4,3



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Citronové štěpky na grilování a uzení 1,7 litru129,40 Kč/1l
219,98 Kč
Prodejce: NIKCORP

Další informace o reklamě
Kůra z jehličnatých stromů borovice zahradní 20L 10-20mm21,13 Kč/1l
422,65 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Jemná zahradní borovice kůra podnože 50L 0-10mm11,45 Kč/1l
572,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Prima Rindenmulch 10-30mm 60l RAL/ GGS gütegesichert3,23 Kč/1l
193,96 Kč
Prodejce: bauschnell

Dekorativní dřevěné štěpky oranžové 50L
25,96 Kč/1kg
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Nohel Garden Mulč kůrový PLANTOP dekorační červený 50l
9,77 Kč/1l
488,72 Kč
Prodejce: VISO

Dekorační kůra S&Garden 80 litrů Dekorační mulč z dřevěných hoblin Mulčovací kůra z borovicové kůry Kůrový mulč Půdní okrasné hobliny
8,11 Kč/1l
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Mulčovací kůra Prima Universal, frakce 0-40 mm, objem 50 litrů
2,90 Kč/1l
144,85 Kč
Prodejce: bauschnell

Dr.Soil Středomořská dekorativní borová kůra, standardní kvalita, zrnitost 8 - 15 mm, 5L
46,75 Kč/1l
259,74 Kč
-26,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,74 Kč
Prodejce: DrSoil

Forestina s.r.o. Kůra mulčovací Forestina Standard, 60 l
8,85 Kč/1kg
177,00 Kč
Prodejce: Gardners

Perforovaný skleníkový mulč, vysoce pevná, černá, odolná, perforovaná PE mulčovací fólie pro pěstování rostlin
1 470,15 Kč/1kg
394,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24

Kůra z měkkého dřeva borovice zahradní 80L 0-60mm PSB
25,96 Kč/1kg
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Saniflor Miscanthus Miscanthus litter - 60 litrů
28,22 Kč/1l
1 693,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: grdpflanzen

Dekorativní Mulč 70L Floria
80,08 Kč/1kg
840,84 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Dekorativní Mulč 70L Floria
60,06 Kč/1kg
840,84 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Dekorativní Mulč 70L Floria
46,38 Kč/1kg
695,77 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Drť lávová 5l - 8-16 mm
33,79 Kč/1l
168,94 Kč
Prodejce: VISO

Piniová kůra dekorační jemná Agro Floria 5 l
25,20 Kč/1kg
126,00 Kč
Prodejce: Gardners
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dekorativní štěpka dekorativní šedá 50l kůrový substrát
SOBEX Dekorativní štěpka šedá o objemu 50 litrů je praktickým doplňkem zahrady, který je ideální pro sezónní práce. Tyto štěpky jsou vyrobeny ze 100% přírodního jehličnatého dřeva a fungují jako drenáž, která účinně odvádí přebytečnou vodu ze země. Díky neutrálnímu pH jsou vhodné pro pěstování bylinek, zeleniny, ovocných keřů a většiny okrasných rostlin, s výjimkou rostlin, které dávají přednost kyselému substrátu.
Šedá štěpka značky SOBEX poskytuje vynikající izolaci od země, chrání rostliny před nízkými teplotami, zlepšuje odvod vody a provzdušňuje půdu. Jsou účinnou náhradou tradiční jehličnaté kůry a svou intenzivní barvu si zachovávají přibližně 3 roky. Výrobek je balen v 50litrovém pytli.
Výhody:
Účinná drenáž: Účinně odvádí přebytečnou vodu ze substrátu, čímž zabraňuje nadměrnému hromadění vlhkosti a chrání rostliny před přemokřením.
Neutrální pH: Díky neutrálnímu pH jsou vhodné pro pěstování různých rostlin, včetně bylinek, zeleniny, ovocných keřů a většiny okrasných rostlin, s výjimkou těch, které preferují kyselý substrát.
Tepelná izolace: Výborně izolují kořeny rostlin od extrémních teplot, poskytují ochranu před mrazem a dalšími nepříznivými povětrnostními podmínkami.
Zlepšují strukturu půdy: Usnadňují provzdušňovánípůdy, což podporuje lepší vývoj kořenů rostlin a zlepšuje strukturu půdy.
Estetika: Intenzivní šedá barva vydrží přibližně 3 roky a dodá zahradě elegantní a moderní vzhled.
Trvanlivost: Štěpka je vyrobena ze 100% přírodního jehličnatého dřeva, je odolná a odolná vůči povětrnostním vlivům.
Náhrada kůry jehličnanů: Jsou účinnou a estetickou náhradou tradiční jehličnaté kůry, nabízejí podobné výhody, ale mají moderní vzhled.
Snadné použití: Výrobek je balen v 50litrovém pytli pro snadnou přepravu a skladování.
Parametry: Kůra je vyrobena ze dřeva, které je vhodné pro použití v přírodě:
Ob jem: 50 l
Skutečná hmotnost: 18,7 kg
Určení:Vhodné pro použití v domácnostech, kde je možné používat i jiné druhy nádobí, např: Zahradní dekorace
Dominantní barva:: Šedá
pH: 6
Biologicky odbouratelný: Ano
Lze použít v m zemědělství: Ne
Složení: Dřevní štěpka jehličnatá 100%, druh: borovice (Pinus strobus, Pinus sylvestris) Barvivo: ŠEDÉ pro dřevní štěpku - Popis směsi: Chemický charakter: Výrobek na bázi směsi pigmentů, kterými jsou především oxidy železa. Ve svém složení obsahuje plnidla, pojiva a látky pro zlepšení aplikačních vlastností.
!!
Dekorativní štěpka je vynikajícím produktem, který nejenže dodá vaší zahradě krásu a styl, ale má také mnoho praktických funkcí. Můžete je použít ke zlepšení půdy, zadržení vlhkosti, zabránění růstu plevele a vytvoření harmonického uspořádání. Štěpky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního borovicového dřeva, jsou odolné a trvanlivé a zachovávají si své intenzivní barvy po mnoho let. Díky vhodné hodnotě pH a schopnosti udržovat stabilní teplotu půdy jsou pro rostliny přínosem. Jsou také vynikající alternativou k tradiční kůře z měkkého dřeva, protože se snadno používají a poskytují estetickou povrchovou úpravu. Dekorační štěpka je komplexním řešením, které vám umožní těšit se z krásné zahrady po dlouhou dobu.
Regulace plevele
Dřevní štěpka jsou malé kousky dřeva, které dobře fungují jako přírodní půdní kondicionér. Zvyšují schopnost půdy vázat vodu a živiny a zároveň zabraňují růstu plevelů.
Dlouhodobé řešení
Naše dřevní štěpka je vyrobena z borového dřeva a vyznačuje se dlouhou životností. Jsou ideální k dekoraci rostlin, stromů a květin a tvoří dokonalou povrchovou úpravu cestiček.
Neutrální hodnota pH
Dekorační dřevěné štěpky mají neutrální hodnotu pH, což znamená, že neovlivňují kvalitu půdy. Zajišťují stabilní teplotu půdy a zlepšují její fyzikální a chemické vlastnosti.
Intenzivní barvy po mnoho let
Naše dřevní štěpka si zachovává své intenzivní a zářivé barvy po dobu přibližně 3 let, čímž poskytuje dlouhotrvající a estetický design vaší zahrady. Jejich přirozená barva dokonale ladí s okolím.
Alternativa k tradičním dekoracím z kůry
Dekorační štěpka je vynikající náhradou tradiční kůrové výzdoby. Poskytují účinnou ochranu půdy a estetický povrch a zároveň se snadno udržují.
- Hmotnost
- 18.7 kg
- Objem
- 50 l
- Plocha
- 0.6 m²
- Obsah balení
- 50 litrů dřevní štěpky
- Kód EAN
- 5908235398495
- Výrobce
- Sobex
- Hmotnost
- 18.7 kg
- Objem
- 50 l
- Plocha
- 0.6 m²
- Obsah balení
- 50 litrů dřevní štěpky
- Kód EAN
- 5908235398495
- Výrobce
- Sobex
K tomu se hodí také

Dekorativní dřevěné štěpky oranžové 50L
25,96 Kč/1kg
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Nohel Garden Mulč kůrový PLANTOP dekorační žlutý 50l
9,77 Kč/1l
488,72 Kč
Prodejce: VISO

Nohel Garden Mulč kůrový PLANTOP dekorační červený 50l
9,77 Kč/1l
488,72 Kč
Prodejce: VISO

Prima Rindenmulch 10-30mm 60l RAL/ GGS gütegesichert
3,23 Kč/1l
193,96 Kč
Prodejce: bauschnell

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
1 372,28 Kč
-408,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
963,50 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

tepro Toronto Click Gril Tepro 1164
4 949,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Rychlost 12 x LED solární lampa země zapuštěná reflektor solární zemní světlo zemní lampa venkovní 8Leds, teplá bílá
1 728,60 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: NetworkTechnologies

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
1 149,47 Kč
Prodejce: Schramas

Lagerstroemia indica, růžová, výška 40–60 cm. Krepmyrta růžová v květináči o objemu 2,5 litru. Ideální pro zahrady, květináče, balkony a terasy
484,46 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

HOME DELUXE - WPC click dlaždice BAVARO - antracitová 1m² | terasové dlaždice, balkonové dlaždice, dřevěné dlaždice
1 198,00 Kč/1m²
1 198,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

8" mini řetězová pila s baterií, 8000mAh 1200W bateriová pila, pro prořezávání, řemesla a kutilské projekty
1 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LUMIDRA

Kuchyňské utěrky 18 ks, 100% bavlna 70×50 cm, gastro ručníky
575,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mack24

Modrá vonná levandule 48 Rostlina levandule úzkolistá - Levandulové rostliny mrazuvzdorné - pravá levandule - Zahradní rostliny
1 400,58 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Musa Basjoo – mrazuvzdorný banánovník, výška 100–140 cm mrazuvzdorný rychle rostoucí exotická zahradní rostlina odolný banánovník
971,36 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Kůra z jehličnatých stromů borovice zahradní 20L 10-20mm
21,13 Kč/1l
422,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

XXL olivovník, věk 25–30 let, odrůda Olea Europaea, vysoký kmen, výška 160–200 cm, tvarovaný keř, obvod kmene cca 20 cm. Středozemní olivovník
4 081,01 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Akumulátorová sekačka na trávu, Ruční sekačka na trávu se 2 bateriemi a 4 noži, Ruční akumulátorová sekačka na trávu 21V
970,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice

MalTec masážní přístroj na krk, záda, celé tělo, masážní přístroj, shiatsu, masážní pás, zahřívání a vibrace, úleva od bolesti, masážní přístroj na krk a svaly
754,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 ot/min, Hliník, Černá, Oranžová, Střídavý proud
1 198,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

TRESKO® Ohebná zahradní hadice 30 m ohebná ohebná hadice na vodu rozšiřitelná ohebná hadice
24,40 Kč/1m
732,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
169,78 Kč/1kg
709,51 Kč
Prodejce: somnia24

Granitsplitt 8-16mm grau 25kg
6,72 Kč/1kg
168,10 Kč
Prodejce: bauschnell

Originální nabíječka Apple iPhone 12 20 W
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

LED koupelnové zrcadlo Koupelnové zrcadlo s osvětlením Kulaté zrcadlo - kulaté Ø40 cm - (neutrální bílá 4000K)
2 099,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tulupdecor

Basalt Einkehrsand 0,02-2,2 mm 25 kg – Hochwertiges Fugenmaterial für Pflasterflächen
189,93 Kč/1kg
4 748,17 Kč
Prodejce: bauschnell

Fuxtec Křovinořez FX-PS152 PROFI 2in1
3 789,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FUXTEC

Dyon 32 VX, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, HD, Smart TV, Wi-Fi, Černá
8 449,67 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: NovaMBSmart
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%22% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
22%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%11% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
11%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Šedé dřevěné štěpky
Naprosto ho miluji, mohu ho jen doporučit.
Ohodnoceno dne 10. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dekorativní mulč
Článek podle popisu, velmi dekorativní
Ohodnoceno dne 9. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dekorativní dřevěné štěpky
Jako vždy velmi dobrá kvalita za příznivou cenu.
Ohodnoceno dne 27. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše
Vysoce kvalitní produkt
Ohodnoceno dne 29. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Citronové štěpky na grilování a uzení 1,7 litru
219,98 Kč
Prodejce: NIKCORP
129,40 Kč/1l

Jemná zahradní borovice kůra podnože 50L 0-10mm
572,65 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11,45 Kč/1l

Kůra z jehličnatých stromů borovice zahradní 20L 10-20mm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
422,65 Kč
Prodejce: SuperMerchant
21,13 Kč/1l

Prima Rindenmulch 10-30mm 60l RAL/ GGS gütegesichert



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
193,96 Kč
Prodejce: bauschnell
3,23 Kč/1l

Perforovaný skleníkový mulč, vysoce pevná, černá, odolná, perforovaná PE mulčovací fólie pro pěstování rostlin
394,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 470,15 Kč/1kg

Citronové štěpky na grilování a uzení 500 ml
103,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
207,98 Kč/1l

Mulčovací kůra Prima Universal, frakce 0-40 mm, objem 50 litrů



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(6)Počet hodnocení: 6
144,85 Kč
Prodejce: bauschnell
2,90 Kč/1l

Olivové dřevěné štěpky na grilování a uzení 500 ml
122,10 Kč
Prodejce: NIKCORP
244,20 Kč/1l

Olivové dřevěné štěpky na grilování a uzení 400 ml
73,16 Kč
Prodejce: NIKCORP
182,90 Kč/1l

Dr.Soil Středomořská dekorativní borová kůra, standardní kvalita, zrnitost 8 - 15 mm, 5L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,74 Kč
-26,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,74 Kč
Prodejce: DrSoil
46,75 Kč/1l

Citronové štěpky na grilování a uzení 400 ml
51,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
129,97 Kč/1l