce: foodperium

Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
96,22 Kč/1kg
38,49 Kč
Prodejce: foodperium
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
97% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
97%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%3% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
3%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Kvalita mouky je vynikající a jsem velmi spokojená. Je ideální pro dlouhé kvašení s kváskem. Použila jsem ji ke krmení svého tekutého kvásku i kvásku Pasta Madre a oba kvásky reagovaly velmi dobře. Balíček dorazil velmi rychle a náklady na dopravu byly velmi nízké a férové. Nejdůležitější pro mě bylo, že mouka má trvanlivost jeden rok - to mě opravdu potěšilo! Dříve jsem kupovala mouku z jiných internetových obchodů a až po nákupu jsem zjistila, že někdy má trvanlivost jen jeden měsíc, maximálně tři měsíce. To mi způsobilo spoustu stresu. Tuto mouku si určitě koupím znovu!
Ohodnoceno dne 6. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ať žije mouka Caputo
Velmi dobrá mouka, pro mě ta nejlepší na neapolskou pizzu. Doporučuji
Ohodnoceno dne 30. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
mouka profesionální kvality s expresním doručením
mouka profesionální kvality s expresním doručením
Ohodnoceno dne 27. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrá mouka na pizzu
Perfektní mouka pro dlouhé kynutí těsta
Ohodnoceno dne 16. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlost , kvalita
Rychlost, kvalita
Ohodnoceno dne 18. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi rychlé odeslání
Velmi dobrý produkt rád znovu
Ohodnoceno dne 9. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
SUPER !!!
SUPER!!!
Ohodnoceno dne 19. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfetto
Vše super
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
511,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
51,12 Kč/1kg

Celozrnná ovesná mouka 1 kg, přírodní, 100 % jemně mletá ovesná mouka, na pečení, vaření, snídani
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

Světlá mouka z pšenice typu 700 „Naturalnie Zdrowe“ 1000 g
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

TTCarp tuňáková moučka 1 kg
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1kg

2 balení mouky Pillsbury Chakki Atta, každé po 5 kg, minimální trvanlivost do 04.05.2026, číslo položky #1
319,87 Kč
Prodejce: CasteloStore
63,97 Kč/1kg

ŠEDÁ (WURZELSTÄRKE)125 g - TERRASANA
609,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
4 878,48 Kč/1kg

BEZLEPKOVÁ UNIVERZÁLNÍ SMĚS MOUK 200 g – CELIKO
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
415,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
407,67 Kč/1kg

PZZ Mouka "Küchenkönigin" 1kg typ 390
405,15 Kč
Prodejce: SuperMerchant
405,15 Kč/1kg

Pšeničná mouka Aurora 405
1 151,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
46,06 Kč/1kg

BÍLÁ PŠENIČNÁ MOUKA, BEZ LEPKU, 500 g - NATURAVENA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
406,57 Kč
Prodejce: superbrandshop
813,14 Kč/1kg

PŠENIČNÁ MOUKA TYPU 4801 kg -PLANETA
340,27 Kč
Prodejce: SuperMerchant
333,60 Kč/1kg

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
68,14 Kč/1kg

LUXUS-DINKELMEHL TYP 5501 kg - PROBIO
266,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 337,38 Kč/1kg

Mandlová mouka 1 kg
485,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
475,53 Kč/1kg

PLANETbezlepková kaštanová mouka 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
440,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 102,02 Kč/1kg

HIRSEMEHL BEZ LEPKU 500 g - NATURAVENA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
346,84 Kč
Prodejce: superbrandshop
693,68 Kč/1kg

PLANET Špaldová mouka typ 5501kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
416,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
416,53 Kč/1kg

HIRSEMEHL 1 kg -PLANET
360,43 Kč
Prodejce: superbrandshop
360,43 Kč/1kg

BEZLEPKOVÁ,směs na koláče s pšeničnou moukou 200 g - ZDRAVÁ SMĚS
351,21 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 756,05 Kč/1kg