5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PLANET Celozrnná mouka500g688,82 Kč/1kg
344,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
PLANETbezlepková kaštanová mouka 400g1 102,02 Kč/1kg
440,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Mandlová mouka 500g588,22 Kč/1kg
299,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
PLANETkukuřičná mouka 400g803,95 Kč/1kg
321,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Celozrnná amarantová mouka - bezlepková 500g
281,06 Kč/1kg
140,53 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnná mouka – amarant, 300 g, balení po 2 kusech
242,63 Kč/1kg
145,58 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnná mouka – amarant, 300 g, balení po 6 kusech
242,64 Kč/1kg
436,75 Kč
Prodejce: taleoo

Amarant 500g
260,20 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnná mouka z amarantu – bezlepková, 500 g, balení po 6 kusech
266,90 Kč/1kg
800,71 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnná mouka z pšenice dinkel, 1 kg | WIR.POWER BODEN
104,44 Kč/1kg
130,10 Kč
-25,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
104,44 Kč
Prodejce: taleoo

Amarantový burger - Špalda 300g
433,67 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnná špaldová mouka 1 kg
182,24 Kč/1kg
182,24 Kč
Prodejce: taleoo

Smaakt Volkoren Boekweit Mouka 400g – Bezlepková celozrnná pohanková mouka
558,42 Kč/1kg
223,37 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kokosová mouka 500g
338,24 Kč/1kg
208,31 Kč
-39,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
169,12 Kč
Prodejce: taleoo

Proso celozrnná mouka - bezlepková 500g
260,20 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Buchweizenmehl 500g | TAGWERK
218,62 Kč/1kg
130,10 Kč
-20,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
109,31 Kč
Prodejce: taleoo

Pohanková mouka 500g
181,98 Kč/1kg
90,99 Kč
Prodejce: taleoo

PLANETcizrnová mouka 400g
836,12 Kč/1kg
334,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Mouka celozrnná, 500 g | SPIELBERGER MÜHLE
169,92 Kč/1kg
84,96 Kč
Prodejce: taleoo

Mouka - ovesná 350g
228,31 Kč/1kg
79,91 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Amarant je rostlina bohatá na bílkoviny, která botanicky patří do čeledi liščích ocasů. Je vysoce kvalitním zdrojem bílkovin a přirozeně neobsahuje lepek. Celozrnná amarantová mouka je vhodná jako doplněk ke špaldové a pšeničné mouce a pro bezlepkové pečení.
Náš amarant Spielberger pochází z iniciativy drobných zemědělců Demeter na severu Indie. Několik stovek zemědělců zde hospodaří převážně soběstačně. Jejich přebytky jsou shromažďovány prostřednictvím místní iniciativy a společně uváděny na trh. Skvělý projekt, který rádi podporujeme.
Pokyny pro manipulaci a skladování
Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Celozrnná mouka z amarantu, pěstovaného v kontrolovaných ekologických podmínkách.
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Spielberger GmbH, D-74336 Brackenheim
- Prodejní název
- Celozrnná mouka – amarant, 300 g | SPIELBERGER MÜHLE
- Výrobce
- Spielberger Mühle
- Kód EAN
- 4022381027472
- Seznam přísad
- Celozrnná mouka z amarantu, pěstovaného v kontrolovaných ekologických podmínkách.
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Spielberger GmbH, D-74336 Brackenheim
- Prodejní název
- Celozrnná mouka – amarant, 300 g | SPIELBERGER MÜHLE
- Výrobce
- Spielberger Mühle
- Kód EAN
- 4022381027472
K tomu se hodí také

Caputo Manitoba Oro 5 kg italská pšeničná mouka typu 0
46,08 Kč/1kg
246,44 Kč
-12,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
234,08 Kč
Prodejce: foodperium

Pšeničná mouka typ 405
24,54 Kč/1kg
122,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mąka pszenna semolina typ 00 do pizzy i makaronu 5 kg
80,39 Kč/1kg
401,93 Kč
Prodejce: LAVONIO

Pšeničná mouka na pizzu typ 00 1kg - Tota
21,00 Kč/1kg
21,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Mandlová mouka 1 kg
475,53 Kč/1kg
485,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Ajinomoto Glutamát 454g Bot Ngot
277,02 Kč/1kg
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

MNG Glutaman sodný Ajinomoto zvýrazňovač chuti E 621 200g
265,57 Kč/1kg
55,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bio pšeničný kvasnicový sladina, mletý, 500g
915,38 Kč/1kg
457,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

PLANETbezlepková kaštanová mouka 400g
1 102,02 Kč/1kg
440,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Celozrnná špaldová mouka 1 kg
130,10 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Simba Toys 4006592021238, Chlapec/děvče, 1 rok/roky
777,13 Kč/1kg
124,34 Kč
Prodejce: Nejhracka

Mininni Semola Rimancinata 5 kg italská jemně mletá semolina durum
39,27 Kč/1kg
195,57 Kč
Prodejce: foodperium

Špaldová mouka typ 630 demeter 1kg
120,19 Kč/1kg
120,19 Kč
Prodejce: taleoo

Malé tapiokové perly 400g - Kohout
220,27 Kč/1kg
90,31 Kč
Prodejce: LAVONIO

ŠEDÁ (WURZELSTÄRKE)125 g - TERRASANA
4 878,48 Kč/1kg
609,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg
407,67 Kč/1kg
415,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Samlip Panko Breadcrumbs křupavá strouhanka jako v Jižní Koreji 1000g
177,81 Kč/1kg
177,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mouka - ovesná 350g
228,31 Kč/1kg
79,91 Kč
Prodejce: taleoo

Hnědá prosná mouka - bezlepková 1kg
293,19 Kč/1kg
293,19 Kč
Prodejce: taleoo

Aurora instantní pšeničná mouka s dvojitou texturou typ 405 balení 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FARMER lepkavá rýžová mouka 400g Lepkavá rýžová mouka z lepkavé rýže
300,50 Kč/1kg
120,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

WINDMILL Tapiokový škrob 400g | Tapioková škrobová mouka | Tapiokový škrob | Bezlepkový škrob
1 177,47 Kč/1kg
470,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Žitná mouka Aurora T1150 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BindeFix teplé pokrmy - Guma ze svatojánského chleba 50g
4 179 000,11 Kč/1kg
208,95 Kč
Prodejce: taleoo
![Obrázek produktu pro [ 454 g ] JADE LEAF BRAND Tapiokový škrob / Tapioková mouka / Tapioca Starch](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/45e69bf1ae6391ad54fc4ae2a9478a73.webp)
[ 454 g ] JADE LEAF BRAND Tapiokový škrob / Tapioková mouka / Tapioca Starch
233,72 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Pohanková mouka celozrnná 500 g ŠMAJSTRLA
102,00 Kč/1kg
51,00 Kč
Prodejce: Covitar

Pšeničná mouka koláčová typ 450 1kg - Tota
20,00 Kč/1kg
20,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Molino Rossetto Tipo 00 1 kg italská pšeničná mouka typu 00
57,03 Kč/1kg
57,03 Kč
Prodejce: foodperium
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé!
Rychlé odeslání, dobře zabaleno a bezpečně doručeno. Zboží přesně odpovídá popisu. Rádi si u vás zase nakoupíme!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
511,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
51,12 Kč/1kg

Celozrnná ovesná mouka 1 kg, přírodní, 100 % jemně mletá ovesná mouka, na pečení, vaření, snídani
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

Světlá mouka z pšenice typu 700 „Naturalnie Zdrowe“ 1000 g
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

TTCarp tuňáková moučka 1 kg
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1kg

2 balení mouky Pillsbury Chakki Atta, každé po 5 kg, minimální trvanlivost do 04.05.2026, číslo položky #1
319,87 Kč
Prodejce: CasteloStore
63,97 Kč/1kg

ŠEDÁ (WURZELSTÄRKE)125 g - TERRASANA
609,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
4 878,48 Kč/1kg

BEZLEPKOVÁ UNIVERZÁLNÍ SMĚS MOUK 200 g – CELIKO
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
415,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
407,67 Kč/1kg

PZZ Mouka "Küchenkönigin" 1kg typ 390
405,15 Kč
Prodejce: SuperMerchant
405,15 Kč/1kg

Pšeničná mouka Aurora 405
1 151,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
46,06 Kč/1kg

BÍLÁ PŠENIČNÁ MOUKA, BEZ LEPKU, 500 g - NATURAVENA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
406,57 Kč
Prodejce: superbrandshop
813,14 Kč/1kg

PŠENIČNÁ MOUKA TYPU 4801 kg -PLANETA
340,27 Kč
Prodejce: SuperMerchant
333,60 Kč/1kg

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
68,14 Kč/1kg

LUXUS-DINKELMEHL TYP 5501 kg - PROBIO
266,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 337,38 Kč/1kg

Mandlová mouka 1 kg
485,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
475,53 Kč/1kg

PLANETbezlepková kaštanová mouka 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
440,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 102,02 Kč/1kg

HIRSEMEHL BEZ LEPKU 500 g - NATURAVENA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
346,84 Kč
Prodejce: superbrandshop
693,68 Kč/1kg

PLANET Špaldová mouka typ 5501kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
416,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
416,53 Kč/1kg

HIRSEMEHL 1 kg -PLANET
360,43 Kč
Prodejce: superbrandshop
360,43 Kč/1kg

BEZLEPKOVÁ,směs na koláče s pšeničnou moukou 200 g - ZDRAVÁ SMĚS
351,21 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 756,05 Kč/1kg