5,0



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty
Nejprodávanější
2% od 2 ks




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4






3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(70)Počet hodnocení: 70




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(9)Počet hodnocení: 9




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(6)Počet hodnocení: 6






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
7% poukaz

Další informace o reklamě
Jemná zahradní borovice kůra podnože 50L 0-10mm11,45 Kč/1l
572,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Prima Rindenmulch 10-30mm 60l RAL/ GGS gütegesichert3,23 Kč/1l
193,96 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Perforovaný skleníkový mulč, vysoce pevná, černá, odolná, perforovaná PE mulčovací fólie pro pěstování rostlin1 470,15 Kč/1kg
394,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Zanjo24

Další informace o reklamě
DEOS Jehla na rožnění s bodci 75cm479,00 Kč
Prodejce: DEOS

Dekorační kůra S&Garden 80 litrů Dekorační mulč z dřevěných hoblin Mulčovací kůra z borovicové kůry Kůrový mulč Půdní okrasné hobliny
8,11 Kč/1l
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Dekorativní dřevěné štěpky oranžové 50L
25,96 Kč/1kg
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Nohel Garden Mulč kůrový PLANTOP dekorační červený 50l
9,77 Kč/1l
488,72 Kč
Prodejce: VISO

Dekorativní dřevní štěpka dekorativní šedá kůra 50l
13,98 Kč/1l
699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Dr.Soil Středomořská dekorativní borová kůra, standardní kvalita, zrnitost 8 - 15 mm, 5L
46,75 Kč/1l
259,74 Kč
-26,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,74 Kč
Prodejce: DrSoil

Mulčovací kůra Prima Universal, frakce 0-40 mm, objem 50 litrů
2,90 Kč/1l
144,85 Kč
Prodejce: bauschnell

Forestina s.r.o. Kůra mulčovací Forestina Standard, 60 l
8,85 Kč/1kg
177,00 Kč
Prodejce: Gardners

Kůra z měkkého dřeva borovice zahradní 80L 0-60mm PSB
25,96 Kč/1kg
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Dr.Soil Mix-your-Own Humus z borové kůry 1l
181,74 Kč/1l
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil

Kůra zahradní borovice, tloušťka 50-120 mm, 80L, dekorativní
74,68 Kč/1kg
970,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Saniflor Miscanthus Miscanthus litter - 60 litrů
28,22 Kč/1l
1 693,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: grdpflanzen

Citronové štěpky na grilování a uzení 400 ml
129,97 Kč/1l
51,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kůra z jehličnatých stromů borovice zahradní 20L 10-20mm
Zahradní borovákůraPrimo od společnosti SOBEX je jemnozrnná jehličnatá kůra. Kůra se osvědčuje jako univerzální substrát s vynikajícími izolačními vlastnostmi. Materiál lze používat celoročně. V létě zajišťuje optimální udržení vlhkosti substrátu, zatímco v zimě navíc chrání před chladem. Na jaře a v létě kůrový substrát omezuje růst plevelů. Z dalších výhod materiálu stojí za zmínku také jeho výživné vlastnosti: rozkládající se kůra kypří a obohacuje substrát. Materiál má také estetickou funkci - bude vypadat krásně jako podklad pro oddělené záhony. Výrobek je k dispozici v balení o objemu 20 litrů.
Parametry:
- Objem: 20 l
- Frakce: 10-20
- Skutečná hmotnost: 20 g: 7,3 kg
- Dominantní barva:: Přírodní
- Oblast použití: zahrada, náměstí, záhony, skalky, aleje
- Zrnitost/frakce: 10-20 mm
PRIMO TŘÍDĚNÁ KŮRA Z JEHLIČNANŮ
Jemná kůra má mnoho vlastností, které z ní činí velmi užitečný produkt v zahradnictví a zemědělství. Zabraňuje růstu plevelů, což z ní činí účinný nástroj v boji proti nežádoucím rostlinám. Udržuje půdu vlhkou, což je důležité zejména v období sucha, kdy rostliny potřebují pravidelnou závlahu. Tříděná kůra obohacuje půdu v okolí rostlin, což prospívá jejich růstu a vývoji. Kůra chrání před mrazem, což je důležité zejména pro rostliny citlivé na nízké teploty.
IDEÁLNÍ OCHRANA
Kůra PRIMO je vysoce kvalitní, frakcionovaná a očištěná od písku a prachu. Obsah sušiny není nižší než 60 %, což zaručuje její účinné působení. pH roztoku 1:5 (v/v) se pohybuje v rozmezí 4,5-6,0, což umožňuje jeho použití v mnoha typech půd. Kůra má velikost frakce 10-20 mm, což usnadňuje její použití a je vhodná pro různé aplikace.
- Rozměry
- 20l balení
- Hmotnost
- 7.3 kg
- Objem
- 20 l
- Model
- Sobex Primo
- Verze
- 1.0
- Obsah balení
- 20l pytel mulčovací kůry z borovice
- Kód EAN
- 5908235396392
- Číslo produktu
- MP100PR20000000M2
- Výrobce
- Sobex
- Rozměry
- 20l balení
- Hmotnost
- 7.3 kg
- Objem
- 20 l
- Model
- Sobex Primo
- Verze
- 1.0
- Obsah balení
- 20l pytel mulčovací kůry z borovice
- Kód EAN
- 5908235396392
- Číslo produktu
- MP100PR20000000M2
- Výrobce
- Sobex
K tomu se hodí také

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Dekorativní dřevěné štěpky oranžové 50L
25,96 Kč/1kg
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Dekorační kůra S&Garden 80 litrů Dekorační mulč z dřevěných hoblin Mulčovací kůra z borovicové kůry Kůrový mulč Půdní okrasné hobliny
8,11 Kč/1l
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Nohel Garden Mulč kůrový PLANTOP dekorační červený 50l
9,77 Kč/1l
488,72 Kč
Prodejce: VISO

Prima Rindenmulch 10-30mm 60l RAL/ GGS gütegesichert
3,23 Kč/1l
193,96 Kč
Prodejce: bauschnell

Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko
12,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Půda pro borůvky a brusinky 50 l
40,45 Kč/1kg
606,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Mulčovací kůra Prima Universal, frakce 0-40 mm, objem 50 litrů
2,90 Kč/1l
144,85 Kč
Prodejce: bauschnell

XXL olivovník, věk 25–30 let, odrůda Olea Europaea, vysoký kmen, výška 160–200 cm, tvarovaný keř, obvod kmene cca 20 cm. Středozemní olivovník
4 081,01 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

BIOVITA Univerzální zemina pro všechny pokojové rostliny se 4týdenním hnojivem 20L Optimální zemina pro zdravý a bujný růst vašich rostlin
18,03 Kč/1l
360,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

TRESKO® Ohebná zahradní hadice 30 m ohebná ohebná hadice na vodu rozšiřitelná ohebná hadice
24,40 Kč/1m
732,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Zemní substrát pro borůvky a čučoriedky 15l účinný
29,20 Kč/1l
437,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Primasubstrát pro rajčata a zeleninu, 40 litrů
4,84 Kč/1l
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell

Trávníkové osivo KADAX, travní osivo, rychle rostoucí tráva, trávníkové pelety, rychle klíčící trávníkové osivo
186,00 Kč
Prodejce: KADAX

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
1 372,28 Kč
-408,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
963,50 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

nabbi Podstavec pod slunečník MPOR 10 l - antracit
222,27 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
47,97 Kč/1kg
1 199,32 Kč
Prodejce: boni-shop

Plastový květináč XXL velký – 58 cm/antracit – kulatý květináč pro venkovní i vnitřní použití – květináč, květinová nádoba, květinový koš
988,32 Kč
Prodejce: Special-trends

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
915,83 Kč
Prodejce: somnia24

6 ks Levandule 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, pravá levandule, vytrvalá vonná rostlina vhodná do zahrady, na balkon a do květináčů
189,89 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
460,40 Kč
Prodejce: somnia24

Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný
107,06 Kč/1l
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Modrá vonná levandule 48 Rostlina levandule úzkolistá - Levandulové rostliny mrazuvzdorné - pravá levandule - Zahradní rostliny
1 400,58 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Dřevo na podpal Dřevo na podpal 90 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Bukové dřevo Dřevo na podpal Bukové polena Dřevo 25 cm
50 068,50 Kč/1m
3 004,11 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

COMPO SANA® Zelená zemina pro rostliny a palmy - 20 litrů
17,60 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Vertikutační směs – Travní semeno – Hnojivo – Půdní kondicionér (15 kg – pro 450 m2) - Organifer
93,53 Kč/1kg
1 402,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Zahradnický perlit 10 l kypří seťové lůžko
243,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Váha tělesného Digitální osobní Skleněná váha složení tělesného tuku LCD displej Bluetooth aplikace pro IOS a Android váha pro analýzu těla BMI Retoo
779,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše sladké
Objem 20 lHmotnost 7,3 kg
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 25. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 20 lHmotnost 7,3 kg
Ohodnoceno dne 5. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 20 lHmotnost 7,3 kg
Ohodnoceno dne 21. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 20 lHmotnost 7,3 kg
Ohodnoceno dne 7. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 20 lHmotnost 7,3 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Citronové štěpky na grilování a uzení 1,7 litru
219,98 Kč
Prodejce: NIKCORP
129,40 Kč/1l

Jemná zahradní borovice kůra podnože 50L 0-10mm
572,65 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11,45 Kč/1l

Kůra z jehličnatých stromů borovice zahradní 20L 10-20mm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
422,65 Kč
Prodejce: SuperMerchant
21,13 Kč/1l

Prima Rindenmulch 10-30mm 60l RAL/ GGS gütegesichert



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
193,96 Kč
Prodejce: bauschnell
3,23 Kč/1l

Perforovaný skleníkový mulč, vysoce pevná, černá, odolná, perforovaná PE mulčovací fólie pro pěstování rostlin
394,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 470,15 Kč/1kg

Citronové štěpky na grilování a uzení 500 ml
103,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
207,98 Kč/1l

Mulčovací kůra Prima Universal, frakce 0-40 mm, objem 50 litrů



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(6)Počet hodnocení: 6
144,85 Kč
Prodejce: bauschnell
2,90 Kč/1l

Olivové dřevěné štěpky na grilování a uzení 500 ml
122,10 Kč
Prodejce: NIKCORP
244,20 Kč/1l

Olivové dřevěné štěpky na grilování a uzení 400 ml
73,16 Kč
Prodejce: NIKCORP
182,90 Kč/1l

Dr.Soil Středomořská dekorativní borová kůra, standardní kvalita, zrnitost 8 - 15 mm, 5L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,74 Kč
-26,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,74 Kč
Prodejce: DrSoil
46,75 Kč/1l

Citronové štěpky na grilování a uzení 400 ml
51,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
129,97 Kč/1l