Hilton Cat Litter Lavender - levandulové bentonitové stelivo pro kočky 5 l
82,25 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
411,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
21,59 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(28)Počet hodnocení: 28
863,58 Kč
Prodejce: VISO
Calitti Crystals - Silikonové Stelivo Pro Kočky
56,31 Kč/1l
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
350,79 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-136,80 Kč
213,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
SONGMICS Skládací šatní skříň s tyčí na oblečení
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(117)Počet hodnocení: 117
1 107,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5(56)Počet hodnocení: 56
2 292,96 Kč
Prodejce: Crownseller
Hisense RS818N4TIE, Stojací, Americká dvířka, Šedá, Nerezová ocel, Dotyk, LED, Na dveřích
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
40 684,55 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: NetworkTechnologies
KlarsteinBeersafe XXL, lednice, 80 l,
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
6 640,00 Kč
5% poukaz
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Klarstein
Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(61)Počet hodnocení: 61
4 444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram
ASAN Cat Pure Podestýlka 10l
25,85 Kč/1l
258,54 Kč
Prodejce: VISO
Xiaomi E5 úklidový robot s mopem (bílý)
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(118)Počet hodnocení: 118
5 894,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Dehner Premium krmivo pro kočky Sensitive Multipack, mokré krmivo, pro kočky s citlivým zažíváním, po 4 ks s příchutí kuřete / hovězího / krůty, 12 sáčků po 100 g (1,2 kg)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
825,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Noční stolek VASAGLE, každý se 2 zásuvkami, borovicové nohy, 2 kusy
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(94)Počet hodnocení: 94
2 025,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
ECD Germany Radiátorové obložení se vzorem včelí plástve 112x19x82 cm, bílé, z lakované MDF, topné obložení do ložnice obývacího pokoje
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(71)Počet hodnocení: 71
1 684,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ECD-Germany
Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce
257,37 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
875,07 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Nejprodávanější
COSTWAY 4 v 1 skládací křeslo na spaní, rozkládací pohovka s 5 stupni nastavení opěradla a odnímatelným polštářem a polstrovaným sedákem, rozkládací pohovka s kovovým rámem s nosností až 150 kg (tmavě šedá)
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(224)Počet hodnocení: 224
3 844,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH
Topper ze studené pěny 200x200 vhodný pro alergiky - matracový topper pro všechny postele a matrace
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(706)Počet hodnocení: 706
2 409,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Intirilife Skládací šatní skříň 108x170x45 cm v barvě ASH GREY - se zipem Látková šatní skříň Šatní skříň s tyčí na oblečení, přihrádkami a boční kapsou - kempingová skříň Textilní šatní skříň
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(158)Počet hodnocení: 158
831,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Cadorabo
Josera Kitten, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Losos, 2 kg
250,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
501,40 Kč
Prodejce: VISO
Toaleta pro kočky Vadigran s okrajem „Iriz“ 42 x 30,5 x 10 cm, šedá
665,77 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
203,06 Kč
Prodejce: VISO
Automatický zásobník na stelivo Kontrola APP a monitorování zdravotního stavu Kapacita 9 l Kompatibilní s minerálním a smíšeným stelivem Tofu Bentonite
877,55 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
8 599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Gliese
WHISKAS Junior Drůbež v želé - mokrá kočka krmivo - 40 x 85 g
123,34 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
472,38 Kč
Prodejce: velmontask
Robotický vysavač Pet Hair Koberce 2600Pa Úklidové roboty HEPA
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(401)Počet hodnocení: 401
4 299,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore
DU 7607 digestoř sklo/nerez 60cm
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(31)Počet hodnocení: 31
3 109,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Třída A+++ až D
Prodejce: NetworkTechnologies
HOME DELUXE - Polyratanové závěsné křeslo CIELO - včetně rámu, sedáku a opěradla
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(21)Počet hodnocení: 21
8 508,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
Hodnocení zákazníků
Průměrné hodnocení: 5,0
5,0Na základě 1 hodnocení
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%
0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%
0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%
0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%
0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.