5,0



Na základě 25 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Wawel Karmelki Miętowe Orzeźwiające 1 kg608,37 Kč/1kg
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Apetitki Bezy 90G5 407,00 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Apetitki Wafel Polskie Smaki Kakaowe 270G1 664,56 Kč/1kg
449,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Apetitki Wafle Krówkowe Polskie Smaki 270 G1 664,56 Kč/1kg
449,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 2369 VIVIL® Wild Orange ohne Zucker Bonbons 120,0 g
3 012,25 Kč/1kg
361,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

STORCK 232059 STORCK Campino Früchte Bonbons 325,0 g
1 729,32 Kč/1kg
562,03 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: VaVaDo

Küfa angrešt ovocné barevné ovocné bonbony 5 druhů 200g
436,20 Kč/1kg
87,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 0218 VIVIL® Extra Strong Zitronenmelisse Bonbons 75,0 g
2 900,93 Kč/1kg
217,57 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4054451150063, 120 g, D, 381 kcal, 65 g, 0,1 g, 0,1 g
462,17 Kč/1kg
55,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 2917 VIVIL® Limette-Minze ohne Zucker Bonbons 84,0 g
2 742,00 Kč/1kg
219,36 Kč
Prodejce: somnia24

Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
832,86 Kč/1kg
34,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 8333 Werther’s® Original Sahnebonbons Bonbons 1000 g
427,66 Kč
Prodejce: somnia24

Krakuski herbatniki kakaowe w czekoladzie mlecznej 165 g
398,94 Kč/1kg
67,82 Kč
Prodejce: Katomix

Mieszko Kokosowe Michaszki Cukierki 1 kg
362,40 Kč/1kg
373,27 Kč
Prodejce: Katomix

Kisiel truskawkowo-owocowy Dr. Oetker 31,5 g
408,50 Kč/1kg
16,34 Kč
Prodejce: Katomix

Wedel Cukierki Bajeczny Czekoladowe 240 g
572,50 Kč/1kg
173,61 Kč
-36,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
137,40 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Kisiel jabłkowy Dr. Oetker, smak owocowy, 30 g
520,33 Kč/1kg
15,61 Kč
Prodejce: Katomix

STORCK 5851 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 750,0 g
412,08 Kč/1kg
309,06 Kč
Prodejce: somnia24

Kisiel Winiary cytrynowy 77 g
204,25 Kč/1kg
16,34 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vivil Creme Life třešňové ovocné pastilky bez cukru 90g
VIVIL Creme Life Cherry zaujme svou krémovou ovocnou třešňovou příchutí, která vám zpříjemní sladké chvíle. Vivilised nabízí také sladkost pro znalce na straně!
VIVIL A. Müller GmbH & Co KGP.O. Box 25 80
77615 Offenburg
Ovocné, krémové bonbony bez cukru: díky svěží třešňové příchuti jsou tyto krémové bonbony z řady VIVIL Creme Life tak neodolatelné.
Jako by byly právě utržené ze stromu za slunečného letního dne, krémová ovocná příchuť vás potěší od první vteřiny.Vždy s vámi: čekání ve frontě se stane pohodovým setkáním. Čekání na vlak na večírek na nástupišti. Každý se přidá, každý patří k sobě. Vítejte ve vivilizovaném světě - je jedno kdy, je jedno kde, je jedno s kým! S VIVIL máte úsměv vždy s sebou.
Bez cukru: Sladkosti VIVIL jsou senzačně krémové a smetanové a vždy bez cukru. Sladkosti jsou také bezlepkové.
bez cukru
bez lepku
se šlehačkou
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Sladidla: isomalt, maltitolový sirup; ŠLEHAČKA (5,8 %), kokosový tuk, regulátory kyselosti: kyselina mléčná, kyselina jablečná, kyselina citronová; barvivo (koncentrát z aronie, mrkve a borůvek); přírodní aromata, koncentrát ovocné šťávy: višeň (0,2 %); aroma, emulgátor: lecitiny (SOYA); sůl, sladidlo: acesulfam K. Při nadměrné konzumaci může mít projímavý účinek.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1098kJ/264kcal, tuky: 4g, z toho nasycené mastné kyseliny: 3g, sacharidy: 94g, z toho cukr: 0,4g, bílkoviny: 0,2g, sůl: 0,2g,
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Sója a výrobky z ní, včetně sójového lecitinu
- Hmotnost
- 90 g
- Potravinářský podnik
- VIVIL A. Müller GmbH & Co. KGPostfach 25 80 77615 Offenburg
- Prodejní název
- Třešňové bonbony bez cukru, se sladidly
- Výrobce
- VIVIL
- Označení množství
- Při nadměrné konzumaci může mít projímavý účinek.
- Číslo produktu
- 4745
- Kód EAN
- 4020400697453
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Sladidla: isomalt, maltitolový sirup; ŠLEHAČKA (5,8 %), kokosový tuk, regulátory kyselosti: kyselina mléčná, kyselina jablečná, kyselina citronová; barvivo (koncentrát z aronie, mrkve a borůvek); přírodní aromata, koncentrát ovocné šťávy: višeň (0,2 %); aroma, emulgátor: lecitiny (SOYA); sůl, sladidlo: acesulfam K. Při nadměrné konzumaci může mít projímavý účinek.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1098kJ/264kcal, tuky: 4g, z toho nasycené mastné kyseliny: 3g, sacharidy: 94g, z toho cukr: 0,4g, bílkoviny: 0,2g, sůl: 0,2g,
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Sója a výrobky z ní, včetně sójového lecitinu
- Hmotnost
- 90 g
- Potravinářský podnik
- VIVIL A. Müller GmbH & Co. KGPostfach 25 80 77615 Offenburg
- Prodejní název
- Třešňové bonbony bez cukru, se sladidly
- Výrobce
- VIVIL
- Označení množství
- Při nadměrné konzumaci může mít projímavý účinek.
- Číslo produktu
- 4745
- Kód EAN
- 4020400697453
K tomu se hodí také

VIVIL® 4740 VIVIL® Creme Life Erdbeere Bonbons 90,0 g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vivil Creme Life malinové ovocné pastilky bez cukru 90g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vivil Creme Life Latte Macchiato pastilky bez cukru 90g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vivil Creme Life Brasilitos Espresso pastilky bez cukru 90g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 4742 VIVIL® Creme Life Caramel Bonbons 90,0 g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vivil Creme Life Karamelové pastilky Hazelitos bez cukru 90g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Bron ovocná žvýkačka sour in poker game ovocná žvýkačka bez cukru 1000g
360,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 2369 VIVIL® Wild Orange ohne Zucker Bonbons 120,0 g
3 012,25 Kč/1kg
361,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Ovocná směs žvýkaček bez cukru s 5 ovocnými příchutěmi 175g
573,66 Kč/1kg
100,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
832,86 Kč/1kg
34,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4006952006929, e500, e500ii, e953, e965, e968, süssungsmittel (maltitol, erythrit), natürliches vanillearoma, backtriebmittel..., 455 kcal, 6 g, 67 g, 0,5 g
361,70 Kč/1kg
72,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4020400893114, Palmový olej, Vitamin C, 120 g, C, e100, e140, e140ii, e141, e141i, e296, e330, e950, e951, e953, e965, e965ii, Esenciální olej, E100, E296, Peppermint Oil, E965, Koncentrát limetkové šťávy, Peppermint, E330, Juice,...
3 012,25 Kč/1kg
361,47 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: VaVaDo

VIVIL® 2364 VIVIL® Waldfrucht Multivitamin Bonbons 120,0 g
3 012,25 Kč/1kg
361,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

STORCK 232059 STORCK Campino Früchte Bonbons 325,0 g
1 729,32 Kč/1kg
562,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Merci Pralinka miláčci Classic 179002-00 185g
922,22 Kč/1kg
170,61 Kč
Prodejce: LAVONIO

Originální želé bonbony Sylter Brisen-Klömbjes s červeným ovocem a aloe vera bez cukru, 70 g bonbónů
1 923,71 Kč/1kg
134,66 Kč
Prodejce: apohealth

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath jemný chlebíček Vídeňské pískové kroužky bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KOPIKO Cappuccino Kaffee Bonbons 120g | Kávové bonbony | Kaffeebonbons
732,50 Kč/1kg
102,55 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
291,80 Kč/1kg
291,80 Kč
Prodejce: somnia24

Chupa Chups Bez cukru 10 lízátek 110G Bez cukru Cherry Cola Jahoda
1 009,83 Kč/1kg
121,18 Kč
Prodejce: Ajuy

Šnečí gel 125 ml
1 746,00 Kč/1l
218,25 Kč
Prodejce: apohealth

Dokas 180g x 7 balení, sušené králičí uši
18 980,28 Kč/1kg
3 416,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
384,02 Kč/1l
1 920,08 Kč
Prodejce: VISO

Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů
255,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Caotina Original nápojový prášek z pravé švýcarské čokolády 500g
570,98 Kč/1kg
285,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Přihrádka na notebook, Polyester
877,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LANG-ON
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
96% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
96%4% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
4%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 31. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vivil
Dodávka byla rychlá a spolehlivá. Objednala jsem si Vivil v 5 různých příchutích, které nebyly v obchodě k dispozici. Jsem nadšená. Sladkosti Creme life, zejména espresso, jsou velmi chutné.
Ohodnoceno dne 22. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
384,53 Kč
Prodejce: M_plus_L
769,06 Kč/1kg

Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,80 Kč
Prodejce: apohealth
944,59 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,75 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg

Rocket Balls šerbetové kuličky jablko s kyselým cukrem 200s 1440g



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
400,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,89 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
268,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 410,50 Kč/1kg

VIVIL® 4740 VIVIL® Creme Life Erdbeere Bonbons 90,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(25)Počet hodnocení: 25
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
584,67 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
268,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 410,50 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg