4,8



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Krmítko s nožičkami - KERBL - 30 l - žluté/zelené3 264,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Tetra Pond Koi Sticks 50L71,61 Kč/1l
3 580,46 Kč
Prodejce: BalticVaris_DE

Další informace o reklamě
Agrarzone DIY Krmítko pro slepice 30 litrů1 363,08 Kč
Prodejce: Agrarzone

Tetra Pond Sticks Eimer 7 Liter
221,51 Kč/1l
1 550,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Tetra Pond Multi Mix 10L
154,83 Kč/1l
1 548,34 Kč
Prodejce: M_plus_L

Alegia - krmivo pro okrasné ryby mix tyčinky 3L Alegia
353,23 Kč/1kg
105,97 Kč
Prodejce: Aquario_pl

VITAKRAFT Reptile Pellets 250 ml
505,36 Kč/1l
167,99 Kč
-41,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
126,34 Kč
Prodejce: VISO

Krmivo Tetra Pond Sterlet Sticks 1l
281,57 Kč/1l
281,57 Kč
Prodejce: VISO

Pond Pellets medium 1 l
214,00 Kč/1l
214,00 Kč
Prodejce: STREFA

Tetra Pond Koi Sticks 1 l
162,48 Kč/1l
162,48 Kč
Prodejce: VISO

Krmivo pro ryby Prodac Axolotl Food 150g
181,50 Kč
Prodejce: VISO

Krmivo Tetra Pond Koi Sticks Mini 1l
375,38 Kč/1kg
244,00 Kč
Prodejce: STREFA

Tetra Min Baby 66ml - krmivo pro rybí potěr Tetra
142,00 Kč
Prodejce: STREFA

Kruger Meier FISHsnax Gammarus 3000ml - krmivo pro ryby
168,00 Kč/1l
504,00 Kč
Prodejce: Aquario_pl

Pond Wheatgerm Sticks 1 l
218,00 Kč/1l
218,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Tetra Pond Variety Sticks, Akvarijní ryby, Suché krmivo pro ryby, Tyčka, 10 l, 1 kusů
68,42 Kč/1l
684,21 Kč
Prodejce: Eoshop

TROPICAL Gammarus 12g přírodní krmivo pro želvy, 6900301
63 896,67 Kč/1kg
766,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

TROPICAL Sterlet Basic M 3l/1500g krmivo pro jesetery, 6941056
434,61 Kč/1l
1 303,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Krmivo pro ryby Prodac Tropical Fish Flakes 200g
344,19 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mersjo Pond pellet MIX 5kg 3mm - kompletní krmivo pro ryby v jezírku.
Určení: koi kapři, okrasní kapři, orfové.
Analýza: hrubý protein 33 %, hrubý tuk 4,5 %, hrubá vláknina 3 %, hrubý popel 5 %.
Složení: obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu (z GM sóji), rostlinné bílkovinné extrakty, rostlinné produkty (z GM sóji), ryby a vedlejší výrobky, minerální látky.
Přídatné látky: vitamíny; 3a672a vitamin A: 15000 m.j./kg, 3a671 vitamin D3: 2000 m.j./kg. Stopové prvky; 3b103 železo: 100 mg/kg, 3b405 měď: 2,5 mg/kg, 3b503 mangan: 15 mg/kg, 3b605 zinek: 30 mg/kg, 3b801 selen: 0,25 mg/kg.
Návod k použití: Krmte v souladu s krmnými doporučeními.
Nesmí se podávat přežvýkavcům.
Přípravek není určen k lidské spotřebě.
- Rozměry
- 58 cm x 40 cm x 13 cm
- Hmotnost
- 5000 g
- Objem
- 37 l
- Obsah vlhkosti
- 1,5%
- Složení krmiva
- obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu (z GM sóji), rostlinné bílkovinné extrakty, rostlinné produkty (z GM sóji), ryby a vedlejší výrobky, minerální látky
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- koi kapry
- Doplňkové látky
- vitamíny; 3a672a vitamin A: 15000 m.j./kg, 3a671 vitamin D3: 2000 m.j./kg. Stopové prvky; 3b103 železo: 100 mg/kg, 3b405 měď: 2,5 mg/kg, 3b503 mangan: 15 mg/kg, 3b605 zinek: 30 mg/kg, 3b801 selen: 0,25 mg/kg
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5904553963292
- Číslo produktu
- Nicht zutreffend
- Výrobce
- Mersjo
- Schvalovací číslo
- NL06743
- Rozměry
- 58 cm x 40 cm x 13 cm
- Hmotnost
- 5000 g
- Objem
- 37 l
- Obsah vlhkosti
- 1,5%
- Složení krmiva
- obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu (z GM sóji), rostlinné bílkovinné extrakty, rostlinné produkty (z GM sóji), ryby a vedlejší výrobky, minerální látky
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- koi kapry
- Doplňkové látky
- vitamíny; 3a672a vitamin A: 15000 m.j./kg, 3a671 vitamin D3: 2000 m.j./kg. Stopové prvky; 3b103 železo: 100 mg/kg, 3b405 měď: 2,5 mg/kg, 3b503 mangan: 15 mg/kg, 3b605 zinek: 30 mg/kg, 3b801 selen: 0,25 mg/kg
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5904553963292
- Číslo produktu
- Nicht zutreffend
- Výrobce
- Mersjo
- Schvalovací číslo
- NL06743
K tomu se hodí také

Zahradní krmivo pro koi kapry Mersjo Pond pelety MIX 5kg 3mm
21,46 Kč/1l
1 037,54 Kč
-243,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
794,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Lonheo Vysokotlaká černá kuchyňská baterie Vodovodní kohoutek Kuchyňský výsuvný s 2 sprškami 360° otočná dřezová baterie se sprchovou hlavicí
25 381,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Granitan

Zahradní krmivo pro koi kapry Mersjo Pond sticks MIX 1,2kg 9l
77,82 Kč/1l
700,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Intex 26340GN, 47241 l, Rámový bazén, Děti a dospělí, Žebřík, Šedá, 157,2 kg
34 819,61 Kč
-790,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
34 029,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Plastový květináč XXL velký – 58 cm/antracit – kulatý květináč pro venkovní i vnitřní použití – květináč, květinová nádoba, květinový koš
988,32 Kč
Prodejce: Special-trends

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
578,42 Kč/1m²
149,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: TVSHOP

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4 747,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Vavřín 'Novita' 30-50 cm - 1 rostlina - Prunus laurocerasus 'Novita' - Topfgewachsen
41,14 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Tetra Pond Sticks, Jezírkové ryby, Suché krmivo pro ryby, Tyčka, 0,1 kg, 1 l, 1 kusů
146,38 Kč/1l
160,10 Kč
-13,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
146,38 Kč
Prodejce: VISO

Grspl01Sw
4 486,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Philips 2200 series Series 2200 LatteGo EP2230/10 Plně automatický kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
10 116,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

heimtexland ® 2 kusy termo zatemňovací závěsy ochrana proti slunci izolace proti chladu zatemňovací závěsy řasící páska závěs typ139 stříbrná VxŠ 245 x 135 cm
727,53 Kč
Prodejce: Heimtexland

BRUBAKER 6 párů norských zimních ponožek - termoponožky pro muže a ženy - norské ponožky extra teplé a měkké - mix barev, velikost 43-46
519,74 Kč
Prodejce: BRUBAKER

GPS rybářský člun s návnadou, hnízdní člun, rybářský člun, LCD dálkové ovládání člunu, dosah dálkového ovládání 500 m, zatížení návnadou 2 kg, 5200 mAh
5 687,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

sada 10 bavlněných utěrek, 50x70 cm, modrá kostkovaná
1 443,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

1x tepelná záclona ochrana proti chladu tepelná záclona řasící páska neprůhledné záclony 100% zatemňovací záclony zatemňovací záclona, 140*245cm, šedá
313,51 Kč/1m
768,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylindrový, Suchý, Bezsáčkové, 1,5 l, Pěna, HEPA
2 766,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Relaxdays 10035620
536,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Summer Waves Elite Frame Pool nadzemní bazén kulatý kompletní set šedý Ø 549x132 cm
11 917,00 Kč
Prodejce: mygardenhome

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Puma Loungewear Tepláková souprava Fl 68309130 Damen
1 863,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Originals

ProfiCook PC-SM 1317, Ponorný mixér, Pulzní spínač, Drcení ledu, 1000 W, Modrá, Nerezová ocel
890,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

Navaris sada krmítek 3-dílná pro kočky - 3-dílná miska protiskluzová - 3 x miska na krmení pro kočky, lze mýt v myčce - voda mokré krmivo suché krmivo - 3x
485,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Brandslandia

ZMH LED Strip 20m Light Smart RGB Tape Adjustable for Christmas Party Bar Interior Design
609,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: ZMH

COMHOMA rozkládací pohovka s funkcí spaní, potah futonová rozkládací pohovka, rozkládací pohovka, rohová pohovka, gauč pro hosty, 3místná pohovka, s nastavitelným látkovým opěradlem, šedá barva
4 749,99 Kč
-1 000,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 749,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GTPLAYER

30 kg Pšenice čištěná Krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež Krmná pšenice Krmivo pro ptáky Sklizeň 2023 DML
960,03 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Lehátko COSTWAY z polyrotanu s výsuvnou stříškou, zahradní lehátko pro 2 osoby se sklopným stolkem, sedacími a opěrnými polštáři, zahradní lounge
8 281,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Sada LED indikátorů záběru Fishing Swinger, 2 ks
540,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Tetra Pond Multi Mix 10L
154,83 Kč/1l
1 548,34 Kč
Prodejce: M_plus_L
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Výborné
Objem 37 lHmotnost 5 kg
Skvělý poměr ceny a kvality, škoda těch poštovních poplatků, ve srovnání s konkurencí to přináší jen malou úsporu.
Ohodnoceno dne 23. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá kvalita a rychlé dodání
Objem 37 lHmotnost 5 kg
Poměr cena/výkon je dobrý, kvalita i dodání jsou také dobré!
Ohodnoceno dne 21. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krmivo pro ryby
Objem 37 lHmotnost 5 kg
Je to poprvé, co jsem si objednal z této stránky. Rychlé dodání. Ale ještě jsem ho nepoužil, protože mám ještě další, které musím dokončit.
Ohodnoceno dne 30. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Objem 37 lHmotnost 5 kg
Ohodnoceno dne 22. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Objem 37 lHmotnost 5 kg
Ohodnoceno dne 5. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 9 lHmotnost 1,2 kg