1,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BBQ koření Sugar Daddy 390g966,67 Kč/1kg
435,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
Jeera prášek 1kg509,02 Kč/1kg
509,02 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
BBQ koření Fajita Seasoning 113g1 371,43 Kč/1kg
192,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
Marináda na slaninu 150 g2 433,15 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Pivovarské kvasnice vločky se sladem 200g
780,85 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo

Vločky z pivovarských kvasnic 200g
1 171,95 Kč/1kg
234,39 Kč
Prodejce: taleoo

Magenrebell Caipirinha likérová směs pro bylinný likér 400g
0,47 Kč/1l
189,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Horký jablečný mošt 100g | HERBARIA
2 343,90 Kč/1kg
234,39 Kč
Prodejce: taleoo

Kotanyi Mieszanka przypraw grill do karkówki 22g
884,00 Kč/1kg
57,28 Kč
-53%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
26,52 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Česnek - smažený 50g
2 602,00 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Berberitzen - getrocknet 140g
1 860,43 Kč/1kg
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

Mieszanka peklująca do mięs 2 kg
0,12 Kč/1kg
334,39 Kč
-83,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
250,52 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Ostmann 3436916000 Ostmann Pfeffer Gewürz, 40,0 g
6 326,00 Kč/1kg
253,04 Kč
Prodejce: somnia24

Salatgenuss Dill-Dressing Dose 60g
2 203,67 Kč/1kg
132,22 Kč
Prodejce: taleoo

Anis - ganz 40g
1 074,00 Kč/1kg
53,70 Kč
Prodejce: taleoo

Melasa ve formě vloček – náhradní balení
1 520,35 Kč/1kg
304,07 Kč
Prodejce: taleoo

WIBERG 3082861008 WIBERG Dill getrocknet Gewürz, 200,0 g
346,07 Kč/1l
415,28 Kč
Prodejce: somnia24

Pieprz cytrynowy Kamis 16 g
1 309 500,03 Kč/1kg
56,26 Kč
-53%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
26,19 Kč
Prodejce: Megasam24PL

GoTan Smažená cibule 500g Beutel (Röstzwiebeln)
425,42 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kořenící sůl - hranolky 200g
623,90 Kč/1kg
124,78 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Destilační kvasinky - Coobra 48 Extreme
|
- Objem
- 25 l
- Seznam přísad
- Turbo kvasinky
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Turbo kvasinky
- Hmotnost
- 35 g
- Potravinářský podnik
- Alcofermbrew
- Prodejní název
- Turbo kvasinky
- Výrobce
- Alcofermbrew
- Obsah balení
- Bylinná směs na uzení masa
- Kód EAN
- 5904816916935
- Objem
- 25 l
- Seznam přísad
- Turbo kvasinky
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Turbo kvasinky
- Hmotnost
- 35 g
- Potravinářský podnik
- Alcofermbrew
- Prodejní název
- Turbo kvasinky
- Výrobce
- Alcofermbrew
- Obsah balení
- Bylinná směs na uzení masa
- Kód EAN
- 5904816916935
K tomu se hodí také

Sůl solná 1kg
33,43 Kč/1kg
34,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Jednodřezový ocelový dřez 80x50 saténový se sifonem Apollo
1 380,00 Kč
-38,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 341,37 Kč
Prodejce: DomoDomo

Plot z drátěného pletiva 1m x 25m velikost ok 19mm
67,18 Kč/1m
1 679,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EinsPreis

TecTake 400957, Bílá, 1 kusů
1 256,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Lakovaná koupelnová skříňka s umyvadlem 55x80cm, bílý lesk Capri
5 327,00 Kč
-146,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 180,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Kůra z jehličnatých stromů borovice zahradní 20L 10-20mm
21,00 Kč/1l
419,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Koupelnová skříňka s malým závěsným umyvadlem z dubového dřeva 50x70 a prodlouženou chromovanou baterií
3 640,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Filtrační konvice Dafi Crystal 2l + 1 klasická vložka
536,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Ankerkraut Magic Dust, Práškové koření, Smoked jalapeno, Černý pepř, Kajenský pepř, Římský kmín, Česnek, Ground mustard, Surová..., Konzervant, 230 g, Plastová nádoba, 1 kusů
978,22 Kč/1kg
224,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bioaktivátor do septiků 20g tableta Čistí a neutralizuje pachy
44,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Wiltec BBQ Sparbrand 22x20,5x4,5cm generátor studeného kouře z nerezové oceli, doba hoření až 8 h, generátor studeného kouře pro udírnu na studené uzení
2 547,78 Kč/1kg
585,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Zahradnický perlit 10 l kypří seťové lůžko
243,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Destilační kvasinky Turbo 21,3% alk. 135g
4,28 Kč/1l
107,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Sáček pro septiky a čistírny odpadních vod BROS 1 ks.
1 760,00 Kč/1kg
44,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

šablona vánoční 35x22x0,2cm PVC BÍ mix dekorů
29,00 Kč
Prodejce: MAT-Group

Koupelnová sada: skříňka s umyvadlem 50 bílá s baterií Mea a sifonem
3 648,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Ambition velký šálek na salsu s podšálkem 400 ml
608,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Kurzak sušené přírodní hnojivo 4L
18,75 Kč/1l
75,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

DomoDomo Koupelnová skříňka bílá 80x50 nástěnná bez umyvadla horní komoda
3 459,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Zenith 7 Classic biros (1 kusů) ZENITH
612,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

LED polární hvězda s bleskovým efektem venkovní dia45cm 72L černá/klasická teplá
899,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Microbec Tabletki do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków, cytryna, 16 x 20g
11 216 215,73 Kč/1kg
415,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMET

0,5l filtrační láhev na vodu Dafi + 1 vícebarevný filtr
262,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Automatický biros modrý Starpak
37,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Pilot FriXion Light, 12 kusů, Žlutá, Černá, Žlutá, Plast, 3,6 mm
2 397,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: E-System

Podlahové panely laminátové Jasan Kalimera AC4 7 mm
421,80 Kč/1m²
1 122,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Dvoudřezový ocelový dřez 80x50 saténový se sifonem Apollo
1 269,84 Kč
Prodejce: DomoDomo

Biovita přírodní keramzit frakce 8-16 mm 2l do květináčů a drenáží
16,45 Kč/1l
32,90 Kč
Prodejce: BrickBloom
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%100% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
100%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Překročení data minimální trvanlivosti
Datum minimální trvanlivosti překročeno, výrobek nebude použit.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BBQ koření The best Sizzlin Burger 403g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 340,00 Kč/1kg

Vánoční dárková sada koření Falksalt
863,00 Kč
Prodejce: Vladeko
345,20 Kč/1kg

BBQ koření The best Classic Steak 380g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 276,19 Kč/1kg

BBQ koření The best Beer Can Chicken 347g
510,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 342,11 Kč/1kg

BBQ koření SPG 340g
465,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 192,31 Kč/1kg

BBQ koření Hot Dirty Bird Rub 312g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 254,05 Kč/1kg

BBQ koření Texas Beef Rub 391g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 031,11 Kč/1kg

BBQ koření Cow Cover Rub 298g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 325,71 Kč/1kg

BBQ kořen King Katsu Japanese Curry Power 215g Angus&Oink
329,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 430,43 Kč/1kg

Vegeta przyprawa 180 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
420,53 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 336,28 Kč/1kg

Sušené houby 50g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 722,80 Kč/1l

Mexická sůl se sušenými červy pro mezcal z Mexika 2x4g
361,49 Kč
Prodejce: LaProve

Koření na nakládané okurky - 1kg
153,44 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
51,15 Kč/1l

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná kořenící směs 650g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
730,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 123,40 Kč/1kg

Fuchs Professional pepř zelený lyofilizovaný 200g
728,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 641,45 Kč/1kg

Fuchs Foodservice Čínská kořenící sůl autentické-asijské balení 1500g



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
639,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
426,52 Kč/1kg

Směs koření na houby na pánvi Ankerkraut v korkové sklenici 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
151,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 010,60 Kč/1l

Kitchen King, 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,99 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,12 Kč
Prodejce: CasteloStore
461,20 Kč/1kg

Ubena směs koření na pečené brambory kořeněná aromatická příchuť 600g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
260,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,22 Kč/1kg

MDH Chana Masala, 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
43,60 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
36,37 Kč
Prodejce: CasteloStore
363,70 Kč/1kg