Hnojivo - Pro Jahody A Jahody 1 Kg - Br1060

84,70 Kč

79,16 Kč / 1kg

plus 200,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 2. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Vícesložkové hnojivo Inco Group granulát 1 kg 1 l
Vícesložkové hnojivo Inco Group granulát 1 kg 1 l
397,54 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro BiobizzGrow, 500 ml | tekuté hnojivo
BiobizzGrow, 500 ml | tekuté hnojivo
2 140,50 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 23
1 070,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 61
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91
Obrázek produktu pro BIOPON hnojivo pro jehličnany 1L
BIOPON hnojivo pro jehličnany 1L
358,74 Kč/1l
358,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Tvrdé Hnojivo Pro Tuje A Kyparisy 1 Kg Biopon
Tvrdé Hnojivo Pro Tuje A Kyparisy 1 Kg Biopon
434,53 Kč/1l
434,53 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Mairol® 45102 Mairol® Früchtekur Obst- & Gemüsedünger 1,0 l
Mairol® 45102 Mairol® Früchtekur Obst- & Gemüsedünger 1,0 l
1 212,59 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 212,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Obrázek produktu pro Hnojivo - Pro Rajčata A Papriky Granulované 1 Kg - Br 1644
Hnojivo - Pro Rajčata A Papriky Granulované 1 Kg - Br 1644
82,14 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
147,00 Kč
-56,65 Kč
90,35 Kč
Prodejce: Metalplus
Obrázek produktu pro Hnojivo pro ovocné stromy a keře 1 kg
Hnojivo pro ovocné stromy a keře 1 kg
33,88 Kč/1kg
101,64 Kč
Prodejce: Metalplus
Obrázek produktu pro Nohel Garden Hnojivo AGRO na jahody 1l
Nohel Garden Hnojivo AGRO na jahody 1l
145,42 Kč/1l
145,42 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Biohumus tekuté hnojivo pro pokojové rostliny 1l
Biohumus tekuté hnojivo pro pokojové rostliny 1l
69,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
69,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Obrázek produktu pro COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
499,32 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
499,32 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Tvrdé Hnojivo Pro Živý Plot 1 Kg Biopon
Tvrdé Hnojivo Pro Živý Plot 1 Kg Biopon
236,73 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
253,30 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro BIOPON hnojivo pro zahradní květiny 1KG
BIOPON hnojivo pro zahradní květiny 1KG
414,47 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
455,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Hnojivo pro ovocné stromy a keře 1 kg
Hnojivo pro ovocné stromy a keře 1 kg
39,34 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
118,02 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA
Obrázek produktu pro Minerální hnojivo pro jahody a jahodníky 1 kg Bohaté výnosy
Minerální hnojivo pro jahody a jahodníky 1 kg Bohaté výnosy
128,76 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
128,76 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA
Obrázek produktu pro Kurzak sušené přírodní hnojivo 4L
Kurzak sušené přírodní hnojivo 4L
18,75 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 20
75,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Obrázek produktu pro AGRO NPK 11-7-7 se zeolitem 3 kg AGRO 000301
AGRO NPK 11-7-7 se zeolitem 3 kg AGRO 000301
58,30 Kč/1kg
174,89 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro COMPO 2224712004 COMPOHnojivo pro rajčata, 1 litr
COMPO 2224712004 COMPOHnojivo pro rajčata, 1 litr
518,60 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 16
518,60 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Biobizz Worm-Humus, 40 l | Půda na výsadbu
Biobizz Worm-Humus, 40 l | Půda na výsadbu
15,71 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 25
628,39 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Hnojivo pro jahody a lesní jahody 1 kg intenzivní růst a bohaté výnosy

Hnojivo na jahody a divoké jahody je vícesložkový granulát, který rostlinám dodává všechny potřebné živiny.

Díky optimálnímu obsahu dusíku, fosforu a draslíku podporuje zdravý růst, bohaté kvetení a úrodu plodů a zároveň zabraňuje nadměrnému hromadění dusičnanů.

Výhody:

Zvyšuje výnos - obsah draslíku stimuluje kvetení a tvorbu plodů.

Zajišťuje zdravý růst - dostatečný obsah dusíku podporuje vývoj rostlin, aniž by způsoboval nadměrné hromadění dusičnanů v plodech.

S nadná aplikace - granulovaná forma usnadňuje přesné hnojení.

Dlouhodobý účinek - složky se uvolňují postupně a poskytují živiny po delší dobu.

Optimální pH půdy - hnojivo obohacuje půdu o síru, která ovlivňuje správné vstřebávání živin.

Parametry: Hnojivo je určeno k hnojení, které je vhodné pro všechny druhy rostlin, které se nacházejí na území ČR:

Hmotnost: 1 kg

Forma: granulát

Složení: Dusík (N) 20 %, fosfor (P₂O₅) 7 %, draslík (K₂O) 10 %, síra (SO₃) 7 %, hořčík: 2 %, mikroživiny.

Určení: jahody a jahodník.

Použití: Zemní plodiny

Použití: Vhodné pro jahody a jabloně, které se pěstují na zahradě:

Založení výsadby: 40 g/m²

Hnojení stávajících plodin: Brzy na jaře: 50-60 g/m². Konec června/červenec: 1 g/m²: 50-60 g/m²

Způsob aplikace: Hnojivo rovnoměrně rozprostřete kolem rostlin. Promíchejte s vrchní vrstvou půdy. Po aplikaci rostliny zalijte pro lepší absorpci.

Neaplikujte na mokré rostliny!

Bezpečnostní informace: V případě, že se jedná o hnojivo, je nutné ho použít k ošetření půdy:

Přípravek je určen pouze pro dospělé.

Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí.

Před použitím si přečtěte pokyny na obalu.



Hnojivo na jahody a jahodníky, 1 kg

Biopon nabízí širokou škálu specializovaných hnojiv přizpůsobených specifickým potřebám různých druhů rostlin, ať už domácích, zahradních nebo pěstovaných. Speciální hnojivo Biopon 1 kg je přípravek, který poskytuje rostlinám správně vyvážené živiny nezbytné pro jejich správný růst, kvetení a tvorbu plodů. Specifikace tohoto hnojiva závisí na účelu použití, např. pro kvetoucí rostliny, trávníky, zeleninu nebo zelené rostliny.

Obecná charakteristika speciálních hnojiv Biopon:

  1. Vyvážené složení: Hnojiva jsou sestavena tak, aby poskytovala všechny potřebné makro- a mikroživiny v poměru, který odpovídá potřebám konkrétních druhů rostlin.
  2. Podpora zdravého růstu: Pravidelné používání hnojiva podporuje zdravý růst rostlin, bujné kvetení a bohaté plodenství.
  3. Snadná aplikace: Hnojiva Biopon jsou k dispozici v různých formách (granule, kapalina, hnojivé tyčinky), což umožňuje snadnou aplikaci podle preferencí uživatele.
  4. Rychlá vstřebatelnost: živiny obsažené v hnojivech rostliny snadno vstřebávají, což vede k rychlému a viditelnému účinku.
  5. Bezpečné použití: hnojiva jsou formulována tak, aby byla pro rostliny bezpečná, pokud jsou aplikována v souladu s doporučeními výrobce.

Výběr správného speciálního hnojiva Biopon závisí na typu rostlin, které chcete hnojit, a na jejich specifických požadavcích na výživu. Používáním specializovaných hnojiv můžeme výrazně zlepšit stav našich rostlin a těšit se z jejich zdraví a krásy.



BIOPON hnojivo pro jahody a lesní jahody 1KG

Vícesložkové granulované hnojivopro hnojení jahod a lesních jahod v polních kulturách. Vhodně zvolený obsah dusíku stimuluje správný růst keřů, aniž by způsoboval hromadění škodlivých dusičnanů v plodech. Přídavek draslíku zlepšuje plodnost rostlin, stimulujekvetení a bohaté plody.

SLOŽENÍ:
DUSÍK 20%, FOSFOR 7%, DUSÍK 10%, HOŘČÍK 2%, SÍRA 7%

Značka BROS je tu s vámi již více než 20 let. Přípravky vytvořené našimi specialisty ukončí únavné návštěvy malých vetřelců ve vašich domovech. Díky široké škále specifik se postaráme o každý kout vašich místností a zahrad, abyste si mohli užívat krásného počasí bez nezvaných hostů.


Složení: NITROGEN 5%, PHOSPHORUS 5%, POTASSIUM 15%, CALCIUM 2%, MAGNESIUM 5%, SULPHUR 27%


Granulované komplexní hnojivo pro hnojení jahodníku a lesních jahod při polním pěstování. Správně zvolený obsah dusíku podporuje růst keřů bez škodlivého hromadění dusičnanů v plodech. Přídavek draslíku zlepšuje plodnost rostlin, stimuluje kvetení a bohatou tvorbu plodů.


Výnos z 1 kg: 25 m²

Rozměry
6.2 cm x 14.6 cm x 21 cm
Hmotnost
1.07 kg
Objem
1 l
Model
BROS Strawberry Fertilizer
Verze
1.0
Složení produktu
Dusík 20%, Fosfor 7%, Draslík 10%, Síra 7%, Hořčík 2%, Mikroživiny
Počet kusů
1
Obsah balení
1 kg granulátového hnojiva
Kód EAN
5904517008908
Číslo produktu
GSHB_unimet_5904517008908
Výrobce
Biopon

Rozměry
6.2 cm x 14.6 cm x 21 cm
Hmotnost
1.07 kg
Objem
1 l
Model
BROS Strawberry Fertilizer
Verze
1.0
Složení produktu
Dusík 20%, Fosfor 7%, Draslík 10%, Síra 7%, Hořčík 2%, Mikroživiny
Počet kusů
1
Obsah balení
1 kg granulátového hnojiva
Kód EAN
5904517008908
Číslo produktu
GSHB_unimet_5904517008908
Výrobce
Biopon
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro COMPO 2224712004 COMPOHnojivo pro rajčata, 1 litr
COMPO 2224712004 COMPOHnojivo pro rajčata, 1 litr
518,60 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 16
518,60 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 101
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
391,87 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 27
470,25 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Zemní substrát pro borůvky a čučoriedky 15l účinný
Zemní substrát pro borůvky a čučoriedky 15l účinný
29,20 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 22
437,94 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Koš na rostliny s uchem - vrba / přírodní - velikost: 42 cm (velký / přírodní)
Koš na rostliny s uchem - vrba / přírodní - velikost: 42 cm (velký / přírodní)
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 39
597,68 Kč
Prodejce: Special-trends
Obrázek produktu pro Kůra z jehličnatých stromů borovice zahradní 20L 10-20mm
Kůra z jehličnatých stromů borovice zahradní 20L 10-20mm
21,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
419,92 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
499,32 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
499,32 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Primasubstrát pro rajčata a zeleninu, 40 litrů
Primasubstrát pro rajčata a zeleninu, 40 litrů
4,84 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro Tvrdé Hnojivo Pro Tuje A Kyparisy 1 Kg Biopon
Tvrdé Hnojivo Pro Tuje A Kyparisy 1 Kg Biopon
434,53 Kč/1l
434,53 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Velký bílý stojan na květiny Carles SZ16B
Velký bílý stojan na květiny Carles SZ16B
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 30
889,00 Kč
Prodejce: TEXTILOMANIE
Obrázek produktu pro Zahradnický perlit od Dr.Soil® v 1litrovém sáčku
Zahradnický perlit od Dr.Soil® v 1litrovém sáčku
181,74 Kč/1l
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil
Obrázek produktu pro COMPO 1405932004 COMPO Orchideendünger 250,0 ml
COMPO 1405932004 COMPO Orchideendünger 250,0 ml
647,41 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 15
220,12 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 61
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91
Obrázek produktu pro Listové intervenční hnojivo 50ml Calcium forte pro rajčata a další rostliny
Listové intervenční hnojivo 50ml Calcium forte pro rajčata a další rostliny
1 840,00 Kč/1kg
92,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Obrázek produktu pro Vodní špenát Kankong | Semena špenátu od Buzzy Seeds
Vodní špenát Kankong | Semena špenátu od Buzzy Seeds
81 607,14 Kč/1kg
571,25 Kč
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: arborix_online_gartencenter
Obrázek produktu pro Borůvka 'Emblue' cca 30 cm Prémiová odrůda pro aromatickou úrodu a zdravé chvíle potěšení!
Borůvka 'Emblue' cca 30 cm Prémiová odrůda pro aromatickou úrodu a zdravé chvíle potěšení!
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 59
97,13 Kč
Prodejce: Blumen-Senf
Obrázek produktu pro Univerzální zahradní zemina pro zeleninu a květiny 40 l bez rašeliny s komp
Univerzální zahradní zemina pro zeleninu a květiny 40 l bez rašeliny s komp
58 800,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
588,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger
Obrázek produktu pro Aga SPORT EXCLUSIVE Trampolína 305 cm Černá + ochranná síť + žebřík
Aga SPORT EXCLUSIVE Trampolína 305 cm Černá + ochranná síť + žebřík
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 257
3 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Aga24
Obrázek produktu pro FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 738
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro 7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3086
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Obrázek produktu pro Vícesložkové hnojivo Inco Group granulát 1 kg 1 l
Vícesložkové hnojivo Inco Group granulát 1 kg 1 l
397,54 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Mairol® 45102 Mairol® Früchtekur Obst- & Gemüsedünger 1,0 l
Mairol® 45102 Mairol® Früchtekur Obst- & Gemüsedünger 1,0 l
1 212,59 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 212,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Obrázek produktu pro Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 76
1 149,47 Kč
Prodejce: Schramas
Obrázek produktu pro AGRO NPK 11-7-7 se zeolitem 3 kg AGRO 000301
AGRO NPK 11-7-7 se zeolitem 3 kg AGRO 000301
58,30 Kč/1kg
174,89 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Hnojivo pro ovocné stromy a keře 1 kg
Hnojivo pro ovocné stromy a keře 1 kg
39,34 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
118,02 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Moučka bazaltová, přírodní minerální hnojivo proti slimákům a mšicím, zlepšuje půdu, 10 kg
Moučka bazaltová, přírodní minerální hnojivo proti slimákům a mšicím, zlepšuje půdu, 10 kg
41,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
417,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES
Obrázek produktu pro Hnůj pro skot granulovaný 20 kg vhodný pro ekologické pěstování
Hnůj pro skot granulovaný 20 kg vhodný pro ekologické pěstování
43,95 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 74
1 098,83 Kč
Prodejce: boni-shop
Obrázek produktu pro Půda pro borůvky a brusinky 50 l
Půda pro borůvky a brusinky 50 l
40,46 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 16
606,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo
Obrázek produktu pro Hnojivo - Pro Rajčata A Papriky Granulované 1 Kg - Br 1644
Hnojivo - Pro Rajčata A Papriky Granulované 1 Kg - Br 1644
82,14 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
147,00 Kč
-56,65 Kč
90,35 Kč
Prodejce: Metalplus
Obrázek produktu pro Biohumus tekuté hnojivo pro pokojové rostliny 1l
Biohumus tekuté hnojivo pro pokojové rostliny 1l
69,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
69,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Hodnocení zákazníků

Na základě 2 hodnocení
Ohodnoceno dne 27. srpna 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. února 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Vinasa NK Hnojivo 4.5 + 8 – Tekuté (800 L IBC) - Organifer
Vinasa NK Hnojivo 4.5 + 8 – Tekuté (800 L IBC) - Organifer
38 249,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
47,81 Kč/1l
Obrázek produktu pro Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer
Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 147,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
1 147,99 Kč/1l
Obrázek produktu pro Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer
Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
26 774,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
55,78 Kč/1l
Obrázek produktu pro Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (600 litrů – pro 600m2) - Organifer
Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (600 litrů – pro 600m2) - Organifer
20 144,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
33,57 Kč/1l
Obrázek produktu pro Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (Bigbag 1000 litrů – pro 1000m2) - Organifer
Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (Bigbag 1000 litrů – pro 1000m2) - Organifer
21 674,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
21,67 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lávová moučka z prvohorní horniny Eifel (20 kg – pro 200 m2) - Organifer
Lávová moučka z prvohorní horniny Eifel (20 kg – pro 200 m2) - Organifer
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 071,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
53,60 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer
Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 019,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
102,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer
Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
5 864,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
586,50 Kč/1l
Obrázek produktu pro Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer
Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
1 274,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
63,75 Kč/1l
Obrázek produktu pro Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer
Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
5 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
510,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer
Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
3 314,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer
Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
3 314,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 314,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Prevence proti slimákům 5 l – Koncentrát pro 5000 m2 - Organifer
Prevence proti slimákům 5 l – Koncentrát pro 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Blattglanz Spray - 750 ml - Ošetrující sprej pro pokojové a okrasné rostliny
Blattglanz Spray - 750 ml - Ošetrující sprej pro pokojové a okrasné rostliny
1 255,08 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 255 079,94 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
2 626,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
131,35 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sprej na lesk listu - péce o pokojové a okrasné rostliny - 250 ml - prirozený
Sprej na lesk listu - péce o pokojové a okrasné rostliny - 250 ml - prirozený
1 049,95 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 049 949,95 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
1 657,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
165,80 Kč/1l
Obrázek produktu pro Hnojivo na trávník All-In-One (20 kg – pro 400 m2) - Organifer
Hnojivo na trávník All-In-One (20 kg – pro 400 m2) - Organifer
1 529,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
51,00 Kč/1l