MONIN® 165392 MONIN® Le Sirop de Pumpkin Spice Sirup, 1,0 l

Jednorázové

281,87 Kč

147,42 Kč / 1kg

plus 314,68 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – st 7. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Monin Vanilkový sirup z Madagaskaru, vhodný do dezertů, zmrzliny a kávy, objem 250 ml
Monin Vanilkový sirup z Madagaskaru, vhodný do dezertů, zmrzliny a kávy, objem 250 mlJednorázové
222,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
120,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro YUZU Yuzu 550g
YUZU Yuzu 550gJednorázové
553,33 Kč/1l
390,00 Kč
-141,00 Kč
249,00 Kč
Prodejce: Yuzu
Obrázek produktu pro Monin, sirup s příchutí perníků, ideální do teplých nápojů, aromatický, 250 ml
Monin, sirup s příchutí perníků, ideální do teplých nápojů, aromatický, 250 mlJednorázové
483,28 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
120,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 ml
Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,52 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 11
266,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin Sirup Dýňový kořeněný sirup s jemným kořením vegan 700ml
Monin Sirup Dýňový kořeněný sirup s jemným kořením vegan 700mlVratné
926,51 Kč/1l
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
648,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Monin Pumpkin Spice Sirup 250 ml - Aromatická dýňová kořeněná příchuť do kávy a koktejlů
Monin Pumpkin Spice Sirup 250 ml - Aromatická dýňová kořeněná příchuť do kávy a koktejlůJednorázové
1 172,56 Kč/1l
293,14 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05l
Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05lJednorázové
2 374,68 Kč/1l
593,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Sirup Monin Caramel vhodný do dezertů, kávy a nápojů 250 ml
Sirup Monin Caramel vhodný do dezertů, kávy a nápojů 250 mlJednorázové
481,36 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 21
120,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sonnentor Bio Pumpkin Spice Sirup 250ml
Sonnentor Bio Pumpkin Spice Sirup 250mlJednorázové
904,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
226,00 Kč
Prodejce: Covitar
Obrázek produktu pro MONIN® 166426 MONIN®  Le Sirop de Karamell Sirup, 1,0 l
MONIN® 166426 MONIN® Le Sirop de Karamell Sirup, 1,0 lJednorázové
232,69 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
425,82 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Monin sirup Zimní koření, vánoční edice, ideální pro svařené víno se skořicí a hřebíčkem, koření, 0,7 l
Monin sirup Zimní koření, vánoční edice, ideální pro svařené víno se skořicí a hřebíčkem, koření, 0,7 lJednorázové
548,81 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
384,17 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Monin Jahodový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, vynikající, 1000 ml
Monin Jahodový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, vynikající, 1000 mlJednorázové
264,80 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sada mini kávových lahviček Monin, 5 kusů po 5 cl
Sada mini kávových lahviček Monin, 5 kusů po 5 clJednorázové
1 394,56 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
348,64 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro MONIN® 161305 MONIN®  Le Sirop de Schokolade Sirup, 1,0 l
MONIN® 161305 MONIN® Le Sirop de Schokolade Sirup, 1,0 lJednorázové
435,31 Kč/1l
435,31 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro MONIN® 164631 MONIN®  Le Sirop de Haselnuss Sirup, 1,0 l
MONIN® 164631 MONIN® Le Sirop de Haselnuss Sirup, 1,0 lJednorázové
478,27 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
478,27 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Le Sirop de Monin ORANGE 0,7l
Le Sirop de Monin ORANGE 0,7lVratné
845,84 Kč/1l
592,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro MONIN® 161260 MONIN®  Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 l
MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorázové
504,96 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
504,96 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro MONIN® 161272 MONIN®  Le Sirop de Vanille Zuckerfrei Sirup, 1,0 l
MONIN® 161272 MONIN® Le Sirop de Vanille Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorázové
451,24 Kč/1l
451,24 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Le Sirop de Monin VANILLE ZUCKERFREI 0.7l
Le Sirop de Monin VANILLE ZUCKERFREI 0.7lJednorázové
699,80 Kč/1l
527,43 Kč
-37,57 Kč
489,86 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Sirup Monin Pumpkin Spice ideální do kávových nápojů 1000 ml, balení po 1 ks

Sirup

Výrobce: Monin Deutschland GmbH, Plange Mühle 3, 40221 Düsseldorf

Monin Pumpkin Spice - Monin je jedním z nejznámějších sirupů a značek v Německu. Mnoho barů již používá sirup Monin. Mezi nimi je i sirup Monin Pumpkin Spice, který se skvěle hodí do každého domácího baru, koktejlového baru a pro všechny, kteří milují kávu a chai. Příchuť dýně známe zejména z USA a tradice používání dýňového sirupu do nápojů a v neposlední řadě do kávy se v průběhu let rozšířila i do Německa. Zejména v posledních letech vzala Německo útokem. Z této dýně nebo dýňového sirupu lze připravit mnoho lahodných nápojů a kávových drinků, zejména pro chladné zimní měsíce. Lahodný kávový sirup do čaje a kávy. RECEPTY S DÝŇOVÝM KOŘENĚNÝM SIRUPEM:Dýňový koláč Martini: 2 cl vanilkového sirupu nebo 3 cl vanilkové vodky 1,5 cl irského smetanového likéru 1,5 cl Kahlua 3 cl Monin Pumpkin Spice Syrup 3 cl plnotučného mléka Kostky ledu PřípravaVylijte všechny ingredience do koktejlového šejkru a dobře protřepejte. Obsah přecedíme do sklenice na martini.Pumpkin Pisco Sour: 2 cl Monin Pumpkin Syrup 4,5 cl Pisco 2,5 cl Limetková šťáva Vaječný bílek Kostky leduPříprava:Všechny ingredience nalijeme do koktejlového šejkru a dobře protřepeme. Obsah přecedíme do sklenice na martini. Dýňové koření Frappé/Milkshake: 3 cl sirupu z dýňového koření 1 lžička vanilkového cukru 100 ml plnotučného mléka Kostky leduPříprava:Všechny ingredience nalijeme do šejkru a promícháme šejkrem, dokud směs není pěkně krémová.Informace:Nutriční hodnoty na 100 ml:Energetická hodnota: 326 kcal / 1364 kJTuky: 0 gz toho nasycené mastné kyseliny: 0 gSacharidy: 80,9 gz toho cukr: 80,7 gBílkoviny: 0,1 gSůl: 0,03 gZjistěte více o sirupech Monin, jejich pyré a inspirujte se novými zajímavými recepty na jejich webových stránkách: Monin.com

MONIN® 165392 MONIN® Le Sirop de Pumpkin Spice Sirup, 1,0 l
Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě.
Objem
1 l
Seznam přísad
Cukr, voda, přírodní dýňové aroma, koncentrovaná citronová šťáva, barvivo: karamel, přírodní skořicové aroma s dalšími přírodními aromaty, přírodní hřebíčkové aroma, přírodní aroma, konzervant: sorban sodný. Dýňová šťáva: 10 %.
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie kj: 1371 kj Energie kcal: 12,6 kcal - Sacharidy: 84,5 GRM - Sacharidy, z toho cukry: 81,4 GRM - Bílkoviny: 0 GRM - Tuky: 0 GRM - Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 GRM
Alergeny
Žádné
Hmotnost
1912 g
Potravinářský podnik
Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
Prodejní název
Sirup s dýňovým kořením
Výrobce
Model
Pumpkin Spice
Obsah balení
Sirup Monin s příchutí dýňového koření
Číslo produktu
161299
Kód EAN
3052911612992

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě.
Objem
1 l
Seznam přísad
Cukr, voda, přírodní dýňové aroma, koncentrovaná citronová šťáva, barvivo: karamel, přírodní skořicové aroma s dalšími přírodními aromaty, přírodní hřebíčkové aroma, přírodní aroma, konzervant: sorban sodný. Dýňová šťáva: 10 %.
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie kj: 1371 kj Energie kcal: 12,6 kcal - Sacharidy: 84,5 GRM - Sacharidy, z toho cukry: 81,4 GRM - Bílkoviny: 0 GRM - Tuky: 0 GRM - Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 GRM
Alergeny
Žádné
Hmotnost
1912 g
Potravinářský podnik
Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
Prodejní název
Sirup s dýňovým kořením
Výrobce
Model
Pumpkin Spice
Obsah balení
Sirup Monin s příchutí dýňového koření
Číslo produktu
161299
Kód EAN
3052911612992
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro MONIN® 165254 MONIN®  Le Sirop de Vanille aus Madagaskar Sirup, 1,0 l
MONIN® 165254 MONIN® Le Sirop de Vanille aus Madagaskar Sirup, 1,0 lJednorázové
435,31 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
435,31 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro MONIN® 166426 MONIN®  Le Sirop de Karamell Sirup, 1,0 l
MONIN® 166426 MONIN® Le Sirop de Karamell Sirup, 1,0 lJednorázové
232,69 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
425,82 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Monin Vanilkový sirup z Madagaskaru, vhodný do dezertů, zmrzliny a kávy, objem 250 ml
Monin Vanilkový sirup z Madagaskaru, vhodný do dezertů, zmrzliny a kávy, objem 250 mlJednorázové
222,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
120,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin - Monin Pumpe für 1L Flasche - 10ml Präzisionsdosierung für einfache und schnelle Zubereitung von Cocktails und Kaffeespezialitäten
Monin - Monin Pumpe für 1L Flasche - 10ml Präzisionsdosierung für einfache und schnelle Zubereitung von Cocktails und Kaffeespezialitäten
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
278,02 Kč
-20,95 Kč
257,07 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Sirup Monin Caramel vhodný do dezertů, kávy a nápojů 250 ml
Sirup Monin Caramel vhodný do dezertů, kávy a nápojů 250 mlJednorázové
481,36 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 21
120,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin, sirup s příchutí lískových oříšků, ideální do kávy nebo milkshaků, jemná chuť, objem 250 ml
Monin, sirup s příchutí lískových oříšků, ideální do kávy nebo milkshaků, jemná chuť, objem 250 mlJednorázové
482,32 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
120,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin Růžový sirup, přírodní aroma, jemná růžová vůně, aromatický, 1000 ml
Monin Růžový sirup, přírodní aroma, jemná růžová vůně, aromatický, 1000 mlJednorázové
269,12 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 6
269,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin Sirup Dýňový kořeněný sirup s jemným kořením vegan 700ml
Monin Sirup Dýňový kořeněný sirup s jemným kořením vegan 700mlVratné
926,51 Kč/1l
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
648,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro MONIN® 164631 MONIN®  Le Sirop de Haselnuss Sirup, 1,0 l
MONIN® 164631 MONIN® Le Sirop de Haselnuss Sirup, 1,0 lJednorázové
478,27 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
478,27 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Kráječ na zeleninu Kráječ na cibuli 12 v 1 Kráječ na maso Kráječ na zeleninu Kráječ na krájení ovoce zeleniny Nerezová ocel Retoo
Kráječ na zeleninu Kráječ na cibuli 12 v 1 Kráječ na maso Kráječ na zeleninu Kráječ na krájení ovoce zeleniny Nerezová ocel Retoo
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 155
289,99 Kč
-100,00 Kč
189,99 Kč
Prodejce: Retoo
Obrázek produktu pro Mini lednička Puluomis o objemu 8 litrů s LED osvětlením, se zrcadlem, přenosná, vhodná pro kosmetiku, jako chladicí i vyhřívací box, bílá barva
Mini lednička Puluomis o objemu 8 litrů s LED osvětlením, se zrcadlem, přenosná, vhodná pro kosmetiku, jako chladicí i vyhřívací box, bílá barva
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 167
1 499,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Puluomis
Obrázek produktu pro Monin Sirup Spekulatius, vhodný do koktejlů, kávy a na pečení, jemná chuť, 1000 ml
Monin Sirup Spekulatius, vhodný do koktejlů, kávy a na pečení, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
278,85 Kč/1l
278,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Elektrický napěňovač nápoje Tchibo, nepřilnavý povrch, teplá a studená mléčná pěna, pro latte macchiato, cappuccino a kakao, pouzdro z ušlechtilé oceli
Elektrický napěňovač nápoje Tchibo, nepřilnavý povrch, teplá a studená mléčná pěna, pro latte macchiato, cappuccino a kakao, pouzdro z ušlechtilé oceli
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 140
1 292,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Monin, sirup irský, pro kávu a koktejly, jemně aromatický, 700 ml
Monin, sirup irský, pro kávu a koktejly, jemně aromatický, 700 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
231,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nescafé Dolce Gusto Nesquik, Cocoa, 436 kcal, 70 kcal, 1833 kJ, 292 kJ, 15,8 g
Nescafé Dolce Gusto Nesquik, Cocoa, 436 kcal, 70 kcal, 1833 kJ, 292 kJ, 15,8 g
1 060,98 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
271,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Nestle Nescafé Dolce Gusto Chococino, Kávová kapsle, Dolce Gusto, 8 hrnků, 1 kusů, Krabice
Nestle Nescafé Dolce Gusto Chococino, Kávová kapsle, Dolce Gusto, 8 hrnků, 1 kusů, Krabice
803,44 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 16
205,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Karamel Toffee omáčka 1 kg topping pro zmrzlinu dezerty vafle palačinky
Karamel Toffee omáčka 1 kg topping pro zmrzlinu dezerty vafle palačinky
158,21 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
158,21 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro MONIN® 161270 MONIN®  Le Sirop de Weiße Schokolade Sirup, 1,0 l
MONIN® 161270 MONIN® Le Sirop de Weiße Schokolade Sirup, 1,0 lJednorázové
478,27 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
478,27 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Monin, sirup s příchutí perníků, ideální do teplých nápojů, aromatický, 250 ml
Monin, sirup s příchutí perníků, ideální do teplých nápojů, aromatický, 250 mlJednorázové
483,28 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
120,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin, sirup s příchutí bílé čokolády, přírodní aroma, krémová, jemná chuť, 250 ml
Monin, sirup s příchutí bílé čokolády, přírodní aroma, krémová, jemná chuť, 250 mlJednorázové
482,92 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
120,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dávkovací čerpadlo Monin pro 0,7 litru
Dávkovací čerpadlo Monin pro 0,7 litru
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
870,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Sirup Monin Toasted Marshmallow s přírodní příchutí 700 ml
Sirup Monin Toasted Marshmallow s přírodní příchutí 700 mlJednorázové
514,22 Kč/1kg
704,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 30
614,27 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Hovory/hudba, 46 g, Sluchátka s mikrofonem, Bílá
Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Hovory/hudba, 46 g, Sluchátka s mikrofonem, Bílá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 730
Zrepasovaný
3 509,66 Kč
Prodejce: JANADO
Obrázek produktu pro Monin Pumpkin Spice Sirup 250 ml - Aromatická dýňová kořeněná příchuť do kávy a koktejlů
Monin Pumpkin Spice Sirup 250 ml - Aromatická dýňová kořeněná příchuť do kávy a koktejlůJednorázové
1 172,56 Kč/1l
293,14 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05l
Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05lJednorázové
2 374,68 Kč/1l
593,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 ml
Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,52 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 11
266,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Premium Pumpkin Spice - vysoce kvalitní dýňové koření na dýňový koláč, dýňovou polévku, pečenou dýni a mnoho dalšího - 100 g
Premium Pumpkin Spice - vysoce kvalitní dýňové koření na dýňový koláč, dýňovou polévku, pečenou dýni a mnoho dalšího - 100 g
2 181,30 Kč/1kg
218,13 Kč
Prodejce: allerFeinst
Obrázek produktu pro Monin Zelený citronový sirup 700 ml - Přírodní příchuť do koktejlů a dezertů
Monin Zelený citronový sirup 700 ml - Přírodní příchuť do koktejlů a dezertůJednorázové
723,34 Kč/1l
506,34 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hodnocení zákazníků

Na základě 2 hodnocení
Ohodnoceno dne 28. května 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát
Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje
Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5
Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu
Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Jednorázové
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l